Skocz do zawartości


Zdjęcie

nienawisc do policji wsrod mlodziezy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
435 odpowiedzi w tym temacie

budo_murzyn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

Małżeńśtwa homoseksualne to dla mnie chora rzecz.A jak jeszcze mogą wychowywać dzieci to stworzą następnych homoseksualistów i to już w ogóle czysta patologia.


Nie żebym się czepiał, nie traktuj tego jak obrony małżeństw/adopcji homoseksualnych, ale jednak w przedstawionej przez Ciebie teorii jest jeden słaby punkt. Obecni homoseksualiści nie wychowali się w małżeństwach homo-, tylko heteroseksualnych. Dlaczego więc nie nauczyli się orientacji heteroseksualnej od swoich rodziców?
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
bo najprawdopodobniej urodzili się z odmienną orientacją.Takie rzeczy się zdarzają podobnie jak narodziny transseksualistów itp.Natomiast istnieje duże prawdopodobieństwo,że dzieci wychowywane przez małżeństwa homoseksualne będą również czerpać wzorce z rodziców i same staną się homoseksualistami,a wg mnie to droga do nikąd.
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
odpusccie motyw z pedalami, podejrze byl w knajpie taki to tam przerzuccie dyskusje... to taka mala prosba, gdzie sie nie obejrze to musi byc cos o pierd... pedalach :evil:
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
ja tylko odpowiadałem na pytanie.Też nie toleruję tych powykręcanych ciot.
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

w tym tkwi sprzeczność. zgodnie z logiką albo cos jest przestępstwem/wykroczeniem albo nim nie jest ,absurdem jest cos co nie jest przestępstwem chyba że komuś się chce za tym biegać samemu..to wtedy będzie..przeciez to parodia
po drugie, załóżmy ze ktos mnie pobił, chce się zemścic.. ale mam głeboko w d.. pakowanie go do więzienia bo co ja mam z tego że on będzie siedział?, jedyne co by mnie w tej sytuacji interesowało to rekompensata finansowa, dlatego chyba nikt rozsądny sprawiedliwości w sądzie szukał nie będzie..

Rekompensatę finansową uzyskasz wygrywając proces sądowy o odszkodowanie, ew. można orzec nawiazkę dla pokrzywdzonego w sprawie karnej...
Co do reszty, to nie jest sprzeczność, są tylko różne "procedury postępowania":
Istnieją przestepstwa ścigane z urzędu,
ale istnieją ścigane tylko na wniosek - brak wniosku stanowi przeszkodę w prowadzeniu sprawy i przesłankę umorzenia postępowania: gwałt, kradzież popełniona na szkodę osoby najblizszej, groźby karalne, nie-alimentacja (z wyjątkiem § 3.)
są wreszcie przestępstwa ścigane z oskarżenia prywatnego - czujesz się pokrzywdzony ale nie wiesz co zrobić, wynajmij zawodowego prawnika, poprowadzi sprawę za Ciebie...

wracając do sprawy wyroków :
156 Kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu w postaci:
1) pozbawienia człowieka wzroku, słuchu, mowy, zdolności płodzenia,
2) innego ciężkiego kalectwa, ciężkiej choroby nieuleczalnej lub długotrwałej,
choroby realnie zagrażającej życiu, trwałej choroby psychicznej, całkowitej
albo znacznej trwałej niezdolności do pracy w zawodzie lub trwałego, istotnego
zeszpecenia lub zniekształcenia ciała,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.


Art. 59.
1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, udziela innej osobie
środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwia użycie albo nakłania
do użycia takiego środka lub substancji,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.


To jest właśnie to o czym, cały czas pisze, jak można stawiać to na równi??? Czy się wydłubie komuś oko, czy poczęstuje działką narkotyku to jest to samo? To ma być prawo, to jest skecz..

Masz rację, to nie to samo - Handlarzy ŚMIERCI powinno się skazywać jak morderców, nie mówimy o częstowaniu (bez korzyści - na to jest inny paragraf) a o handlu narkotykami, dilerce...

Art. 62.
1. Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Art. 63.
1. Kto, wbrew przepisom ustawy, uprawia mak, z wyjątkiem maku niskomorfinowego,
konopie, z wyjątkiem konopi włóknistych, lub krzew koki,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

za co kurwa 3 lata, Czym się różni działanie alkoholu od działania narkotyków?
Następna paranoja, może mi ktoś wyjaśnić w czym lepszy jest alkoholik od narkomana?
Uprzedzając odpowiedzi: tym właśnie ze na alkoholu państwo zarabia a na narkotykach nie.

