Skocz do zawartości


Zdjęcie

Staz z Giampietro Savegnago


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
109 odpowiedzi w tym temacie

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Staz z Giampietro Savegnago
Takie pytanie ogolne kto z was jedzie na ten staz? odbywa sie on w poznaniu w dniach 26-27 listopad jak by ktos nie wiedzial :wink:
  • 0

budo_coala
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago
Nie wiesz jaka cena dla osob z zewnatrz ?
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago

Nie wiesz jaka cena dla osob z zewnatrz ?

Kontakt do organizatorów znajdziesz tu:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Od nich wszystkiego się dowiesz.
Pozdrawiam :-)
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago

Nie wiesz jaka cena dla osob z zewnatrz ?


z tego co wiem to niewazne czy z zewnatrz czy z srodka cena = 100zl
  • 0

budo_coala
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago
Dziekuje :)))
  • 0

budo_cervantes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:At your local Cinema near you!

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago
ino o sie mom zamiar wybrac
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago
No to kto sie wybiera do Poznania - bo my z kol Jezem chyba nawiedzimy w najbilzszy piątek i sobote :)

Ł. (nawiedzajacy niczym duch starego zamczyska) 8)
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago

No to kto sie wybiera do Poznania - bo my z kol Jezem chyba nawiedzimy w najbilzszy piątek i sobote :)

Ł. (nawiedzajacy niczym duch starego zamczyska) 8)

Jeże o tej porze roku powinny spać, a łabędzie odlecieć - a nie nawiedzać! :) A tak poważnie - niedawno byłem w Posen na (tfu!) imprezie kynologicznej, więc może i staż kobayashowy wytrzymam? W końcu trzeba poznać legendarną siłę meguri! :) Jak mi nic w robotowie nie wypadnie i znajdzie się jakiś odważny dentysta, coby mi zęba zrobić (...bo to ciekawy przypadek jest...) to chyba się wybiorę... I z góry proszę o szacunek dla mych starych kości i siwej (znaczy - łysej) głowy oraz niski wymiar kary!

POzdrawiam

APAS
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago

No to kto sie wybiera do Poznania - bo my z kol Jezem chyba nawiedzimy w najbilzszy piątek i sobote :)

Ł. (nawiedzajacy niczym duch starego zamczyska) 8)

Jeże o tej porze roku powinny spać, a łabędzie odlecieć - a nie nawiedzać! :) A tak poważnie - niedawno byłem w Posen na (tfu!) imprezie kynologicznej, więc może i staż kobayashowy wytrzymam? W końcu trzeba poznać legendarną siłę meguri! :) Jak mi nic w robotowie nie wypadnie i znajdzie się jakiś odważny dentysta, coby mi zęba zrobić (...bo to ciekawy przypadek jest...) to chyba się wybiorę... I z góry proszę o szacunek dla mych starych kości i siwej (znaczy - łysej) głowy oraz niski wymiar kary!
POzdrawiam
APAS


no to tradycyjnie :wink:

proponuję jechać nawet jak będzie zabek bolał (mimo iż to ciekawy przypadek i obecny stan należało by moze zachować go do celów medyczno - naukowych 8) ). po pierwsze przy odrobinie szczęścia ktoś może przeprowadzi szybka i niespodziewaną ekstrakcję :wink: .
po drugie - z takim bolacym zębem będziesz robił takie mocne techniki, że żaden młodziak nie pozwoli sobie nawet na podniesienie wzroku, że o braku szacunku nie wspomnę. :) :)

jak śpiewali w jednej piosence: always look on the bright side of life (czy jakos tak)

:D

pozdrawiam

kurm
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago
A tak w ogóle, to dlaczego jedno Kobayashi (Koniardzie) nie jeździ na staże drugiego Kobayashi (Savagniagowskie) i odwrotnie :?: :lol:

W końcu szkoła dosyć unikalna na świecie, każdy nauczyciel jak skarb powinien być, na wagę złota :lol: :lol: :lol:

Ba, oba Kobayashowskie Aikida (jedynie słuszne of course, cool men :lol: )nie jężdżą (albo jeżdżą tajniacko) na staże z Lemonkiem uczniem Congrada i Kobayashiego

Chodzi o przekaz supermistrz - superuczeń - zwykły uczeń, czy jak :lol: :?:
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago

obecny stan należało by moze zachować go do celów medyczno - naukowych 8)


