Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fit Smieszek - DT


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
571 odpowiedzi w tym temacie

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

A kto tak nie ma? :)

Niestety my mężczyźni nie mamy tych możliwości regeneracji co kobiety to nic dziwnego że koleżanka tutaj tryska (pun intended :evil:) energią.

To kobiety mają zdolność do szybszej regeneracji?  :shock: WOW.. No ale wszystko możliwe  :stuart:

 

 

Ania, widzę, że żołnierskie robisz na niską ilość. Dlaczego tak? Laguje siła?

Jak sztanga jest u góry, zrób szrugs, zobaczysz :hurra:

SIŁA!!

Co do sylwetki to ja się nie umiem wypowiedzieć. Miałem kiedyś koleżankę w bikini i pokazywała mi nieco zdjęć ze sceny, przeważnie tych tyłem. Ja potrafiłem jej bezbłędnie pokazać dokładnie te panie, które zajmowały ostatnie miejsca haha. Poprostu moje wyczucie estetyki to nie to sam co kryteria u sędziów...

Wiesz co.. Nie, że siła laguje.. Tylko nie robiłam tego ćwiczenia chyba nigdy.. I na razie niskie zakresy, niskie KG, bo chcę technicznie dobrze to coś wykonać  :turned: To zobaczę ten sposób, ale to jak mówię, ogarnę technicznie i ''oswoję'' się z tym ćwiczeniem  :holiday:

Nic nie szkodzi, co prawda ja tak samo się nie znam na sylwetce.. I dla mnie to ja non stop do d*py wyglądam  :lol:  :lol:


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

1 lipca 2017 

 

 

TRENING 1

NOGI+BARKI+TRICEPS

 

 

 

Witam!! :)

No miał być cheat dzisiaj po treningu nóg, lecz.. jakoś zabrakło chęci.  :hope:  :evil: Nie wiem, być może to obawa przed utratą efektów miesięcznych.. Nie wiem, ale jak nie dziś to jutro :) 

 

Co do planu, tak jak widzicie 2x w tygodniu cisnę bareczki  :weight_lift:

A dlaczego?! A no bo, jakoś ta partia to u mnie zdecydowanie ''pięta Achillesowa''  :dizzy: I trzeba ją jakoś rozwinąć, wyćwiczyć, by coś było widać  :yes

Miało dzisiaj dojść jeszcze cardio, ale już wystarczająco dzisiaj się pomęczyłam siłowo i ewentualnie jutro pośmigam rowerkiem na świeżym powietrzu.  :sleeping:

MIŁEGO DNIA !! 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Zamiast cisnąć barki dwa razy w tygodniu, lepiej zmienić ćwiczenia na mocniej angażujące i solidniej rozwijające tę partię. Oczywiście to tylko moje zdanie ;)

 

A co do tej zmiany planu treningowego i nowych sił, to nie ma się czemu dziwić. Organizm przełamuje schemat, angażuje się w nowy układ pracy i co za tym idzie, wykorzystuje całkowicie "inne" pokłady siły. Sam po przejściu na mój właściwy plan mam tyle powera, że podobnie mógłbym wpaść na trening dwa razy w ciągu dnia ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Zamiast cisnąć barki dwa razy w tygodniu, lepiej zmienić ćwiczenia na mocniej angażujące i solidniej rozwijające tę partię. Oczywiście to tylko moje zdanie ;)

 

Oj no.. Niby tak.. Ale teraz mam wakacje to akurat takie doświadczenie przeprowadzę, czy to będzie miało sens :D A jak nie  to dalej będę mącić hihi :D 

 

A co do tej zmiany planu treningowego i nowych sił, to nie ma się czemu dziwić. Organizm przełamuje schemat, angażuje się w nowy układ pracy i co za tym idzie, wykorzystuje całkowicie "inne" pokłady siły. Sam po przejściu na mój właściwy plan mam tyle powera, że podobnie mógłbym wpaść na trening dwa razy w ciągu dnia ;).

