Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta do oceny (podporzadkowana pracy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta do oceny (podporzadkowana pracy)
Witam

Mam tu w zasadzie diete na mase w 3 opcjach jezeli chodzi o pore treningu ulozone pod moją prace... pracuje zawsze w godzinach 12-20

Celem jest nabranie czystej masy miesniowej, jednoczesnie staram sie spalic brzuch poprzez aeroby... obecnie waze 83 kg chcialbym dojsc mysle do 86 kg max 90kg..

I. opcja - mi najbardziej odpowiadajaca (rano o godz.10.30 trening)

1 posilek (jednoczesnie przedtreningowy) godz 9.30
-mleko 1,5%
-płatki owsiane (lub kukurydziane, piszcie czy moga byc bo w smaku sa lepsze :P), rodzynki sultanki dla smaku
- jaja

albo omlecik z platkami owsianymi lub jajecznica

2. posiłek (potreningowy) (ok. godz 11,50)
- ryż+ tunczyk

3. posiłek (w pracy) godz. 13,45
- ryż+ 150g piersi z kurczaka lub makaron+ bialy ser
-jogurt naturalny

4. posiłek (w pracy) godz. 16,45
- chleb ciemny
- poledwica z kurczaka
- serek wiejski lub 2 jajka

5. posilek (w domu) godz. 20
- ziemniaki+ piers z kurczaka lub filet z mintaja, surowka

6. posilek (przed snem)
- kostka bialego sera

II. opcja, dramat jezeli chodzi o wstawanie :D i nie wiem czy sie nie pozygam :D (trening 10.30)

1. posilek ( godz. 8.00) lekki posilek po nocy, na katabolizm
- mleko
- platki

2. posilek (godz. 9.30)
- ryz+ piers z kurczaka

3. posiłek (potreningowy) (ok. godz 11,50)
- ryż+ tunczyk

4. posiłek (w pracy) godz. 13,45
- ryż+ 150g piersi z kurczaka lub makaron+ bialy ser
-jogurt naturalny

5. posiłek (w pracy) godz. 16,45
- chleb ciemny
- poledwica z kurczaka
- serek wiejski lub 2 jajka

6. posilek (w domu) godz. 20
- ziemniaki+ piers z kurczaka lub filet z mintaja, surowka

7. posilek (przed snem)
- kostka bialego sera

III opcja. trening po pracy i po obiedzie ok. 21

1. posilek godz. 11 ( do 11 spie :P )
- mleko 1,5 + platki

2. posilek w pracy godz 14
- chleb ciemny
- poledwica z kurczaka
- serek wiejski lub 2 jajka

3. posilek godz. 17
- ryż+ filet z mintaja lub makaron+ bialy ser

4. posilek godz. 20 (przedtreningowy)
- ziemniaki(lub ryz)+ piers z kurczaka+ surowka

5. potreningowy (godz. 22)
-ryz+tunczyk

6. przed snem
- kostka bialego sera


Troche tego bylo, i prosilbym o rade, bo prace mam ciagle w tych godzinach i na serio nie wiem co by bylo najlepsze. oczywiscie jezeli macie jakies inne propozycje chetne skorzystam, tak samo jezeli chodzi o zastepstwo posilkow

Zeby nie zakladac osobnego tematu chcialbym od razu zapytac jakie suple kupic do tej diety, tzn najbardziej zalezy mi na bialku ktore chcialbym z odzywki dostarczyc rano po przebudzeniu, i przed snem zeby nie jesc ciagle bialego sera, a takze jakies weglowodany ktore zjadlbym bezposrednio po treningu na katabolizm

Jezeli chodzi o bialko najlepiej byloby uniwersalne ktore bedzie i na dzien i na noc, ja myslalem kupic WPC OSTROWII, tyle ze podobno lipne jezeli chodzi o noc, jezeli nie ostrowie to zastanawialem sie nad PROLONGATUM biogenixa, chyba ze macie cos innego ciekawego.

