Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik un_ix'a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Dziennik un_ix'a
-> Witam

Nazywam sie Tomek. Mieszkam w jednym ze slaskich miast. Tutaj rowniez sie ucze i trenuje. Kulturystyke trenuje w jednej z miejscowych, profesjonalnych silowni. Wolny czas nie spedzony na silowni i nauce, poswiecam na diete i regeneracje ;) Oprocz tego, pogram czasem w kosza i pobiegam po lesie wczesniej z rana.

Wiek: 19
Staz treningowy: 6 miesiecy (2 stycznia 2005)

Przez ten okres czasu zrobilem duze postepy. Z treningu na trening jest coraz lepiej. Sila, waga i przyrosty ida w gore :) Znajomi mowia - 'jakis, taki wiekszy sie zrobiles' ;)

Moje wymiary (niepelne), gdy zaczynalem (2 stycznia 2005):
waga [kg]: 67,6
biceps [cm]: 29
przedramie [cm]: 26
klatka [cm]: 87
brzuch [cm]: 72
udo [cm]: 53
lydka [cm]: 36

Moje obecne wymiary (22.05.2005):
waga [kg]: 74,6
klatka [cm]: 98
talia [cm]: 73,5
ramię [cm]: 33,5
przedremię [cm]: 28,5
biodra [cm]: 90
udo [cm]: 55,5
łydka [cm]: 35,5

Priorytetem u mnie jest klata, ramie i przedramie. Tutaj najbardziej odstaje od 'normy' ;)

Trenuje 4 razy w tygodniu wedlug wlasnego planu na mase. Stosuje diete (jem co 3-4 godz.). Spie 7-8 godz. w nocy. Nie stosuje zadnych uzywek, papierosy - nigdy, alkohol - ostatnie w Nowy Rok 2005.

Jestem sumienny w tym co robie. Mam jasno postawiony cel.

Plan treningowy:
Trenuje 4 razy w tygodniu:
- poniedzialek (klata, tric, lydki)
- sroda (barki, czworoboczne grzbietu, bic)
- piatek (najszersze i prostowniki grzbietu, uda, przedramie)
- niedziela (klata, tric, lydki)
- poniedzialek (barki, czworoboczne grzbietu, bic)
itd. wedlug schematu.
Pomiedzy partiamy lece jeszcze po cwiczeniu na brzuch.

Od przyszlego tygodnia zmieniam plan treningowy. Zmieniam intensywnosc, cwiczenia i polaczenie parti.

Nowy plan treninogwy:
- poniedzialek (klata, tric, lydki)
- sroda (barki, czworoboczne grzbietu, uda)
- piatek (najszersze i prostowniki grzbietu, bic, przedramie)
- niedziela (klata, tric, lydki)
- poniedzialek (barki, czworoboczne grzbietu, uda)
itd. wedlug schematu.
Bic zamienil sie z udami.

Fotki wklejone do tego posta sa jeszcze gorace, robione dzisiaj rano. Fotki po treningu wrzuce jutro w wieczora (dzisaj nie mam treningu). Pozwolilem sobie na wklejenie nie jednej, a pieciu fotek. Mam nadzieje, ze nie bedzie to problemem.

--
Pozdrawiam
un_ix

Załączone pliki

  • Załączony plik  klata1.jpg   24,92 KB   39 Ilość pobrań
  • Załączony plik  klata2.jpg   17,79 KB   22 Ilość pobrań
  • Załączony plik  plecy.jpg   25,02 KB   30 Ilość pobrań
  • Załączony plik  profil.jpg   22,36 KB   30 Ilość pobrań
  • Załączony plik  bic.jpg   22,67 KB   24 Ilość pobrań

  • 0

Karol1418048738

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
Oto chodziło :spoko:
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
dobry blog :brawo: teraz tylko nie zapomnij ze trzeba cos w nim wpisywac opisywac aktualne treningi, diete, trudny dnia :)

[ Dodano: Czw Cze 02, 2005 12:59 pm ]
przydaly by sie zdjecia z kulturystycznymi pozami
  • 0
[you]
pozdro :P

Karol1418048738

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
un_ix otrzymujesz opakowanie kreatyny !! :brawo: :brawo: :brawo:
Jako jedyny dostosowałeś się do ważnego punktu :

"+ na jednej z tej foto widoczny napis/wydruk/tatuaż z adresem forum, czyli
Forum "

Może trochę nie jesno zoostał napisany, chodzi o hasło Forum w tle.
Tak by było wiadomo, że fotografia została celowo zrobiona do zgłoszenia.

