Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fit Smieszek - DT


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
571 odpowiedzi w tym temacie

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

TRENING C - 38 minut, przerwy między seriami max do 2 minut.

                                                                           

 

 

                                                                               I seria            II seria               III seria                 IV seria

 

 

  1. Wycisko-podrzut sztangą                               8                  8                           7                          6
  2. Wyciskanie hantli stojąc                                 50                40                         50                       40
     

 

  1. MC klasyk sztangą                                        6                     6                         5                          8
  2. Wiosłowanie sztangą                                    5                      5                         5                          5

 

  1. Podciąganie sztangi do brody                   10                       10                      10
  2. Wznosy w przód hantlem                          30                       30                      30

+BONUS

1. Wiosłowanie hantlem jednorącz                     20

 

+ BRZUCH

 

I    seria     20   powtórzeń    UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO
II   seria     20   powtórzeń    ROSYJSKIE OBROTY
III  seria     20   powtórzeń    UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO
IV  seria     20   powtórzeń    ROSYJSKIE OBROTY
V  seria      10   powtórzeń    UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO

 

Lekkie poprawki w planie 

Zamieniłam SZRUGSY na Podciąganie Sztangi Do Brody :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Mateusz95
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1958 postów
  • Pomógł: 38
181
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Podkarpacie.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport !
  • Staż [miesiące]:od września 2013r.
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Czity są dobre na redukcji jak już mamy mało kalorii i dość mało tłuszczu wtedy dodatkowo napędzają metabolizm i mogą zdziałać na prawdę cuda :D 

Spróbuj załadować może na dobre Ci to wyjdzie jak cały czas jesz 1700 kcal trenujesz regularnie to taki dzień na pewno nie zaszkodzi a z resztą nie jesteś zawodowcem w tym co robisz więc czasami trzeba po prostu zluzować spędzić miło czas z rodziną najeść się do syta i odpocząć :D 


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Czity są dobre na redukcji jak już mamy mało kalorii i dość mało tłuszczu wtedy dodatkowo napędzają metabolizm i mogą zdziałać na prawdę cuda :D

Spróbuj załadować może na dobre Ci to wyjdzie jak cały czas jesz 1700 kcal trenujesz regularnie to taki dzień na pewno nie zaszkodzi a z resztą nie jesteś zawodowcem w tym co robisz więc czasami trzeba po prostu zluzować spędzić miło czas z rodziną najeść się do syta i odpocząć :D

 

Czyli już wiem co mam zrobić hehe :D 

Dzięki Mateusz95! W sumie masz rację :) dzięki!! :)


  • 1

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

10 maja 2017 

 

 

Witam, witam! :)

 

Dzisiaj zrobiłam sobie wolne od szkoły w ramach prezentu na urodziny(ode mnie :D ) no i troszeczkę pojadłam. Wyliczyłam, wyszło jakieś 600 kcal do przodu. Nie za dużo, nie za mało, jak coś jeszcze poleci to poleci. A nie ukrywam zjadłabym coś jeszcze :D 

 

Dzisiaj poleciała jeszcze interwało-tabata = przysiad, pajacyki i takie inne. Razem 15 minut, wydaje mi się, że okej by sobie nakręcić metabolizm i spalić chociaż trochę z tej nadwyżki :D

 

Jutro nogi, trzymajcie kciuki! :D

 

A tymczasem jeden z posiłków. A'la pizza na omletowym spodzie, ser Gouda, koncentrat pomidorowy :) Taka przyjemność tylko(TYLKO :D ) 1300 kcal :D :D 

 

 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

11 maja 2017 

 

 

 

Po wczorajszym czitowaniu(i obchodzeniu urodzin :) ) dziś wstałam lekko mówiąc.. Nabita, spuchnięta.. ale ALE! szczęśliwa i najedzona! :D Dawno nie robiłam takiego ładowania i szczerze mówiąc dzisiaj czuje się nieswojo trochę. Ale przejdzie, mam nadzieję :) I, że te dostarczone(jednak więcej) kalorii - wyszło więcej, bo nadwyżka wyniosła -/+ 1400 kalorii, nie zrobi żadnych szkód na moim ciele i że nie zastopuje efektu gęstości mięśnia :D

 

Co do dzisiejszego dnia.. Trening z rana - NOGI, po szkole planuje jakieś interwały no i jutro tak samo. Zobaczymy co z tego wyjdzie. :)

Dzisiaj także nie mam problemów z jedzeniem, chyba wszyściutko weszło pięknie :) nadal towarzyszy mi mega apetyt i nie czuje przejedzenia. 

