Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fit Smieszek - DT


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
571 odpowiedzi w tym temacie

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT
No tak jak tam jest napisane, piszę ze nie wiem czy będę z tego planu korzystac, to taki plan hm " rezerwowy" by nie siedzieć na dupie i nic nie robić :D
Po wczorajszym treningu moge stwierdzić, ze nie jest tak źle, fakt czuje się wypompowana ale czuje się lepiej niż przy tamtym planie.. Dzięki MalyKoksik za ułożenie planu :) być może spróbuję, bo teraz nie mówię, że nie i.. Potrzebuję lepszej pomocy ;)
  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

24 maja 2017 

 

 

 

Witam :)

Dzisiaj była wizyta u ginekologa i szczerze mówiąc to przeraziłam się moją sytuacją.. :( I nie zdziwiłabym się jeśli bym musiała przerwać treningi. Ale póki co mam pozwolenie no i ćwiczę :D Cieszę się każdym momentem. I tak jest dzisiaj. Próbuje ten plan treningowy wtoczyć w schemat 3-1-3 czyli 3 dni TRENING, 1 OFF, 3 dni TRENING itd.. Dziś klatka + biceps - podoba mi się ten plan, serio :)

 

 

TRENING 2 KLATKA + BICEPS
przerwy między seriami do 1 minuty,

czas trwania treningu; 47 minut

 

 

                                                                                                   I seria    II seria    III seria     IV seria     V seria

KLATKA

 

  1. Wyciskanie sztangi leżąc                                                  10              8             8              8                6
  2. Wyciskanie sztangi leżąc skos 30                                     10             10          10             10               8
  3. Wyciskanie sztangi leżąc skos 45                                     8                8             8
  4. Rozpiętki hanlami                                                              20             20           20

 

BICEPS

  1. Uginanie przedramion szeroko sztangą                             8               8              8               6
  2. Uginanie przedramion hantlami na ławce skośnej             8                8              8               6
  3. Uginanie chwyt młotkowy                                                   12              10            8               8

 

+ BRZUCH

 

I seria     10 powt. SCYZORYKI

II seria    15 powt. ROSYJSKIE OBROTY


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

25 maja 2017 

 

 

 

Witam! :)

 

Przy nowym planie próbuje nowego schematu. Wcześniej trenowałam 1-1-1 = 1 TRENING, 1 OFF, 1 TRENING itd. Trenowałam także inne a teraz przy tym próbuje

3-1-3 - 3 TRENINGI, 1 OFF, 3 TRENINGI - szczerze mówiąc jak na ten czas, czuje się super :) Nawet bym powiedziała, że lepiej niż na innych. Czuje, że ''przetrenowanie'' mija, zmęczenie także. I ogólnie napływ siły jakiś tam się pojawia :D 

 

 

TRENING 3 BARKI+KAPTURY+PLECY

przerwy między seriami max 1 minuta, przeważnie 30 sekund.

Czas trwania treningu 45 minut.

 

BARKI
                                                                                                           I seria    II seria    III seria     IV seria    V seria

  1. Wznosy w przód hantlami                                                            8            8               6             6              
  2. Wznosy w bok hantlami                                                                8            8              6              6
  3. Wznosy do brody hantlami                                                            8           8               6              6
  4. Wznosy w bok opadem tułowia hantlami                                      10          10             10             8
  5. Unoszenie sztangi do brody                                                          8            8              6               6

KAPTURY
 

  1. Szrugsy sztangą                                                                           10          10             10             8

PLECY

 

  1. Martwy Ciąg klasyczny                                                                  10           8                6             6             6
  2. Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia                                        10          8                 8              6            6
  3. Wiosłowanie hantlem                                                                      20        16              12                        
  4. Podciąganie końca sztangi w opadzie tułowia                                10         8                 8              6             6

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

27 maja 2017 

 

 

Jeden dzień wolnego(wczoraj) i dzisiaj HOP! Znowu treningoo! :D Taki system mi odpowiada... Ale czy odpowiada mojego ciału? To się okaże czy w końcu jakaś zmiana nadejdzie :P Rok przewaliłam.. Można powiedzieć rok w plecy :( Teraz trzeba jakoś wyjść z tej sytuacji i choć sama ale pewnie dam radę! :D Jestem nastawiona pozytywnie :)

No i tak. Mam poważne problemy hormonalne, nie wiem czy nawet ten rok w plecy nie jest przez te problemy.. Nie zdziwiłabym się jakbym musiała zrobić przerwę od treningów. :(Wszystko się okaże w przyszłym tygodniu. Uff!