Proszę o przesłanie adresu do wysyłki przez PW.
Paczka zostanie wysłana w poniedziałek, powinna dotrzeć na wtorek.
  • 0

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
-> witam

pieknie dziekuje za zauwazenie mojego dziennika oraz nagrodzenie mojej osoby. dopiero sie rozkrecam i zapewniam, ze to jeszcze nie wszystko. jutro postaram sie o swieze, potreningowe fotki. byc moze teraz adres forum znajdzie sie na plecach ;) kto wie?

dane poszly juz na PW.

--
dziekuje i pozdrawiam
un_ix

[ Dodano: 02-06-2005, 9:45 ]
2.06.2005

Dzisiejszy dzien jest dniem beztreningowym. Okres regenaracji i odpoczynku dla organizmu. Jedyne cwiczenia, jakie dzisiaj wykonywalem to 6 Weidera (dzien 2, podejscie 2, pierwsze przerwane po 15 dniach).

Moje dzisiejsze posilki:
- 6:10 - bialko 3D Protein (Trec) + mleko
- 7:00 - platki kukurydziane + mleko
- 10:25 - chleb razowy + pieczen z jajkiem
- 12:35 - chleb razowy + zolty ser
- 15:10 - ryz z zupa ogorkowa ;) (tak, nie odwrotnie :D)
- 18:00 - makaron z gulaszem
- 21:00 - kotlety mielone z warzywami
- 22:00 - bialko 3D Protein (Trec) + mleko

Swego czasu (3 tygodnie temu) miedzy posilkami w dni beztreningowe stosowalem MASS XXL (Trec) jako uzupelnienie dziennego zapotrzebowania na wegle i bialko. Obecnie zastepuje go owocami i waflami ryzowymi. Beda pieniazki, bedzie tez wspomniana odzywka.

To tyle na dzisiaj. Ide spac.

--
pozdrawiam
un_ix
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
Może dlatego masz problemy z masą, bo jesz dość dużą ilość posiłków. W ten sposób przyspieszasz przemianę materii, która pewnie i tak u ciebie jest szybka. Proponuje 5 konkretnych posiłków, lepiej na tym wyjdziesz :) fajny dziennik.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a

Może dlatego masz problemy z masą, bo jesz dość dużą ilość posiłków. W ten sposób przyspieszasz przemianę materii, która pewnie i tak u ciebie jest szybka. Proponuje 5 konkretnych posiłków, lepiej na tym wyjdziesz :) fajny dziennik.

-> mowisz? mi sie wydaje, ze i tak jem za malo ;) w szkole nie moge sobie na nic pozwolic poza nie zaduza iloscia kanapek chleba razowego z szynka, pieczenia lub serem. ilosciowo wychodzi 3-4 kanapki, wiec to nic konkretnego (posilki o 10:25 i 12:35). jednak na nic innego nie moge sobie pozwolic w szkole, za malo czasu na przerwach. jedyne co moge dodatkowo zrobic (i tak robilem do pewniego czasu), to uzupelnic braki na szybko gainerem. wracajac ze szkoly jem 3 posilki, juz konkretne. w dni nie treningowe 3 posilki w mniej, wiecej rownych odstepach czasu, w treningowe 2 posilki przed treningiem i jeden po treningu. przed spaniem jeszcze bialeczko zapodaje.

mykam na trening. pozniej dopisze, w razie pytan, cos odnosnie moich posilkow i relacje z dzisiejszego dnia.

