Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam, szybkie pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Kuczon
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Witam, szybkie pytanie

witam, mam pytanko może wydawać się głupie jednak potrzebuje znać odpowiedź :D

otóż czy dzięki samej diecie i suplementacji jestem wstanie zrzucić przeszło 20kg ?

 

już tłumaczę skąd pytanie, problem u mnie wygląda tak że chciałbym w końcu zabrać się za siebie i zrzucić wagę, jednak nie mam totalnie czasu uczęszczać na siłownie czy też ćwiczyć gdzieś w domu (od razu uprzedzam, nie jest to kwestia nie mam czasu bo mi się nie chce) dużo pracy, plus dodatkowo inne kwestie prywatne.

pracę mam fizyczną, dość ciężką więc wydaje mi się że sam ten fakt mógłby w pewnej części zastąpić ćwiczenia, chodzi mi głównie o samą kwestię diety i czy dzięki nie mogę osiągnąć upragnioną wagę, 

nie ukrywam że w przyszłości chciałbym dodać jakieś treningi ale to pewnie gdzieś za rok czasu a na razie tylko dieta.

prosił bym o jakąś pomoc hehe


  • 0

fmx650
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 2
12
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, szybkie pytanie

Tak, odpowiednim odzywianiem jestes w stanie zrzucic zbedne kg.  Trening moglby ten proces przyspieszyc , ale w tej sytuacji mozesz wykorzystac swoja prace.

 

Poczytaj dzial diety - tematy podwieszone, tam masz wazne info jak sie zabrac do tego.

 

No i smialo pytaj tutaj w razie niejasnosci


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam, szybkie pytanie

Odpowiadając na pierwsze pytanie: TAK!

 

Dieta i suplementacja z pewnością pomogą w zrzuceniu zbędnych kilogramów, a także pozwolą na wysmuklenie sylwetki. Siłownia nie jest obligatoryjna :) Ciężka praca fizyczna może ją zastąpić, a w niektóre dni możesz robić sobie krótkie treningi w domu z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała czy prostych przyrządów. Najważniejsze są chęci, z nimi osiągniesz wszystko! :)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024