 

No a teraz trening :D 

 

TRENING 1 NOGI + TRICEPS

1 minuta/30 sekund przerwy między seriami,

czas trwania treningu: 1 godzina

                                                                                                I seria    II seria    III seria    IV seria   V seria
 

  1. Przysiad tylni ze sztangą                                                   8            8             6              6              6
  2. Hack-przysiad                                                                   10          9             8
  3. Przysiad z hantlami                                                           10          9             8
  4. Martwy Ciąg na prostych nogach                                      8            8             6              6                6
  5. Wykroki z hantlami                                                            20        18            16
  6. Wspięcia na palce                                                             15        15            20             15
  7. Ośle wspięcia                                                                    20        20            20             15

 

  1. Pompki wąsko                                                                    8            8             8            6
  2. Prostowanie ramienia w opadzie tułowia hantlami             12         10            8             8
  3. Wyciskanie francuskie sztangi                                            10         10            8             8
  4. Wyciskanie francuskie hantla                                              10         9                                   <--- takie nie planowanie to było :D 

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

28 maja 2017 

 

 

 

Oh yeaaah  :weight_lift: Pocisnęłam równoo !  :nabita2: 

Bardzo podoba mi się ten trening, chyba to był ''strzał w 10-tkę'' ! Ani nie odczuwam bardzo tych trzech treningów z rzędu, ani nie ma złego samopoczucia.. Jest bym powiedziała w sam raz, sił coraz więcej, motywacja poszła w górę.  :music2: Można tak ćwiczyć :)

 

 

TRENING 2 KLATKA + BICEPS

przerwy między seriami; 30 sekund/1 minuta,
czas trwania treningu; 55 minut



                                                                                                

 

                                                                                                 I seria    II seria    III seria     IV seria     V seria
 

KLATKA

  1. Wyciskanie sztangi leżąc                                                  10              8             8              6                6
  2. Wyciskanie sztangi leżąc skos 30                                     10              8             8              6                6
  3. Wyciskanie sztangi leżąc skos 45                                     10              8             8              6                6
  4. Rozpiętki hantlami                                                             20             20           20

BICEPS

  1. Uginanie przedramion szeroko sztangą                             8               8              8               6
  2. Uginanie przedramion hantlami na ławce skośnej             8                8              8               6
  3. Uginanie chwyt młotkowy                                                 12x2           10x2          8x2           8x2

+ BRZUCH (10 sekund przerwy między seriami)
 

I seria     15 powt.  UNOSZENIE NÓG

II seria    15 powt.  ROSYJSKIE OBROTY

III seria   15 powt.  SCYZORYKI

 

IV seria   15 powt.  UNOSZENIE NÓG

V seria    15 powt.  ROSYJSKIE OBROTY

VI seria   15 powt.  SCYZORYKI

 

VII seria  10 powt.  UNOSZENIE NÓG

VIII seria 10 powt.  ROSYJSKIE OBROTY

IX seria   10 powt.  SCYZORYKI


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

A co to za problemy hormonalne jeżeli można spytać? Może nic straconego i fachowa pomoc dietetyka pozwoli kontynuować sport na zadowalającym się poziomie.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT
Miałam problemy z miesiaczką po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych i po roku wyszły liczne torbiele i jakieś pęcherzyki na jajnikach. Dziś właśnie (mam nadzieję) zdążę odebrać wyniki i będzie wszystko wiadomo. Mam nadzieję też że załapie się do lekarza :D
Z sportem i z odżywianiem boje się zmian, które bym musiała wprowadzić.. A jestem przyzwyczajona do tłuszczówki :/
  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