dawid1920 - dziekuje za przydatna informacja. zastanowie sie nad tym. dziekuje, za uznanie ;) pozdrawiam
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
podaj gramature posiolkow - trzeba policzyc ile czego spozywasz - byc moze porporcje bialko, tluszcz weglowodany sa nieodpowiednie...
proponuje pomyslec na treningiem :> moze dasz zwykly 3x w tygodniu :> kolejnosc tez bym troche pozmienial:> [robisz klata + triceps - i masz ok 6 dni odpoczynku czyli by pobudzic te miesnie do wzrostu musisz je ostro "wymeczyc" jezeli wymeczysz triceps odbije sie to na intensywnosci treningu barkow ktory masz za 2 dni
zdazylo ci sie trenowac braki z zakwasem tricepsow ?:>
  • 0
[you]
pozdro :P

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
Ja ćwiczyłem raz triceps z barkami jak jeszcze nie wiedziałem jak bardzo to ma wpływ na siebie. Powiem otwarcie jak nie masz wypoczętych tricepsów przed barkami to nie wiele podniesiesz, a wcale przyrostów z tego nie będziesz miał.
Trzeba pamiętać, że triceps musi się zregenerować przed ćwiczeniem barków pozdrawiam :)
  • 0

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
3.06.2005

Dzisiejszy dzien jest dniem treningowym. Podczas dzisiejszego treningu na silowni meczylem: barki, czworoboczne grzbietu, przedramiona, uda. Dodatkowo w domu wykonywalem 6 Weidera (dzien 3).

Moje dzisiejsze posilki:
- 6:15 - bialko 3D Protein (Trec) + mleko
- 7:00 - platki kukurydziane + mleko
- 11:50 - chleb razowy + zolty ser
- 15:10 - ryz z zupa ogorkowa ;)
- 17:00 - leczo + chleb razowy
- 21:00 - kotlety mielone + pomidor + chleb razowy
- 21:30 - bialko 3D Protein (Trec) + mleko

Moj dzisiejszy plan treningowy:

BARKI:
- siedzac na lawce z podparciem plecow (kat 90 stopni) - wyciskanie sztangi zza karku 4x 12-10-10-6
- stojac tylem do wyciagu bramowego - unoszenie drazka wyciagu przodem w szerokim uchwycie (drazek trzymany nachwytem) 3x 12-10-6
- siedzac na lawce z podparciem plecow (kat ok. 85 stopni) - wyciskanie sztangielek z laczeniem nad glowa 3x 12-10-8
- stojac bokiem do wyciagu bramowego - unoszenie raczki wyciagu trzymanej po krzyzu bokiem 4x 12-10-10-8

CZWOROBOCZNE:
- stojac przodem do wyciagu dolnego - podciaganie drazka wyciagu wzdluz tulowia 3x 12-10-8
- stojac - unoszenie barkow ze sztangielkami 4x 14-12-10-8

PRZEDRAMIONA:
- siedzac - zginanie nadgarstkow ze sztanga trzymana podchwytem w oparciu przedramion o lawke pozioma 3x [do pieczenia]
- siedzac - zginanie nadgarstkow ze sztanga trzymana nachwytem w oparciu przedramion o ławke pozioma 2x [do pieczenia]
- stojac - uginanie przedramion z drazkiem wyciagu dolnego trzymanym nachwytem 3x 12-10-8

UDA:
- wyciskanie nogami na suwnicy skosnej 3x 12-10-8
- prostowanie podudzi siedzac 4x 12-10-8-6
- uginanie podudzi lezac 4x 12-10-8-6

Od przedostatniego treningu, zaczalem wprowadzac nowy plan w zycie. Zapoznaje sie z technika oraz poprawnym wykonywaniem nowych cwiczen. Od poniedzialku zaczynam juz ostry trening, do ud dorzucam jeszcze przysiad lub polprzysiad ze sztanga na barkach.

Ponizej zamieszczam zdjecia wykonane po dzisiejszym treningu. Jako, ze cwiczylem dzisiaj barki, kaptury, przedramie i uda, pozwolilem sobie na sfotografowanie pierwszych trzech parti. Mam nadzieje, ze treningowa pompa jest zauwazalna ;)

---

anar - dziekuje za spostrzezenia, napewno mi pomoga.

Co do treningu to sproboje cos z tym zrobic. Na 3 treningi w ciagu tygodnia napewno sie nie zgodze, ale jakos pogodzimy trica z barkami. Moze dobrym rozwiazaniem bedzie zamiana drugiego dnia treningowego z trzecim, tj. zamiast barkow, czworobocznych grzbietu, przedramion i ud sprobowac pojechac najszersze i prostowniki grzbietu, bica oraz przedramie? Heh.. tak, juz kilka razy udalo mi sie cwiczyc z zakwasami na tricu.

