Skocz do zawartości


Zdjęcie

nienawisc do policji wsrod mlodziezy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
435 odpowiedzi w tym temacie

budo_spike spiegel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

dostanie 4 lata po 2 wyjdzie za dobre sprawowanie a rok bedzie czekał na miejsce na odsiadke

To akurat, chyba nie jest winą policji...
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

To akurat, chyba nie jest winą policji...

To jest wina obecnego - lewicowego rzadu. :wink:
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

korupcja, ja za wybicie szyby w sklepie dostane zawiasy a dobrze ustawiona dilerka płaci hajs i nie dość ze ma spokój to jeszcze swego rodzaju ochronę

to juz nie te czasy co w latach '90 ze byla taka samowolka - teraz masz czeste kontrole wewnetrzne, ograniczenia (np policjant nie moze miec podczas patrolu przy sobie wiekszej gotowki) itd.. myslisz ze patrol zaryzykuje za 500zl podlozenie sie za takiego smiecia? a zeby oplacic "gore" to musisz byc juz naprawde sporym potentatem - a za takich sie znowu zabieraja juz wyspecjalizowane grupy..

niesumienność, jednych łapią drugich nie ja chcąc kupić dragi na mieście w ciągu godziny zrobię zapasy na pół roku oni mają problem ze zalesieniem kogo kolwiek a jak zgrana kilku gówniarzy to w mediach odchodzi popisówka co i jak

o 99% akcji nigdy nie uslyszysz ani w radiu ani TV.. wiesz ile podejrzanych osob (np lezakow) potrafi wylegitymowac patrol podczas nocnego dyzuru w centrum w-wy? to sa dziesiatki osob.. z tego czesc posiada przy sobie w/w narkotyki.. natomiast grubych ryb nie ma az tyle zeby bylo sie czym chwalic co tydzien.. cytujac Pitbulla (najbardziej realistyczny film o policji w PL): "my to nie Kojak ktory przeczyta scenariusz i sprawe rozwiaze w godzine" - dochodzenie, zdobywanie pozwolen, obserwacja itd - to moze trwac tygodniami/miesiacami.. policjant tez czlowiek - a nie Robocop - tez musi spac, jesc i nie pracuje 24h/dobe..

społeczna chęć samosądu, ktoś zgwałci Ci siostrę wpadnie w Twoje ręce zajebiesz... wpadnie w ręce policji dostanie 4 lata po 2 wyjdzie za dobre sprawowanie a rok bedzie czekał na miejsce na odsiadke

to wina prawa a nie policji - win politykow ktorzy tak ustanowili przepisy
zreszta to sady skazuja ludzi - a nie policja - policja tylko ich lapie
poza tym gwalt nie jest scigany z automatu - musi sie zglosic sama poszkodowana - a w przypadku gwaltu wiekszosc takich spraw nigdy nie wychodzi na swiatlo dzienne (znam 5 zgwalconych dziewczyn - zadna nigdy tego nie zglosila.. i kto jest winny - prawo czy one same..?)

ślepe dążenie za rozkazami, chronią ludzi których sami czasem chcieli by zatłuc bo rozkaz to rozkaz

a czemu ty nie jezdzisz srodkiem chodnika i nie zabijasz ludzi, bo ci sie akurat tak podoba? sa zasady dzieki ktorym nie jestesmy jak zwierzeta.. policje reguluje prawo - ciebie tez

prawo to prawo a Ci chu... do tego, znajdą przy Tobie kastet masz sanki i chu... ich obchodzi że w zeszłym miesiącu 4 razy zgłaszałeś pobicie i nikt nie zareagował

a podales pelny rysopis? albo dane umozliwiajace identyfikacje sprawcy? bo "taki wysoki, ciemny, w kurtce i dzinsach" to slaby rysopis.. poza tym czesto zgloszenia nastepuja np 3 dni po sprawie - no i kogo patrol ma szukac???? jak sie zglosi od razu po napadzie i zapamieta pare detali to istnieje BARDZO duze prawdopodobienstwo ze ich zlapia (np patrol zabiera cie na poklad - objazd okolicy itd..)

częste chamstwo, a ty kur.. to a ty chu... to wyp... dialog z policja często tak wygląda szczególnie jak Cie o coś podejrzewają owszem potem usłyszysz przepraszam i jest już kulturka, tak wiem ja jestem wulgarny i luz ale wśród kumpli z którymi siedzę na imprezie a nie z obcymi osobami tak wiec średnio uśmiecha mi sie tego typu dialogi

