Skocz do zawartości


Zdjęcie

nienawisc do policji wsrod mlodziezy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
435 odpowiedzi w tym temacie

budo_gogiel
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Ktoś kiedyś powiedział, że chuliganów powinno się zamknąć na stadionie dać im noże, siekiery itp. ogrodzić i pozwolić swobodnie napier... Po jakimś czasie wejść na stadion i tych co jeszcze by żyli komisyjnie dobić. Tak by się to skończyło ale, że to nie humanitarne to niestety nici. Jak chcą walczyć za "klub" to niech walczą ale tak żeby inni ludzie i ich mienie na tym nie cierpiało.
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

czlowiek sie tak nie zachowuje

A jak się zachowuje człowiek? Irak, Afganistan, Izrael, Palestyna, Iran, Afryka itp itd mozna by tak bez końca...
Nie zmienia to faktu jednak, ze nienawiść do policji często jest zupełnie nieuzasadniona, a "gównażeria" powtarza te slogany bo tak. Z reguły i tak z tego wyrasta po jakimś czasie a ci co nie to z reguły "podziwiają świat zza stalowych krat".
Najbardziej mnie zastanawia mnie jak by się zachowali ci wszyscy HWDP-owcy bez "C" gdyby im ktoś zrobił włam na chatę, ukradł samochód itd. szukaliby sprawiedliwości w zasadach ulicy??? :lol:
  • 0

budo_zwieracz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
olekBolek: (13:35)
czemu
kurwa
Ja: (13:35)
bo nie ma kurwa dzemu
olekBolek: (13:36)
a co sie staneło ze lubisz psiarnie
??
Ja: (13:36)
a co sie stalo ze ty ich tka nie lubisz?
olekBolek: (13:36)
bo to kurwy
!!
Ja: (13:36)
a co CI zrobily?
olekBolek: (13:37)
nic
ale głupie sa
Ja: (13:37)
bo?
olekBolek: (13:37)
gowno
narty

chlopak jest dwie klasy po komunii..kuzyn az szkoda ze to prawda..spytalem sie go bo w opisie mial cos z wladza zwiazane..
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

A jak się zachowuje człowiek? Irak, Afganistan, Izrael, Palestyna, Iran, Afryka itp itd mozna by tak bez końca...


To nie są cywilizowane kraje.
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

A jak się zachowuje człowiek? Irak, Afganistan, Izrael, Palestyna, Iran, Afryka itp itd mozna by tak bez końca...


To nie są cywilizowane kraje.

Cywilizowane, cywilizowane.... To człowiek jest zły a nie stopień ucywilizowania.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

Cywilizowane, cywilizowane.... To człowiek jest zły a nie stopień ucywilizowania.

chodzi o porownanie zupelnie innych kultur (blisko-wschodnie) do naszej (europejskiej) ktore sie calkowicie roznia i nie widze miedzy nimi zadnego zwiazku.. dla nich np jest calkowita normalka ze chodza z bronia, nozami, ze leja kobiety jak sie krzywo spojrza, a za zdrade je kamienuja.. czy uwazasz ze w europie jest to samo ze powolujesz sie na taki przyklad? poza tym oni tam zyja na granicy wojny (lub w stanie wojny) i powodem agresji sa inne powody niz chec obicia ryja kibicowi innej druzyny bo sie nie ma innych celow w zyciu i sie czlowiekowi nudzi..

wiec reasumujac: porownanie chuliganow pilkarskich do np bojownikow kurdyjskich jest idiotyczne..
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

Jabłon a byłeś kiedyś na meczu, a dokładniej na wyjaździe?? jak nie to nie wiesz jak to jest dostać pałą za to że kazli ci przejść na drugą strone a ty nie zrobiłeś tego w sekunde tylko w 2 (bez napinki)


tak sie składa ,że w sezonie to jestem na ok 100 meczach od 1 do 4 ligi i zawsze jest ten sam problem zawsze znajdzie sie paru najebanych buraków którzy musza sie do kogoś dojebać jak nie do policji i kibiców przeciwnej drużyny to bija się między sobą.(byłem świadkiem jak pobili sprzedawce bo zaoferował parówke za 4 zeta) 8O
Ubolewam ,że dostałeś pałką tylko wiesz na imprezie masowej policja(pododdziały zwarte) może używać pałki tylko na polecenie przełożonego albo jak straci kontak z dowódca(wtedy na ogólnych zasadach użycia środków przymusu bezpośredniego).Jak by nie było przykro mi i w imieniu mojego kolegi ,który przyjabał Ci pałką przepraszam :)
  • 0

budo_valq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

i ze niby to jest ta "duma kibica"? to jest wspomaganie wlasnego zespolu? walac w morde kogos siekiera i palac mu samochod..? to jest bydlo ktore powinno sie zamknac w klatce, a nie ludzie.. czlowiek sie tak nie zachowuje



szkoda tylko że nie zdajesz sobie sprawy z tego że takie zachowania nie są uznawane w polskiej scenie kibicowskiej wyjątkiem jest Kraków którym się w tym specjalizuje przez co nie są zbytnio szanowani niestety ale w każdym społeczeństwie zdarzają się czarne owce i nie ma na to rady