Co do diety to wszystko policze i podam, ale to wieczorem. Teraz musze uciekac..

--
pozdrawiam
un_ix

Załączone pliki


  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
A czemu nie 3x w tygodniu ? :D to wystarczy
ale jak chesz 4x to mozesz np. tak cwiczyc
1.klata + bic
2.nogi
3.wolne
4.barki + tric
5.grzbiet
6, 7 wolne

Osobiscie uwazam, ze miesniom przydaje sie w tygodniu 2 kolejne dni bez treningu, by moc lepiej wypoczac - na trenigach zawsze pracuja prawie wszystkie miesnie dlatego zbyt czeste bieganie na silownie (szczegolnie przy treningach na mase - mam na mysli +4 treningi w tygodniu, nie maja sensu - szczegolnie u hardgainerow).

Czekam na diete.
  • 0
[you]
pozdro :P

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
4.06.2005

Dzisiejszy dzien jest dniem beztreningowym. Okres regenaracji i odpoczynku dla organizmu, choc nie do konca. Dzwigalem dzisiaj troszke ciezarow na dzialce (np. lodowka, zamrazarka) ;) Kojeny dzien 6 Weidera (dzien 4).

Moje dzisiejsze posilki:
- 7:30 - bialko 3D Protein (Trec) + mleko
- 8:30 - chleb razowy + szynka, kawalek ciasta drozdzowego ze sliwkami i sernika ;)
- 12:00 - kielbaski z grila, chleb razowy, warzywa, jablko
- 15:30 - kotlet z karczku + ziemniaki, jablko
- 18:00 - ryz z zupa ogorkowa
- 20:30 - kotlet z karczku + ziemniaki
- 22:00 - bialko 3D Protein (Trec) + mleko

Sobota byla dniem spedzonym na dzialce, dlatego pokusilem sie na kielbaski z grila. Trzeba sobie urozmaicac jadlospis ;)

--

anar - pomysle jeszcze nad tym treningiem. Byc moze w wakacje sproboje jechac na 3 dni i zobacze jakie beda efekty. Do konca czerwca pozostaje jednak przy 4 dniach w ciagu tygodnia. Zmienie jednak kolejnosc dni treningowych o czym pisalem wczesniej i zobacze jak sie bedzie cwiczyc.

Diete zapodam jutro. Miala byc na dzisiaj, ale chce to w fajny i zrozumialy sposob przedstawic. Prosze o cierpliwosc. Dziekuje :)

--
pozdrawiam
un_ix
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
dobra pisz kiedy chcesz - napisz tez teraz swoj "nowy trening" - po zmianach w kolejnosci
  • 0
[you]
pozdro :P

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
Moja dieta:
zaraz po przebudzeniu:
- bialko 3D Protein (Trec) 30 gr + mleko 0,5% 0,2 l

I posilek:
- platki kukurydziane 80 gr + mleko 3,2% 0,3 l, 2 cale jajka

II i III posilek (w szkole):
- 6-8 kromek chleba razowego + [6-8 plasterkow szynki, sera / 3-4 plastry pieczeni z jajkiem]

IV posilek:
- ryz 100/120 gr + zupa pomdorowa lub ogorkowa 0,4 l

V posilek:
- makaron 150-180 gr + [mieso mielone z sosem / gulasz wolowy z sosem / gulasz wiepszowy z sosem / bialy ser z cukrem / zolty ser z sosem]

VI posilek (w zaleznosci od dostepnych produktow, upodobania, dnia itp. ;)):
- makaron 150-180 gr lub ryz 100/120 gr lub kasza 100 gr + [mieso drobiowe z sosem / mieso mielone z sosem / gulasz wolowy z sosem / gulasz wiepszowy z sosem / bialy ser z cukrem / zolty ser z sosem]
lub
- 2-3 kotlety [drobiowe / mielone / schab / karczek] + 2-4 kromki chleba razowego lub kilka ziemniaczkow + warzywa (np. salatka z pomidorow, ogorkow, zielonej salaty, cebuli)
lub
- pasta jajeczna lub pasta z tunczyka + 4-6 kromek chleba razowego + warzywa

