Skocz do zawartości


Zdjęcie

Azart - w ślady Zyzz'a

zyzz ektomorf początek suplementy dieta

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Azart - w ślady Zyzz'a

Witam! 

Ektomorfik / 61kg / 184cm / 19lat. 

Około 2 lata temu pierwszy raz zobaczyłem filmik z Zyzzem i od razu się nim zaciekawiłem. Cały ten czas jestem nim zafascynowany i chciałbym być taki jak on. Tak jak on przed tym jak zaczął ćwiczyć gram w gównianą grę już przez 4 lata (mało wciągająca :lol_3:) nawet po 15 godzin dziennie i zawsze stoję za kimś i się nie wychylam... Dlatego zaczynam działać, zaczynam nowy rozdział w moim życiu i chcę pójść w jego ślady cokolwiek by to oznaczało. Przez rok mam zamiar ćwiczyć z użyciem monohydratu kreatyny oraz gainera. W wieku 20 lat mam zamiar stosować środki takie jak on (gdzieś niżej dam screena). Dla większej motywacji będę co tydzień edytował temat i opisywał oraz wrzucał zdj. itp. Niżej też dam zdj które robiłem ok. pół roku temu bo teraz nie mam jak zrobić (ale jest trochę lepiej niż wtedy bo ćwiczyłem 2 miesiące miesiąc temu ale musiałem przerwać bo szkoła...). Mam zamiar robić 5 - 6 treningów w tygodniu + 3 razy w tygodniu jazda rowerem minimum 10km. 

Jeżeli ktoś jest ciekaw niech śledzi moją pracę i w ogóle życzcie mi powodzenia  :yes

 

Środki Zyzz'a - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zdjęcie (sprzed 7 miesięcy) - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 
CO NIEDZIELĘ BĘDĘ EDYTOWAŁ I ODPISYWAŁ. W ogóle proszę pisać coś w komentarzach, nie chcę prowadzić tego tylko dla siebie, pzdr!!  :weight_lift:

Użytkownik Azart edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

KazekPB
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 15
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12miesięcy bez przerwy z dietą ogólnie prawie 2 lata
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:140x1
  • Wyciskanie [kg]:110x1
  • Martwy ciąg [kg]:180x1
  • Waga [kg]:98kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Witaj, trening 5/6 x w tygodniu to nie najlepszy dla kogoś z twoim stażem a właściwie jego brakiem.

Więcej nie znaczy lepiej! Lepszym pomysłem byłoby 3x FBW tylko wolne ciężary żadnych maszyn. 

 

Jak wygląda twoja dieta jeśli masz zamiar stosować kreatyne + gainer ?


Użytkownik KazekPB edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

"Nie ważne kim byłeś liczy się to kim jesteś a najważniejszym jest kim będziesz jutro"

 

 

 

Zapraszam do Polubienia Strony - Filmy/Muzyka/Motywacja/Treningi/Dieta

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Witaj, trening 5/6 x w tygodniu to nie najlepszy dla kogoś z twoim stażem a właściwie jego brakiem.

Więcej nie znaczy lepiej! Lepszym pomysłem byłoby 3x FBW tylko wolne ciężary żadnych maszyn. 

 

Jak wygląda twoja dieta jeśli masz zamiar stosować kreatyne + gainer ?

Oo miło że odpisałeś  :)

Mam zamiar robić split jakoś jestem do niego bardziej przekonany a 6 razy w tygodniu ponieważ chcę rozbić tak jakby ćwiczenia na kilka dni.. 

Hmm jak na razie to moją dietą jest jedzenie na śniadanie twaróg chudy 125g, jakieś kanaśki w szkole, na obiad ziemniaki w różnej formie + kurczak też przygotowany w różnej postaci, po tym wbić drugą połowę twarogu 125g i na kolację powtórka z obiadu :P Ostatni posiłek o godzinie 21:00 i w międzyczasie na bank upchnę jakieś 2 / 3 bananki i 3 jajka dziennie (smażone) aczkolwiek myślałem na tym aby wsunąć surowe ale tyle się naczytałem że sam już nie wiem.. Myślałem o tym aby jajecznicę z białka z warzywami jakimiś a surowe żółtko wsunąć ale też sam nie wiem. Co sądzisz o tym pomyśle z jajkami? 


  • 0

KazekPB
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 15
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12miesięcy bez przerwy z dietą ogólnie prawie 2 lata
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:140x1
  • Wyciskanie [kg]:110x1
  • Martwy ciąg [kg]:180x1
  • Waga [kg]:98kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Jajka rób tak aby Ci smakowały dieta ma być smaczna posiłki przygotuj tak aby Ci smakowały nie muszą pięknie wyglądać.


  • 0

"Nie ważne kim byłeś liczy się to kim jesteś a najważniejszym jest kim będziesz jutro"

 

 

 

Zapraszam do Polubienia Strony - Filmy/Muzyka/Motywacja/Treningi/Dieta

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Powodzenia.

Z tymi środkami jednak chyba sobie żarty robisz, ponad gram trenu i teścia na pierwszy cykl, do tego 80 mcg cleanu :crazy2: takich dawek nawet niektórzy czołowi zawodnicy w kulturystyce nie stosują;

nie mówię Ci co byś w ogóle zrezygnował z koksu bo to Twoja sprawa, ale zastanów się jeszcze dobrze czy dokładnie chcesz iść w ślady Zyza, wiesz chyba jak on skończył, sterydy i ich dawkowanie na pewno maczało w tym palce...


