Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nastula Judo Fitness Club


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Nastula Judo Fitness Club
Ktos uczeszczal tam na treningi?
Wiecej tutaj:
Treningi z Pawłem Nastulą
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula Judo Fitness Club
Nie trzeba być mistrzem judo, by stanąć na macie oko w oko z mistrzem olimpijskim. Paweł Nastula prowadzi zajęcia dla zwykłych amatorów - głównie dorosłych.

Techniki judo i samoobrony demonstruje, w Warszawskim Ośrodku Sportów Walki przy ulicy Ogólnej 9, ośmiokrotny medalista igrzysk olimpijskich mistrzostw świata i Europy. Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie robił. Choć już nie raz dzielił się swoją wiedzą.

Książka Nastuli "Moje Judo" szybko trafiła do kolebki tego sportu ? Tokio. Była pilnie studiowana przez japońskich mistrzów, którzy w trakcie gdy odnosił największe sukcesy przysyłali nad Wisłę specjalnych obserwatorów. Teraz nie trzeba być już szpiegiem, by uczyć się od najlepszego judoki w historii. Nie trzeba mieć też wyczynowych ambicji.

- To co demonstruję, to użyteczne techniki w samoobronie. Zajęcia nie są więc ostrym treningiem, raczej rekreacją dla ludzi, którzy po pracy chcieliby jeszcze czegoś ciekawego doświadczyć - tłumaczy mistrz.

Kontakt z "Nastkiem": [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula Judo Fitness Club
fajnie, mam nadzieje, ze sie okarze dobrym trenerem (nie wiem jakim jest szkoleniowcem). Jest to moim zdaniem osoba ktora jak najbardziej pozytywnie moze wplynac na wizerunek judo w Polsce, judo rekreacyjne jest luka marketingowa! Ehh, gdyby jeszcze tak pan Legien wrocil do Polski!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024