 

Wstałam dziś rano, bo o 5 (!!) wypiłam kawę, wzięłam plaster masła i zaczęłam trening, po treningu zjadłam ze 100g wątróbki wieprzowej, do tego z 250g brokuła. :)

Co do trenowania z rana.. Hmm.. Chyba idzie mi lepiej z rana, nawet dzisiaj. Po szkole już pewnie bym nie miała tyle sił :D 

 

TRENING A - 35 minut, przerwy między super-seriami 1,30 minuty.

                                                            

 

                                                              I SERIA       II SERIA      III SERIA      IV SERIA
 

  1. Przysiad tylni                                       8                8              8                    6
  2. Przysiad z hantlami                            20               20            15                 15

 

  1. MC na prostych nogach                     6                   8             7                 6
  2. Wykroki z hantlami                           20                 20             16               16

 

  1. Wspięcia na palce ze sztangą         10                   10                 10
  2. Ośle wspięcia                                  20                   20                 19

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

13 maja 2017 

 

 

Witam! :)

 

Wczoraj po szkole nie robiłam nic, także z tego powodu nie było wpisu do DT.. Wróciłam późno no i już mi chęci zabrakło do zrobienia czegokolwiek, jednak spacerek krótki był :D 

 

Dzisiaj... Wstałam.. Rano.. No i niestety :( Coś już organizm się buntuje, zwykle trenowałam rano (prawie) na czczo, no a dziś już złapałam jakiegoś lenia no i w ogóle kiepsko było. Dopiero teraz po treningu jestem :) No i chyba trzeba będzie zwolnić... ? Zobaczymy :P

 

No bałam się, jak dzisiaj ten trening pójdzie, ale nie poszedł najgorzej! Zmieniłam parę ćwiczeń no i myślę nad jakimś rozbudowaniem planu, ale to muszę z Haroldkiem obgadać :D No i z diet wybrałam TKD ===> węglowodany po treningu :)

 

TRENING B - 50 minut

                                                                     

                                                                        I seria           II seria        III seria          IV seria
 

  1. Wyciskanie sztangi leżąc                         10                  10                10(skos)       10(skos)
  2. Rozpiętki hantlami                                    25                  20                20                 15

 

  1. Wąskie wyciskanie sztangi                       10                 10                10                 10
  2. Prostowanie z hantlą w opadzie tuł.         40                 40                50                 52

 

  1. Uginanie sztangi stojąc                             10                10               10
  2. Uginanie ch. młotkowy                              30                 20              20


+ BRZUCH

I    seria     20   powtórzeń    UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO
II   seria     15   powtórzeń    ROSYJSKIE OBROTY
III  seria     20   powtórzeń    UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO
IV  seria     15   powtórzeń    ROSYJSKIE OBROTY
V  seria      20   powtórzeń    UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO

VI  seria     15   powtórzeń    ROSYJSKIE OBROTY


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

14 maja 2017 

 

 

 

Siemka! :)

 

Dzisiaj z rana po śniadaniu pospacerowałam, bo piękna pogoda :)  Teraz przyszła chwila na interwały :D  Zaczęłam od 4 rund. Z czasem będę zwiększać, aż dojdę do 20-30 minut :) 

 

                                 I RUNDA 10/10   II RUNDA 20/20   III RUNDA 10/10     IV RUNDA 20/10

Burpees       

Przysiad

Pajacyki

Bieg w miejscu

Swingi hantlem 5KG

 

Razem 10 minut. 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

15 maja 2017 

 

 

 

No i to się rozumie! :P Od razu z poniedziałku T R E N I N G  <-- i to jak dla mnie na wysokich obrotach!  :weight_lift: Czuje, że wszystko idzie coraz lepiej, powtórzenia też coraz wyższe także jedziemy z tym tematem :) 

 

 

TRENING C - 45 minut,

przerwy między seriami  starałam się trzymać na poziomie 1-1,30 minuty. 

