Skocz do zawartości


Zdjęcie

Słaby- nowy dziennik treningowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
584 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
siemanko, dzisiaj na wadze 79,5 kg . biceps 39,8. pas 89. Powiedziałem sobie ze dosyć, i konkretną mase zacznę robić po redukcji, i własnie. nie mam pojecia jak sie za to zabrać. jaki trening, jakie aeroby , nie wiem nic na ten temat :kwasny: zawsze robiłem tylko mase. Pomoże ktoś to ogarnąć?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
ile razy w tyg. cwiczysz ? ile razy i jak dlugo krecisz aero teraz ?
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
ooo słaby dobrze rośniesz widzę :D Jeszcze niedawno 36 a tu już 4 dyszki w łapie :)

Na redukcji to przede wszystkim zmniejsz ilość węgli w diecie, najbardziej ogranicz zwłaszcza proste. A aero myśle, że styknie Ci 3x w tygodniu, bo zbyt zalany to chyba nie jesteś, co?
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
no pas 89... wiec nie ma sie czym chwalić. bic idzie dobrze, szczególnie siłowo ostatnio poszło na plus,ale klatka stoi ;/ chodze co 2 dzien na siłownie, a co do aero czasem na spontanide biegac ale w dnt. Zakupiłem animal flex, MISTRZOSTWO ŚWIATA. brałem wczesniej flexit, i drugi, wszystkie stawy mi już łupały, jeszcze wpadłem na pomysł pobic w worek bez rękawic, i to juz była katorga, nadgarstki, łokcie, barki, wszystko łupało strzelało. AF działa już po pierwszej dawce, chyba pierwszy satysfakcjonujący mnie supel jaki zakupiłem , przeszedł moje oczekiwania :) wiem ze jestem niezdecydowany, ale ciagne mase dalej, a potem kur****na redukcja, gdzies od maja albo nawet czerwca. Olać pas i reszte, mnie nie potrzebne wyglądać jak z okładnki fitness, a dla głupich c*p nie bede sie pucować. :hyhy: co do pasa, po miarce tego nie widać, mierze zawsze w najszerszym miejscu, tam niby centymetr różnicy, ale podlało wyżej i po bokach, nie wygląda to dobrze :kwasny: co do motywatora, nie wrzucam tu za bardzo treningów i co wcinam, ale podaje wymiary, przemyslenia, suplementacje, i motywuje mnie to bardzo :) myslałem ze bicek stoi w miejscu, a tu centymetr wiecej za 3 tygodnie :)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
wiesz, redukcja to nie tylko na laski czy wygląd jak plejas z okładki MH :wstyd:
Jak bedziesz zalany jak ja teraz, to bedziesz sie wkurwiał, że niby coś ćwiczysz a dosłownie chuja widać (105 w pasie przy 39,5 w bicu mialem na szczycie masy w zime :wstyd: ). Tak więc imo - redukcja nie tylko dla ciot :P A tymbardziej, ze im wiecej zcinam z brzucha, tym szersze wydaja mi sie plecy, mimo, ze w ogole ich nie cwiczylem porzadnie ostatnio :P
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
Wiadomo Tiger i mniej w pasie tym szersze plecy się wydają dlatego ja od kwietnia będę biegał :].
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
znalazłem cos dla siebie :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
dla siebie, bo napisane zrozumiale i wydaje się mądre. pojade tym od poniedziałku a po 28 dniach nowy cyklon. ale mam pytanie, jaki trening do tego zastosować ? Ogółem celem planu bedzie zmniejszenie tkanki tłuszczowej o pare %. Zakupie mct, białka w prochu jeszcze mam sporo, ale opre sie szczególnie o białko mleczne i jajka.
metaform i metacuts zastąpie pseudoefedryną z synefryną i koffą, da rade ? :rotfl: . nie to zebym miał ile rzeźbić, ale potem znowu chce ostro pocisnąć z masą wiec trzeba zredukować ile sie da, poza tym trzeba wziasc sieza rzeźbe bo nie mam z tym wogóle doswiadczenia ;) z tego co wiem, ma to byc trening siłowy + aeroby plus ich dietetyczne załozenia tak ? Pomóźcie sie z tym ogarnąć :)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
nie wierze w takie rzeczy...
takie skakanie z ilosciami B/W/T tez dziwne , chociaz organizmy sa rozne