 

Ojj tak to prawda, widać na Dzienniku, że dajesz radę :) No trzeba złapać ten odpowiedni tryb pracy, by organizm był w stanie euforii na treningu :D 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

2 lipca 2017 

 

 

KLATKA+BICEPS

DODATKOWO: BRZUCH

 

 

 

Trening zrobiony :) Jednak nie do końca, miałam zrobić także 3cie cardio w tym tygodniu, lecz widzę, że ch*j z tego bo od rana pada  :furious: Także nie wypali.. Nerwy są, jednak no cóż, nic nie zrobię Eehh...  :yucky:


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

3 lipca 2017 

 

TRENING 3 

PLECY+BARKI+KAPTURY

DODATKOWO:BRZUCH, CARDIO

 

 

Okej :) Witam Was! :)

 

Ja mam wakacje, lecz się nie obijam :D Jak widać treningi robione są (zresztą jak zwykle :) ) regularnie i na maxa! :D 

 

Już jutro nóżki huhu :)

 

 

 

 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

4 lipca 2017 

 

TRENING NOGI+BARKI+TRICEPS

 

 

Ojoj, dzisiaj już po wstaniu z rana, czułam się wykończona... :shock: Nie wiem czy to objaw tych uciętych kalorii czy może spalonych kalorii podczas tych wielu treningów w ciągu tygodnia.. A może nawet przez długi brak nadwyżki kalorycznej?  :stuart: Nie wiem, ale zrobiłam tego ''czit mila'' po zasłużonym(SERIO) treningu nóg. :3place:

Z ilością kalorii już stopuje, nie opycham się, by potem mało co nie zwrócić tego co zjadłam. Przestawiam się na 1 posiłek...MAX KALORII 1000 Taka moja żelazna zasada!! :yes

 

Co do jedzenia, jestem w trakcie także przemyśleń nad CBL lub CN.. :whistle: Ale to po dłuższych przemyśleniach dojdę do tego czy się opłaca czy nie  :lol:

No i fotki na pamiątkę mojego czit mila  :buja_w_oblokach: Ketchupu to taka porcja razy trzy poszła :nabita2:

 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

5 lipca 2017 

 

 

TRENING 2

KLATKA+BICEPS

DODATKOWO; BRZUCH, CARDIO

 

Po wczorajszym ''lekkim'' obżarstwie wracam do żywych!  :zorro: Trening piękniuśny  :whistle: Nawet zdecydowałam się na zwiększenie ciężaru w niektórych ćwiczeniach, siła nadal jest :yes  No i przez to mniejsza ilość powtórzeń :)

Co do wczorajszego czit mila.. Szczerze mówiąc nigdy nie czułam się tak dobrze, po czitowaniu na drugi dzień.. Nie wiem co akurat za to odpowiada, ale najwidoczniej widzę różnicę. Kiedyś pełna żarcia, wypchany brzuch, brak ochoty na cokolwiek.. Dziś nawet chudsza, weselsza, z mocą :D 

Tylko ehh... :yucky: hormony buzują przez leki :stuart:

Co do diety, troszeczkę zmieniam ją.. Na ten czas zwiększam węglowodany do 100g na dobę. Zniżam trochę z tłuszczami, chodzi o leptynę, zobaczymy co wyjdzie  :)

Na ten dzień tyle mam do powiedzenia, do jutra  :bye:

 

 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

6 lipca 2017 

 

 

TRENING 3

PLECY+BARKI+KAPTURY

 

 

Dzisiaj już czułam lekkie przemęczenie, 6 treningów tygodniowo jednak daje w kość, a do tego jeszcze to nieszczęsne cardio  :lol: Ale daje radę! Takie miałam plany, na wakacje i je spełnię! :yes

Już dzisiaj chillout, jutro OFF(może jakieś zakupy wpadną czy coś :whistle: ), a w sobotę REPLAY :acute:

Sylwetka się powoli zacina ''ścinać'' :frantics:  , niedługo wrzucę parę fotek do wglądu :)

 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

I jak wiosłowania? pamiętaj że ruch jest bilateralny ;)

 

Z ciekawych rzeczy na plecy polecam jeszcze coś takiego ;) http://www.fabrykasi...ze-row-renegate


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

I jak wiosłowania? pamiętaj że ruch jest bilateralny ;)

 

 

No wiosłowania czuje :D Super ćwiczonko, na prawdę, dziękuje Ci za te wszystkie podesłane porady, biorę je do serducha :) Tak, tak o ruchu pamiętam. Szkoliłam się w tym zakresie u mojego taty kolegi z techniką wykonywania tego ćwiczenia :D 

 