 

 

                                                                            I seria            II seria               III seria                 IV seria

  1. Wycisko-podrzut sztangą                               10                  9                           7                          6
  2. Wyciskanie hantli stojąc                                 50                 40                         40                       30

 

  1. MC klasyk sztangą                                         6                    6                         5                          5
  2. Wiosłowanie sztangą                                     5                    4                         4                          4

 
 

  1. Unoszenie sztangi do brody                          6                     6                          6 
  2. Wznosy w przód hantlem                              40                  40                         40

 

BRZUCH

 

I    seria     20   powtórzeń    UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO
II   seria     20   powtórzeń    ROSYJSKIE OBROTY
III  seria     20   powtórzeń    UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO
IV  seria     15   powtórzeń    ROSYJSKIE OBROTY

V  seria      20   powtórzeń    UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Na brzuch dołożyłbym na Twoim miejscu scyzoryki lub izometryczne spięcia brzucha z nogami na podwyższeniu ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Na brzuch dołożyłbym na Twoim miejscu scyzoryki lub izometryczne spięcia brzucha z nogami na podwyższeniu ;).

 

O no dzięki wielkie, na pewno skorzystam :) Raz to raz tamto, bo muszę przyznać szczerze, że mój zestaw na brzuch(tj. unoszenie nóg+rosyjskie obroty) już mnie powoli zaczyna ... nudzić :D 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

17 maja 2017 

 

 

 

No a dziś proszę Państwa, wstałam znów o 5-tej i zrobiłam trening. Nie wiem skąd akurat u mnie takie coś, że lepiej trenuje mi się z rana... ale tylko nogi ! :D Inne treningi mogę robić nawet w nocy o północy, ale nogi to już dla mnie katastrofa trenować po iluś tam godzinach w szkole. Teraz zmienił mi się plan i mało co kończę o 13 czy 14 tylko prawie non stop o 15 także + dojazd do domu to wynosi jakaś 15.30-16.00 godzina. O tej szczerze mówiąc nic mi się już nie chce ;) I chyba nie tylko mnie. No ale trening uważam za udany, choć liczba powtórzeń nie jest wielka. Ale najważniejsze to robić tyle ile się da! Prawda? :P 

No i dzisiaj jeszcze z tego wszystkiego zapomniałam zjeść masło przed.. mam nadzieje, że to nie narobi żadnych szkód.. I tak oto ćwiczyłam nogi.. zupełnie na czczo :D 

 

TRENING A - 36 minut,

przerwy między super-seriami do 1,30 minuty.
                                                          

 

 

 

                            I SERIA       II SERIA      III SERIA      IV SERIA

 

  1. Przysiad tylni                                                                                10                9                  7                    7
  2. Przysiad z hantlami                                                                      20                20               20                  20

 

  1. MC na prostych nogach                                                                7                   7                  8                 6
  2. Wykroki z hantlami                                                                        20                 20               16                16

 

  1. Wspięcia na palce ze sztangą                                                       10                   10                 10
  2. Ośle wspięcia                                                                                 20                   20                 20

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

19 maja 2017 

 

 

 

Witam! :)

Wczoraj nie miałam czasu, by dodać wpis a byłby bardzo ciekawy, bo udało mi się zrobić za jednym razem tabatę i to (AŻ!!!!) 10 minut!  :innocent:  No jestem mega dumna z siebie :) Także wczoraj po przyjściu ze szkoły poszły interwały... 

No a dziś....

 

Dziś już siłówka :P I też chyba nie poszło mi dobrze, powtórzenia powoli idą w górę, siła nie spadła, samopoczucie spoko, tylko trochę jeść się chce :D 

 

TRENING B - 42 minut

przerwy do 1 minuty

                                                                      I seria     II seria        III seria          IV seria

  1. Wyciskanie sztangi leżąc                        10              10**            9**                 9
  2. Rozpiętki hantlami                                   30              20            15                  20

 

  1. Wąskie wyciskanie sztangi                       8                9                9                 10
  2. Prostowanie ramienia w op.tuł.                38               34              40                20

 

  1. Uginanie sztangi stojąc                           10                10               8
  2. Uginanie ch. młotkowy                            30                30              20

 

** wyciskanie na skosie. 

+ BRZUCH

I    seria     10   powtórzeń    SCYZORYKI
II   seria     10   powtórzeń    UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO
III  seria     10   powtórzeń    ROSYJSKIE OBROTY
IV  seria     10   powtórzeń    SCYZORYKI
V  seria      10   powtórzeń    UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO

VI  seria     10   powtórzeń    ROSYJSKIE OBROTY

VII  seria    10   powtórzeń   SCYZORYKI


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

21 maja 2017 

 

 

 

Cześć! :) Dzisiaj niedziela a mi wypadł trening .. No cóż, nawet nie jest mi z tego powodu smutno. Bo u mnie trening, dieta to NIE OBOWIĄZEK tylko STYL ŻYCIA i tak pozostanie do końca życia :)

