WojtekX - Biczys & flaszka :) czyli relaks na siłowni
Guest_Patryk 666_*
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
no ale komu by sie chcialo
zrozum ze ja nigdy nei robilem w zyciu rzezby, redukcji czy czegos w tym rodzaju
ja mam tak NATURALNIE
nawet gdybym chcial to sie nie zaleje
Guest_maks_*
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
wystarczy powiedzmy miesiac nie jedzenia i wypicie powiedzmy 5 piw raz w tygodniu i połroczna praca na silowni idzie w pizdu
Guest_Patryk 666_*
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
....i tak organizm ledwo zipie
a niby czemu?
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
jakas tragedia sie wydazyla?
mi sie chce smiac z tego jak ja kiedys do nich pozowalem
Napisano Ponad rok temu
oby tak dalej - pozdrawiam!!
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Chcesz zarobić na sprzet do siłowni? - przeczytaj to! |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Nasze ulubione cwiczenie - czyli cos , co tygryski lubia najbardziej :) |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Rozpuszczalne BCAA - czyli test rozpuszczalności w wodzie |
Filmy |
|
|
||
TEMAT ROKU!!! czyli dlaczego warto połykać (buhahahah) |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Pij mleko- będziesz większy!- czyli co Ty wiesz o mleku.. |
Dieta |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 6
0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
"DT" Moje zapiski, mój świat- Ponad rok temu
-
Siemaneczko!- Ponad rok temu
-
Droga na scenę - dziennik treningowy Pawła- Ponad rok temu
-
DT - Biorę się za siebie- Ponad rok temu
-
Dziennik Treningowy Dawid23Guest_Dawid23_* - Ponad rok temu
-
Dziennik un_ix'a- Ponad rok temu
-
Dziennik Judoka- Ponad rok temu
-
Dziennik Tomasza- Ponad rok temu
-
Dziennik prezes- Ponad rok temu
-
Zasady działu motywator !!- Ponad rok temu




Ponad rok temu
