Skocz do zawartości


Zdjęcie

Staz z Giampietro Savegnago


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
109 odpowiedzi w tym temacie

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago

Zapros go na forum, niech sam cos napisze. Wyjasnimy sprawe 8)

Forum to nie miejsce do rostrzygania kto co i jak robi. A twierdzisz że źle, poprzyj zatem słowa działaniem. Chyba że Ty taki internetowy krzykacz jeno.
Wypowiadasz się o rzeczach, o których sensie nie masz pojęcia, co wyczytać można było po sposobie w jaki je krytykowałeś. Masz wspaniałą okazję udowodnić co źle robimy i zaprezentować swoją drogę.
Nie jest to żart, przyjedź.
Tyle w tym temacie.
EOT
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago

Forum to nie miejsce do rostrzygania kto co i jak robi. A twierdzisz że źle, poprzyj zatem słowa działaniem. Chyba że Ty taki internetowy krzykacz jeno.
Wypowiadasz się o rzeczach, o których sensie nie masz pojęcia, co wyczytać można było po sposobie w jaki je krytykowałeś. Masz wspaniałą okazję udowodnić co źle robimy i zaprezentować swoją drogę.
Nie jest to żart, przyjedź.
Tyle w tym temacie.
EOT

Randall, no nie rozsmieszaj mnie. Nie mam pojecia? tak jest , bo ja cwicze aikido od 2 tygodni....... :( Na moja krytyke nie znalazles zadnych argumentow. Teraz robisz za posrednika jakiegos anonimowego aikidoki, ponoc ten obsmiany uke. Kto to wie? Jak nie ma odwagi podac swego nazwiska i napisac osobiscie, to ja w ogole nie zwracam uwagi, to jest spam.

Ja nic nie musze udowadniac nikomu. Nie jestem jego instruktorem zeby poprawiac jego bledy. Powiedzialem co sadze i dlaczego. Nie bylo to krytykanctwo gratisowe. Mam prawo wyrazic swoje zdanie, video bylo publicznie udostepnione.
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago

Chyba że Ty taki internetowy krzykacz jeno.


Jesli ktos tu jest internetowym krzykaczem to tylko Ty :roll:
Facet ma przyjechac z Kanady do Ciebie zeby udowodnic Twojemu koledze (bo oczywiscie nie Tobie :) ) ze ma braki w technice...
no wez sie zastanow dluzsza chwile, albo i nawet sie zdrzemnj... bo glupota jest nieziemska.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago


Chyba że Ty taki internetowy krzykacz jeno.

Jesli ktos tu jest internetowym krzykaczem to tylko Ty :roll:
Facet ma przyjechac z Kanady do Ciebie zeby udowodnic Twojemu koledze (bo oczywiscie nie Tobie :) ) ze ma braki w technice...
no wez sie zastanow dluzsza chwile, albo i nawet sie zdrzemnj... bo glupota jest nieziemska.

A Ty co? Armia zbawienia?
Szczepan bywa w Polsce, liczę że jak będzie to się spotkamy.
Masz rację - nieziemską głupotą trzeba się wykazać by tak to zrozumieć.
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago
tom i ja sobie filmik obejrzał (nr 1). bo nigdy nie widziałem na żywo pana Savaniago Sensei. na tematy techniczne sie nie bede wypowiadać, bo w kryteriach mojej szkoły praca uke wygląda zupełnie inaczej, ale:
uke to zdaje sie pan Kołodziejczak - porusza sie jak zdrowy, silny, sprawny człowiek - znaczy wylatany, szacuneczek. jednakowoz zgodzę się z modem ze w kryteriach krawędziowych zostałby zlikwidowany przy drugim ukemi - ale nie ma co mieszac systemów. ty szczepanie pewnie nie umiałbyś tak biegać - chlopie to trzeba mieec kondycje!!! ja tam szacuneczek. :-)
- zafascynował mnie dzieciak , ktory siedzi jako drugi z naszej lewej - w połowie clipu znudzony odstawia sam swoja wersje techniki - niezła zabawa polecam.
- ostatnia konkluzja - ja tam jestem sredniego wzriostu ale J. W. Sensei jest ode mnie głowe mniejszy - a tamci obaj - uke i tori też nieszczególnie rozrośnięci na długość - cherlawe jakieś to PUA hehehehehehehehehe. ..
sorry to taki zart - jako koleżka Smaila wiem ze to nie zasada.
a tak ogolnie to nie zapo waznie tu ostatnio?
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago

A Ty co? Armia zbawienia?


Nie... dzihad.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago
Szczepan, czyżbyś podwijał ogon? To już przerabialiśmy.


A wychylenie z takiego ataku jest proste - meguri, timing, dystans. jak wszędzie, ale przeciez to wiesz.

Jak bede w Polsce chetnie poczuje ten twoj sposob bezdzwigniowy na sobie Juz sie nie moge doczekac


Może kiedyś poćwiczymy jak Lachów w Polszcze odwiedzisz.

Wyraznie czuje w twoim glosie pewne wahanie Czyzbys byl tylko mocny w wychylaniu bez dzwigni przez internet?


Po prostu dopuszczam możliwość że tak się nie stanie.

