Skocz do zawartości


Zdjęcie

suplementacja pod sztuki walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1432 odpowiedzi w tym temacie

budo_ptaszysko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
cp na 25 dni... ja bym dodał na kolejne 25 jeszcze nastepną puche :-)

l-k'e i hmb możesz olać... opinie na temat działania tych supli są sprzeczne ale mimo wszystko ich koszt nie jest wprost proporcjonalny do efektów.

na spalanie fatu możesz probować tse olimpu (spalacz lajtowy ale na początek ok)
o podstawach (dieta, witaminy, o3 czy zma ) nie wspominam :D

mimo to nie ma supli "poprawiających szybkość czy dynamike". wszystko zależy od treningu. suple mogą Ci dać większy power na trenie, pomoc przy redukcji/budowie masy mięśniowej.

treningi karate 2x1 godz... skoro sw są priorytetem (jak sie domyslam) powinnieneś dodać treningi nawet kosztem siłki

co do treningu- możesz ćwiczyć tylko i wyłącznie na małych obciążeniach z duża ilością reps. ale nie jest to koniecznie. proponuję stosować różne warianty obciążeń/powtórzeń

pozdrawiam
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Jeśli chodzi o bieganie to proponuję interwały, albo coś ze zmiennym natężeniem wysiłku (np. gra w nogę albo kosza, ale rano raczej odpada ;) ) 2-3 razy w tygodniu. Przy większej częstotliwości możesz się zajechać.
Reszta treningów wydaje mi się w porzadku, a o odżywkach niech się wypowiedzą inni. :-)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

3x w tygodniu siłka. Duża ilość powtórzeń (ok30) przy bardzo małych obciążeniach.

ja schudlem robiac max 5 powtorzen z jak najwiekszym ciezarem.
  • 0

budo_rst123
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Ja robie x6 maksymalnym ciężarem na mase. Myle się?
A co do supli to przed treningiem Animal Pak, w czasie isostar, po BCAA.
  • 0

budo_sailo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
witam, Jest to moj pierwszy wpis. Trenuje sporty walki a mianowicie ju-jitsu, treningi odbywaja sie narazie 3 razy w tygodniu od lisopada 4 razy. Chciałbym wejsc w odżywki. Nie zalezy mi na tym by nabrac wielkiej masy, moze troche tylko. Głownie chodzi mi o spalenie tłuszczu, o energie i wyżeźbienie ciała. Chce rozbudowac trening o przynajmniej raz w tygodniu siłownie, no i w miare mozliwosci trenuje sam w domu ale nie w takim stopniu jak na treningach. Zakupiłem takie coś jak BIOGENIX Carb Bx 1000 g, Aminostar L-carnitine 35000mg, bcaa mega caps 1100 olimp. Polecono mi cos takiego na interneci, gdyz jak cos chciałem sie w sklepie w rybniku dowiedziec to nie umieli mi powiedziec co to bcaa. dobrze zrobiłem zakupując te produkty? i jak mam je dawkować. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi!!!
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

Chciałbym wejsc w odżywki. Nie zalezy mi na tym by nabrac wielkiej masy, moze troche tylko. Głownie chodzi mi o spalenie tłuszczu, o energie i wyżeźbienie ciała.

Zdecyduj się najpierw co chesz osiągnąć, bo nabieranie masy, spalenie tłuszczu i wyrzeźbienie się w parze nie idzie. Energia, to posiłek 1h przed treningiem bogaty w węglowodany złożone (a jak chcesz energetycznego mixa, to zrób posiłek mający w swoim składzie cukry proste i węglowodany złożone - te pierwsze dadzą Ci szybki przypłw energii, a drugie ją podtrzymają w trakcie treningu; cukry proste są niewskazane jak chcesz się pozbyć tłuszczu), w czasie treningu carbo (albo woda z miodem i ew. cytryną), może być też tabletka jakiegoś spalacza zawierającego w swoim składzie coffe, guarane albo efkę (z tą nie przesadzaj).

