Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fit Smieszek - DT


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
571 odpowiedzi w tym temacie

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

10 czerwca 2017 

 

 

 

 

No i witam!! :)

 

Dzisiaj czas przyszedł na TRENING 3 :) Zrobiłam go z rana, bo potem sprzątanie itede. No i oczywiście sezon na skup owoców uważam za otwarty :D Więc jeszcze doleci dodatkowy trening noszenia skrzynek z owocami a to też trochę waży :P

 

TRENING 3 BARKI+KAPTURY+PLECY
przerwy między seriami ; 30 sekund, 1 minuta
Czas trwania treningu 55 minut.

                                                                               

 

                                                                                  I seria    II seria    III seria     IV seria    V seria
PLECY
Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia          10           8                6             6              4
Podciąganie końca sztangi                                10           9                8             6              6
Martwy Ciąg klasyczny                                10           8                8              6            6                  
BARKI
Wznosy w bok hantlami                                             8            8               8             6           
Wznosy w przód hantlami                                         8            8               8              6
Wznosy w bok opad tułowia hantlami                     8            8                8              6
Wznosy do brody hantlami                                       8             8                8              6
Unoszenie sztangi łamanej do brody                      8            8                8               6

KAPTURY
Szrugsy sztangą                                                      10          10             10              10

 

+BRZUCH

I seria   UNOSZENIE NÓG         15 powt.             II seria  20 powt.

             ROSYJSKIE OBROTY    10 powt.                          10 powt.

             DESKA                              30 sek                             40 sek.


Użytkownik aniajlover edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

11 czerwca 2017 

 

 

30 minut cardio 

 

Dzisiaj przesyłam Wam tylko fotki :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Mateusz95
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1958 postów
  • Pomógł: 38
181
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Podkarpacie.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport !
  • Staż [miesiące]:od września 2013r.
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

A nie myślałaś, żeby na jakiś czas dać węglowodany do diety. 

Dość długo jesteś już na tłuszczówce, a jednak żeby tarczyca działała ,,prawidłowo'' to potrzeba tych węgli, może nawet łatwiej Ci będzie redukcje zrobić, bo tarczyca może być zamulona. 

Węgle ja najlepiej napędzają więc ja bym na twoim miejscu spróbował teraz zbilansowaną dietę z węglami i tłuszczami. 


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

A nie myślałaś, żeby na jakiś czas dać węglowodany do diety. 

Dość długo jesteś już na tłuszczówce, a jednak żeby tarczyca działała ,,prawidłowo'' to potrzeba tych węgli, może nawet łatwiej Ci będzie redukcje zrobić, bo tarczyca może być zamulona. 

Węgle ja najlepiej napędzają więc ja bym na twoim miejscu spróbował teraz zbilansowaną dietę z węglami i tłuszczami. 

 

Mam uwzględnione węglowodany w diecie :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

12 czerwca 2017 

 

 

 

 

Witam :)

 

Trochę spraw organizacyjnych.. Bo ich długo nie było :)

Co zauważyłam... 

** przy zmianie treningu(ilość serii, powtórzeń, czas trwania przerw między seriami)

1. więcej energii na treningu

2. chęci do trenowania, brak zamulenia

3. ''pompa'' po treningu :P

4. widoczne efekty

 

** przy dodaniu ''cardio'',  a wyeliminowaniu interwałów 

1. szybsze spalanie tkanki tłuszczowej

2. brak spadków energii

 

** przy dodaniu węglowodanów na noc

1. lepszy sen

2. regeneracja

3. wstawanie bez zamulenia, energia na cały dzień :D

4. DZIWNE śpię krócej a czuje się wyspana! Od tygodnia budzę się przed budzikiem, nawet 1h wcześniej a jestem wyspana 

 

A co z dietą.. ? Hmm.. No nadal LOW CARB, ale teraz węglowodany lecą same na noc. No i coś tam się ruszyło :P 

LC bardzo mi się podoba, i nie mam zamiaru z niego rezygnować. 