Wczoraj nie trenowałam. Tylko.. sprzątałam dom, kosiłam trawnik, trzepałam dywany - także wydaje mi się, że mogę zaliczyć te zajęcia do aerobów :P 

Parę dni temu także byłam u dermatolog w sprawie moich problemów skórnych no i niestety biorę antybiotyk i kilka maści. W środę ginekolog się szykuje, jest pewne podejrzenie, ale o tym już wkrótce :)

 

Teraz trening. Co do treningu dzisiaj nie poszło mi jakoś najlepiej.. :( Nie wiem czy przesadzam z ilością treningów czy może już coś CUN szwankuje  :hope: Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie. Jednak, żeby nie przeginać to już dzisiaj na luzie spędzę dzień. Dzisiaj mija dokładnie 5-ty tydzień trenowania tym o to planem treningowym. 

 

Dieta. Jakoś leci  :stuart: Przerasta mnie czasami ilość jedzenia, czasami wydaje mi się, że jest tego jedzenia za dużo. Teraz mam okres wzmożonego apetytu.  :veryangry: Haroldek pisał mi by jeść więcej Białka niż Tłuszczu i to chyba przez to,bo są pewnie jakieś braki energii/kalorii. 

 

 

 

TRENING C - 42 minut,

przerwy między seriami  starałam się trzymać na poziomie 1-1,30 minuty.
 


                                                                            I seria            II seria               III seria                 IV seria

  1. Wycisko-podrzut sztangą                               8                     8                        7                          7
  2. Wyciskanie hantli siedząc                              45                  40                       40                       40

 

  1. MC klasyk sztangą                                         8                    6                         6                          4
  2. Wiosłowanie sztangą                                     4                     4                        10                         5

 

  1. Unoszenie sztangi do brody                          6                     6                          6
  2. Wznosy w przód hantlem                              30                  30                         20

BRZUCH

I    seria     10   powtórzeń    SCYZORYKI
II   seria     10   powtórzeń    ROSYJSKIE OBROTY
III  seria      7   powtórzeń     SCYZORYKI
IV  seria     10   powtórzeń    
UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO
 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Nic dziwnego, jeżeli teraz masz zwiększyć podaż białka przy dotychczasowym czerpaniu energii z tłuszczy to spadek sił i energii jest naturalny. Organizm z czasem się przystosuje, ale póki co trzeba to przetrwać.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


bieniek
  • Moderator
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 9
25
Neutralna
  • Lokalizacja:Trolowe Wzgórze
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:186
  • Przysiad [kg]:140 low bar
  • Wyciskanie [kg]:102.5
  • Martwy ciąg [kg]:150 klasycznie
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

 

Słuchaj jego.


  • 0
"Part of knowing where you're at
is where you're not"
Mark Bell

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Nic dziwnego, jeżeli teraz masz zwiększyć podaż białka przy dotychczasowym czerpaniu energii z tłuszczy to spadek sił i energii jest naturalny. Organizm z czasem się przystosuje, ale póki co trzeba to przetrwać.

 

Zobaczymy jak to będzie, póki co chyba dam więcej T, bo znowu będzie tak jak tamtym razem gdy było za mało tłuszczu i ogólnie dawka kalorii była zmniejszona do minimum no i było niezłe parcie na jedzenie :D No i pamiętam co tydzień musiało coś wlecieć mega kalorycznego, by zaspokoić głód. 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

 

Słuchaj jego.

 

Dzięki Bieniek :) W wolnej chwili posłucham na pewno :) 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

23 maja 2017 

 

 

Witam :)

 

Ludziska słuchajcie, zmieniłam trening, dotarło do mnie(przy przeglądaniu zdjęć sylwetki w tym roku no i w poprzednim), że... że szczerze mówiąc sylwetka i ja stoimy w miejscu. :( Przykro tak mówić, ale taka prawda, patrzyłam prawie każde zdjęcie co poszło na plus to zmalały mi boczki i na ten czas po prostu muszę zmienić plan no i ogólnie, chyba wszystko .. 