"agresja rodzi agresje" - jesli ktos zachowuje sie agresywnie i nie slucha polecen to od razu jest ostrzej traktowany przez patrol.. a jak grzecznie wykonujesz polecenia i sie nie stawiasz to nie ma zadnego uzasadnienia dla takiej postawy.. i zazwyczaj jej nie ma bo jak jestes 38ma interwencja zalogi danego wieczoru to oni naprawde nie mysla o tym zeby jeszcze dodatkowo sobie robic problemy i cie prowokowac.. oni chca to szybko i sprawnie zalatwic i miec z glowy

owszem policja jest potrzebna nie będę mówił ze nie ale ja osobiście starał sie z ich usług korzystać jak najmniej najlepiej wcale niniejszy jest tam dużo wartościowych ludzi ale sa i tacy (może niestety to większość) co popadają w monotonie roboty i wala olewke na swój wizerunek a widząc mundur widzisz mundur a nie indywidualna osób dlatego oceniasz ogólnikowo

a pokaz mi osoby ktore sa super zaangazowane w swoja prace po 15 latach tego samego..? poza tym policja nie ma zawsze z gorki - zmieniajace sie przepisy, brak jasnych interpretacji, ryzykowanie zyciem, niezyczliwosc ze strony cywili i systemu, niskie pensje.. to nie zacheca do tryskania optymizmem :?
ale co ciekawe policja ma jeden z najwyzszy stopni zaufania spolecznego ze wszystkich sluzb mundurowych - ok 70%
  • 0

budo_hex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Panowie jakoś mnie wasze argumenty nie przekonują. Jest wielu głupich ludzi, którzy jakoś dostali się do munduru ale polecam poczytać prawo - to jest dopiero magia.
  • 0

budo_sephirot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Skąd ta nienawiść do policji wśród młodzieży?
- bo policja ogranicza młodych zwolenników różnego typu kozackich akcji które to rodzą sie w głowach idiotów którzy nie mają co z sobą zrobić,z frustrowani oczywiście oczerniają policje w każdy możliwy sposób i wychodzą na to że oni są tymi dobrymi a policja jest zła.Za żuty prawdziwe czy nie szybko dostają sie w obieg i innych nastawiają negatywnie na starcie do policji.
- bo policjanci przypier..... się o byle co czasami bez wyraźnych powodów

Sam po pewnej akcji musiałem składać zeznania na komisariacie.A chodziło o to że w noc w którą odbywała sie impreza której byłem organizatorem gdzieś w tym cały zespole działem zostało zniszczone jakieś ogrodzenie.(Musze tu napisać że na teren tego kompleksu mógł wejść dosłownie każdy).Dostałem wezwanie zgłosiłem sie na komisariacie no i luz.
Przy składaniu zeznań (w sumie to nawet przed) policjant stwierdził że to imprezowicze są winni wszystkiemu i jak zapłacimy 1000 zł to będzie problem z głowy :?
Potem juz po spisaniu zeznań stwierdził że mogę iść do domu.Stwierdziłem że przydało by sie zobaczyc co on tam napisał i poprosiłem gościa żeby mi to dał przeczytać.On znowu gadka że to na pewno my i w ogóle,ale upierałem sie przy swoim.I co sie okazało?Policjant napisał co chciał tak że wychodziło że to nasza wina,w ogóle sie to nie pokrywało z tym co mówiłem :?
I jak tu mieć zaufanie do policji?
Są ludzie i ludzie perfidny policjant też sie może trafić jak w moim przypadku.
Co do reszty to zgadzam sie z dzey.
Policjanci nie mają za dużej swobody działania i są tylko ludźmi a pozatym kto chciałby nadstawiać karku za marne grosze i pomimo w/w akcji nie mam uprzedzeń do policji.
  • 0

budo_xciurekx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
ja tam powiem tyle gangsterem nie jestem w huliganke tez sie nie bawię narkotykami się brzydzę a mimo to zawsze jak w nocy widzę mundurowych w jakiejś bocznej uliczce sam na sam to czuje sie podobnie jak by to byli naziole lub dresiki...
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Co do skuteczności policji, która jest tu tak często wymieniana jako czxynnik powodujący nienawiść do policji.
Pracowałem kiedyś w noclegowni dla bezdomnych jako opiekun i takie tam. Wiadomo jacy to są bezdomni - większość nierobotna, niegramotna, po wyrokach kilkunastoletnich, patrzaca tylko co tu ukraść bądź kogo ukraść. Z tej prostej przyczyny często bywali u mnie policjanci i prewnencja i dochodzeniówka - każdy z nich w porządku typ.
Ale któregoś wieczora doszlo do sytuacji, ze przyszła ekipa z zewnątrz, zaczęła palić i chlać i awantury próbowałem się przez pół godziny dodzwonić na policję - bezskutecznie :? Kiedy w końcu to się udało minęło kolejne pół godziny zanim przyjechało dwóch takich wąsiastych - oczywiście awanturnych już nie było. :roll:
Kiedy gadałem z kumpelą, która w policji pracuje mówiła, ze nawet oni mają problem będąc na mieście dodzwonić się na dyżurkę. inna sprawa jest taka, ze telefon tam dzwoni ciągle i ludize często dzwonią z bzdurami :roll:
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