Jezeli chodzi o wegle to chcialem kupic carbo, wypic od razu po treningu+ odzywka bialkowa, a godzine pozniej zjesc ryz+ tunczyk, ale slyszalem ze lepiej by bylo kupic gainera i pic go tylko bezposrednio po treningu (a przez reszte dnia nie pic bo nie chce sie oblac), myslalem tez nad jakimis aminokwasami

Tak jak pisalem opcja I. bylaby dla mnie najlepsza jezeli chodzi o posilki i trening, i jezeli chodzi tam o ten pierwszy posilek jednoczesnie przedtreningowy, to jak bede mial suple, to moglbym wstac np o 8. wypic bialko (badz gainera, doradzcie co lepsze) na katabolizm, przespac sie jeszcze do tej 9, a pozniej juz zjesc ten przedtreningowy posilek)

I napiszcie jakie witaminy brac dodatkowo przy tej diecie

Troche tego jest, jezeli troszke jest pokrecone to z gory przepraszam ale staralem sie napisac to jak najlepiej...

Z gory dzieki za pomoc... pozdrawiam
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny (podporzadkowana pracy)
a gdzie pracujesz?
  • 0

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny (podporzadkowana pracy)
Na magazynie, praca przez caly dzien wyglada tak ze stoje przy stole i sprawdzam i pakuje towar, takze lazic nigdzie nie laze, tylko stoje , pozdro
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny (podporzadkowana pracy)
1 opcja moze byc, bialko no mozesz serwatkowe kupic na dzien przelokaj allegro pelno tego shitu, aminki mozesz tez kupic i CLA, ostrowia jest na dzien nie na noc, pro longatum no jak chesz mozesz brac sam bralem i polecam, po treningu wal bialko + carbo, gainery to w wiekszosci cukry, witaminy moga byc z olimpa
  • 0

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny (podporzadkowana pracy)
a takie pytanko, bo czesto smaze te piersi na oliwie z oliwek, czy moze byc takie rozwiazanie??

i jakie pic soki :P zeby tam za bardzo nie byly z cukrem itp... bo za duzo tego na rynku :P
i doradzcie jakis sos fajny bo jak mam wdupiac sucha piers z ryzem to mnie juz trzepie...

na koniec pytanie o aeroby... bo tak jak pisalem obiad mam kolo 20, a wczesniej posilek o 17.. i kiedy zrobic te aeroby.. jak przyjde z roboty od razu wsiac na rowerek, 45 minut i pozniej zjesc ten obiad ?? czy moze przyjsc, zjesc obiad, rowerek pozniej i zjesc cos w stylu ryz+tunczyk? pozdrawiam
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny (podporzadkowana pracy)

a takie pytanko, bo czesto smaze te piersi na oliwie z oliwek, czy moze byc takie rozwiazanie??

moze

jakie pic soki zeby tam za bardzo nie byly z cukrem itp... bo za duzo tego na rynku

soki to porzeczkowe bierz ponoc jakos tam wplywaja na organizm bardziej niz inne tylko nie pamietam czy to odnosilo sie do kreatyny czy czego

i doradzcie jakis sos fajny bo jak mam wdupiac sucha piers z ryzem to mnie juz trzepie...

polecam pomysl na kurczaka z sosem smiatanowo- jakims tam taki zielony prze chuj dobry opierdalam po pol kg kuraka ze smakiem + ryz

co do aerobow to moze byc ostatnia wersja
  • 0

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny (podporzadkowana pracy)
jadlem kiedys ten sosik zajebisty, ale tam trzeba smietane dodawac a ona tlusta :P wiec nie wiem czy jesc to czy nie. pozdro
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny (podporzadkowana pracy)
do kurczaka ja ci moge polecic fix do dan chinskich z knorra :) zajebiste!!
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny (podporzadkowana pracy)

do kurczaka ja ci moge polecic fix do dan chinskich z knorra :) zajebiste!!


j/w uwielbiam tego fixa :D
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny (podporzadkowana pracy)

wiec nie wiem czy jesc to czy nie

jesc
  • 0

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny (podporzadkowana pracy)
Panowie, chcialbym dorzucic jeszcze jeden posilek a mianowicie, taki makaron z torebki z sosem, jest go 150 gram, wartosci ma dobre, malutko tluszczu itp, gdzie go wcisnac w calym dniu?? pomiedzy ktore posilki?? i jeszcze pytanko, kumpel kupic ostatnio flaki wolowe, sprawdzil na sloiku i tam pisalo 15g bialka w 100g, 2g tluszczu w 100 g, produktu 600g, bedzie to dobre jako posilek w diecie na mase?? pozdrawiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024