Wez sie przejdz na jakis thai, kick, czy po prostu do klubu bokserskiego i przypatrz sie uwaznie czy ktokolwiek sam sie wychyla przy uderzeniach.
Potem sie przejdz na trening judo i sie przypatrz czy przy chwytaniu sie judocy sami wychylaja, a potem gdzies ida. Jesli by szli, zapytaj dokad tak ida?
Oczywiscie napisalem "przypatrz sie" bo jak widze to tylko potrafisz byc "twardzielem internetowym".

Zafunduj mi bilecik to pakuję szczękę, rękawiczki i jadę z tobą poćwiczyć Po prostu szkoda mi kasy na podróże bez celu.


Teraz robisz za posrednika jakiegos anonimowego aikidoki, ponoc ten obsmiany uke. Kto to wie? Jak nie ma odwagi podac swego nazwiska i napisac osobiscie, to ja w ogole nie zwracam uwagi, to jest spam.

Ja nic nie musze udowadniac nikomu. Nie jestem jego instruktorem zeby poprawiac jego bledy. Powiedzialem co sadze i dlaczego. Nie bylo to krytykanctwo gratisowe. Mam prawo wyrazic swoje zdanie, video bylo publicznie udostepnione.

Zaproszenie do Lublina dostałeś od sensei Kołodziejaka, przyjedź jak będziesz w Polsce, pokażesz jak się prawidłowo pada.
Nie musisz udowadniać. Wypada jednak trzymać sie swojego słowa i za nie odpowiadać, jeśli chce się byc wiarygodnym. Sam proponowałeś konfrontacje styli. Faktycznie źle zrobiłem pisząc anonimowo, a to dlatego że myślałem iż rozmawiam z człowiekiem poważnym, który poważnie traktuje mnie. Jak widać po powyższych Twych wypowiedziach, nie jest tak. Dużo piszesz, ale jesteś niekonsekwentny i nie masz na tyle odwagi by poprzeć swoje słowa na macie.

Teraz wszystko jasne.
EOT
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago

Zaproszenie do Lublina dostałeś od sensei Kołodziejaka, przyjedź jak będziesz w Polsce, pokażesz jak się prawidłowo pada.
Nie musisz udowadniać. Wypada jednak trzymać sie swojego słowa i za nie odpowiadać, jeśli chce się byc wiarygodnym. Sam proponowałeś konfrontacje styli. Faktycznie źle zrobiłem pisząc anonimowo, a to dlatego że myślałem iż rozmawiam z człowiekiem poważnym, który poważnie traktuje mnie. Jak widać po powyższych Twych wypowiedziach, nie jest tak. Dużo piszesz, ale jesteś niekonsekwentny i nie masz na tyle odwagi by poprzeć swoje słowa na macie.

Teraz wszystko jasne.
EOT

Randall, nie wykrecaj kota ogonem :twisted: Chcialem sie z toba spotkac zebys mi pokazal twoj magiczny sposob wychylania bez uzycia dzwigni przy shihonage. A nie po to zeby udowadniac wyzszosc bozego narodzenia....
Po drugie chyba sam rozumiesz ze jako mlodszy stazem i stopniem, wypadaloby tobie przyjechac zeby sie ze mna spotkac. Podstawowa etykieta.
Po trzecie, moj adres mailowy jest publiczny i jak p.Kołodziejak chce sie ze mna skontaktowac to nie ma nic prostszego. Zadnych posrednikow nie potrzebuje.
Po czwarte, ZAWSZE jak przyjezdzam do Polski organizujemy z przyjaciolmi wspolne cwiczenie, i wszyscy z Budo dostaja zaproszenie. Wiec wiadomo i to z duzym wyprzedzeniem gdzie mozna mnie spotakac. Wielu ludzi z Budo ze mna cwiczylo. Cwicze z ludzmi z roznych styli i nie mam zadnych kompleksow :roll: :lol: :lol: Chyba mnie nie mozna posadzac ze sie ukrywam podczas przyjazdow.

Dla odmiany, ty jakos nigdy i przez nikogo nie jestes widziany i nikt jakos z toba nie moze pocwiczyc. Nigdy nie przyjezdzasz na zloty Budo. Baaa, nawet nie wiadomo jak sie nazywasz naprawde.....Tak ze odpusc sobie te dosc prymitywne zagrywki z odwaga, nie wiesz z kim masz do czynienia.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago

ty szczepanie pewnie nie umiałbyś tak biegać - chlopie to trzeba mieec kondycje!!! ja tam szacuneczek. :-)

szczera prawda, nigdy w gimnastyce artystycznej nie bylem za mocny, raczej ofiara losu :(

a tak ogolnie to nie zapowaznie tu ostatnio?

.....ech to wszystko przez mnie :twisted: Jak z Pancerem dyskutujemy, to siem przyzwyczailem ze sie obsmiewamy nawzajem jak norki. A tu taki blad !!!! :twisted: :twisted: :oops:
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Staz z Giampietro Savegnago

Jak z Pancerem dyskutujemy, to siem przyzwyczailem ze sie obsmiewamy nawzajem jak norki.

No tu żeś przegiał - ja nigdy nie żartuje......a Twoje słowa tak na mnie wpływają że jakbym znalazł jakiego krawędziowca w PL to byłoby jako to światło w tunelu (którego nie życze nikomu oglądać). :wink:

Pancer (który nie lubi futer z norek :wink: )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024