Chce rozbudowac trening o przynajmniej raz w tygodniu siłownie, no i w miare mozliwosci trenuje sam w domu ale nie w takim stopniu jak na treningach. Zakupiłem takie coś jak BIOGENIX Carb Bx 1000 g, Aminostar L-carnitine 35000mg, bcaa mega caps 1100 olimp. Polecono mi cos takiego na interneci, gdyz jak cos chciałem sie w sklepie w rybniku dowiedziec to nie umieli mi powiedziec co to bcaa. dobrze zrobiłem zakupując te produkty? i jak mam je dawkować. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi!!!

Carbo ok, l-karnityna (na temat tego supla ludzie mają odmienne zdania - ja osobiście nie brałem, bo wolę spalacze). BCAA to aminowkasy rozgałęzione (działanie antykataboliczne - bierzesz bezpośrednio przed aerobami), ale z tego co napisałeś, że dopiero chcesz iść na siłownię, to szczerze mówiąc one Ci potrzebne nie są.
  • 0

budo_sailo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Mam wzrost 183 waga wacha sie miedzy 82-83 kg. Na poczatek chce zrzucic z brzucha zbedny tłuszcz a troche tego jest ;) . Zaczałem cwiczyc "6 weidera", do tego treningi jak pisałem wyżej. Jest gdzies juz opisana odpowiednia dieta, którą powinienem rozpocząc? jak znacie taką to prosze o link. A co do spalaczy to na ich temat nic nie wiem. Z tego co wycztałem to wszędzie radzą na to uważać ;) . a po spaleniu tłuszczu przyjdzie czas na nabranie miesni. pozdr
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
jablczan kreatyny Biogenix

jakies opinie odnosnie tego produktu :?:

chcialbym zintensyfikowac trening silowy i kombinuje jakas suplementacje

PS. nigdy wczesniej nie bralem zadnych supli
  • 0

budo_ruido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
IMHO zacznij od jakiegos mono jak jeszcze nic nie brales. na pewno zobaczysz efekty
  • 0

budo_ptaszysko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
ja mogę jednak doradzić jakiś stack
stereotyp, że powinno się zaczynać od prostych form (np mono) jest obecnie nieaktualny
jak masz kase kup jakieś stacki porządne (przy mniejszych funduszach cell pumpa np)
jak kasy mniej to zwykla prosta forme

pozdrawiam
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
zasugerowalem jablczan bo nie chce nabierac wody...

z drugiej strony zaczynam tracic wiare w to ze nabiore masy
poltorej roku cwiczen i 3 kg masy oraz 3 cm wiecej w lapie
moze to dlatego ze 4-6 razy w tygodniu mam aeroby... :?

ponoc kreatyna daje kopa do bardziej intensywnych treningow i o to takze mi chodzi

pozdr
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

z drugiej strony zaczynam tracic wiare w to ze nabiore masy
poltorej roku cwiczen i 3 kg masy oraz 3 cm wiecej w lapie
moze to dlatego ze 4-6 razy w tygodniu mam aeroby... :?

alleluja :lol:
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
ale smieszne novo :P

skoro taki cwany jestes moze uloz trening pod sztuki walki bez aerobow :idea:
albo sie nie da albo ja nie potrafie :roll:
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
itosu, ułóż sobie dietę z dodatnim bilansem kalorii i masy nabierzesz
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

itosu, ułóż sobie dietę z dodatnim bilansem kalorii i masy nabierzesz


wczoraj przeliczylem

zuzycie kcal: około 3000
spozycie: około 3000

wychodzi na to ze jestem na zero 8O

PS. w trakcie cyklu kreatynowego nalezy odpusci aeroby, worek, sparingi i skupic sie tylko na duzych ciezarach czy mozna laczyyc silownie ze sztukami walki :?:
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

wczoraj przeliczylem

zuzycie kcal: około 3000
spozycie: około 3000

wychodzi na to ze jestem na zero 8O

PS. w trakcie cyklu kreatynowego nalezy odpusci aeroby, worek, sparingi i skupic sie tylko na duzych ciezarach czy mozna laczyyc silownie ze sztukami walki :?:

Dorzuć z 500kcal i cały czas obserwuj postępy wagowe (średnio 1kg/tydzień jest do zrobienia), jeżeli po tygodniu waga będzie stała w miejscu, to dołóż kolejne 250-500kcal.