29 maja 2017 

 

 

Witam! :)

 

Dzisiaj z rana byłam u lekarza zobaczyć co się dzieje z tą moją miesiączką no i co się dzieje, że takie problemy są..  :nono:  No i hm. Od razu mówię, że myślałam pozytywnie nawet jakby było coś poważniejszego, to byłam dobrej myśli. Weszłam do poczekalni, zostałam przyjęta. Widzę idzie Pan z teczką, torbą i innymi duperelami. TAK ! To wyniki badań - i w tym moje wyniki.. Ale się stresowałam  :shock: 

Weszłam do Pani doktor. A Pani doktor mówi. ''Nie ma żadnych poważnych zmian!''  :shock:  Sobie myślę, matko! Albo ona kłamie albo serio tak jest  :evil: No i tak ufff rzeczywiście wszystko wporzo! Aż się zdziwiłam, bo przecież i na ketozie byłam i na tym i na tamtym, jest extra  :lol:Tylko mam lekkie niedobory progesteronu i mam przepisaną Luteinę. Mam nadzieję, że wszystko minie no i że te torbiele i pęcherzyki uciekną :) Jeśli będziecie chcieć mogę załączyć badania do DZIENNIKA.  :yes Wróciłam do domu, zrobiłam(AAHHHH) z jakim bananem na twarzy trening!  :lol: 

 

 

TRENING 3 BARKI+KAPTURY+PLECY

przerwy między seriami 30 sekund
Czas trwania treningu 51 minut.


 

                                                          I seria    II seria    III seria     IV seria    V seria

PLECY

Martwy Ciąg klasyczny                                                                 10           8                6             6              6
Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia                                       10           8                6             6              6
Wiosłowanie hantlem                                                                   10x2      8x2             6x2                      
Podciąganie końca sztangi w opadzie tułowia                              10         8                 8              6             6

 

BARKI
Wznosy w przód hantlami                                                            8            8               6             6             
Wznosy w bok hantlami                                                               8            8               6              6
Wznosy do brody hantlami                                                          8            8                6              6
Wznosy w bok opadem tułowia hantlami                                    8             8                6              6
Unoszenie sztangi do brody                                                        8            8                6               6

 

KAPTURY
Szrugsy sztangą                                                                          10          10             10             8

 

+ BRZUCH (serie łączone)

I seria     15 powt.  UNOSZENIE NÓG
I seria     10 powt.  ROSYJSKIE OBROTY
I seria     15 powt.  SCYZORYKI

II seria   15 powt.  UNOSZENIE NÓG
II seria   10 powt.  ROSYJSKIE OBROTY
II seria   15 powt.  SCYZORYKI

III seria  15 powt.  UNOSZENIE NÓG
III seria  10 powt.  ROSYJSKIE OBROTY
III seria  10 powt.  SCYZORYKI


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

A po treningu i dobrych wrażeniach po wizycie u lekarza taka przyjemność kosztowała mnie z jakieś 1500 kcal  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

31 maja 2017 

 

 

Witam! :)

 

W ostatni dzień maja zrobiłam.... Nogi! :D No i poszło nawet okej :)

 

Kolega w tą niedzielę przywiózł mi łamaną sztangę a do niej trochę metalu do podnoszenia  :weight_lift: W sobotę planuje mały remament w pokoju także się pochwalę na dniach jak to wygląda :) No i jeszcze mam wziąć wyciąg od kolegi :D huhuh siłka Ani się powiększa  :buja_w_oblokach:

 

 

TRENING 1 NOGI + TRICEPS
1 minuta przerwy między seriami,
czas trwania treningu: 1 godzina

 

 

 

