WojtekX - Biczys & flaszka :) czyli relaks na siłowni
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
nie ma to jak byc zalanym prosiakiem
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
wojtek respekt
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
nie w glowie mi takie rzeczy
wole isc na dyskoteke czy do baru z kolegami
a nad rzezba specjalnie nie pracuje.
Napisano Ponad rok temu
mi tam styknie 44 w bicku
a mi 45!!!
Wojtek a moze jednak byś sprubował się załapać na jakieś zawody!!!!
Napisano Ponad rok temu
za duzy leszcz jestem zeby gdziekolwiek startowac. ulicami chodzi duzo wiekszych niz ja
mam w zyciu inne priorytety niz silownia i koksowanie ( bo bez tego o startach mozna zapomniec).
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
ulicami chodzi duzo wiekszych niz ja
dokładnie - bo JESTES WIELKI JESTES SZEFEM. Jestes chudy (jak wojtus : P) to idziesz na ryby
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Załączone pliki
Napisano Ponad rok temu
a tak poza tematem nie wiem moze mi sie zdaje ale nie schudłeś troszke??
Napisano Ponad rok temu
ostatnio sie troche obijam
ale jesli cos spadlo to tylko woda
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
powrót do siłowni.pomozcie ulozyc plan ;) |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Siłownia domowa 800 zł Czy warto ? |
Sprzęt do siłowni |
|
|
||
[meMr. DeeJay - Konkurs Prezenterów Dyskotekowych (Club Pampa - Kaczory 23.10.2010) |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
job, czyli ostatnia szara komórkaRadze ostro sie trzymac krzesła bo można spasc ze smiechu :) |
Humor |
|
|
||
Przysiad - czyli najważniejsze ćwiczenie w kulturystyce i nie tylko... |
Artykuły i Ciekawostki |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 6
0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
"DT" Moje zapiski, mój świat- Ponad rok temu
-
Siemaneczko!- Ponad rok temu
-
Droga na scenę - dziennik treningowy Pawła- Ponad rok temu
-
DT - Biorę się za siebie- Ponad rok temu
-
Dziennik Treningowy Dawid23Guest_Dawid23_* - Ponad rok temu
-
Dziennik un_ix'a- Ponad rok temu
-
Dziennik Judoka- Ponad rok temu
-
Dziennik Tomasza- Ponad rok temu
-
Dziennik prezes- Ponad rok temu
-
Zasady działu motywator !!- Ponad rok temu





Ponad rok temu