Prochy śmierdzą, nie broń narkomanów...
Chcesz czy nie "narkotykami" są: morfina, heroina, kodeina, kokaina, marihuana, haszysz [= środki odurzające]
LSD, extasy, amfetamina, metamfetamina. psylocybina, = [subst. psychotropowe]
Zresztą wklejałem wyroki za posiadanie, zdecydowanie ponizej 3 lat, wszystkie w zawieszeniu... (najczęściej od 6 do 12 miesięcy w zawieszeniu na 2-4 lata)

Jak można pakować kogoś na 3 lata do więzienia za zażycie czegoś co jest napewno zdrowsze od wielu psychotropowych gówien przepisywanych przez psychiatrów, powodujących nie mniejsze uzależnienie. Mało tego pijany może prowadzić samochód i nie grozi mu za ZADNA ODPOWIEDZIALNOSĆ KARNA, czyli za dobrowolne, bezmyślne narażanie niewinnych ludzi na śmierć w wypadku nie grozi nic (oprócz utraty prawa jazdy)
Ostatnio pojawiły się na przystankach plakaty przedstawiające grupę ludzi, wszyscy trzymają w rękach plakietki: 'nie jeżdżę po pijanemu'..
Co to ma być u diabła??..kampania w której ludzie NIE POPEŁNIAJĄCY PRZESTEPSTWA są wyróżnieni plakietkami?? Może wprowadźmy plakietki: 'nie morduje', 'nie gwałcę', 'nie kradnę' i też zacznijmy to odznaczać jako niebywałą zasługę...
Dla mnie to jest parodia a nie prawo

Art. 178a.
§ 1. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego,
prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do
lat 2.
§ 2. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego,
prowadzi na drodze publicznej lub w strefie zamieszkania inny pojazd
niż określony w § 1,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do
roku.

aha i jeszcze jedno:

§ 2. Kto zabija człowieka:
1) ze szczególnym okrucieństwem,
2) w związku z wzięciem zakładnika, zgwałceniem albo rozbojem,
3) w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie,
4) z użyciem broni palnej lub materiałów wybuchowych,
podlega karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego
pozbawienia wolności.


§ 1. Kto podrabia albo przerabia polski albo obcy pieniądz, inny środek płatniczy
albo dokument uprawniający do otrzymania sumy pieniężnej albo zawierający
obowiązek wypłaty kapitału, odsetek, udziału w zyskach albo stwierdzenie
uczestnictwa w spółce lub z pieniędzy, innego środka płatniczego albo z takiego
dokumentu usuwa oznakę umorzenia,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo
karze 25 lat pozbawienia wolności.

No comment

No też się kiedyś zdziwiłem!!!
Państwo zdecydowanie nie lubi fałszerzy...

Można by tak przemłócić kodeks karny i inne ustawy - zabawy na rok z okładem i temet na kilkaset stron...

Pozdrawiam!


...a przepisy o piractwie wkleiłem, to lubię ten kawałek:
Kto uzbraja lub przysposabia statek morski przeznaczony do dokonania na morzu
rabunku lub na takim statku przyjmuje służbę...
Jeszcze to jest zabawne:
Kto wszczyna lub prowadzi wojnę napastniczą....
Normalnie jak się kiedyś zdenerwuję to sobie na kogoś napadnę
:) :) :)
  • 0

budo_murzyn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

bo najprawdopodobniej urodzili się z odmienną orientacją.Takie rzeczy się zdarzają podobnie jak narodziny transseksualistów itp.Natomiast istnieje duże prawdopodobieństwo,że dzieci wychowywane przez małżeństwa homoseksualne będą również czerpać wzorce z rodziców i same staną się homoseksualistami,a wg mnie to droga do nikąd.


Jakim cudem to działa w jedną stronę, a w drugą nie?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

są wreszcie przestępstwa ścigane z oskarżenia prywatnego - czujesz się pokrzywdzony ale nie wiesz co zrobić, wynajmij zawodowego prawnika, poprowadzi sprawę za Ciebie...


kasa, Kselos, kasa.... za takie pieniędze jak by chciał prawnik to ja wole go samemu ścignąc...o to głównie chodzi że ludze nie maja pieniedzy na procesy, i czasu. Takie sprawy ciagną się latami i zapewne wiesz ze czasem zakrawają na skecze nikomu nigdy nie polecam, wrabiać się w przygodę z wymiarem "sprawiedliwości", bo może sam się w jeszcze gorsze problemy wpakowac.