inna sprawa jest taka, ze telefon tam dzwoni ciągle i ludize często dzwonią z bzdurami :roll:

no wlasnie.. kiedys mialem okazje zobaczyc jak dziala infolinia w pewnej stolecznej komendzie - 98% telefonow to byly kawaly albo jacys maloletni pijani krzykacze.. rekordzista zadzwonil ponad 30 razy podczas 1 dyzuru - caly czas wymyslajac cos nowego..
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
"<22 stycznia na skrzyzowaniu ulic Puławskiej Idzikowskiego funkcjonariusz spowodował wypadek w ktorym kierowca doznał urazu kręgosłupa, funkcjonarjusz nie przyznaje sie do winy>

Ta zwrotka nie jest po to żebyś ją sprawdzał
Dla mnie to jakby sprawa pół prywatna
Od wypadku minęły prawie 3 lata
A ty kurwo nie zdążyłeś powiedzieć "przepraszam"
I naprawdę chuj wbijam w twoją skruchę
Bolą mnie plecy biorę dramal i poprawiam buchem
Słyszałem na sprawie, że pierdolnął ci Papuga
Jak z tobą skończę będziesz tonął w długach
Bój się arcykurwo ja nie czuję strachu
Jebię ciebie i twoich koleżków po fachu

...by nie nawidzieć psów znów miałem powód nowy...

Zimna szara ulica, niby nic a to granica
Co wytycza oblicza prawa nadużycia
W blokowiskach policja wiska na boiskach
Jak sadysta korzysta z prawa które ktoś jej przyznał
To jest polityka strachu, czysta forma zamachu
W stronę dzieciaków, w świetle prawa paragrafów
Wszyscy są podejrzani, łapani, z danych spisywani
Wszyscy są traktowani jak potencjalni skazani
Podczas gdy sami skitrani za mundurami są bezkarni
Dzieciaki siedzą za nich w zakładach penitencjarnych
W gruncie rzeczy nie radzą sobie sami z problemami
By się wyleczyć pastwią się nad dzieciakami
Zwykły szary krawężnik się pręży jak to wielki glina
Glinarz skurwysyn, a wygina się jak na filmach
Dobra każda przyczyna, każdego z nas mogą obwinić
Oni chronią prawo kto ochroni nas przed nimi?
[tylko teksty.tk]

Co to kurwa ma być? czy to kabaret?
Jak tu żyć jak za nic czeka cię areszt?
My chcemy żyć to nie przestępstwo
A często społeczeństwo traktują jak mięso

Nic się nie zmieniło, dalej jest hardcorowo
Przypierdolili się za twarz antypaństwową
Bili za to, że byli młodzi - pies dowodził
Bili tak, że nie przeżyli, matka ma się z tym pogodzić

No i co z tym kurwa zrobić? przecież to utopia
Wypranie mózgu, ludzkich dusz agonia
Zepsucie nacji, żadna euforia
Kiedy zwyciężymy ja głośno krzyknę - Gloria

To jest norma, orient na typów w uniformach
Orient żeby żaden cię nie pojmał
Jak łapanka, chuj tam winny czy nie winny
W kajdankach na sankach dzieciak ma się czuć bezsilny

Nieomylny może tylko Bóg być jeden
To brutalny szary świat, a nie pachnący Eden
Niszcz to zastrzel, uwalaj na glebie
To jest nasze miasto nie policyjne mienie

Co to kurwa ma być?
Co to kurwa ma być? czy to kabaret?
Jak tu żyć jak za nic czeka cię areszt?
My chcemy żyć to nie przestępstwo
A często społeczeństwo traktują jak mięso

Policyjne miasto, policyjna wieś
Policyjne państwo, amerykański trend
Weź to jeb, czuję wstręt, klnę jak szewc
Kiedy widzę jak władza powszechna
Całkiem absolutna, a dla ludzi wredna
Nie potrzebna mi tu taka polityka
Pieprzę to, pojawiam się i znikam
Spójrz ile ludzi na ulicach zdycha
To choroba kraju weź każdego się zapytaj"

tak mi sie z tym tematem skojarzylo :)
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Nienawiść owa wynika z debilizmu tejże młodzieży, która wini złego psa, a nie złego pana.
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
ten sam autor ta sama plyta ;)