Także plan zmieniłam, wczoraj nad nim siedziałam, trochę z neta, trochę z głowy dla moich możliwości go ułożyłam. Nie mówię, że będę z niego korzystać x tygodni, po prostu jest na start. I zobaczę czy sylwetka będzie się zmieniała szybciej no i efektywniej :)

 

TRENING 1 NOGI + TRICEPS

 

NOGI

  1. Przysiad tylni ze sztangą
  2. Hack-przysiad
  3. Przysiad z hantlami
  4. Martwy Ciąg na prostych nogach
  5. Wykroki z hantlami
  6. Wspięcia na palce
  7. Ośle wspięcia

TRICEPS

  1. Pompki wąsko/podpór tyłem
  2. Prostowanie ramienia w opadzie tułowia hantlami
  3. Wyciskanie francuskie sztangi

 

TRENING 2 KLATKA + BICEPS

 

KLATKA

  1. Wyciskanie sztangi leżąc 
  2. Wyciskanie sztangi leżąc skos 30
  3. Wyciskanie sztangi leżąc skos 45
  4. Rozpiętki hanlami

BICEPS

  1. Uginanie przedramion szeroko sztangą
  2. Uginanie przedramion hantlami na ławce skośnej
  3. Uginanie chwyt młotkowy

 

TRENING 3 BARKI+KAPTURY+PLECY

 

BARKI

  1. Wznosy w przód hantlami
  2. Wznosy w bok hantlami
  3. Wznosy do brody hantlami
  4. Wznosy w bok opadem tułowia hantlami
  5. Unoszenie sztangi do brody

KAPTURY

  1. Szrugsy sztangą
  2. Szrugsy hantlami

PLECY

  1. Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia
  2. Wiosłowanie hantlami 
  3. Podciąganie końca sztangi w opadzie tułowia

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Dzisiaj jestem po treningu nóg i tricepsa, pierwszy trening za mną :) 

Jak pójdzie dalej zobaczymy, póki co wklejam trening. Jak mówiłam nie wiem czy będę z niego korzystała tak jak jest rozpisany, to taki najpierw ''plan-propozycja''

 

 

TRENING 1 NOGI + TRICEPS

1 minuta przerwy między seriami, czas trwania treningu: 51 minut


 

                                                                                                I seria    II seria    III seria    IV seria   V seria

 

  1. Przysiad tylni ze sztangą                                                   8            8            6              6              6
  2. Hack-przysiad                                                                   10          9            7
  3. Przysiad z hantlami                                                           10          9            8
  4. Martwy Ciąg na prostych nogach                                       8          8             6              6                6
  5. Wykroki z hantlami                                                             20       18            16
  6. Wspięcia na palce                                                              20        15            10
  7. Ośle wspięcia                                                                     15        15             15

 

  1. Pompki podpór tyłem                                                          10          8             8            6
  2. Prostowanie ramienia w opadzie tułowia hantlami              12         10           8             8
  3. Wyciskanie francuskie sztangi                                             12         10           8             8

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Maly Koksik

Maly Koksik
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2904 postów
  • Pomógł: 104
258
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Mazowieckie,Siedlce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka glownie klasyczna, sporty silowe
  • Staż [miesiące]:kto by to liczyl
  • Wzrost [cm]:180cm
  • Biceps [cm] :43,5cm
  • Klatka piersiowa [cm]:118cm
  • Pas [cm]:78cm
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:nie wiem ale malo
  • Wyciskanie [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Martwy ciąg [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Waga [kg]:75 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT
Ania uprzedzałem że czarno to widzę a czas wszystko zweryfikuje.
Niestety moje obawy sie sprawdziły skoro,jak piszesz stoisz w miejscu.

Trening barki plecy dużo ćwiczeń dając nawet po 3 serie na ćwiczenie to wyjdzie 30 serii na trening. Uwierz szybko cie to wyczerpie i zniechęci.
Na nogi również za dużo ćwiczeń.

Ja bym połączył tak partiie
Nogi
Klata ,barki,przod ,triceps
Plecy,barki tył,biceps
Nogi
Przysiady
Wykroki
Martwy ciąg na prostych nogach
Hack przysiady
Wspiecia na palce

Klata,barki przód,triceps
Wyciskanie sztangi skos dodatni
Wyciskanie hantli płasko
Rozpietki skos
Wyciskanie sztangi stojąc
Arnoldki
Unoszenie ramion na boki
Francuz hantlem
Pompki w pod porze tyłem

Plecy ,barki tył,biceps
Wiosłowanie sztangą
Wiosłowanie hantlem
Martwy ciąg
Unoszenie ramion na boki w opadzie tułowia
Uginanie ramion ze sztangą
Uginanie ramion hantlami z suplinacją

3 serie każdego ćwiczenia .
Ćwiczenia moze wymieniać sztangę na hantle i odwrotnie .
  • 0
TRENING CZYNI MISTRZA, CHEMIA CZYNI CUDA!!!!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024