Handlarzy ŚMIERCI powinno się skazywać jak morderców, nie mówimy o częstowaniu (bez korzyści - na to jest inny paragraf) a o handlu narkotykami, dilerce...

masz na myśli też farmaceutów :wink: wiele substancji uzytych nieprawidłowo może prowadzić do śmierci ale uzytych prawidłowo może leczyć.
Zreszta cały czas pisze ze nie mozesz pakowac do jednego worka marihuany z heroina. To tak jak byś dał ten sam wyrok za "kradzież" bez względu na to czy to była pieruszka ze straganu czy TIR wyładowany telewizorami.To i to kradzież, wiem ze większość sędziów odróżni telewizor od piertuszki ale skoro mają problem z rozróznianiem działania narkotyków powinno się ich doedukowac (przez zmianę przepisów prawnych oczywiście)

jaką więc "Śmiercią" handlują ci hanlarze?? Smiercią to handluje rząd przede wszystkim . Zobacz statystyki , ile osób ginie na drogach w skutek wypadków spowodowanych przez nietrzeżwych kierowców a ilu umiera z powodu narkotyków (zreszta poza heroina, czy amfetamina, kokaina- która ma równie zgubne dziłanie jak alkohol- zwłaszcza na drodze to pozostałe narkotyki raczej nie sa śmiertelne..)

Chcesz czy nie "narkotykami" są: morfina, heroina, kodeina, kokaina, marihuana, haszysz [= środki odurzające]
LSD, extasy, amfetamina, metamfetamina. psylocybina, = [subst. psychotropowe]


nie, nie mozna tak tego rozumiec, to jest chore zeby w jednym rzędzie postawić haszysz, marihuane z heroina 8O widzisz to tak jak z tą morfiną jest na liście a bez tego nie przeprowadzi się żadnej powazniejszej operacji. Marihuana i haszysz moga byc lekami w wielu chorobach a napewno swietnym środkiem przeciwdepresyjnym zamiast zapisywanych przez lekarzy znacznie bardziej szkodliwoch psychotropów.
Co do psychotropowych tu jest podbne nieporozumienie: extasy, metamfetamina,amfetamina to pochodne jednego związku, są szkodliwe dla zdrowia.
LSD, psylocybina, nieszkodliwe wogóle (badali nawet hipiski w ciązy pod tym kątem)nie stwierdzono żadnego negatywnego wpływu na zdrowie kobiet ani dzieci.

Art. 178a.
§ 1. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego,
prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do
lat 2.
§ 2. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego,
prowadzi na drodze publicznej lub w strefie zamieszkania inny pojazd
niż określony w § 1,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do
roku.

rok, 2 lata , na bezposrednie narażanie niewinnych ludzi na śmierć w wypaku drogowym, a 10 za handel narokotykami :) czy to nie jest parodia.
Ta lista narkotyków naprawde nie wynika z troski o zdrowie obywateli, w prawie chodzi tylko o kasę . To własnie świetnie ilustruje ten paragraf 25 za zamach bombowy= 25 pobrobienie czeku, to pokazuje właśnie to o co faktycznie chodzi w prawie. O kase, a nie o bezpieczeństwo ludzi.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

ja tylko odpowiadałem na pytanie.Też nie toleruję tych powykręcanych ciot.

odpusccie motyw z pedalami, podejrze byl w knajpie taki to tam przerzuccie dyskusje... to taka mala prosba, gdzie sie nie obejrze to musi byc cos o pierd... pedalach :evil:


tolerancja w naszym kraju kwitnie 8O
widoczne pozytywne efekty kaczo-gierdychowskiej propagandy..:wink:

a co do tego co pisze Murzyn, to nie jest takie proste.
tez mam powazne wątpliwości co do tego zeby takie małzeństwa mogły wychowywac dzieci
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
nie offtopowac mi tu na temat zwiazko homoseksualnych - to temat o nienawisci do policji wsrod mlodziezy i powodach tego.. :!:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

nie offtopowac mi tu na temat zwiazko homoseksualnych - to temat o nienawisci do policji wsrod mlodziezy i powodach tego.. :!:


oki, ale zauwaz że watek się nieco zazębia bo młodzież czesto wyraza się o policji mocno niecenzuralnie: "te pedały" ..i skądś się to bierze..
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
sory, dzey, ale pociagne to (choc sam nie chcialem) ale musze odpowiedziec...

sally, wyzywanie od pedalow bierze sie z tego, ze jest to okreslenie negatywne, czy policjantow bedzie sie nazywac ch***, pedaly, psy czy jak kolwiek inaczej to wszystko sprowadza sie jedynie do pokazania swojej sily i wyzwania od najgorszych.

