Skocz do zawartości


Zdjęcie

nienawisc do policji wsrod mlodziezy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
435 odpowiedzi w tym temacie

budo_radzyniak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
I zrozumcie jeszcze jedno. To czepianie się i legitymowanie bez powodu to dlatego że policjant musi mieć kilku w notatniku bo go na końcu służby zjebie odprawiający mówiąc: "co kurwa spałeś?", a nie daj Bóg jak będzie na sektorze włam a w kajecie plaża. Dlatego policjant wali na sztukę kilku i ma spokój przy odprawie i przy nagrodach. Cwańsi przełożeni chcą by to legitymowanie było regularne np co pół godziny (paranoja) i weź tu znajdź kogoś o 2 czy 3 w nocy i nie mówię żeby był jeszcze powód do legitymowania. (bo po co to i tak sztuka która może się zakończyć przeszukaniem domu). Więc nie miejcie żalu do krawężnika bo tak na prawdę to ma pojebanych przełożonych, prawdziwe betony z lat 70. Prawdziwy policjant po kilku latach służby ocenia po kilku sekundach czy gość stanowi zagrożenie dla spokoju w rejonie.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

... i weź tu znajdź kogoś o 2 czy 3 w nocy

a kajecika sie nie ma wlasnego..? :lol:

a tak serio - trafna uwaga z przelozonymi i ilosciowymi wpisami do notatnika.. przelozony wymaga to sie robi a nie kwestionuje jego decyzje.. na szczescie nie wszyscy sa tacy :)
  • 0

budo_radzyniak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
[
a kajecika sie nie ma wlasnego..? :lol: ]
Za takie myki to kilku już się pożegnało z robotą i z czystym kontem.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
i bardzo dobrze ze sie tak stalo - bo to juz jest szczyt szczytow
choc z drugiej strony tez po czesci ich rozumiem - bo jak sam powiedziales - kogo masz spisywac w nocy o 3 rano jak np leje cala noc i nawet kota na smietniku nie znajdziesz, a co dopiero czlowieka na ulicy.. a wynik musi byc.. :?
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
zostałem rozjebany policja dokucza kibicom na meczach :lol: :lol: ach te niedobre białe kaski nie pozwalają biegac kibicom po murawie w trakcie meczu nawet ,głupiego krzesełka sobie nawet wyrwać nie można normalnie żadnych atrakcji na meczu :lol: :lol: :lol: nie wiem czy płakać czy sie śmiać 8O
  • 0

budo_mycha
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Jabłon a byłeś kiedyś na meczu, a dokładniej na wyjaździe?? jak nie to nie wiesz jak to jest dostać pałą za to że kazli ci przejść na drugą strone a ty nie zrobiłeś tego w sekunde tylko w 2 (bez napinki)
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

Jabłon a byłeś kiedyś na meczu, a dokładniej na wyjaździe?? jak nie to nie wiesz jak to jest dostać pałą za to że kazli ci przejść na drugą strone a ty nie zrobiłeś tego w sekunde tylko w 2 (bez napinki)


Cieszyć się trzeba. Nie każdy darmowo udziela treningu szybkości reakcji.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
to sie nie dziw ze dostalas pala jak nie wykonalas polecenia policji
z policja sie nie dyskutuje - ale wykonuje jej polecenia..
  • 0

budo_lechista
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Mycha nie warto Oni tego nie zrozumieją :lol:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
znaczy się, nie zrozumiem pałowania kibiców na meczach?
  • 0

budo_mycha
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Znaczy się że nie zrozumiecie do puki nie poczujecie trybunowej atmosfery i tyle :lol:
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Ale czego konkretnie mamy nie zrozumieć, do diaska (to taka łagodniejsza wersja "do puki")?
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

Znaczy się że nie zrozumiecie do puki nie poczujecie trybunowej atmosfery i tyle :lol:

wiesz, byłem na meczu piłki nożnej, siatkówki, paru walkach i na wyscigach konnych.
Świetnie rozumiem o co kaman.
I trybunowa atmosfera to jest wnoszenie na mecze pałek, noży i innych badziewi, tak?
Abstrahując już od pracy ochroniarzy i policjantów.
edit: wole na mecz nie chodzić, sorry, ale albo poleci we mnie ławka, albo służby nie będą w stanie zapewnić mi odpowiedniej ochrony. Jakoś bezpieczniej się czuje pod ostrzałem...
  • 0

budo_lechista
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

wiesz, byłem na meczu piłki nożnej, siatkówki, paru walkach i na wyscigach konnych.
Świetnie rozumiem o co kaman.
I trybunowa atmosfera to jest wnoszenie na mecze pałek, noży i innych badziewi, tak?
Abstrahując już od pracy ochroniarzy i policjantów.
edit: wole na mecz nie chodzić, sorry, ale albo poleci we mnie ławka, albo służby nie będą w stanie zapewnić mi odpowiedniej ochrony. Jakoś bezpieczniej się czuje pod ostrzałem...