Nie musisz niczego odpuszczać - kreatna to nie tylko masa, ale i wytrzymałość. No chyba, że będziesz chciał wziąść stack kreatynowy, to wówczas nie polecałbym sparrowania ani żadnej innej formy aktywności fizycznej o dużej intensywności (NO-booster zrobi swoje i dupa zbita - pompa mięśniowa uniemożlwiająca dalszy trening, którą przy dużej intensywności treningu można bardzo szybko osiągnąć).
  • 0

budo_fawkes
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

zasugerowalem jablczan bo nie chce nabierac wody...

z drugiej strony zaczynam tracic wiare w to ze nabiore masy
poltorej roku cwiczen i 3 kg masy oraz 3 cm wiecej w lapie
moze to dlatego ze 4-6 razy w tygodniu mam aeroby... :?

ponoc kreatyna daje kopa do bardziej intensywnych treningow i o to takze mi chodzi

pozdr



jabłczn sie tutaj dobrze sprawdzi. rowniez pirogronian jak i krea alkalyn
przytosty wagi są zalezne od diety
suplementacje zaczynamy od uzupelnina diety, czyli bialko i carbo :)
cell pump jest dobrym wyborem
mozesz kupic tez sam jabłczan i jeszcze jakis aakg czy cytruline w dobrych formach
jabłczan bierz przed treningiem i naczczo rano
no boostery przed treningiem
carbo po treningu i na tez mozesz przepijac
carbo laduj z 70 -100 gram po treningu a bialko 30 min po treningu[ uwezgeldniajac twoej potrzby, i calą diete ]
  • 0

budo_fawkes
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

itosu, ułóż sobie dietę z dodatnim bilansem kalorii i masy nabierzesz


wczoraj przeliczylem

zuzycie kcal: około 3000
spozycie: około 3000

wychodzi na to ze jestem na zero 8O

PS. w trakcie cyklu kreatynowego nalezy odpusci aeroby, worek, sparingi i skupic sie tylko na duzych ciezarach czy mozna laczyyc silownie ze sztukami walki :?:



mozna łączyć, wszystko zalezy jak jesz i jak cwiczysz, podziel to na na 6 posilkow
srednie ig w posilku przed tren , wysokie ig po

to jest taka zaleznosc ze na dodatnim bilansie kcal nie zrobisz redukcji a na ujemnym masy

chyba ze z grubszej rury walisz ale wątpie......
  • 0

budo_krzysiekka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pomorskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Witam mam pytańko, zaznaczam, że jestem zielony jeśli chodzi o suplementy. A więc najpierw coś o sobie, mam 184 cm i waże 80 kg, trenuję bjj 3 x tyg + 1 x kick (odrazu po bjj) pracuję "niefizycznie", i teraz chciałbym przytyć 5-6 kg, pomóżcie w diecie i w suplementach, dodam, że zacząłem chodzić na siłkę 2 x w tyg. czytając niektóre posty to mam mętlik (mam nadzieję, że z czasem zacznę rozumieć więcej) nigdy nie przywiązywałem większej wagi do diety, teraz mam 30 lat i czuję że czas najwyższy :lol: aha, słyszałem, że w czasie treningu dobrze jest popijać wodę słodzoną miodem, prawda to? pozdrawiam i proszę o odpowiedz.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Jak chcesz przytyc to codziennie piec paczkow, fryty, 6 batoinkow - gwarantuje fektow, sam na sobie przetrenowalem.
A jak chcesz uprawiac sporty walki, to uszanuj swoja naturalna wage - jesli mimo takich treningow przybedzie Ci masy, tzn. ze byles zaglodzony i zabiedzony fizycznie, jesli nie - tzn, ze taka jest Twoja naturalna waga.
Przyjrzyj sie - wileu swiatowych zawodnikow przy takim samym wzroscie jak Ty ma podobna wage.
Polacy inaczej - zawsze wygladaja jak kwadraty, ale za to nie sa swiatowi.
Pozdrawiam
K_P
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024