Skocz do zawartości


Zdjęcie

Za co?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Za co?
Heh, jestem ciekaw za co mieli poniektorzy z Was przesrane na wlasnym osiedlu...
zglosiliscie kradziez, pyskowaliscie do kogos, a moze mieliscie inny konfilikt
Ciekawie by bylo jakby kazdy napisal z czego wynila sytuacja i jak sie wszystko skonczylo (albo i sie nie skonczylo jeszcze)
pozdr
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
mój brat deklasował gówniarzy w szkole intelektem. Widocznie 'ja jestem taki sam'. I podobno mam zajebiście wysokie mniemanie. Do tego 'wszystko co wiem - wiem z książek, a tak na prawdę jestem pusty' (tekst od gościa który codziennie jarał trawę).

Ogółem ciekawe miejsce to moje osiedle. . . :roll:
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
Ogólnie to dawno mialem przesrane, jakos w podstawowce, wlasciwie nie na osiedlu tylko w malym miasteczku:) A za co? Hmmm, lepsze oceny i uzywanie w pyskowkach slow, ktorych nie rozumieli :D

- Jestes infantylna kreatura.
- Ze co? chyba mnie obraziles, nie jestem pewien, ale ci przyp...:)
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
Nigdy nie mialem klopotow na osiedlu, moze dlatego ze nigdy nie szukam klopotow ;) Tylko czasami to one znajduja mnie.
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
Kiedyś grałem wieczorem z kolegą w piłkę . Sami sobie kopaliśmy. Z czasem ciemno się zrobiło i jakieś wieśniaki przyszły, przy wejściu na teren ośrodka zaczęli chlać. Takie typowe młode menelstwo na wioskach. Jak wychodziliśmy to przechodzimy obok nich. I jeden najwiekszy [ ale wcale nie taki wielki, tylko mocny w grupie ] "wypier** z mojego terenu" a ja " pffffff twojego terenu.. " on " co? masz cos do mnie ?? przyje** ci ??" Zanim coś odpowiedziałem [ szedłem nie zatrzymując się ] jakiś inny koleś się odezwał : "zostaw go, to swój ". I poszedlem, przydaje się być znanym w okolicy. Wlasciwie to nie mialem jakichs wiekszych zwarć w ciagu ostatnich 2 lat. To akurat bylo rok temu, jak nie więcej.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
Sorge, myslalem ze jak powiesz kiedy to sie zdarzylo to uslysze: "To bylo jakos w podstawowce"
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
To miało znaczyć , że za stary jestem na kopanie sobie piłki wieczorami?
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?

To miało znaczyć , że za stary jestem na kopanie sobie piłki wieczorami?


Generalnie w tym wieku nie ma sie wiekszych problemow na osiedlu, zatargi znikaja z wiekiem, kazdy idzie w swoja strone. Przynajmniej u mnie i moich znajomych takie "klopoty" konczyly sie gdzies w wieku 15-17 lat.
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
No nie wiem... W tamtej grupce ten koleś co taki 'odważny' był jest znany z tego , że szuka zadym. A po drugie.. wielu 16 latkow [ i czasami 16 latek ] jest wyższych ode mnie. A do zaczepek szukają najmniejszego, bo teoretycznie najłatwiejszy cel.
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?

Generalnie w tym wieku nie ma sie wiekszych problemow na osiedlu, zatargi znikaja z wiekiem, kazdy idzie w swoja strone. Przynajmniej u mnie i moich znajomych takie "klopoty" konczyly sie gdzies w wieku 15-17 lat.

phi. te ćwoki są na poziomie rozwoju intelektualnego 15 latków. . . ale co mi tam niech jarają zielsko dalej.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?

Generalnie w tym wieku nie ma sie wiekszych problemow na osiedlu, zatargi znikaja z wiekiem, kazdy idzie w swoja strone. Przynajmniej u mnie i moich znajomych takie "klopoty" konczyly sie gdzies w wieku 15-17 lat.


o to mi chodzilo Sorge
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
ja nie miałem. to u mnie mieli przesrane.

:)
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?