                                                                                                I seria    II seria    III seria    IV seria   V seria    VI seria

  1. Przysiad tylni ze sztangą                                                       15           10             8          8             6            4
  2. Martwy Ciąg na prostych nogach                                            10            8              8          6    
  3. Hack-przysiad                                                                       10            8              8          6
  4. Przysiad+hantle                                                                     10           8              8          6                
  5. Wykroki+hantle                                                                      10           8              8          6
  6. Wspięcia na palce                                                                  20          15            15         15
  7. Ośle wspięcia                                                                        20          15            20          20

 

  1. Pompki podpór tyłem                                                              10            8              8            6
  2. Prostowanie ramienia w opadzie tułowia hantlami                      12           10             8             8
  3. Wyciskanie francuskie sztangi                                                  10            8             8             6

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

1 czerwca 2017

 

 

 

Witam :)

 

Dzisiaj klatka + biceps + brzuch

 

 

TRENING 2 KLATKA + BICEPS

przerwy między seriami; 30 sekund
czas trwania treningu; 45 minut

                                                                                               

                                                                                                 I seria    II seria    III seria     IV seria     V seria

KLATKA

  1. Wyciskanie sztangi leżąc                                                      10              9             8                              
  2. Wyciskanie sztangi leżąc skos 30                                          10              8             8              6                6
  3. Wyciskanie sztangi leżąc skos 45                                          10              8             8              6                6
  4. Rozpiętki hantlami                                                               20             20           20

BICEPS

  1. Uginanie przedramion sztanga łamana                                   8               8              8               6
  2. Uginanie przedramion hantlami na ławce skośnej                    8                8             8               6
  3. Uginanie chwyt młotkowy                                                 8x2              8x2           8x2           6x2

+ BRZUCH 

I seria    max powt.  NOŻYCE
I seria    30sek.x2    PLANK BOKIEM

I seria    15 powt.    BRZUSZKI

II seria   max powt.  NOŻYCE
II seria  20sek.x2  PLANK BOKIEM
II seria   15 powt.  BRZUSZKI


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

2 czerwca 2017

 

 

Uuff.. Piątek - dla niektórych relax po pracy/szkole, dla niektórych czas mocnego pompowania! :weight_lift: Oczywiście w ten piątek zawitały u mnie plecy+barki :)

 

Wczoraj po treningu zaliczyłam z 10 minut Interwałów.. A dziś. . Po treningu poszło 20 minut roweru w tempie 15-20 km/h :acute:

 

TRENING 3 BARKI+KAPTURY+PLECY
przerwy między seriami max 1 minuta
Czas trwania treningu 45 minut.

                                                                                I seria    II seria    III seria     IV seria    V seria
PLECY
Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia                 10           8                8             6              5
Podciąganie końca sztangi                                       10           8                6             6              6
Martwy Ciąg klasyczny                                              10           8                8              6              6                    

 

BARKI
Wznosy w bok hantlami                                             8            8               6             6            
Wznosy w bok opad tułowia hantlami                      8            8               6              6
Wznosy w przód hantlami                                         8            8                6              6
Wznosy do brody hantlami                                       8             8                6              6
Unoszenie sztangi do brody                                     8            8                8              6

KAPTURY
Szrugsy sztangą                                                      10          10             10              10


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

 4 czerwca 2017 

 

 

Dzisiaj niedziela a ja... Znowu trenuje  :innocent:  Nie ma to tamto, jak mus to mus :)

Muszę przyznać, że ten plan jest o niebo lepszy. Lepsze samopoczucie, nie czuje się ''przetrenowana'' co 2 tygodnie, no i co najważniejsze są chęci do działania!  :dude: Wczoraj odpuściłam aktywność fizyczną, ale za to sprzątanie, gracowanie ogródka warzywnego można zaliczyć do jakiegokolwiek treningu? :P 

Dzisiaj nóżki + triceps. Trenowałam 1H a wiecie co.. ? Miałam chęć potrenować jeszcze jedną godzinkę hihih  :boast: 

 

 

