Skocz do zawartości


Zdjęcie

Słaby- nowy dziennik treningowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
584 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
u mnie na początku wygladało tak ze ból był tylko jak przebijałem skóre. zmieniłem na ieksze igły. jest ból przy skórze, potem przez około pół centymetra nic mysle ze wtdy cisne przez tłuszcz, a potem kolejna jakby skóra, wyobrazam sobie ze to miesien, przekłuwam to i bije. ostatnio w trakcie choroby ostro głodowałem, widze ze troche pospadałem, waga zepsuta, i dobrze. po cyklu sie gdzies z waże. teraz pora konkretnie DOJEBAĆ. uwaga, mam gainera ale nie stać mnie juz na białko :kwasny: wpadnie dopiero w anstepnym tygodniu, bede zarł w zastepstwie twaróg ile przejdzie przez gardło.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
zastanawiałem sie długo czy nie przybic w to spinające mi miesien cos.. chyba dobrze zrobiłem ze sie wycofałem. a udko nie boli moze dobrze to rozeszłem ? przeszedłem całe miasto z 8 km z buta bo sie gdzies potraciłem i doszło do mnie ze nie mam na bilet. ostro. niedoleczony w takim pizgawice :/ oby nie odbiło sie na zdrowiu.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
nic nie boli. fascynująca sprawa, czy słabe stężenie hmmm. poszły dzis bic + barki. na barki jak zawsze ale po 3 serie, bic bez zmian ale poszły wieksze ciezary :)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
dzis samopoczucie juz bardzo wporządku :) tylko mało treningu ostatnio jest co mnie zacnie irytuje :( pora sie brac od jutra zapierdalac !
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
musze przyznac ze ta choroba wyniszczyła mnie ciut inaczej niz zazwyczaj. Pamięta ktoś może jak w wakacje miałem popękaną czache od pałki teleskopowej ? pekniecie kilku kości + przednia cześć zatoki pęknieta . mianowicie kichając smarkając doprowadziłem do wczesniejszego urazy. mam wrazenie ze zatoka sie rusza, gdy sie smieje promieniuje mi ból od jedynki aż pod oko, jak krzycze to czuje jakby nerw mi w zembie drgał. nic fajnego. W poniedziałem lekarz wiec juz dwie sprawy na głowie, to i przetoka . :kwasny:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
dzisiaj jak biłem miałem podobnie jak ostatnio. jak bym bił co chwile w inną tkanke a potem ból przez całe wbijanie. myśle czy to nie są tzw. zrosty. chyba tak to sie nazywa. bicie blisko miejsc gdzie juz było bite moze jest powodem ?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy

bicie blisko miejsc gdzie juz było bite moze jest powodem ?


ja bije cały czas w tych samych okolicach - wyczaiłem miejsce, gdzie jak idealnie trafie to wbijanie jest zupełnie bezbolesne, a krwi mała kropelka wyleci.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
cisłem dzisiaj, a raczej juz wczoraj . w sobote w kazdym bądź razie ;p trening, chujoza panowie. poczułem znów to takie jakby pulsowanie żołądka kilka razy na sekunde, ale teraz po 2-3s nie przeszło. to chyba wcale nie zołądek a serducho. Przez chwile zobacyzłem czerwone swiatło i niemal spłynąłem. oparłem sie na ławeczce zamknąłem oczy, jak otwarłem nie wiedziałem czy minęło 5 sekund czy 5 minut. z zawrotami głowy wróciłem do domu... trening nie dokonczony :/ po samej rozgrzewce byłem juz koloru sinokoperkowego różu po twarzy, a po tym myslałem ze wykorkuje ... nic no, trzeba nakurwiać. przypadki sie zdarzają, bedzie gorzej odłoże wszystko.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
dziś trening poszedł przekurewnie dobrze :) plecy . a teraz obiadzik i bijemy :)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
od 9 dni ciagle pierdoli sie ze zdrowiem. Lekka gorączka popękane usta, dziś w nocy zatrucie twarogiem. Przespane 1,5 godziny jedyne co zjadłem dzisiaj to owsianke :kwasny:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
wczoraj gorączka, wyniszczony nic nie jadłem. A dziś sie obudziłem z wielką mocą :) jak nowo narodzony :) dietke na najblizsze dni dotrzymam w 100% . pora ruszyć konretne reszte cyklu, bo ostatnie 10 dni to była zgroza :kwasny:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
a wiec . prop bity jak powinien, dieta dzisiaj wporządku ale tak aby sie nie przejadać. od jutra wszystko dopne na 100% zaczynając nowy tydzien treningowy. minął mnie trening nóg , cóż począć , teraz niczego juz nie bede omijać. przypomniało mi sie ze jak przedostatnim razem robiłm plecy na zołądku tez nie było mi za dobrze potem, zobaczy sie przy nastepnym treningu. Zdrowie ok, ale od twarzy bije ciepło i usta wciąż pękają. To prop, czy jakaś infekcja hmmm
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy

To prop, czy jakaś infekcja hmmm


to na pewno nie prop. Przynajmniej ja nie słyszałem o takich sajdach.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
znalazł sie winowajca. chodzi o sos bolonski butelce otwarty jakos w swieta bozego narodzenia ktory przelezał do teraz. zwykle nie jem takich rzeczy, ale ostatnio brat ugotoał miesko makaron to dwa razy wrzuciłem dwa razy konkretnie sie trujac. wczoraj stwierdził ze sos sobie sam kupuje, a przypadkowo wtrynił z tym którym ja sie trułem. skonczył dzis w szpitalu :kwasny: dobra, ale ucieszyło mnie ze to nie składniki stałej diety ani zdrówko. dzis leci klatka i tric ładnie wszysztko od teraz na nowo bede opisywac:)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
po za truciu w trakcie choroby na wadze - ponad 2 kilo, waga 82,4 ;/ na łąweczce w serii dyszka mniej, wyciskanie na trica ztangielek -3 kg :zalamany: wierze ze szybko sie odrobi, jedzonko na dzis porobione .
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
zdrowie dopisuje, treningi lecą dieta trzymana. teraz zastanawiam sie, czy nie daje sobie za duzo luzu w kwestii treningu, jakoś tak lajtowo ostatnio. przyzwyczaiłem sie w trakcie chujowego samopoczucia do opierdalania ;/ białko cisnie na poziomie 210g wegle 370 tłuszcze 100. ostatnio leci też troche soi żeby było wiecej białek roslinnych. spadła siła spadła masa, ech. chujowy czas na cykl, do tego powiesił sie znajomy i biorą mnie smuty jak nigdy :( ponoć clomid jeszcze wzmaga takie stany, za 13 dni poleci). Pora zacząc biegac bo juz nie pamietam kiedy byłem, 2 tygodnie przerwy od aerobów miałem. wiec dzis dzien bez treningowy wieczorkiem pójde biegać. ostatnie 2 tygodnie trzeba dojebac jak najbardziej.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy

białko cisnie na poziomie 210g


maaaało! na cyklu jedziesz 3g/1kg. I to wcale nie jest wygórowana ilość. Ja na kolejnym będę atakował na 300g.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
wiem wiem. było wiecej. ale srednio tak niestety wychodzi, powiem ze to dolna granica , nie mam równo wyważonej diety dzien w dzien..
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
ok. białko dokręcone do 260. posłuchałem starszych kolegów i z 70eod miałem jechac 100eod. wrzucam 50 ed od 3 dni, do konca cyklonu jakies 10 dni. ból z tyłu głowy niedowytrzymania, znak ze organizm odcuzł zwiekszoną dawke.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
cisnienie mierzysz ?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024