Oni właśnie chyba na to liczą, sadyści... Z zębem nie pojadę, bom spuchł straszliwie, gorączkę mam i bóle okrótne cierpię, a szanowna brać medyczna deliberuje, co może być przyczyną, bo na rtg nic nie widać... W takim stanie to nawet szanowny Gianpietro sensei mógłby być zagrożony, bo wkur...ny jestem na maksa a wtedy to żadne aikida nie pomagają, nawet shihanowskie... No a jak by wyglądał polska gościnność, gdybym Mu przyładował :) :) :) :) :)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago


obecny stan należało by moze zachować go do celów medyczno - naukowych 8)


Oni właśnie chyba na to liczą, sadyści... Z zębem nie pojadę, bom spuchł straszliwie, gorączkę mam i bóle okrótne cierpię, a szanowna brać medyczna deliberuje, co może być przyczyną, bo na rtg nic nie widać... W takim stanie to nawet szanowny Gianpietro sensei mógłby być zagrożony, bo wkur...ny jestem na maksa a wtedy to żadne aikida nie pomagają, nawet shihanowskie... No a jak by wyglądał polska gościnność, gdybym Mu przyładował :) :) :) :) :)



hmmmm - a może to nie ząb tylko pszczoła.... co to ją szwagier łopatą zabił :wink: 8)
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago

hmmmm - a może to nie ząb tylko pszczoła.... co to ją szwagier łopatą zabił :wink: 8)


Bo piwo było zbyt ciepłe... :) :) Widzę Kurm, żeś w tradycyjnych polskich relacjach rozdinnych oblatany jak szybowiec treningowy "Bocian"! :) :-) :) :-)
  • 0

budo_jon snow
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z połączenia chromosomów

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago

A tak w ogóle, to dlaczego jedno Kobayashi (Koniardzie) nie jeździ na staże drugiego Kobayashi (Savagniagowskie) i odwrotnie :?: :lol:

W końcu szkoła dosyć unikalna na świecie, każdy nauczyciel jak skarb powinien być, na wagę złota :lol: :lol: :lol:

Ba, oba Kobayashowskie Aikida (jedynie słuszne of course, cool men :lol: )nie jężdżą (albo jeżdżą tajniacko) na staże z Lemonkiem uczniem Congrada i Kobayashiego

Chodzi o przekaz supermistrz - superuczeń - zwykły uczeń, czy jak :lol: :?:

Nie jeżdżą bo:
1) nie mają rozległych finansów, a staży jest wiela
2) nie lubią ścisku lub zbyt dużej wolnej przestrzeni na macie (w zależności od stażu :wink: )
3) nie lubią ćwiczyć bez kolegów :)
3) może jeżdżą na inne staże w innych MA / SW
4) może kiedyś jeździli, a potem doszli do jakiś swoich wniosków
5) etc....
Przypadek 1) jest chyba najbardziej decydujący
Co to znaczy jeżdżą tajniacko :?: Noszą chusty na głowach i przyklejone wąsy (szczególnie panie :wink: ), nie dają sie fotografować, nie piją piwa i zaszywają się w swoich hotelach po treningach :?:
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago

Co to znaczy jeżdżą tajniacko :?: Noszą chusty na głowach i przyklejone wąsy (szczególnie panie :wink: ), nie dają sie fotografować, nie piją piwa i zaszywają się w swoich hotelach po treningach :?:


Mniej więcej to... :lol:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago
mmm Ellis... pozdrow wszystkich ode mnie .. szczegolenie Gianpietro :)
kawal czasu go nie widzialem.. mam nadfziej,ze juz ma lepiej sie ta jego noga

ps
fajny awatar
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago

A tak w ogóle, to dlaczego jedno Kobayashi (Koniardzie) nie jeździ na staże drugiego Kobayashi (Savagniagowskie) i odwrotnie :?: :lol:


jak to ..my chodzimy i na te i na te staze :P
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago
a tak w ogole ja niestety nie jade na staz ... ale na pewno 4 grudnia bede na Patryku w warszawie :)
  • 0

budo_maciejsobczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago
szkoda że nie mogę pojechać :cry: :cry:
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago

A tak w ogóle, to dlaczego jedno Kobayashi (Koniardzie) nie jeździ na staże drugiego Kobayashi (Savagniagowskie) i odwrotnie :?: :lol:


A nie jeżdzą ostatnio bo sie wszystko pokrywa - jakby to obrzydliwie się nie nazywało :wink: .
Nie szukałbym złych chęci uczestników - jeno organizatorów lub czynników niezależnych......
Nawet na wrażego aikikaja chciałem pojechać do Karakowa ale nie dało rady :wink: :)

Pancer (który zamiast męczyć się w tłumie w Krakowie wybrał jacuzzi w Gołębiu w Białym :wink: :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024