Co do tolerancji, fakt, ze wyrazilem sie obrazliwie, ale zrozum, ze dwoch pedalow calujacych sie na ulicy lub cala parada ktora zobacza np moi siostrzency (ok 5-8 lat) narusza z kolei moja wolnosc osobista i jest nie tolerancyjne w stosunku do moich przekonan (religijnych, moralnych czy jakie kto ma). Homoseksualizm to jest preferencja seksualna (nazwalbym to zboczeniem, ale znow ktos sie przyczepi jaki to jestem zly i nietolerancyjny) wiec niech trzymaja ja w swojej sypialni, bez afiszowania sie z tym, rownie dobrze moglby powstac ruch na rzecz seksu analnego i walczyc o swoje prawa :? .

Co do giertychokaczomanii, to Twoje stwierdzenie bylo biedne. Powtarzasz prymitywne stereotypy. Nie musze byc faszysta, mocherowym beretem czy wiazac sie z jakimkolwiek ugrupowaniem, zeby posiadac wlasne zdanie, wlasne przekonania. :roll:
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
dodam, jeszcze jedno, juz w temacie (posrednio)

ktos wczesniej napisal, ze polityka ma wplyw na mlodziez, szczegolnie kaczki itp. i dla tego mlodziesz jest tak a taka... Sorry jak prezydent ktory urzeduje od 3 lat (3?) moze miec wplyw na 16to latkow? do 13 roku zycia byli swieci, nagle przyszedl zly kaczynski czy inny lepper/giertych/rydzyk (o ktorym jest glosno tez ze 3 lata) powiedzial zaklecie i wypral wszystkim mozgi? 8O Wkurza mnie slepa krytyka, bieg w tlumie nie wiedzac nawet o co chodzi...
  • 0

budo_shafran
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

Zreszta cały czas pisze ze nie mozesz pakowac do jednego worka marihuany z heroina. To tak jak byś dał ten sam wyrok za "kradzież" bez względu na to czy to była pieruszka ze straganu czy TIR wyładowany telewizorami.To i to kradzież, wiem ze większość sędziów odróżni telewizor od piertuszki ale skoro mają problem z rozróznianiem działania narkotyków powinno się ich doedukowac (przez zmianę przepisów prawnych oczywiście)


Przepraszam za offtop, ale to się pojawia już któryś raz. Sally, zrozum, że negatywny wpływ na zdrowie obywateli to tylko jeden aspekt handlu narkotykami. Jest jeszcze kilka innych, z czego moim zdaniem najważniejszy jest taki, że dilując pasiesz grupy przestępcze. To chyba dość jasne...skoro handel narkotykami jest nielegalny, to produkcją, sprowadzaniem czy dystrybucją hurtową nie zajmują się przedsiębiorstwa handlowo-usługowe ani spółki z o.o. Owszem, może pojedynczy dilerzy nie są groźni dla społeczeństwa, ale chyba naprawdę ciężko nie dostrzec, że to właśnie to ogniwo (dilerzy) najbardziej się nadaje na przedmiot działań zwalczających zorganizowaną przestępczość zajmującą się narkotykami. Jak narkotyki zostaną zalegalizowane - fajnie, niech sobie dilują ile chcą, będą odprowadzać akcyzę, konkurować w miarę legalnymi metodami a nawet produkować zgodnie z przepisami BHP :lol: . Ale póki co, handlem narkotykami zajmują się z definicji podmioty przestępcze. Myślę, że nie muszę Cię przekonywać, że oprócz narkotyków często mają inne ciekawe zajęcia, niekoniecznie dofinansowywanie domów dziecka :lol: . Nie przeszkadza Ci, że ktoś daje im na to środki - fajnie, póki nie tworzysz prawa, to Twoja sprawa. Mi przeszkadza i to bardzo.