Cywilizowane, cywilizowane.... To człowiek jest zły a nie stopień ucywilizowania.


od zawsze w parze z cywilizacją idzie wojna... mnie taka stadionowa rywalizacja składająca sie z paru aspektów nie tylko "siłowych" (jak wam się wydaje) bardzo odpowiada...

z tym ze policja to formacja prawie wojskowa gdzie ludzie sluchaja rozkazow i raczej nie ulegaja emocjom bo potem sie ich rozlicza za prace, a nad nimi nonstop czuwa przelozony, ktorego tez sie rozlicza..

hahahahhaha nigdy nie słyszałem żeby policja odpowiedziała kiedykolwiek za nieuzasadnione użycie siły na meczu zawsze znajdą jakieś "ale"

kibice to po prostu lepiej lub gorzej zorganizowana na poczekaniu zgraja chlopaczkow ktora jedzie poszukac emocji na meczu (lub w bojce)

czyli tak na prawde większość "białych kasków" niewiele różni się od kibiców

Jak by nie było przykro mi i w imieniu mojego kolegi ,który przyjabał Ci pałką przepraszam Smile]

ja także chciałbym przeprosić twoich kolegów po fachu że kiedykolwiek zrobiłem im jakąś przykrość... wybaczcie nam że nie dajemy sobie pluć w twarz..
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

wybaczcie nam że nie dajemy sobie pluć w twarz..

racja - dostajecie za to sikawkami, gazem, palami, albo gumowymi kulami.. a od chuliganow druzyny przeciwnej siekierami i nozami + okazyjnie ktos wam spali samochod..
rewelacja :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

szkoda tylko że nie zdajesz sobie sprawy z tego że takie zachowania nie są uznawane w polskiej scenie kibicowskiej wyjątkiem jest Kraków którym się w tym specjalizuje przez co nie są zbytnio szanowani niestety ale w każdym społeczeństwie zdarzają się czarne owce i nie ma na to rady

wtrące się bo mnie to zaciekawiło, to u was nie uzywa się siekier i nozy na zadymach?, bijecie się na gołe ręce ??
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

od zawsze w parze z cywilizacją idzie wojna... mnie taka stadionowa rywalizacja składająca sie z paru aspektów nie tylko "siłowych" (jak wam się wydaje) bardzo odpowiada...

tobie i paru innym - a pozostalym dziesiatkom tysiecy kibicow nie odpowiada.. i dlaczego wiekszosc ma sie bac mniejszosci..?

w każdym społeczeństwie zdarzają się czarne owce i nie ma na to rady

alez sa na to sposoby.. wysokie kary pieniezne, zakazy stadionowe (skutecznie realizowane), wiezienie.. problemem w PL nie jest to ze kibice sa jacys nie-do-ogarniecia, tylko powszechne przyzwolenie na takie wybryki.. ale jak widac po ostatnich dzialaniach np Legii (zburzenie Zylety) - mozna jak sie chce.. bo zamiast wpuszczac kiboli na trybuny mozna tak samo dobrze zarobic na rodzinach z dziecmi - tylko do tego potrzeba czasu i woli.. i mam nadzieje ze tak sie niedlugo stanie, a bandyci ze stadionow latajacy z siekierami trafia tam gdzie ich miejsce - do wiezienia.. :)

hahahahhaha nigdy nie słyszałem żeby policja odpowiedziała kiedykolwiek za nieuzasadnione użycie siły na meczu zawsze znajdą jakieś "ale"

a pracujesz w policji zeby wiedziec jak wyglada ocena zabezpieczenia meczu i rozliczenie osob ktore braly w niej udzial..? bo chyba nie spodziewasz sie ze za przylanie kibicowi pala po dupie bedzie osobny program w TVN i glosna sprawa w sadzie a'la afera Rywina..? :lol:

czyli tak na prawde większość "białych kasków" niewiele różni się od kibiców

wyjustowales kawalek zdania nie czytajac pierwszej jego czesci - przeczytaj jeszcze raz, to powinno odpowiedziec na twoje zastrzezenia
  • 0

budo_valq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
[quote]racja - dostajecie za to sikawkami, gazem, palami, albo gumowymi kulami.. a od chuliganow druzyny przeciwnej siekierami i nozami + okazyjnie ktos wam spali samochod..
rewelacja Laughing Laughing Laughing[/quote]


zaatakowanie drugiej ekipy gdy tamta walczy z policją jest uważane za szczyt frajerstwa i takie coś się nie zdarza...kibice nawet najbardziej zwaśnionych drużyn są w stanie pojednać się w utarczkach z policją czy pzpn poza tym przeczytaj jeszcze raz co napisałem o nożach i siekierach i nie powtarzaj takich głupot