Z ciekawych rzeczy na plecy polecam jeszcze coś takiego ;) http://www.fabrykasi...ze-row-renegate

 

Hmm.. No też ciekawe, zobaczymy co da się zrobić, bardzo Ci dziękuje! :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

8 lipca 2017 

 

 

TRENING 1

NOGI+BARKI+TRICEPS

 

 

Dzisiaj już powracam do żywych :) Wczoraj dzień wolny i wcale nie ukrywam, że trochę się ''poobijałam'' :) No ale na tym polega OFF moim skromnym zdaniem :D 

Dzisiaj już trening poszedł.. Dodałam trochę obciążenia do ćwiczeń, nogi nadal na poziomie 30-55%CM. 

Z ciekawych rzeczy to najbardziej dają mi popalić te Unoszenie nóg w leżeniu na ławeczce - dwugłowe ud na prawdę czuć :D 

No i co najważniejsze, udało się przywrócić miesiączkę :) I tak w sumie, trening poszedł, bo endorfiny skoczyły, ale troszeczkę sobie odpuściłam... Bo.. Hmm.. Myślę, że warto odpuścić :D I się udało, zobaczymy jak będzie dalej :)

Wklejam zdjęcie treningu i dziś także daje na luz, miłego dnia! :)

 

 

 


Użytkownik aniajlover edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

9 lipca 2017 

 

 

 

 

TRENING 2

KLATKA+BICEPS

DODATKOWO: BRZUCH, CARDIO

 

 

Jeej!! Dzisiaj cycki poszły ostroo   :pokazujecycki:

Wyciskania, rozpiętki, przenoszenia hantli.. Wszystko ze zwiększonym ciężarem dziś zrobiłam, przez to te mniejsze ilości powtórzeń.. Ale się nie dałam, szło pięknie!  :weight_lift: Pomimo babskich spraw, dałam radę, i to jest najważniejsze  :acute:

Okej, niedługo planuje też coś zmienić, planem ciągnę już jakiś czas, ale to się dzisiaj wszystko obmyśli :)

Ostatnio także prowadzę takie swoje podsumowania w przeciągu tygodnia, co się działo, ile się ćwiczyło, ile zjadło, myślę, że to fajny pomysł również tutaj to udostępniać. 

 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


bieniek
  • Moderator
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 9
25
Neutralna
  • Lokalizacja:Trolowe Wzgórze
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:186
  • Przysiad [kg]:140 low bar
  • Wyciskanie [kg]:102.5
  • Martwy ciąg [kg]:150 klasycznie
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Ostatnio przypadkiem słuchałem podkastu na temat babskich spraw, że nawet na najwyższym poziomie nazwijmy to ocierania sie o rekordy kobiety bywają na tydzień wyłączone z ruchu i po tygodniu wracają do siebie jak nigdy nic w związku z tym było pytanie jak dostosować do tego trening i odpowiedź padła że jeśli nie widać po tym tygodniu ubytku w formie, to należy kontynuować program bez stresu :)

Mam tylko pytanko, jakiś konkretny cel wyciskania wąskiego na tricepsy na ławie ukośnej?? Jakiejś ukryte benefity ? :D


  • 0
"Part of knowing where you're at
is where you're not"
Mark Bell

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Ostatnio przypadkiem słuchałem podkastu na temat babskich spraw, że nawet na najwyższym poziomie nazwijmy to ocierania sie o rekordy kobiety bywają na tydzień wyłączone z ruchu i po tygodniu wracają do siebie jak nigdy nic w związku z tym było pytanie jak dostosować do tego trening i odpowiedź padła że jeśli nie widać po tym tygodniu ubytku w formie, to należy kontynuować program bez stresu :)

O proszę, to bardzo ciekawy podcast z tego co widzę hihi :D Ja to właśnie trochę się użalam, bo u mnie spore problemy są jeśli chodzi o te sprawy.. No i jakby nie było to się cieszę, ale z drugiej strony wykańczające to :D 

 

 

Mam tylko pytanko, jakiś konkretny cel wyciskania wąskiego na tricepsy na ławie ukośnej?? Jakiejś ukryte benefity ? :D

 