10-30 min. przed snem:
- bialko 3D Protein (Trec) 30 gr + mleko 0,5% 0,2 l

Dodatkowo podczas calego dnia:
- napoje: woda mineralna niegazowana ok. 3-4,5 l (Naleczowianka :ok: )
- owoce: 1- 2 jablka lub 1-2 banany lub 1-2 pomarancze

Komentarz:
Moja dieta jest urozmaicona, jesli chodzi o V i VI posilek. Do makaronu, ryzu lub kaszy dodaje zawsze to co przygotuje matka i te wlasnie potrawy wypislalem w nawiasach []. Jesli matka przygotuje kotlety, to wtedy opuszczam makaron, ryz lub kasze i dodaje do tego wegle w postaci chleba razowego lub ziemniakow. Jesli obydwie wczesniejsze opcje sa wykorzysane, zawsze opcja jest pasta czy to jajeczna, czy to z tunczyka z odpowiednimi dodatkami :) Aaa.. do I posilku po miesiecznej przerwie dodalem jajka. To chyba tyle, w razie pytan, watpliwosci, prosze pytac ;)

---

anar - prosze o wypowiedz, odnosnie mojego jadlospisu. Z gory dziekuje.

--
pozdrawiam
un_ix

[ Dodano: 06-06-2005, 10:20 ]
5.06.2005

Dzisiejszy dzien jest dniem treningowym. Podczas dzisiejszego treningu na silowni meczylem: najszersze i prostowniki grzbietu, bica, przedramie. Dodatkowo w domu wykonywalem 6 Weidera (dzien 5).

Moje dzisiejsze posilki:
- 8:00 - bialko 3D Protein (Trec) + mleko
- 9:00 - platki kukurydziane + mleko
- 10:00 - jajecznica na szynce z 4 jaj + chleb razowy
- 13:40 - piers z kurczaka w sosie grzybowym + ziemniaczki + salatka
- 17:30 - ryz z zupa ogorkowa
- 21:00 - pasta z wedzonej makreli i bialego sera + chleb razowy
- 22:00 - bialko 3D Protein (Trec) + mleko

Heh.. jeszcze po godz. 15 skusilem sie na dwa kawaleczki pizzy. Trudno bylo odmowic, chyba w niczym mi nie zaszkodzi ;)

Moj dzisiejszy plan treningowy:

NAJSZERSZE GRZBIETU:
- siedzac przodem do wyciagu gornego - sciaganie drazka do karku stosujac szeroki nachwyt 4x 12-12-10-8
- siedzac przodem do wyciagu gornego - sciaganie drazka do klatki piersiowej stosujac szeroki chwyt neutralny 3x 12-12-10
- stojac w podporze kolanem o lawke pozioma - wioslowanie ze sztangielka trzymana chwytem mlotkowym 4x 12-10-8-6
- stojac w opadzie tulowia - wioslowanie ze sztanga trzymana nachwytem 3x 12-12-10

PROSTOWNIKI GRZBIETU:
- wyprosty tulowia na specjalnej maszynie 4x 12-12-10-10
- stojac - sklony tulowia w przod (sklony "dzien dobry") ze sztanga 3x 12-12-10

BICEPS:
- stojac - uginanie przedramion ze sztanga trzymana w srednim uchwycie (podchwyt) 4x 12-10-8-6
- siedzac na lawce poziomej, ramiona ze sztangielkami opuszczone w dol - naprzemienne uginanie przedramion ze skretem 3x 12-10-8
- siedzac - uginanie przedramiona na modlitewniku ze sztanga trzymana w waskim uchwycie (podchwyt) 3x 12-10-8

PRZEDRAMIONA:
- siedzac - zginanie nadgarstkow ze sztanga trzymana podchwytem w oparciu przedramion o lawke pozioma 3x [do pieczenia]
- siedzac - zginanie nadgarstkow ze sztanga trzymana nachwytem w oparciu przedramion o lawke pozioma 2x [do pieczenia]
- stojac - uginanie przedramion z drazkiem wyciagu dolnego trzymanym nachwytem 3x 12-10-8

Dzisiejszy trening dal 'w kosc' ;) a raczej w miesnie grzbietu. Dalo sie pozadznie odczuc napiecie calego grzbietu przez okres treningu i jeszcze pewien czas po nim. Przedramiona rowniez wyjatkowo twarde :) Jestem zadowolony.

