Skocz do zawartości


Zdjęcie

DIETA ORAZ TRENING NA OPONKĘ A KOREKCJA KOSMETYCZNA - POMOCY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

vellgg
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

DIETA ORAZ TRENING NA OPONKĘ A KOREKCJA KOSMETYCZNA - POMOCY

Witam serdecznie, od początku tego roku z przerwą lekką jestem na planie oraz diecie na pewnej stronie, nie wiem czy mogę podawać nazwy.

 

 

Jako iż moja oponka nigdy nie byłą duża, to po tych 2 miesiącach lekko ponad troche tłuszczu z ciała mi zeszło Ważyłem 77 waże 70.

 

 

Najbardziej zależy mi na spalenie oponki na brzuchu, zadawałem pytanie ekspertowi: Czemu ja po takim czasie prawie w ogole nie gubię oponki, tylko zeszła mi talia i ogolnie poprawiła się sylwetka. Załączę zdjęcia jak wyglądałem W Listopadzie a jak Wyglądam mniej więcej teraz.

 

 

Ekspert odpowiedział mi: Natomiast uważamy, że warto pamiętać o tym, że gdy jesteśmy otyli, nasza skóra ulega rozciągnięciu i nawet po powrocie do prawidłowej wagi, może nie ulec całkowitemu zniwelowaniu. W tej kwestii treningi i dieta mogą nie być wystarczające, ponieważ jest to bardziej sprawa kosmetyczna. Sugerujemy rozważyć opcję wizyty u wykwalifikowanego kosmetologa i skonsultowanie z nim Pańskiego problemu.

 

 

Czy to jest prawda? Czy nieważne ile bym ćwiczył ile bym nie trzymał diety mogę NIGDY nie pozbyć się tej oponki? Moglibyście mi wytłumaczyć, bo naprawdę się troche zniechęciłem..Widziałem lepsze przemiany z o wiele większa nadwagą i nikt tam nie miał takich problemów z większymi brzuchami..Serdecznie proszde o pomoc bo się troche załamałem..

 

 

 

Załączone pliki


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA ORAZ TRENING NA OPONKĘ A KOREKCJA KOSMETYCZNA - POMOCY

Przecież sporo Ci spadło. Na moje oko siedzi tam jeszcze fat. Ćwicz też siłowo i wzmacniaj brzuch im większy mięsień brzucha tym lepiej będzie to wyglądało.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024