Generalnie w tym wieku nie ma sie wiekszych problemow na osiedlu, zatargi znikaja z wiekiem, kazdy idzie w swoja strone. Przynajmniej u mnie i moich znajomych takie "klopoty" konczyly sie gdzies w wieku 15-17 lat.

phi. te ćwoki są na poziomie rozwoju intelektualnego 15 latków. . . ale co mi tam niech jarają zielsko dalej.


A mi o to Zaorish :D
  • 0

budo_oglocdogg
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
U mnie zawsze jest: "co sie tak wozisz!", "nie woz sie tak!". Przeciez mozna pierdolca dostac od takiego czegos. Ale nigdy mi sie nie zdazylo, zeby ktos mi powiedzial to w twarz, tylko z 20 metrow, gdzie juz glos sie nie rozchodzi :D , albo przez przynajmniej kilku kolesi, ale tez nie w twarz. Qrwa mac czy naprawde polska spolecznosc to glownie przyglupy no i moi ulubiency - KOKSY? Ich kocham za ta klase. Morda w stylu "kto mi zabral hamburgera", matalowy drongal w dupie i sie wlecze. Ogolnie nic nie mam do ludzi ktorzy tak wygladaja, ale jak w zachowaniu widze cos nie tak, to od razu chce mi sie smiac. Tacy tylko chca zabrac moj lancuch, bo jest lepszy od nich. Buahahaha :) Pazerne scierwo. Mysla, ze swiat nalezy do nich.

Ide sobie z bejb, a tu kolesie udajacy warczenie psa i szczekanie (cos takiego jak DMX), i to kolesie w wieku kolo 25-30 lat. Qrwa wychowywani w szopie pod wiaduktem. I to oni sie najwiecej burza. No qrwa zniesc tego nie moge. Dajcie mi tylko jakis duzy kaliber i licencje 00 to "wyczyszcze" ten kraj.
  • 0

budo_coeur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płońsk/Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
Zacznij od siebie. Pozdro
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
uhhhh.. bitles radzie sam ,a nie ciekawy jestes.
  • 0

budo_sky
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
Ja sie nie angażuje w życie osiedla.Są u mnie na osiedlu ludzie po 20-30lat którzy nie mają rodzin, jedyne co robią to popijają piwko
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
jak miałem 20 lat to tez się niczym innym nie zajmowałem.
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
ja nie miałem nigdy za nic przesrane ale moja laska ma problem w swojej kamienicy a raczej cała jej rodzina bo koło niej wprowadziło się takie menelstwo że nikomu nie radzę takich sąsiadów.Doszło tam do jakiejś rozróby i ktoś zadzwonił na policję a to menelstwo ubzdurało sobie że to rodzice mojej laski zrobili i nie mają spokoju.Te śmiecie plują na jej drzwi,zaśmiecają klatkę,wrzucają butelki na balkon itp. a policja ma to gdzieś.Te kolesie to jakieś 17letnie chuchra,chciałoby się zrobić z nimi porządek ale nie ma sensu zaczynać bo coś gorszego może z tego wyjść.Ale gdyby tylko tknęłi mojej laski to bym nie wyrobił bo impulsywny jestem :twisted:
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Za co?
A ja mam przesrane bo jako jedyny na osiedlu wożę się w bluzach różnych zespołów metalowych :wink:
Ale jeszcze lepiej ma moja była: Jej sie czepiają o to że jest Ukrainką... Co z tego że po polsku mówi lepiej ode mnie i mieszka tu od szóstego roku życia :wink: Jak z nią byłem to się dziwnie uspokoiło. zupełnie nie wiem czemu, ale koleś który ją zwyzywał przy mnie od ruskich k*** po dwóch dniach przyszedł i przeprosił... A nie tknąłem skurwiela palcem bo mnie utrzymała gdy szedłem do typa. Choć myślę że ma to coś wspólnego z tym że jednego mojego kumpla ktoś z tych okolic próbował nasłać na mnie. Kumpel wytłumaczył temu komuś że prędzej pomógł by mi niż jemu tak jak połowa dzielnicy, ale pocieszył tego kogoś że ja bym go o to nei poprosił bo sam bym sobie poradził. i opowiedział mu parę bajeczek które krążą na mój temat. Kumpel nie chciał mi powiedzieć kto to był, ale myślę że to ten koleś.
Ale namieszałem.
Pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024