---

6.06.2005

Dzisiejszy dzien jest dniem treningowym. Podczas dzisiejszego treningu na silowni meczylem: klate, trica, lydki. Dodatkowo w domu wykonywalem 6 Weidera (dzien 6).

Moje dzisiejsze posilki:
- 7:00 - bialko 3D Protein (Trec) + mleko
- 8:00 - platki kukurydziane + mleko
- 11:50 - pasta z wedzonej makreli i bialego sera + chleb razowy
- 15:10 - ryz z zupa pomidorowa
- 17:00 - ryz + udko z kurczaka
- 21:30 - makaron + gulasz wiepszowy z papryka i sosem
- 22:30 - bialko 3D Protein (Trec) + mleko

Moj dzisiejszy plan treningowy:

KLATA:
- lezac na lawce poziomej - wyciskanie sztangi 4x 12-8 [szeroki uchwyt] 12-8 [waski uchwyt]
- lezac na lawce skośnej glowa w gorę - wyciskanie sztangi 4x 12-10-8-6
- lezac na lawce poziomej - rozpietki ze sztangielkami 3x 10-10-8
- lezac na lawce skosnej glowa w dol - wyciskanie sztangielek 4x 12-10-8-6
- butterfly - przywodzenie wyprostowanych ramion 3x 12-10-8

TRICEPS:
- siedzac na lawce poziomej - francuskie wyciskanie sztangielki za glowy 4x 12-12-10-8
- stojac przodem do wyciagu gornego - prostowanie przedramion z linkami 3x 12-10-10
- pompki na lawkach poziomych 3x 12-10-8

LYDKI:
- siedzac na specjalistycznej maszynie - wspiecia na palce stop 4x [do pieczenia]
- wyciskanie palcami stop na suwnicy skosnej 3x [do pieczenia]

Dzisiaj wszystko bardzo fajnie wchodzilo. Klata i tric napompowane ostro, klata jak malo kiedy :) Moze to skutki zmian w planie treningowym. Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego treningu. Na plaskiej zdecydowanie lepiej niz na zeszlym treningu.

--
pozdrawiam
un_ix
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a

NAJSZERSZE GRZBIETU:
- siedzac przodem do wyciagu gornego - sciaganie drazka do karku stosujac szeroki nachwyt 4x 12-12-10-8
- siedzac przodem do wyciagu gornego - sciaganie drazka do klatki piersiowej stosujac szeroki chwyt neutralny 3x 12-12-10
- stojac w podporze kolanem o lawke pozioma - wioslowanie ze sztangielka trzymana chwytem mlotkowym 4x 12-10-8-6
- stojac w opadzie tulowia - wioslowanie ze sztanga trzymana nachwytem 3x 12-12-10

wystarcza 2 cwiczenia na najszerszy

[ Dodano: Wto Cze 07, 2005 7:31 am ]

NAJSZERSZE GRZBIETU:
- siedzac przodem do wyciagu gornego - sciaganie drazka do karku stosujac szeroki nachwyt 4x 12-12-10-8
- siedzac przodem do wyciagu gornego - sciaganie drazka do klatki piersiowej stosujac szeroki chwyt neutralny 3x 12-12-10
- stojac w podporze kolanem o lawke pozioma - wioslowanie ze sztangielka trzymana chwytem mlotkowym 4x 12-10-8-6
- stojac w opadzie tulowia - wioslowanie ze sztanga trzymana nachwytem 3x 12-12-10

wystarcza 2 cwiczenia na najszerszy

PROSTOWNIKI GRZBIETU:
- wyprosty tulowia na specjalnej maszynie 4x 12-12-10-10
- stojac - sklony tulowia w przod (sklony "dzien dobry") ze sztanga 3x 12-12-10