 

Cheat meal robię co 10 dni. Myślę, że to odpowiednia liczba dni :D 

Nie robię już cheat day'ów, bo mi nie służyło. 1 posiłek/2 posiłki w zupełności mi wystarczą :)

 

Kaloryczność - 1600-1700 kcal/dziennie. 


Użytkownik aniajlover edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

12 czerwca 2017 

 

 

TRENING 1 NOGI + TRICEPS

1 minuta przerwy między seriami,
czas trwania treningu: 1 godzina


                                                              I seria    II seria    III seria    IV seria   V seria    VI seria 
Przysiad tylni ze sztangą                        15         10             8                8           6              4
Martwy Ciąg na prostych nogach          10            8             8               6 
Hack-przysiad                                          10            8              8              6
Przysiad+hantle                                       10            8              8              8              
Wykroki+hantle                                     8x2            8x2              8x2      8x2
Wspięcia na palce                                   20          20            15           15
Wspięcia siedząc z ciężarem                20          15            20           15

 

Pompki wąsko                                           8            8              6              4
Prostowanie ramienia w op.tuł.              12           10            8              8
Wyciskanie francuskie sztangi              10            8             8              6


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

13 czerwca 2017 

 

 

 

Witam! :)

 

Dzisiaj dzień klaty i bica :D Chyba ulubiony dzień każdego dzisiejszego kulturysty :P 

Lecz nie mój ulubiony.. No ale zrobić trzeba :) 

Po wczorajszych nogach było dzisiaj ciężko cokolwiek zrobić.. :( Aaajjjjj a kręcenie cardio to był chyba zły pomysł ale poszło 20 minut :D 

 

 

TRENING 2 KLATKA + BICEPS + BRZUCH

przerwy między seriami ; 30sekund,
czas trwania treningu; 50 minut + 20 minut cardio

                                                                                             I seria    II seria    III seria     IV seria     V seria
KLATKA
Wyciskanie sztangi leżąc                                                  10              10             10                             
Wyciskanie sztangi leżąc skos                                         10             8                 8             6               6
Wyciskanie sztangi leżąc skos                                         10             8                8             6               6
Rozpiętki hantlami                                                               20               20           20           20
BICEPS
Uginanie przedramion sztanga łamana                              8               8              8               8
Uginanie w oparciu o kolano                                               8x2          8x2            8x2         6x2

Uginanie chwyt młotkowy                                                    8x2          8x2             8x2        6x2

 

+BRZUCH

UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO                          15           15              15

BRZUSZKI SKOS                                                                  10           10


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

14 czerwca 2017 

 

 

 

Uufff.. :) Na reszcie chwilka wolnego, oddechu :) 

Ostatnie dni były na prawdę napiętę i ledwo co znalazłam czas na godzinny trening siłowy. Jednak już się uluźniło i jest dobrze :) Czasami koniec roku szkolnego jest ciężki :D 

Od soboty także jest u nas skup owoców i no rodzice się mną wyręczają do dźwigania tych skrzynek z owocami :D Też jest moc, jednak ja lubię takie wyczyny :P Myślę, że takie noszenie skrzynek również można zaliczyć jako dodatkowy trening siłowy :D 

No i dobra, przejdźmy do rzeczy. Dzisiaj TRENING 3 

 

TRENING 3 BARKI+KAPTURY+PLECY

przerwy między seriami ; 30 sekund, 1 minuta
Czas trwania treningu 47 minut.

                                                                              

                                                                                  I seria    II seria    III seria     IV seria    V seria
PLECY
Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia          10           8                8             6              6
Podciąganie końca sztangi                                10           10               8             8             6
Martwy Ciąg klasyczny                                   10           8                8              6           6                
BARKI
Wznosy w bok hantlami                                           8            8               6             6          
Wznosy w przód hantlami                                       8            8               6             6
Wznosy w bok opad tułowia hantlami                    8            8             6              6
Wznosy do brody hantlami                                      8             8            6              6
Unoszenie sztangi łamanej do brody                     8            8                8           6
KAPTURY
Szrugsy sztangą                                                      15          15             15           15


Użytkownik aniajlover edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Co do formy to fajnie masz wyeksponowany brzuch. Widać dużą robotę swingów w tej kwestii.