"Chcę tylko powiedzieć co myślę
bo syf ten we mnie uderzył (wierzysz?)
mam los powierzyć w ręce tego co syf ten szerzył?
w 24 ktoś podał kocował, złota przygoda
doda zgoda,lecz szkoda,że
to wszystko to anegdota, szkoda!
ktoś to łyka nie wnika
lecz gdy zapyta na co kapitał wydał
niewypał znika, kto ma przypał ,co?!
to klasyka jak naprzykład bezrobocie
jak to,że płace krocie im w złocie
na co chce dociec
w chucie grosze zarabiane
są tak wydawane, wszystko opodatkowane
i nic nie zreformowane,co?!
większość to widzi, większość tego nienawidzi
bo widzi i się tym brzydźi
widzi,że to hipokryci Taa!

Słyszysz?!
To jest mój manifest
Tak to widzę
Ściśle mówię co myślę

Słyszysz?!
To jest mój manifest
Tak to widzę
Ściśle mówię co myślę!

Ilu obchodzi polskie dobro
albo polskie godło
nie istnieje coś jak szczodrość
grunt by się wiodło,ale tylko im
prym przekażę tym najbliższym
na stołku siedzi,to nie rządy kolesi
pierwsi zawsze są do słowa,
żyją w wygodach,a babcie zżera choroba
bo recepta jest za droga
władza wsadza wszystkich tych
co nie płacą magnatą,którzy se jadą
za to budować nie znaczą
płaczą ludzie,rolnicy
górnicy,płacą ręciści,płaczą wszyscy Ci
których polityk wyczyścił
jak tu nie iść pretensji jak jest ich
brak kompetencji
mija czas kadencji
czujemy ból konsekwencji
nie płacą ludziom pensji
podnoszą podatki
ręcistą tną renty,pozbywają się kopalni
niestety oddział szpitalny następny został zamknięty
przypomina to padlinę
a nad nią same sępy...

Słyszysz?!
To jest mój manifest
Tak to widzę
Ściśle mówię co myślę

Słyszysz?!
To jest mój manifest
Tak to widzę
Ściśle mówię co myślę

Ludzie stojacy za sterem
zrobić chcą wpierw kariere
chcą mieć konto z dużym zerem
władza jest ich celem
większość w jakąś aferę z reguły jest zaplątana
większość w telewizji znana
z natury jest wychowana do pierwszego pytania
o fałszywe zeznania
i wyłania się z niego kawał nie do poznania chama
złamał wszystkie obietnice
jak to w polityce
tak to widzę (elo!) ściśle mówię co myśle!

Słyszysz?!
To jest mój manifest
Tak to widzę
Ściśle mówię co myślę"


Tu mozna posluchac:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Policyje Miasto - Bardzo dobry Song.

Studiuje prawo. Po studiach mysle o szeroko pojętych służbach.
Rozumiem osiedlową młodzież. Nic się z tym nie zrobi. Policji przydałą by się dobra akcja promocyjna skierowana w młodych ludzi. I wymyślona przez młodych ludzi którym policja jest bliska.

- Pozdrawiam J.
  • 0

budo_garrote
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Nie jestem maksymalnym legalistą, trochę mnie jeszcze czasem ciągnie do czasów, gdy istniały miejsca z wolnością nie ograniczaną przez "systemy" i granice (takie Dzikie Pola), wiem taki trochę naiwny anarchizm.... Ale jak widzę osobników wypisujących na murze "J...ać policję", HWDP etc. to jakoś mam wrażenie że ich wolność, biednej uciskanej przez "psy" młodzieży to nie wolność swobodnego życia wbrew "systemom", ale wolność zap.. każdemu kto jest słabszy i akurat się nie spodoba, i zatruwania życia najbliższemu otoczeniu żeby jakoś uzasadnić swą cieniutka, gównianą egzystencję. Nienawiść jaką mają do świata to jest nienawiść sfory psów, które z osobna biegają z podkulonym ogonem bojąc się własnego cienia, za to odważni w grupie chętnie kogoś zagryzą, a boją się strzelby i dlatego warczą na nią. Stąd rzewne bajki o "ucisku", i "brutalnej policji". Moje pretensje do policji co najwyżej że nigdzie jej nie widzę.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Święte słowa.