TRENING 1 NOGI + TRICEPS

1 minuta przerwy między seriami,
czas trwania treningu: 1 godzina




                                                              I seria    II seria    III seria    IV seria   V seria    VI seria
Przysiad tylni ze sztangą                        15         10             8                8           6              4 
Martwy Ciąg na prostych nogach          10            8             8               6   
Hack-przysiad                                          10            8              8              6
Przysiad+hantle                                       10            8              8              6                
Wykroki+hantle                                        10            8              8              6
Wspięcia na palce                                   20          20            20           20
Wspięcia siedząc z ciężarem                20          20            20           20

Pompki wąsko                                         10            8              8              6
Prostowanie ramienia w op.tuł.              12           10            8              8
Wyciskanie francuskie sztangi              10            8             8              6


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

5 czerwca 2017 

 

 

Witam Was! :) 

 

Wczoraj po nogach nic nie robiłam sensownego(oprócz spacerku)  :innocent:  - jak to bywa u mnie w niedziele, zawsze spacer musi być!  :2place: 

 

Dzisiaj... A dzisiaj po szkole Klateczka, Bicepsik, Brzuszek i Rowerek  :dude: . Kalorii nie ucinam.. W redukcji zawsze jest zwyczaj ucinania kalorii... Ja i tak mało jem i nie widzę potrzeby ucinania ich.. Także na ten czas dodaje cardio 2-3 razy w tygodniu i wystarczy  :zorro: 

 

Od razu mówię - odleciałam dzisiaj z ilością powtórzeń  :stuart:  :shock: 

 

 

TRENING 2 KLATKA + BICEPS

przerwy między seriami; 30 sekund
czas trwania treningu; 1 godzina+20 minut cardio

                                                                                              

                                                                   I seria    II seria    III seria     IV seria     V seria

KLATKA
Wyciskanie sztangi leżąc                          15              15         12                             
Wyciskanie sztangi leżąc skos                 15              15         10             10              6
Wyciskanie sztangi leżąc skos                 15              12         10              8               6
Rozpiętki hantlami                                      20             20          20             20
BICEPS
Uginanie przedramion sztanga łamana  15             12          10               8
Uginanie przedramion na ławce skos     10            10             8               8
Uginanie chwyt młotkowy                       10x2            8x2           8x2          8x2
+ BRZUCH

I seria    15 powt.     UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO
I seria    40sek         PLANK 
I seria    15 powt.     ROSYJSKIE OBROTY

II seria   15powt.      UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO
II seria   50sek.        PLANK 
II seria   15 powt.     ROSYJSKIE OBROTY


Użytkownik aniajlover edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

6 czerwca 2017 

 

 

Heloł :)

No i dzisiaj w końcu TRENING 3ci, jutro dzień odpoczynku :) 

Treningi idą coraz lepiej, w końcu jest pompa po treningu! Wcześniej nie mogłam tego jakoś doświadczyć.. Extra uczucie :P 

Dzisiaj cardio odpuszczam ze względu na pogodę, #burzowo :( Jutro mam nadzieję, że w OFF wskoczy co nieco 

Muszę przyznać, że dzisiaj jestem już zmęczona! Totalnie, muszę odpocząć :D 

 

TRENING 3 BARKI+KAPTURY+PLECY
przerwy między seriami ;30 sekund.
Czas trwania treningu; około 1H

                                                                                I seria    II seria    III seria     IV seria    V seria
PLECY
Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia                 10           10              8              8              6
Podciąganie końca sztangi                                       10           10              8             8              6
Martwy Ciąg klasyczny                                              10           8                6              6              6                   
BARKI
Wznosy w bok hantlami                                             8            8               6             6           
Wznosy w przód hantlami                                         8            8               6              6
Wznosy w bok opad tułowia                                     8            8                6              6
Wznosy do brody hantlami                                       8             8                6             6
Unoszenie sztangi łamanej do brody                     10            8                8             8

KAPTURY
Szrugsy sztangą                                                      10          10                8             10

 

BRZUCH

I seria       1. UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU 15 powt.