Oojjj...No szczerze mówiąc to nic konkretnego nie miałam na myśli robiąc wąskie wyciskanie sztangi na ławie skośnej  :lol: Po prostu odkąd trenuje sama[czyt. bez trenera] próbuje wszystkiego co na mnie działa a co nie.. No i coś kiedyś wyczytałam, że kobiety powinny robić klatę na skosie, bo tak to piersi się uwydatniają, a niby leżąc poziomo to już takiego efektu nie ma.. Nie wiem, doświadczam wszystkiego po kolei, co działa co nie, po prostu eksperymentuje :D 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

10 lipca 2017 

 

 

TRENING 3

PLECY+BARKI

 

Trening zrobiony :) Zdziwiłam się, bo przy wiosłowaniu energii przybywało z serii na serię, a jakoś przy MC zmalała.. :( No nic, następnym razem [mam nadzieję] będzie lepiej! :) 

Miałam iść na rower, lecz pogoda nie pozwala mi na to :( Także ruszam z cardio od środy, by się nie zamartwiać, że nie dam rady dziś :D

Dziś w planach tylko już układanie nowego planu, z tego względu, że tym trochę poćwiczyłam zmieniam tylko partię mięśniowe w danych dniach.. Tyle ze zmian, być może jakieś nowe ćwiczenia wpadną :)

No i rozmyślam nad nogami, bo mam ten trening ze zmniejszonym ciężarem.. No niby OK, ale myślałam nad jakąś metodą tylko nie wiem jaką :( Zależy mi na tym, by już nie rosnąć w nich, tylko by były pełniejsze, coś w stylu twardość mięśni/gęstość. Coś poszukam :)

 

 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

.


Użytkownik aniajlover edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

11 lipca 2017 

 

 

 

Dzisiaj wkradłam małe zmiany do planu, jak wyżej w poście pisałam, szykuje się do zmiany

a) metody treningowej (myślałam nad PUSH,PULL,LEGS)

B) partii mięśniowych w treningu SPLIT

Jeszcze nie wiem co wybrać, zastanawiam się :)

Również chcę  sprawdzić, dlaczego(choć bardzo często widuje połączone je ze sobą) to klatka z tricepsem jest odradzana.. Chcę to doświadczyć sama :D

Nowy plan przewiduje od następnego tygodnia. 

No a dzisiaj.. Ojj 8serii przysiadu.. Extra robota :D 

 

TRENING 

NOGI+BARKI


Użytkownik aniajlover edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

12 lipca 2017 

 

 

TRENING 2

KLATKA+TRICEPS

 

 

Noo.. Szalona ja! :D 

Wielu trenujących odradzało mi dotychczas trenowania razem z klatką tricepsa. No i chyba słusznie :lol:

Chociaż nie było ''tragedii'', bo da się ćwiczyć takich schematem, to jednak odczuwałam to zmęczenie mięśni trójgłowych. Być może ta strategia jest dobra, gdy triceps nie chce rosnąć i trzeba dać mu trochę ''stresu'' do wzrostu :yes Fajnie, jeszcze kiedyś spróbuje, bo czuje, że nie jestem gotowa na trenowanie takim podziałem.  :)

W tym tygodniu, troszeczkę luźniej.. Jednak wszystkie trening będą spełnione, trenuje teraz tyle dni z kolei, bo zaplanowałam od przyszłego tygodnia nowy trening. I chcę mieć z głowy ten, kończę plan w czwartek, do końca tygodnia planuję przerwę od treningu siłowego. Jedynie co to brzuch+cardio :yes

 

 

 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

13 lipca 2017 

 

TRENING 3

PLECY+BARKI+BICEPS

 

 

Oh! No i nadszedł ten dzień! :)

Koniec planu treningowego i czas na małe zmiany :) Trening jak mówiłam rozpoczynam od poniedziałku, w tym tygodniu jednak daje na luz, już brak ruchu, odpoczynek  też mi się przyda :stuart:

 

Co do dzisiejszego treningu.. Trochę kicha :hope: , problemy zdrowotne dały mi w kość wczoraj na wieczór no i najbardziej w nocy, po czym szczerze mówiąc miałam odpuścić trening.. :ermm: Ale jak to tak! Ania by nie zrobiła treningu?! Nigdy w życiu, nawet z połamaną nogą bym zrobiła przysiad znając mnie :lol: Śmieje się, ale serio czasami warto odpuścić-na drugi raz będę się tego trzymać.  :yes Także jak mówię, trening zrobiłam, jednak nie ''pochulałam'' :cry:

 

 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024