Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik prezes


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Dziennik prezes
Witam w moim blogu 8) Pierwszy raz prowadze cos takiego :-) Nie ukrywam ze do jego zalozenia skolonila mnie mozliwosc zgarniecia gratisow(choc jest to rzeba wiec nie mam co liczyc na suple :PPPP ) a ze teraz czasu mam duzo i moglbym go solidnie prowadzic to czemu nie sprobowac :PPPP Juz kiedys mialem zalozyc ale jakos braklo motywacji... A dzial "Motywator" mowi sam za siebie ;-)
Mam 18 lat(od 27.03). Moj staz treningowy to 9 miesiecy( w tym jedna powazniejsza kontuzja- przerwa 4tyg). Nie zawsze udawalo mi sie trzymac diete. Wiedze na temat treningu i rzeczy z tym zwiazanych posiedlem po czesci po rozpoczeciu treningu, glownie dzieki wiedzy zawartej na forum ale najbardziej pomogl mi Avanger :-) Teraz mam okres roztrenowania po cyklu kreatynowym. Do tej pory wspomagalem sie carbo, gainer, kreatyna, dextroza, glukozamina, tauryna, WPC, ZMA, kompleksy witamin(przez caly okres trwania ciwczen), lecytyna. Dieta jak juz wspomnailem nie zawsze byla... Mam za soba trening ogolnorozwojowy ;-) 3 cykle na mase, jeden cykl na sile(ostatni). Moich wymiarow i osiagow przed rozpoczeciem cwiczen nie pamietam, ale obecnie to jest tak:
Klata 112cm
Biceps 39cm
Lydka 41cm
Udo 64cm
Przdramie 32cm
Pas 102cm
Rekordy:
-Wycisk klata 100Kg, barki ponad 65Kg(nigdy nie mierzylem- tak orientacyjnie) biceps 55Kg poszlo(wiecej szkoda mi sciegien), triceps(waskim chwytem sztanga) 85Kg na pewno, wiecej to nie wiem), sciaganie drazka wyciagu gornego szerokim chwytem 110Kg(wiecej nie ma na atlasie), martwy ciag 3x95Kg(rownierz wzgledy bezpieczenstwa 8) )Jak nie podalem to nie mierzylem :mrgreen:
Waga 110Kg
Wzrost 195cm
Nadmierne otluszczenie jest wynikiem posrednio matur(caly czas w domu i tylko jedlem, dieta byla bardzo przesadzona ;) )
Od poniedzialku to jest 6.06 zaczynam cykl na rzezbe, bedzie on trwal 8 tygodni. Dokladny trening, diete i suplementacje a takze zdjecia wkleje jutro. Odkad rozpoczne cykl na rzebe nie bede "stosowal" alkoholu, papierosow i trawy :roll:
Heh, zobaczymy co z tego wyjdzie. :cisza: :cfaniak: Pozdro dla wszytkich czytajacych- to jest szczero nie to co pozdrowienia w opisie :D :PPPP

Moj trening na najblizsze 8 tygodni:
Rozplanowanie treningu w dni tygodnia:
Poniedziałek: Klatka + triceps
Wtorek: trening aerobowy jazda na rowerze stacjonarnym od 30min w gore
Środa: Grzbiet + biceps + przedramie
Czwartek: trening aerobowy jazda na rowerze stacjonarnym od 30min w gore
Piątek: Nogi + bark
Sobota: trening aerobowy jazda na rowerze stacjonarnym od 30min w gore
Niedziela: wolne

Klatka:
- wyciskanie na ławce skośnej 4 serie 20/15/12/10powt.
- wyciskanie na ławce prostej 4 serie 25/20/15/12powt.
- rozpiętki ze sztangielkami 4 serie 10-12powt.
Triceps:
- francuskie wyciskanie sztangi leżąc 15/12/10powt.
- wyciskanie wąskim chwytem 4 serie 20/15/12/10powt.
- pompki w podporze tyłem 3 serie 15-20powt.
Grzbiet:
- sciaganie drazka wyciagu gornego 3 serie 12-15powt.
- sciaganie drazka wyciagu dolnego 4 serie po 12-15powt.
- przenoszenie sztangi leżąc na ławce poziomej 3 serie 12-15powt.
Biceps:
- uginanie przedramion ze sztangą stojąc (podchwytem) 4 serie 25/20/15/12powt.
- uginanie przedramion ze sztanga lamana na modlitewniku: 4 serie 15-20powt.
Przedramiona: (naprzemiennie)
- uginanie nadgarstków nachchwytem w siadzie 20/15/max
- uginanie nadgarstków ze podchwytem w siadzie 20/15/max
Nogi:
- przysiady ze sztangą na barkach 3 serii po 25/20/15/12.
- martwy ciąg ze sztangą 4 serii 15powt.
Łydki:
- wspięcia na palce ze sztangą na barkach 4 serie 40powt.
- wspięcia na palce ze sztangą na udach (siedząc) 4 serie po 40powt.
Brzuch, myslalem nad A6W jednak opre sie na standardowch cwiczeniach wykonywanych w domu.