(btw - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Ci się spodoba ;) )
  • 0

budo_mrozio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

...

Widzę że jesteś w porządku, elegancko 8) . ( ja bym dorzucił jeszcze WSP - Psy, WSP - Takie społeczeństwo itd. oj dużo by się tego uzbierało.. )
  • 0

budo_mati17
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
stojąc grzecznie z piwkiem podbija jakis pies 100 zł za spozycie tunku co to kurwa jest?? nie lubię policji i tyle!!zamiast łapac prawdziwych przestepcow to wolą łapac młodziesz!! Jebać policje tylko Bóg może nas sądzić!!
  • 0

budo_grzebyk90
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Jeśli chodzi o policję to wnerwia mnie tylko to ,że podchodzą do każdej niegroźnej grupki młodzieży i spisują ich za stanie w miejscu.
Nigdy ich nie ma gdy trzeba zrobić porządek z wandalami i innymi tego typu osobnikami.

Z drugiej strony także była kiedyś akcja ,że policjant bronił się pałką przeciw kilkoma kolesiami i dostał za to po dupie od komendanta bo ponoć nadużywał swojej władzy :X .

Nie rozumiem co komu przeszkadza ,że ktoś sobie siedzi i spokojnie pije piwko w spokojnym miejscu.

Często słyszę grupki drące się na cała papę przechodząc przez moją ulice i znam miejsca w których często dochodzi do bójek i gdzie przebywa "śmietanka towarzyska" która agresywnie zachowuje się praktycznie do każdego kto obok nich przejdzie.
Nie wierze ,że Policja nic o takich miejscach nie wie :evil:
Oni po prostu idą na łatwiznę :evil:

Z drugiej strony znam kilku policjantów którzy wypełniają prawidłowo swoje obowiązki ale niestety nikt nic nie zrobi w pojedynke co nie?
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

stojąc grzecznie z piwkiem podbija jakis pies 100 zł za spozycie tunku co to kurwa jest?? nie lubię policji i tyle!!zamiast łapac prawdziwych przestepcow to wolą łapac młodziesz!! Jebać policje tylko Bóg może nas sądzić!!


To dla Twojego dobra. Następnym razem zamiast po piwo, sięgnij po słownik ortograficzny.
Zajebista jest ta dzisiejsza młodzieSZ, którą tylko Bóg może sądzić :roll:
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

stojąc grzecznie z piwkiem podbija jakis pies 100 zł za spozycie tunku co to kurwa jest??

co? prawo ktore obowiazuje w Polsce
to nie wina policji - ale tego co jest w kodeksie..
chcesz zmienic prawo? idz na wyboru i glosuj na tych ktorzy sa bardziej liberalni

nie lubię policji i tyle!!zamiast łapac prawdziwych przestepcow to wolą łapac młodziesz!! Jebać policje tylko Bóg może nas sądzić!!

w innym temacie bylo wlasnie o takich gosciach ktorzy tylko stali pod blokiem i pili piwko.. ale darli przy tym jape budzac mieszkancow a jak jeden im zwrocil uwage to jeden z pijacych rzucil sie na niego.. wiec punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia - dla ciebie ty sobie po prostu stales - a dla innych mogles zaklocac ich spokoj.. wiec Boga zostaw wierzacym, bo tutaj beda cie sadzic ludzie - tacy jak np twoi sasiedzi.. :lol:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Mati, póki wszystko wiesz najlepiej, jest super:)

Czy ktoś was wie, jak kurewska i stresująca jest praca krawężnika?
I ile on za to dostaje? Taki facet nie wexmie sobie nawet kredytu na mieszkanie...
I kurde, niech tu sie psom chce. NIe dziwota, a nawet zastrajkować nie mogą.
Zresztą, policjant też człowiek- wiele razy miałem do czynienia z policją- dopóki się nie kozaczy, wsio da sie załatwić, wytłumaczyć itp. Raz dostałem wpierdol za nic od policji i wylądowałem na wytrzeźwiałce(1,48 promila do kurwy!!!)- cóż, wszędzie są chuje.
Zresztą, już starożytni wiedzieli, ze jak sie jest dla kogoś miłym, to pzreważnie interlokutor to odwzajemni. Nawet w kurwa zasranej rumunii. Cieszcie się, że w niemczech nie żyjecie. tam policjanci z ładnym prosze i dziękuję na ustach pałują blokersów aż miło.
Kolejna sprawa, nikt z was nie pomyślał, że warto by im czasem ułatwić życie? Nie lubisz policji, OK- pogadamy jak ci mieszkanie albo babkę okradną.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024