ale na moje to wszystko za szybk sie zmienia , organizm nie zdazy ztrybic jednego a tu juz cos zupelnie innego...
ale sproboj i opowiadaj jak idzie :D
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
sprawdze, ale musze sie nastawic psychicznie i fizycznie. I moze troche to wydłuże, słuchając swojego organizmu (chociaz, czy na wiem czy to bedzie dobre, mój organizm to alkoholik ) Od wczoraj grypa jelitowa, masakra, wcinam serki wiejskie i popijam colą. Do tego taki ból wątroby i nerek, sam nie wiem z czego. :zalamany: najprawdopodobniej zdobęde wystarczającą wiedze do tygodnia, tylko za nic nie wiem jak ułozyc plan na siłe, aeroby wplótł bym zaraz po treningu 30 minut. na pewno opre sie na niektórych zasadach z linka, jednak mysle zelepszy efekt da trzymanie sie ciagle stale załozonych norm, czyli cyklicznosc :)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
do tego chcesz cisnac sile ?
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
fakt, teraz widze, ze przy obcietych węglach siłówka jest bez sensu.. yhm, wiec nie wiem co dalej z sobą zrobic, ale na pewno nie mase :| musze zrzucic pare %
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
aaa, łeb mi pizga od tych planów. robie do kolejnego poniedziałku przerwe od siłki, i bede biegać, przed treningiem dzis 2 thermo extreme i 120 mg pseudoefedryny. Pokopało strasznie mocno, siedze teraz i gdzie bym sie nie dotknął tam super mocne ciary. tak ostro nie miałem, mimo ze mam długieeeee doswiadczenie z tym srodkiem i na bardzo wysokich dawkach, a teraz to tylko 2 sudafedy.godzinka ciągłego biegu, żołądkowi tez daje odpocząc, zadnego białka w proszku, zadnej chemii. i tak jeszcze 8 dni . a potem dalej masa. Po prostu od masy musze odpocząc. niedługo ale jednak. do sudy dorzucam bakterie mlekowe i tyle :)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
w miedzyczasie kilka mysli za duzo o byłej... na wadze prawie 4 kg mniej... nie wiem kiedy zaczne cwiczyc i pisac, kwestia pewnie paru dni, ale na razie musze sie ogarnąć... :wstyd:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
Słaby to Cie powinno motywować żeby jej pokazać co straciła :P. Ja ostatnio też chujowo mam podobną sytuację ale ja jak zacznę myśleć o niej to zapierdalam za trzech na siłce :cwaniak: .
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
aj.. pizda sie odezwała, mówi , ze załuje ze odeszła, gada ze chce wrócic, by po 2 fniach napisac, ze ciagle jest z innym, i kolejnego dnia, ze liczymy sie tylko my, by napisac, ze niczego nie jest pewna...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] na pocieszenie. a poza tym jestem po 6 piwach ....
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
Pamiętaj słaby liczy się masa. A o niej nie myśl, bo kortyzol Ci na chuj potrzebny, nie? ;)
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
kiedys rozkminiałem, ze kortyzolu musze miec naprawde w chuj w sobie. liczy sie masa, pierdolic kortyzol !
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
ech.. to takie pojebane... jesli by spytac kogos ze znajomych, nigdy nie mam uczuc... a w tej osobie mam ich w chuj. dzisiaj wszystko co zjadłem/wlałem to 3 energy drinki 2 piwa i białko w proszku 30 g.... ja pierdole.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
dobra, tydzien ciagłego picia i jedzenia kebabów(wczoraj 4kebaby i pizza)przepity wygrany 1200 zł , pora sie ogarnąć. dzis juz dietetycznie i treningowo musi być.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Moralezz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Sport, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
Chwilami jak czytam twój dziennik to mam wrażenie, że te pieniądze które wydajesz na odżywki to tak jak byś wyrzucał w błoto :]
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024