Skocz do zawartości


Zdjęcie

WOREK TRENINGOWY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

WOREK TRENINGOWY
Cześć, mam takie pytanie. Na co zwaracać uwagę przy kupnie worka treningowego. Nie znam się za bardzo na tym. Może macie jakieś sprawdzone firmy, konkretne.

Green_Lady
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: WOREK TRENINGOWY
zalezy do czego??
kopanie?? uderzanie rękoma?? ile masz kasy??
Jedne z lepszych i najbardziej dostępnych to everlasta , ale cena jak dla mnie zaporowa... Jest możliwość kupienia samego pokrowca i wrzucenia do środka czego chcesz... Ważna jest jeszcze waga... Ja mam 50 kg ale w domu sluzy mi tylko do celow rekreacyjnych , wszelako jestem bardzo zadowolony :) Polskiej firmy Hektor jeśli dobrze pamietam... juz rok i sie trzyma choc juz lekko sciarachany. Napisz dokładniej to ci doradzimy lepiej :)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WOREK TRENINGOWY
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Jedne z lepszych i najbardziej dostępnych to everlast


Everlast jest kiepski - zbyt droga firma, bywają słabe mocowania i worki (np. BBL 5106). Polecam Shin-do, ewentualnie Shogun wersje skórzane.
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WOREK TRENINGOWY
Kopanie, uderzanie rękoma.
Jeśli chodzi o pieniądze to tak do trzech baniek. Mój kolega mówił ostatnio że kupił za stówę worek, ale ściuchany już i zawartość z niego wypada.
Chciałabym żeby to był dobry worek, nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto, bo uczciwie i długo muszę zbierać na wszelkie moje 'zakupiunki'.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: WOREK TRENINGOWY
ja mam worek 160cm, zaplacilem niecale 130 zl jakiejs podrzednej firmy i jestem bardzo zadowolony, coprawda mialem male problemy z mocowaniem i musialem go troche dopelnic ale poza tym jest bomba, wytrzymaly i nie-wk****iacay sztuczny material!! polecam przejsc sie po sklepach sportowych, pomacac ;) i wybrac.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WOREK TRENINGOWY
jakbyś miała problem z powieszeniem go to http://www.forum-kul...showtopic=79899
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: WOREK TRENINGOWY
Ja mam tak od 7 lat shin-do i musiałem coś naprawiać tylko jak mi pies pogryzł, a tak to jestem zadowolony :wink:
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WOREK TRENINGOWY
Tez mam shin do. Jak na razie eksploatacja przebiega bezproblemowo :wink:
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WOREK TRENINGOWY
W takim razie poszukam shin-do. Dziękuję za pomoc.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WOREK TRENINGOWY
W moim Shin Do zauważyłem jeden malutki defekt, mianowicie worek jest nieszczelny w górnej części i przy uderzaniu wypada z niego taka drobna pokruszona gąbka, którą jest wypełniony. Niby nic, ale podłoga jest zapaprana po każdej "sesji", co może stanowić duży problem dla kogoś chcącego powiesić worek np. w swoim pokoju w mieszkaniu.Tak więc to sznurowadło na górze się nie sprawdza, wybierz model z suwakiem, jeśli masz możliwość.
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WOREK TRENINGOWY
Mam duży garaż, na wiosnę wystawię samochód, będzie stał dotąd aż śnieg nie spadnie, później dopiero powieszę worek w pokoju, najpierw w garażu. Tylko mam kiepawo bo podłogę betonową 8O Już sama nie wiem co z tym zrobić.
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: WOREK TRENINGOWY
no prosze, a ja kupilem worek shin - do za jakies 70-80 zl - sztuczny material - i powiem tak : KICHA!!!!!! przysieglem sobie ze nigdy wiecej jakiegos badziewnego shin do. Przy ostrzejszym uderzaniu worek po prostu sie rozlatywal, pourywane linki trzymajace (z jakiegos slabego sznurka:O) jezeli juz kupowac to duzy, bardzo ciezki, skorzany worek, mamy 3 takie na treningach, to sluza juz dluzej lat niz ja sam mam!
  • 0

budo_klin_geerw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: WOREK TRENINGOWY
Najlepsze są stare skórzane :D Bez problemu ćwicze na starym skórzanym worku i sie trzyma :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024