Załączone pliki


  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Karol1418048738

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik prezes
Czekamy na foto
  • 0

Pepis2004
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik prezes
Hmm.. nie wiem czy mamy tu coś komentować, ale ja skomentuje. Podałeś swoje wymiary, ale tak na moje oko to one raczej nie pasują do tych zdjęć. Bo biceps to 39cm na bank nie ma, a jesli chodzi o ściąganie drążka wyciągu górnego to chyba też ci się coś pomyliło. Znam osoby z mojej siłowni, które są większe ode mnie z 2 razy, a robią tak do 100kg max, a ty niby 110kg to chyba jesteś wybrykiem natury. Uważam, że powinniśmy pisać tutaj wszystko szczerze.
  • 0
PEPIS2004!!!

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik prezes
pepis ale popatrz ze on jest bardzo wysoki ma 195 cm a przy takim wzroscie lapa jest bardzo dluga i bic sie wydaje mniejszy !!!!!!
  • 0

judokax
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JUDO KULTURYSTYKA SIATKÓWKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik prezes
dokladnie zgadzam się z adasko!!!!! Nawet moim zdaniem przy wadze ponad 100kg to 39cm jest bardzo małym bicepsem. Pozdrawiam!!!!
  • 0
Trening + Dieta WARTO ZOBACZYĆ:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom.

Pepis2004
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik prezes
No nie wiem, ale spoko to było tylko takie moje małe wtrącenie. Pozdro.
  • 0
PEPIS2004!!!

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik prezes
prezes, daj aeroby naczczo [4x w tygodniu] badz po treningu - wtedy najlepiej pali sie tkanka tluszczowa.
Podaj tez swoja diete.
  • 0
[you]
pozdro :P

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik prezes
Musisz troche więcej ćwiczyć brzuch. Jak byś miał kase i możliwości. Kup sobie L-karnityne lub(i) Fat Burnera bardzo pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej. Tylko, że jak skończysz brać nie możesz opuścić się za bardzo w treningu brzucha bo byś miał troche efekt jojo :D Czyli powrotu do początku. A jak byś sobie to kupił to sobie troszeczke możesz odpuścić inne rzeczy, ale nie możesz zapomnieć że trzeba zrobić z 4 razy brzuch w tygodniu. Mówiąc 4 razy brzuch mam na myśli cykl 4 ćwiczeń na brzuch, a nie jednego. Przez 5 tygodni jak byś to sumiennie robił gwarantuje Ci dość duży spadek ciała na brzuchu co oczywiście się wiąże z długością w pasie. Lecz musisz się sam w sobie zaprzeć i powiedzieć brzuchowi NIE :D

Pozdrawiam Cię Prezes.
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik prezes
to czy spali brzuch nie zalezy od tego czy bedzie go robil... moze robic mniej czy wiecej, ale to czy straci tkanke tluszczowa zalezy od jego diety i treningu aerobowego [tluszcz spala sie rownomiernie z calego ciala, wiec zadnymi brzuszkami nie pobudzi spalania tluszczu w tym rejonie... cwiczeniami na brzuch sprawi, ze miesnie tam beda ladniejsze i tyle :) ]
  • 0
[you]
pozdro :P

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik prezes
Tak jest Anar, poruszamy tu ciut kontrowersyjna kwestie, bo wielu ludzi uwaza, ze robiac brzuszki spala sie tluszcz na brzuchu. A prawda jest taka ze cwiczymy tylko miesnie brzucha...
Fotki nie sa złe, wcale nie jestes jakis gruby, ale jakbys chcial wyrzezbic brzuch to wg mnie thermo fat burner (pisze bo bralem, a nie przepisuje posty) i aeroby. A biceps jak najbardziej wyglada na 39cm, a juz przy takim wzroscie to w ogole. :-)
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik prezes
Kurw* Sorki ale mialem dzisiaj zaczac cwiczyc ale nie dalo rady :/ Mialem kontuzje barka dwa tygodnie temu i jeszcze mi nie perzeszlo(nie cwiczylem przez ten czas)- przy robieniu pompek mnie bolal :/ A diete wrzuce tylko musze ja przepisac a cos nie moge zebrac chwilki ;-)
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik prezes
prezes, pojdz do lekarza moze:>
ale odrazu polecam glukozamine - dobra na stawy !! bralem rok temu lipiec-sierpien kolana przestaly bolec i nawet "strzykanie" w stawach zniknelo co mnie bardzo zdziwilo :-)
  • 0
[you]
pozdro :P

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik prezes
Glukozamine to caly czas podaczas ostatniego cyklu bralem(sila) i ciagle biore. Ale to nie stawy tylko jakbym miesien naderwal albo cos podobnego. Jutro ide na silke chocby nie wiem co :]
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024