[quote]wtrące się bo mnie to zaciekawiło, to u was nie uzywa się siekier i nozy na zadymach?, bijecie się na gołe ręce ??[/quote]

nie, nie używa się


[quote]tobie i paru innym - a pozostalym dziesiatkom tysiecy kibicow nie odpowiada.. i dlaczego wiekszosc ma sie bac mniejszosci..? [/quote]
mylisz się - posłuchaj co krzyczy cały stadion gdy dochodzi do awantury nieodpowiada to moze pantoflowym kibicom ale tym ktorzy regularnie pojawiaja sie na stadionie jak najbardziej

[quote]bo zamiast wpuszczac kiboli na trybuny mozna tak samo dobrze zarobic na rodzinach z dziecmi - tylko do tego potrzeba czasu i woli.. i mam nadzieje ze tak sie nie długo stanie,[/quote]

na stadionie sa miejsca dla "bandytow" jak i rodzin z dziecmi... szkoda że aż tak bardzo kierujesz się pojęciem ZAROBIĆ jak nasi zachodni sąsiedzi przez co mają wioske na trybunach[/quote]
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
a dla mnie szczytem frajerstwa jest byc tak przegranym w zyciu ze bijatyki na stadionie uwaza sie za sens zycia.. :roll:

co do "zarobic" - jakby nie zarobek to nikt by nie gral w tej waszej Legii, Kolejarzu, czy innych klubach, a wy ogladalibyscie zmagania na boisku pod szkola a nie w ekstralidze..
a kto wyda wiecej pieniazkow na meczu - kibic ktory idzie sie tam bic, czy rodzina z dziecmi ktore jeszcze cos zjedza, kupia pamiatki itd..? klub to nie Caritas - to jest firma i ma zarabiac - a jak nie bedzie zarabial to padnie i moze juz nie powstanie (ile to Legia wisiala - 20mln zl?? a inne kluby-bankruty..? no ale oprawy i bijatyki mieli swietne.. :lol: )
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

kibice nawet najbardziej zwaśnionych drużyn są w stanie pojednać się w utarczkach z policją


Płakać się chce. Nic tylko brać przykład z ChRL i czołgami przejechać :roll:
  • 0

budo_mati17
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

Jabłon a byłeś kiedyś na meczu, a dokładniej na wyjaździe?? jak nie to nie wiesz jak to jest dostać pałą za to że kazli ci przejść na drugą strone a ty nie zrobiłeś tego w sekunde tylko w 2 (bez napinki)


tak sie składa ,że w sezonie to jestem na ok 100 meczach od 1 do 4 ligi



pozazdrościć :lol: a masz jakis swoj ulubiony klub??czy chodzisz na mecze wszystkich klubow co są w twoim mieście?? :lol:
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Mati17 wydaje mi sie ze powinienes spierdalac do ksiazek a nie zgrywac chojraka na necie i pokazywac jakim to wielkim strasznym hoolsem jesteś, a Jabłona chyba nie zrozumiales , wydaje mi sie ze kolega wspiera kilka zespołów , skończ juz najlepiej .
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

po co wtracasz do tego rodzine.ja o twoim starym nic nie pisze ani o starej


Bo obrażanie innych użytkowników jest karane warnem. Dopóki twój stary się nie zarejestruje to jestem bezpieczny :)

A do kibolskiego marginesu społecznego powinno się walić z ostrej amunicji. Dwa dni i by się skończyło kibolowanie.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

wydaje mi sie ze kolega wspiera kilka zespołów

raczej je zabezpiecza :)

dzey może Ty jesteś z policji albo z ochrony??CHWDP!! Przepraszam jeśli Cie uraziłem. ... POLICJA WRÓG NR.1!!

bylem - ale nie musisz przepraszac za ten glupi tekst, natomiast radzilbym przeprosic generalnie za swoj jezyk i zachowanie.. bo naprawde prosisz sie o warna :evil:

a co do wroga nr 1 - ciekawe do kogo pojdziesz jak ci wieksi kozacy niz ty w realu oklepia buzie i zabiora telefon i pieniazki na kanapke w szkole.. :lol:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Dwa lata temu typek by dostał w prezencie od wujka Adama 6 hit combo i pożegnał się z budo.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
ja staram sie byc milosierny - bede ich kochal tak dlugo az oni pokochaja i mnie.. :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024