Skocz do zawartości


Zdjęcie

Palenie i siłownia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

siwkus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Palenie i siłownia
a ja no niemoge ciagle pale tylko w szkole duzo pale a po i przed szkola mało pale
  • 0
PoZDrO

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Palenie i siłownia
Bo tak to jest jak sie z kumplami spotkam to zawsze idze pare fajeczek praktycznie jedna za druga a tak jak np z nikim sie nie spotykam przez caly dzien to pale tylko 3-4 a w "normalny" dzien to rameta idzie spokojnie :?
  • 0
Be free.

siwkus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Palenie i siłownia
no dokladnie || ma moze ktos jakiegos linka z poradami jak rzucic palenie??
  • 0
PoZDrO

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Palenie i siłownia
jak chcesz to zalatw sobie od kogos pazdziernikowy Men's Health - jest tam o rzuceniu palenia (glupi nalog :P ) - nie wiem czy dobry bo nawet nie czytalem... wiem ze komustam pomogl - moze i wam pomoze ;-)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

siwkus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Palenie i siłownia
thc 8) tzn THX
  • 0
PoZDrO

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Palenie i siłownia
Ja nie pale od wakacji. Przepalalem tylko jak pilem w piatki(nie wszystkie) ale jak w sobote na silce bylem to mnie **** chcial trafic tak do dupy mi sie cwiczylo. Teraz juz nie mialem papierosa w ustach od 2ty. tyle tez nie pilem.
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Palenie i siłownia
a mi zle sie cwiczy jak nie zapale sobie wczesniej przed silka.. papierosik i taurynke na pobudzenie przed treningiem biore hehehe
  • 0
Be free.

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Palenie i siłownia
mi się fajnie kopci między ćwiczeniami :D:D może niezdrowo ale zawsze jakiś dopalacz musi być :mrgreen:
  • 0

siwkus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Palenie i siłownia
hehe ja sie sam sprawdzam w wiem ze jak jest ojciec w domu ja cały czas jestem w domu to mi sie niechce palic dzisiej nie niepaliłem ale jutro w szkole jak zawsze pewnie cała raczka pójdzie
  • 0
PoZDrO

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Palenie i siłownia

a mi zle sie cwiczy jak nie zapale sobie wczesniej przed silka.. papierosik i taurynke na pobudzenie przed treningiem biore hehehe

sproboj cwiczyc bez wczesniejszego palenia (i zwroc uwage na wyniki nie na to czy ci siem dobrze cwiczy czy nie)
mozesz miec takie wrazenie bo nikotyna powoduje rozluznienie psychiczne, obnizenie napiecia; natomiast w sensie bio-chemicznym to dziala na wspolczulny ukl. nerwowy (zwiekszenie cisnienia wewnatrz tetniczego - co tez moze wydawac siem pozytywne - do czasu...); nikotyna laczy siem takze z tzw. receptorami nikotynowymi w postsynaptycznych neuronach "wyreczajac" acetylocholine - znaczne ilosci uposledzaja przewodnictwo nerwowe
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Palenie i siłownia

a mi zle sie cwiczy jak nie zapale sobie wczesniej przed silka.. papierosik i taurynke na pobudzenie przed treningiem biore hehehe

sproboj cwiczyc bez wczesniejszego palenia (i zwroc uwage na wyniki nie na to czy ci siem dobrze cwiczy czy nie)
mozesz miec takie wrazenie bo nikotyna powoduje rozluznienie psychiczne, obnizenie napiecia; natomiast w sensie bio-chemicznym to dziala na wspolczulny ukl. nerwowy (zwiekszenie cisnienia wewnatrz tetniczego - co tez moze wydawac siem pozytywne - do czasu...); nikotyna laczy siem takze z tzw. receptorami nikotynowymi w postsynaptycznych neuronach "wyreczajac" acetylocholine - znaczne ilosci uposledzaja przewodnictwo nerwowe


Jak nie palilem przed silka kiedys to nie widzialem roznicy.... bo masz racje samopoczucie mam lepsze ale w wynikach raczej nie widzialem roznicy...
Chociaz poslucham Cie i sproboje tez jutro i sie zobaczy :-)
  • 0
Be free.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024