 

Ile węgli jesz na noc? To cała Twoja dzienna porcja?


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Co do formy to fajnie masz wyeksponowany brzuch. Widać dużą robotę swingów w tej kwestii.

 

Ile węgli jesz na noc? To cała Twoja dzienna porcja?

O dzięki! :) Bardzo się cieszę, że cokolwiek widać. Bardzo się staram :D

Węgli jem tylko tyle co z ziemniaków, koncentratu pomidorowego no i warzyw. Ziemniaków daje 200 gram. A ogólnie dzienna podaż węgli wychodzi(bez warzyw) około 50g/dzień. Bo daje 200g ziemniaków+ przez cały dzień ze 100g koncentratu :D  

Tak i węgle tylko na noc. 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

15 czerwca 2017 

 

 

Poszło 30 minut kręcenia cardio rowerkiem :acute: . Poza tym cały dzień OFF - leżing, smażing, plażing... 

 

Dzisiaj dietka 

Przed śniadaniem : kawa z kakao

I śniadanie             : 2 całe jaja, 3 żółtka, olej kokosowy do smażenia, warzywo

Po cardio               : 100g makreli wędzonej, warzywa, 

Obiad                     : 160g podudzi z kurczaka, warzywa,

Kolacja                   : 200g ziemniaków ugotowanych, koncentrat pomidorowy.

 

SUPLEMENTACJA

1. Witamina D3

2. ZMA

3. OCET JABŁKOWY

4. ZIÓŁKA  :new_russian:


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

50 g węgli na cały dzień? Niesamowicie nisko, chyba że źle rozumuję Twoją wypowiedź. Naprawdę mało.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

50 g węgli na cały dzień? Niesamowicie nisko, chyba że źle rozumuję Twoją wypowiedź. Naprawdę mało.

Mi tyle wystarcza, przy większej podaży źle się czuje, a Low Carb mi służy :) 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

16 czerwca 2017 

 

 

 

Witam! :) 

Dzisiaj piątek, weekend'u początek :P Wczoraj po rowerze, przeleżałam cały dzień i nie robiłam nic sensownego.. Bo.. Szykowałam się na dzisiejszy trening namber łane :D Nie wiem dlaczego, ale zawsze jak mam trenować nogi to muszę się psychicznie i fizycznie na to nastawić, nie potrafię ot tak o zrobić nóg jak inny trening.. :/

No i druga sprawa.. od jakiegoś czasu miałam chęć zrobić taki mocny trening, by przekroczyć swoje możliwości, po prostu zrobić go do ostatnich sił !! No i dzisiaj poszedł taki trening ale chyba nie na 100% tylko może 80-85% :D Ale jestem zadowolona :)

 

Wydaje mi się, że teraz przy wolnym(wakacje) będę miała większe pole do popisu i będą szły cały czas takie treningi  :weight_lift:

 

 

TRENING 1 NOGI + TRICEPS
1 minuta przerwy między seriami,
czas trwania treningu: 1 godzina 20 minut

 

 

                                                              I seria    II seria    III seria    IV seria   V seria    VI seria   VI seria

NOGI+ŁYDKI

Przysiad tylni ze sztangą       15         12             10                8           6              4           4
Martwy Ciąg na prostych nogach          10          8               8                 8           4
Hack-przysiad                                      8            8               6                6           6              6
Przysiad+hantle                                        8            8               6               6             
Wykroki+hantle                                     8x2            8x2          6x2       6x2
Wspięcia na palce                                   20          20            20          20
Wspięcia siedząc z ciężarem                20          20            20           20
TRICEPS
Pompki wąsko                                           8            8              8              8            8
Prostowanie ramienia w op.tuł.           10           10            8              8            6               6
Wyciskanie francuskie sztangi              10            8             8              6


Użytkownik aniajlover edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Moim zdaniem:

 

1) Lepiej dać jedno ćwiczenie na łydki

 

2) Zamiast wąskich pompek daj odwrotne.