Mam nadzieję, że to trochę zmienia obraz niegroźnego dilera miękkich narkotyków.
  • 0

budo_mlody997
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Ja mam 16 lat i większej styczności z policją nie mam (chyba że liczymy treningi), ale kiedyś napadł mnie gościu co prawda dostał za swoje, komóry nie zabrał, no ale napisałem maila na komendę że było takie zajście no i proszę aby pojawił się co jakiś czas patrol w godzinach wieczornych no bo to niepierwszy tego typu przypadek. Po jakimś tygodniu przyszło dwóch panów wyjaśnić tego maila no ale mnie nie było w domu i zostawili wezwanie na następny dzień przyszedłem do nich na komisariat oni wszystko kultura sie spytali podziękowali za reakcję. Na tym samym komisariacie pracuje tez spoko specjalista DS nieletnich który potrafi powiedzieć jakie są prawa takiego młodego człowieka nawet jego słynny tekst "no nie czarujmy się alkohol pijecie..." mówi sam za siebie, i ten pan umie sobie radzić też z docinkami typu HWDP. No ale nigdy nie zapomnę jak przyszła pani do szkoly z KMP mówić o tym samym co tamten, na starcie jeden z kolegów (nienawiść do policji we krwi) spytał sie o legitymację to ta zaraz zrobiła wykład na temat szacunku do policji 13-letnim dzieciom, które o nienawiści do policji nie miały jeszcze pojęcia poza paroma wyjątkami.

Według mnie policja sama jest sobie winna no bo młodzież w wieku dojrzewania jest jaka jest no i z zasady będą się buntować. Wystarczy wziąć na takich spotkaniach powiedzieć dlaczego się legitymuje i że to żadnych konsekwencji nie niesie, oraz że w ustawie jest wyraźnie powiedziane że alkoholu w miejscach publicznych pić nie wolno i bez dyskusji, nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

Co do giertychokaczomanii, to Twoje stwierdzenie bylo biedne. Powtarzasz prymitywne stereotypy. Nie musze byc faszysta, mocherowym beretem czy wiazac sie z jakimkolwiek ugrupowaniem, zeby posiadac wlasne zdanie, wlasne przekonania. :roll:


było złosliwie prowokacyjne.
wytłumacze o co mi chodzi z tymi pedałami, zreszta sam zauważasz to słowo jest powszechnie uznane za obraźliwe, gdyby dziecko było wychowane w duchu tolerancji i nie uważało by go za obraźliwe nie uzyło by go prawda?
jeżeli wychowujemu kogoś w szacunku dla ludzi i ich róznych odmienności mogę z cała pewnością zagwarantowac że taki dzieciak nie bedzie ani klął na policjantów ani strzelał z procy do kotów i przechodniów.
a co do tych lat to nie 3 lata kraj jest katolicki, polska jest przesiągnięta związaną z tym wyznaniem nietolerancją i nienawiścią do wszystkiego co inne.

co do tego co pisze Shafran, ocziwiście ze tak jest ale własnie dlatego że narkotyki sa nielegalne.Przeciez to jest oczywiste że jeżeli jest na coś jest popyt i można na tym zarobić a dodatkowo jest to nielegalne co z całą pewnościa zajmą się tym grupy przestępcze (bo kto inny).
Tez głupią hipokryzją jest uznawanie posiadanie ok, ale za handel kary..troche logiki, jak mozna posiadac coś nie mogac tego kupic. Ja zreszta pisze w watku Kselosa o legalizacji że jestem jak najbardziej za ale za sprzedażą wszystkich dragów w aptekach i pod kontrolą lekarzy, i alkoholu tez tylko w aptekach.
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

gdyby dziecko było wychowane w duchu tolerancji i nie uważało by go za obraźliwe nie uzyło by go prawda?

co do tolerancji homoseksualizmu to juz wyrazilem swoje zdanie, dla mnie nie mozna tego podprowadzac pod "tolerancje" w faktycznym, pierwotnym znaczeniu. Co to za "odmiennosc", ze ktos woli facetow, zwierzeta czy co tam innego- jesli juz mialbym to nazwac to zboczenie, ew. moglbym tego nie nazywac i klasc na to lache, ale wtedy niech mi sie z tym nikt nie obnosi. Badzcie tolerancyjni dla tych ktorzy maja inne zdanie i poglady :? - nie rzucam kamieniami w dwoch facetow, ale niech oni nie laza mi pod oknami krzyczac, ze walcza o tolerancje.

jeżeli wychowujemu kogoś w szacunku dla ludzi i ich róznych odmienności mogę z cała pewnością zagwarantowac że taki dzieciak nie bedzie ani klął na policjantów ani strzelał z procy do kotów i przechodniów.