                  2. ROSYJSKIE OBROTY                10 powt.

                  3. DESKA                                          40 sek.

 

II seria      1. UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU  15 powt.

                  2. ROSYJSKIE OBROTY                10 powt.
                  3. DESKA                                          50 sek.

 

III seria     1. UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU 15 powt.

                  2. ROSYJSKIE OBROTY                10 powt.
                


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

7 czerwca 2017 

 

 

30 minut jazdy rowerem :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

8 czerwca 2017 

 

 

Siemka! :)

 

Wczoraj dzień OFF od siłowego lecz nie OFF od aktywności! Poszło cardio w postaci jazdy na rowerku-30 minut.  :innocent: 

Dziś.. Dzisiaj już siłówka  :dude: I to jeszcze nóżki i tricepsik. Z rana jakoś czułam się serio dobrze, a po przyjściu ze szkoły znikła moc, siła no i jakoś słabo poszedł ten trening...  :hope: Ale go zrobiłam. Czuje zmęczenie, kręci mi się w głowie :yucky: . 

Co do jedzenia. Ojj już wczoraj miałam chęć zjeść pół lodówki, ale się przemogłam i nic nie poszło. Ale dzisiaj po treningu mam zamiar coś podjeść, bo być może to złe samopoczucie jest wynikiem braku energii

 

 

TRENING 1 NOGI + TRICEPS

1 minuta przerwy między seriami,
czas trwania treningu: 1 godzina

 

                                                              I seria    II seria    III seria    IV seria   V seria    
Przysiad tylni ze sztangą                        15         10             8                8           6             
Martwy Ciąg na prostych nogach          10            8             8               6  
Hack-przysiad                                          10            8              8              6
Przysiad+hantle                                       10            8              8              6               
Wykroki+hantle                                   10x2            8x2              8x2              6x2
Wspięcia na palce                                   20          20            15           15
Wspięcia siedząc z ciężarem                20          15            20           15

Pompki wąsko                                         10            8              8              6
Prostowanie ramienia w op.tuł.              12           10            8              8
Wyciskanie francuskie sztangi              10            8             8              6


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Wrzuć za jakiś czas fotki dla oceny dotychczasowej sylwetki.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Wrzuć za jakiś czas fotki dla oceny dotychczasowej sylwetki.

 

Footki? No jasne! :) Mam to w planach tylko czasu nie było :D Niebawem wrzucę :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

9 czerwca 2017 

 

 

Siemka! :)

 

Wczoraj trochę (w końcu!!) pojadłam :D Poszła konserwa, kiełbacha, ketchup.. Potem na kolację więcej ziemniaków, pół kubka śmietany 12% . Także zapasy glikogenu (i nie tylko glikogenu) mam :D 

 

Dzisiaj szczerze mówiąc ciężko mi było wrócić do normalnego toku żywienia.. Jeszcze chce mi się jeść.. Czasami mam takie myśli, czy nie odpuścić diety na.. parę dni...  :hope:  :hope:  :hope: Hm. No zobaczymy  :stuart:

Dzisiaj już klatka i biceps. Niektóre ćwiczenia dzisiaj poszły inne.. Jakoś tak o znienacka  :nuke: Z racji tej, że chcę po prostu odpocząć. Dzisiaj sam trening. Jutro planuje brzuch a w niedzielę dopiero cardio :)

 

 

TRENING 2 KLATKA + BICEPS
przerwy między seriami ; 30sekund,
czas trwania treningu; 45 minut



                                                                                             I seria    II seria    III seria     IV seria     V seria
KLATKA
Wyciskanie sztangi leżąc                                                  10              10             10                              
Wyciskanie sztangi leżąc skos                                         10             10               8             6               6
Wyciskanie sztangi leżąc skos                                         10              10              8             6               6
Rozpiętki hantlami                                                               20               20           20           20
BICEPS
Uginanie przedramion szeroko sztangą                             8               6              6              6
Uginanie przedramion sztanga łamana                              8               8              6               6
Uginanie w oparciu o kolano                                               10              10            8               6


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024