wystarczy jedno cwiczenie

KLATA:
- lezac na lawce poziomej - wyciskanie sztangi 4x 12-8 [szeroki uchwyt] 12-8 [waski uchwyt]
- lezac na lawce skośnej glowa w gorę - wyciskanie sztangi 4x 12-10-8-6
- lezac na lawce poziomej - rozpietki ze sztangielkami 3x 10-10-8
- lezac na lawce skosnej glowa w dol - wyciskanie sztangielek 4x 12-10-8-6
- butterfly - przywodzenie wyprostowanych ramion 3x 12-10-8

po co tyle tych cwiczen daj wyciskanie normlane na plasko na skosie i rozpietki po 4 serie
  • 0

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
-> co do treningu grzbietu, to nie wydaje mi sie, zeby dwa cwiczenia na najszersze i jedno na prostowniki wystarczalo. plecy sa duzoa partia miesniowa, wiec potrzebuja min. 14 serii, co sie przeklada na min. 4 cwiczenia.

trening klaty, to dla mnie min. 4 cwiczenia, a butterfly jest na podwieczorek ;) moze o jedno cwiczenia za duzo na ta partie, ale klata jest moim priorytetem i pozadny trening klaty raz na ok. 6 dni (okres regeneracji) mysle, ze nie zaszkodzi.

poczekam na wypowiedz innych osob w tym temacie, ale dziekuje za uwagi.
  • 0
Zapraszam do lektury mojego dziennika w dziale Motywator - Dziennik un_ix'a [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]]

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
co do klatki, masz bardzo ciekawa budowe, mam znajomego ktory mial tak samo, jak przybierzesz na masie to bedzie bardzo ciekawo wygladalo, dlatego doradzam ci zebys cwiczyl klatke z piorytetem na skos w dol. i tak jak adasko napisal 3 cwiczenia bedzie dobrze, na plasko, glowa w dol i rozpietki.
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
-> jasqoo - Twoja wypowiedz dodala mi jeszcze wiecej motywacji do dzialan :) Zawsze uwazalem, ze klata jest kiepskiej budowy.. Juz jestem ciekaw, jak bedzie wygladac za pol, rok czasu, po przybraniu odpowiedniej ilosci masy.

Co do wykonywanych cwiczen - wyciskanie glowa w dol mialem w porzednim planie treningowym, ktory zakonczyl sie w zeszlym tygodniu. Teraz zamisat glowy w dol jest wyciskanie sztangi glowa w gore sztangi. Na dol klaty dalem wyciskanie sztangielek glowa w dol. Zawsze jakis nowy bodziec dla klatki.

Heh.. jakos nie widza mi sie tylko 3 cwiczenia na klate. Z piatego moglby zrezygonowac i ewentualnie pozostac przy 4. Jesli klata jest moim priorytetem to dlaczego nie? A ile serii proponujecie na te 3 cwiczenia o ktorych piszecie?

Dziekuje za rady, wezme je pod uwage przy treningu.

Pod wieczor podam caly swoj poprzedni i obecny plan treningowy, dla ewentualnego zweryfikowania i porownania zmian w cwiczeniach.

--

Karol [admin] - dziekuje pieknie za paczuszke. Nie ma co ukrywac - suple pozadne, a sponsor jeszcze pozadniejszy :) Smyczka rowniez bajera :D Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam.

--
pozdrawiam
un_ix
  • 0
Zapraszam do lektury mojego dziennika w dziale Motywator - Dziennik un_ix'a [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]]

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a

Z piatego moglby zrezygonowac i ewentualnie pozostac przy 4. Jesli klata jest moim priorytetem to dlaczego nie?

no to 4 ciwczenia ale po 3 serie i tak mozesz robic:)
  • 0

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
adasko - sprawa klaty jest juz jasna :) Teraz powrocmy do grzbietu. Dlaczego proponujesz tylko 2 cwiczenia na najszersze i 1 cwiczenie na prostowniki? Przy treningu na mase ilosc serii powinna wynosic 12-16, co sie przeklada na ok. 4 cwiczenia. Moze calosc grzbietu zaliczasz jako jedna partie miesniowa?
  • 0
Zapraszam do lektury mojego dziennika w dziale Motywator - Dziennik un_ix'a [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024