sam wiesz, ze to utopia... przy okazji moglibysmy zwalczyc glod na swiecie :? (sam chcialbym w to wierzyc), po za tym juz nie przesadzajmy, ze wszystko sie bierze z braku akceptacji pedalow... Tak jakby przed naglosnieniem tego problemu swiat byl kraina wiecznej szczesliwosci..? Moje zdnaie na temat "tolerancji" (w aktualnym- pedalskim znaczeniu) znasz, mimo to nie stwazam zagrozenia dla ludzi, nie strzelalem z procy do kotow, ani nie wyklinalem policjantow. Tu z kolei Twoja teoria upada, kazdy znajdzie sobie powod zla i agresji tak jak zboczeniec tlumaczy sie "ona mnie prowokowala"...
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

Moje zdnaie na temat "tolerancji" (w aktualnym- pedalskim znaczeniu) znasz, mimo to nie stwazam zagrozenia dla ludzi, nie strzelalem z procy do kotow, ani nie wyklinalem policjantow. Tu z kolei Twoja teoria upada, kazdy znajdzie sobie powod zla i agresji tak jak zboczeniec tlumaczy sie "ona mnie prowokowala"...


no własnie tym gorzej. bo jakbys strzelał i wyklinał na policjantów to moglibyśmy to zgrabnie wyjasnić Twoim osobistym brakiem kultury i wychowaniem.
Ale skoro tego nie robisz, a pedałów nie akceptujesz wskazuje to na głebsza patologię, nie Twoja a społeczną, i ja tu upatruje właśnie przyczyn zła. Tak nietolerancja dla homo jest tego przykładem bo w tolerancji nie chodzi o to żeby tolerowac to co nam nie przeszkadza tylko o to zeby zaakceptowac fakt, że może byc na świecie cos co nas ewidentnie wkurwia a nie mamy żadnego prawa żeby w to ingerowac.
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

bo w tolerancji nie chodzi o to żeby tolerowac to co nam nie przeszkadza tylko o to zeby zaakceptowac fakt, że może byc na świecie cos co nas ewidentnie wkurwia a nie mamy żadnego prawa żeby w to ingerowac.


czyli wg Ciebie mamy wszystko tolerowac? a co do ingerowania, to gosc z teczowa flaga tez nie moze ingerowac w moje przekonanie, ze natura stworzyla mezczyzne i kobiete i to nie dla zgrywu... :wink:

co do "tym gorzej" nie przyszlo Ci na mysl, ze moze to byc moje przekonanie (ew. moje wartosci) ktore cenie i nie jest ono (/nie sa one) poparte bezmyslna agresja, a kulturalna argumentacja?
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
fazi podpisuję się pod twoimi wypowiedziami.Masz 100% racji.Ostatnio widziałem dwóch takich pedałów ale takich powykręcanych i zniewieściałych z taką pedalską gestykulacją.Myślałem że mnie skręci z obrzydzenia na taki widok.Czemu oni nie mogą tolerować tego że my nie możemy na nich patrzeć?Generalnie mam gdzieś co oni sobie robią byle nie robili tego na oczach ludzi, a w swoim domu to mogą robić co chcą i nic im nikt za to zrobić nie może.Poza tym to wszechobecne hasło tolerancji jest już denerwujące i przereklamowane.Nie można wszystkiego tolerować tylko z samego założenia że tolerancja jest bardzo pozytywną cechą.
  • 0

budo_shafran
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Nie no chłopaki, załóżcie sobie może temat "Kolarstwo a ulica, czyli rzecz o pedałach":lol: i tam dyskutujcie kogo skręca a kogo nie.

W całej tej gejowej dyskusji przeszła niezauważenie wypowiedź młodego, który mądrze pisze o tym czemu spotkania z policjantami w szkołach nie działają. Jeśli policjant podchodzi do gimnazjalistów z postawą typu " okazujcie mnie tu gnojki szacunek, bo jestem policjantem" to tylko sobie robi pracę na przyszłość ;)
Natomiast rzeczywiście wyjaśnianie dlaczego są legitymowani, że dzięki temu mogą potem pomóc jako świadkowie, może odnieść skutek. Ważne więc, żeby wysyłać na takie spotkania policjantów, którzy nie są butni, są nastawieni na wyjaśnianie młodzieży tych drażliwych dla nich spraw. A do tego muszą być przygotowani na najdziwniejsze i mało przyjemne pytania oraz na to, że przynajmniej na początku nie będą ciepło powitani ;)

Czyli chociaż część rozwiązania jest to teraz...hm..no właśnie, co teraz ? ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024