Hehe:)
Najpierw piszesz, że byłeś na różnego rodzaju imprezach masowych w tym na meczu piłki nożnej w naszym kraju a 2 linijki dalej piszesz, że nie chcesz żeby leciały w Twoją stronę ławki?? Czyli jak byłeś na tym nieszczęsnym meczu piłki nożnej to poleciały w Twoją stronę ławki :lol: czy nie??
Chyba ściągasz na siebie nieszczęścia:)

Nie będę ukrywał, że zdarzają się awantury na stadionie ale to nie podlega dyskusji:)

Koleżance chodziło tylko o zachowanie policjantów w drodze na mecz!
Kto choć raz był na wyjeździe wie o co chodzi i tyle w tym temacie :)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
a jak ma wyglądać zachowanie ludzi, którym większosć gówniarzy utrudnia prace, któa nie dosć, że stresująca, niebezpieczna to jeszcze fatalnie płatna?
Kolesia obchodzi to, żeby nikt nie wyjebał szyby w pociągu, nawet jeśli ma sie to wiązać ze zdzieleniem pałą.
Kurwa, nie demonizuj, bo wierz mi, jesli ci ludzie naprawde chcieliby robić rozwałkę, to kibice byliby biedni a lekarze mieliby co robić.
  • 0

budo_willykmwtw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Kapralu, moim skromnym zdaniem wydaję mi się że oceniasz sprawę przede wszystkim dzięki nagonce mediów. Jak ponad połowa społeczeństwa. Nie mówię że kibice są do końca grzeczni. Zapewne nie byłeś nigdy na wyjeździe, nie widziałeś nigdy prowokacji ze strony mundurowych, a często zdarza się tak że to właśni Ci stróże społeczeństwa uniemilają wyjazd spokojnym kibicom podróżującym na mecz. Zdaję sobie sprawę że zaraz zapodasz po raz kolejny jakieś swoje argumenty, i będziesz bronił swojej tezy, no ale zapewne pochodzimy z zupełnie innych środowisk, ja mam inny obraz tego co się dzieje i pozostanę przy swoim zdaniu, i Ty masz inny obraz na to wszystko.
Tutaj daję Ci tylko link dzięki któremu może czasem będziesz mógł zrozumieć tych z zupełnie innym zdaniem od Twojego.

Pozdrawiam!
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Ten filmik na youtube jest nieźle pocięty.

Bardziej, niż na policje narzekałbym na ochroniarzy na stadionach. Ci ludzie kompletnie olewają swoją prace. Wiecie pewnie o czym mówie.

A wracając do pałkarzy, prowokacje- Ładnie to nazywacie:]
Ale fakt faktem, potrfią przegiąć. I to jest argument? na rozjebane ulice, stadiony, ławki, pociągi itp?

A nagonka prasowa? Stary, kiedyś wytykałem dziennikarzowi na jednej konferencji sciemnianie jak pokazywał zdjęcia goscia z prewencji trzymającego mossberga, z którego jeszcze dym leciał, uniesionego w strone głowy kibica. Dziennikarz twierdził, że policjant strzelił mu w głowe.
Otóż, gdyby faktycznie chciałby go w głowe postrzelić, to w chwili robienia zdjęcia facet by już leżał i krwawił... eh
szkoda gadać.
  • 0

budo_lechista
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Kibice vs Policja temat rzeka, nie ma co go wałkować bo my swoje, Tobie podobni swoje a i tak nikt nie zmieni już wyrobionego zdania:)
  • 0

budo_radzyniak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Lechista a może powklejasz linki do filmów z zadym albo do wypowiedzi tych troglodytów z jakiegoś programu gdzie stali w kominiarkach i mieli duże problemy z wysłowieniem się i jeszcze twierdzili że jedynym ich zainteresowaniem jest wywoływanie burd? Albo ci goście co mówili w studio telewizyjnym chyba u Drzyzgi, że za drużynę to by zabili? Nie rozśmieszaj mnie bo wiem jak ta dzicz się zachowuje a zwajając winę na policję zachowujesz się jak Jarek Kaczyński po debacie.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
znalem paru gosci co sie uwazali za wielkich kibicow, dla ktorych sensem zycia bylo napieprzanie sie z innymi klubami.. uwazam ich za kretynow i zdania nie zmienie - bo dla mnie czlowiek dla ktorego sposobem na rozwiazanie problemu (albo zwykla zabawa) jest walenie sie palami i piesciami z innym to idiota, ktoremu blizej do malpy a nie do czlowieka..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024