Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odpowiednia dieta i ćwiczenia.

dieta trening masa 90kg siłownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Leewy93
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odpowiednia dieta i ćwiczenia.

Witam jestem nowym użytkownikiem tej strony oraz od nie dawana zacząłem uczęszczać na siłownie, moja waga wynosi 90 KG co mi osobiście pasuje lecz jest to waga oparta głownie na piwnym brzuchu i długimi godzinami spędzonych przy komputerze.

 

Tak jak pisałem wcześniej moja waga to: 90KG mam 24 Lata i jak do tej pory zero aktywności sportowo-ruchowej, i szukam kogoś kto mógł by mi jasno i klarownie opisać prostą dietę oraz ćwiczenia które mógł bym stosować. Zależy mi na spaleniu całego tłuszczu i zamiany tego na mięśnie.

 

Zacząłem od niedawna uczęszczać na siłownie JD UK Coventry (Anglia) i zastosowałem się do ćwiczeń ze strony fabryka siły: http://www.fabrykasi...a-mase-4-dniowy

 

Czy dobrałem odpowiednie ćwiczenia ?

 

Jaką dietę powinienem zastosować ?

 

Mój tryb życia jak narazie  to nocny tryb życia (ponieważ pracuje na Nocki).

 

Tak jak pisałem wcześniej miałem wielkie ZERO ruchu i czuje się bardzo ostały, po 3 dniach na siłowni i ćwiczeniach które zastosowałem z owej strony czuje mięśnie o których wcześniej nie miałem nawet pojęcia. 

 

Tak że moje pytanie jest takie czy znajdzie się jakaś osoba która mogła by mi pomóc przejść przez te trudne początki i przez sprawy związane z odpowiednia dieta dla mnie i ćwiczeniami ? 

 

Dziękuje z góry i miłego dnia ! 


  • 0

fmx650
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 2
12
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odpowiednia dieta i ćwiczenia.

Siema

 

Zacznij od czytania dzialu diety - masz tam wszystko wyjasnione, lacznie z przykladowymi dietami.

 

Co do treningu to ja jestem zwolennikiem FBW, zwlaszcza dla poczatkujacych.

Mozesz zerknac -->  http://forum-kultury...co-na-początek/

 

Wrazie jakis niejasnosci - pytaj

 

Pozdro


  • 1

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Odpowiednia dieta i ćwiczenia.

W kwestii diety odeślę Cię tam gdzie każdy nowy użytkownik powinien zaglądnąć. W tym temacie znajdziesz wszystkie informacje jak ułożyć swoją dietę, na co zwracać uwagę. Jak ułożysz swoje menu wrzuć tutaj i ocenimy co ewentualnie poprawić :) -> Kompendium Wiedzy o Diecie

 

Co do treningu, też jestem zdania aby pierwsze 2 miesiące poświęcić na FBW. Najlepiej 3 dniowy + 2 dni z 20 minutowymi interwałami. Na samym początku i tak musisz przystosować organizm do diety i treningów, dlatego nie ma co się forsować tylko spokojnie przestawić ciało na zupełnie inny tryb pracy.


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, trening, masa, 90kg, siłownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024