Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rady na temat wyboru sztuki walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_hefa
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rady na temat wyboru sztuki walki
Czesc chcialbym przeczytac od Was jakies rady na temat interesujacych mnie sztuk walki.
Otorz szukam czegos wlasciwie do obrony (czyt. na ulice) jest tu sporo artykulow i dlatego nachodza mnie watpliwosci:D Zastanawialem sie nad "Muai Thai" (i ten najbardziej mi sie podoba) jednak widze ze duzo osob kieruje sie w "MMA" moze "JJ" chociaz wyczytalem zeby do parteru nie zchodzic a mysle ze "JJ" to w duzej mierze parter. Moze "Aikido" nom wlasnnie nie wiem , czy ktos moglby mi doradzic co i dlaczego to??
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki
to przykre, że multum tematów w niniejszym dziale, traktujących o tej materii na nic Ci się nie przydało :cry:
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki
idź na zapasy
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki
nie daj sobie kitow wcisnac, idz na aikido, mowie ci.






jesli Bog istnieje, to jak zamkne i otworze po chwili oczy, tego tematu juz nie bedzie......
  • 0

budo_hefa
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki
Nie to ze na nic mi sie nie przydaly, ale dzieki nim mam te watpliwosci bo bylem nastawiony na Muai Thai, i nawet wyczytalem ze to skuteczne, ale to moja opinia a chcialbym "uslyszec" jeszce opinie innych
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki
Nie wychodz z domu poki nie bedziesz umial walczyc, a skoro nie wychodzisz z domu to przeczytaj to forum od deski do deski. A jak juz podejmiesz decyzje to w taksoweczke, co by bylo bezpieczniej, i uderzaj na trening.
  • 0

budo_hefa
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki
Czytam caly czas to nie tylko ze czekam na odpowiedz, (chociaz na to tez) ale czytam jednak postow jest hmmm jakies kilka dziesiat tysiecy:D wiec to moze byc meczace:D
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki
idz na to co ci sie podoba do czego bedziesz mial cierpliwosc i w co bedziesz chcial wlosyc troche zdrowia chcesz isc na mt to sprobuj mt nie spodoba ci sie to pojdziesz na cos innego nie patrz na skutecznosc tego sie nie da tak okreslic
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki
moze skrobnij cos o swoich predyspozycjach: wiek, masa, postura, doświadczenie i oczekiwania. Bo tak, to wygląda na jakąś podpuchę. To jak spytać kucharza, co powinieneś zjeść. Jeżeli myślałeś o MT, idź na trening (pierwszee są z reguł friko) i potem wróć tu z wątpliwościami, jeśli będziesz miał.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki
Nie patrz po internetach, tylko się rozglądnij jakie kluby masz w rozsądnej odległości, przejdź się po wszystkich i sam zdecyduj, gdzie Ci się najbardziej podobało.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki
Idz na aikido. To bedzie najlepsze dla Ciebie. Jest jedna rzecz przydatna w aikido na ulice - walka na drewniane miecze. Mozna taki nosic w pokrowcu ze soba.
K_P
  • 0

budo_piotr z.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki

Otorz szukam czegos wlasciwie do obrony (czyt. na ulice) jest tu sporo artykulow i dlatego nachodza mnie watpliwosci:D Zastanawialem sie nad "Muai Thai" (i ten najbardziej mi sie podoba) jednak widze ze duzo osob kieruje sie w "MMA" moze "JJ" chociaz wyczytalem zeby do parteru nie zchodzic a mysle ze "JJ" to w duzej mierze parter. Moze "Aikido" nom wlasnnie nie wiem , czy ktos moglby mi doradzic co i dlaczego to??

a mnie zastanawia, czemu te wszystkie nazwy w cudzysłowach. chodzi o jakieś pseudo-sekcje? :)
  • 0

budo_ó-an
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zY oddaLi
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki
tak..te.. no zamontował je żebyśmy lepiej widzieli :-)

Ja proponuju NINDŻITZU..tu kolega pisał na forum, że 3 na raz roz... ;)
  • 0

budo_norwoks89
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki
Jeśli zależy Ci TYLKO na ulicy spróbuj jakiegoś combata np. krav maga. Wydaje mi się, że dość szybko nauczysz się tam kilku użytecznych sztuczek. Moim zdaniem gdy będziesz trenował Muay Thai itp. a jedyną motywacją będzie "ulica" szybko Ci się znudzi zanim cokolwiek się nauczysz.
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki

Czytam caly czas to nie tylko ze czekam na odpowiedz, (chociaz na to tez) ale czytam jednak postow jest hmmm jakies kilka dziesiat tysiecy:D wiec to moze byc meczace:D


rozumiesz już czemu nikt ci nie chce nic doradzić, tylko się z ciebie nabija?
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki

to przykre, że multum tematów w niniejszym dziale, traktujących o tej materii na nic Ci się nie przydało

Między innymi dlatego już tutaj tak często nie zaglądam i innym radzę to samo - strata czasu, chyba że ktoś chce się zrelaksować/pośmiać :wink: .
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki
A teraz na powaznie - zrozumiales? Proba pudingu polega zawsze na jego zjedzeniu. A nie wysluchaniu od kogos jaki ma smak. Sam musisz pojsc tu i owdzie, cos co jest dobre dla kogos nie musi odpowidac Tobie. na serio polecilbym Ci boks - uczy koordynacji ruchowej, ma swietna metodyke - ma najlepsze techniki reczne - reszta systemow z tego czerpie. To naprawde dobry poczatek.
Dzialaj
K_P
  • 0

budo_slaweks
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki
Na ulicę to najlepiej kup sobie pitbula. Aikido jest dobre dla samobójców, thaiboks jest ok, boks też bjj może być, zapasy i judo.
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki

boks też bjj może być


No to tutaj już nie wiem jak boks ma sie do bjj. Rozwiniesz?
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rady na temat wyboru sztuki walki
Jak dla mnie kolejne z głupich pytań, to tak wygląda jakby niektórzy na tym forum pytali o zdanie i jeśli bo dostali odpowiedz ze karate tsunami :) powali wszystkich to pójdzie i bedzie to trenował nawet jak nie będzie mu podchodzić, bo wkąncu będzie kozak......tak trudno poprostu przejść sie po klubach :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024