 

To jedynie moje małe sugestie.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

17 czerwca 2017 

 

 

 

Witam! :)

 

 

TRENING 2 KLATKA + BICEPS + BRZUCH
czas trwania treningu; 1H

                                                                                            

                                                           I seria    II seria    III seria     IV seria     V seria

 

 

KLATKA
Wyciskanie sztangi leżąc                               10            10             10            10            10                     
Wyciskanie sztangi leżąc skos                       8               8                8             8               8
Wyciskanie sztangi leżąc skos                       8               8                8             8               8
Rozpiętki hantlami                                           20             20              20          20
BICEPS
Uginanie przedramion sztanga łamana        8               8              8               6
Uginanie w oparciu o kolano                        8x2          8x2            6x2         6x2
Uginanie chwyt młotkowy                             8x2          8x2             8x2        6x2
+BRZUCH
UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO   15           15              15


Użytkownik aniajlover edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

18 czerwca 2017 

 

 

 

i tak oto kończę ten tydzień :) 

 

 

TRENING 3 BARKI+KAPTURY+PLECY

Czas trwania treningu 50 minut.

+ 15 minut cardio.
                                                                             

                                                                    I seria    II seria    III seria     IV seria    V seria
PLECY
Wiosłowanie sztangą                                  8             8                8             6              6
Podciąganie końca sztangi                       10            8                8             6              6
Martwy Ciąg klasyczny                              10            8                8             6              6        

BARKI
Wznosy w bok hantlami                              8            8               6             8        
Wznosy w przód hantlami                          8            8               6              8
Wznosy w bok opad tułowia hantlami      8            8              6              8
Wznosy do brody hantlami                       8            8              6              8
Unoszenie sztangi łamanej do brody     8            8              8              8
KAPTURY
Szrugsy sztangą                                    15          15             15           15


Użytkownik aniajlover edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

20 czerwca 2017 

 

 

 

TRENING 1 NOGI + TRICEPS

1 minuta przerwy między seriami,
czas trwania treningu: 1 godzina

                                                           

 

                                                              I seria    II seria    III seria    IV seria   V seria    
 

Przysiad tylni ze sztangą                        10         8             6               6           4             
Martwy Ciąg na prostych nogach          10         8             8               6
Hack-przysiad                                          10          8             8              6           4
Przysiad+hantle                                       10           8            8              8             
Wykroki+hantle                                     8x2            8x2        6x2      6x2
Wspięcia ośle                                         20            20            20           20

Prostowanie ramienia w op.tuł.           12x2        10x2        8x2        8x2
Wyciskanie francuskie sztangi              6              6             6              6

 

 

Dzisiaj trening trochę bez energii.. Być może przez to, że miałam egzamin zawodowy no i troszeczkę już mi się nie chciało ''pompować'' nóg tak jak na ostatnim treningu :D Niemniej jednak, wakacje niedługo! Będę starać się o ostre treningi! :)

 

Wczoraj także byłam u lekarza.. No torbiele poszły  w górę z 32mm na prawie 40mm.. :( No i się okazało, że mam PCOS. Zaczęłam już leczenie. Zobaczymy co dalej. :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

21 czerwca 2017 

 

 

Wczoraj po dostaniu odpowiedzi z egzaminu zawodowego(tak dokładnie nie wiem ile mam punktów), ale wiem, że zdałam !! Mam między 32/34 na 40pkt no a z teorii trzeba mieć  tylko 50% czyli mam zdane! :P 

No i ehh.. Zjadłam trochę więcej jedzonka na noc  :evil:  :evil:

 

 

Dzisiaj wstałam, zjadłam śniadanie i ruszyłam robić klateczkę z bicepsikiem :stuart:  Wyszło pięknie, sami zobaczcie. :)

 

 

 

 


Użytkownik aniajlover edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

22 czerwca 2017 

 

 

 

TRENING 3 - PLECY+BARKI+KAPTURY

DODATKOWO : BRZUCH, CARDIO

 

 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024