  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Powodzenia.

Z tymi środkami jednak chyba sobie żarty robisz, ponad gram trenu i teścia na pierwszy cykl, do tego 80 mcg cleanu :crazy2: takich dawek nawet niektórzy czołowi zawodnicy w kulturystyce nie stosują;

nie mówię Ci co byś w ogóle zrezygnował z koksu bo to Twoja sprawa, ale zastanów się jeszcze dobrze czy dokładnie chcesz iść w ślady Zyza, wiesz chyba jak on skończył, sterydy i ich dawkowanie na pewno maczało w tym palce...

Tak wiem jak skończył niestety... Przed tym jednak jak zacznę brać te środki popytam kilku osób które się znają o dawkowanie itp. oraz chcę ugadać się z jednym lekarzem (jest całkiem spoko bo to mój znajomy) aby kontrolował stan mojego zdrowia jak będę to brał. I obawiam się, że mam wrodzoną wadę serca bo co jakiś czas mi tak mocno bije, takie pojedyńcze uderzenie ale bardzo mocne a nigdy tak nie miałem...

 

I w ogóle znam się tylko na kreatynach i gainerach mniej więcej. Na białkach, sterydach itp już nic a nic :)


Użytkownik Azart edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

KazekPB
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 15
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12miesięcy bez przerwy z dietą ogólnie prawie 2 lata
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:140x1
  • Wyciskanie [kg]:110x1
  • Martwy ciąg [kg]:180x1
  • Waga [kg]:98kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Co do tych sterydów. Poco ? aby przez kilka lat wyglądać nieco lepiej ? jeśli nie chcesz zajmować się tym zawodowo to nie ma sensu brać sterydów takie jest moje zdanie. Zrobisz co zechcesz ale zadaj sobie pytanie czy naprawdę warto ryzykować i po co chcesz to zrobić? 


  • 0

"Nie ważne kim byłeś liczy się to kim jesteś a najważniejszym jest kim będziesz jutro"

 

 

 

Zapraszam do Polubienia Strony - Filmy/Muzyka/Motywacja/Treningi/Dieta

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Co do tych sterydów. Poco ? aby przez kilka lat wyglądać nieco lepiej ? jeśli nie chcesz zajmować się tym zawodowo to nie ma sensu brać sterydów takie jest moje zdanie. Zrobisz co zechcesz ale zadaj sobie pytanie czy naprawdę warto ryzykować i po co chcesz to zrobić? 

Jestem teraz nikim.. Nie oszukujmy się. Zyzz był taki jak ja i bardzo zmienił swoje życie! Chcę też zmienić swoje i to całkowicie, jestem nawet gotów zaryzykować bo to życie co teraz mam to nie życie... Dużą rolę w śmierci Zyzza odegrały też narkotyki które brał bardzo często. A zresztą on też chciał tylko zrobić coś dla siebie i nie spodziewał się takiego obrotu sprawy :) Mam nadzieję, że podołam temu w sumie to już 2 lata się nim ciekawię więc chyba dam radę. W ogóle dziękówa za aktywność w temacie :D


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Takich mocnych środków jak tren tymbardziej w końskich dawkach również nie widzę tylko po to by sobie poruchać na dyskotece

jak masz problemy z sercem doping już w ogóle odpada


  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Takich mocnych środków jak tren tymbardziej w końskich dawkach również nie widzę tylko po to by sobie poruchać na dyskotece

jak masz problemy z sercem doping już w ogóle odpada

Ten wzór środków w ogóle wziąłem z jakiegoś forum żeby mieć od czego zacząć, a w ogóle to baardzo boli jak się trzeba kuć w tyłek lub bark? :) A właśnie propo dyskoteki, też mam w tym swój cel, z lepszym wyglądem będę pewniejszy siebie i w ogóle więcej dziewczyn może się zakręci przy mnie itp. no wiecie jak jest :D Ja właśnie nie wiem czy to problemy z sercem bo ostatnio baardzo mało jem, no czasami potrafię wsunąć tylko frytki i jakieś mięcho na obiad i tyle na cały dzień... I od tego momentu co tak właśnie mało jem mam ten problem już nie mówiąc o tym, ze sypiam mało. Kładę się o 1-2 w nocy a musze wstać o 7 rano... Kiedyś jak jadłem trochę normalniej i trochę normalniej sypiałem to tak mi serducho nie szalało. 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

W sumie nie dorosłeś jeszcze do dopingu, w każdym razie tą rospiskę którą wkleiłeś zostaw. Wystarczy jeden środek i z takimi wymiarami i stażem, przy odpowiedniej diecie z treningiem dosłownie rozrywa.

Nie wiem czy tak będziesz pewniejszy siebie. Szmule trzeba umieć wyrwać, kij tam z wyglądem. Ja tam nigdy nie miałem problemu z nimi, znaczy miałem przez swoje niedojebanie mózgowe XD ale nawet jak przy Twoim wzroście mniej ważyłem i tak na mnie leciały, wcale nie chodziło o wygląd ani hajc.

 

Serce bardzo prawdopodobne, że od złego odżywiania, tak czy inaczej pasuje badania zrobić tymbardziej jak myślisz o "witaminkach".


  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

W sumie nie dorosłeś jeszcze do dopingu, w każdym razie tą rospiskę którą wkleiłeś zostaw. Wystarczy jeden środek i z takimi wymiarami i stażem, przy odpowiedniej diecie z treningiem dosłownie rozrywa.

Nie wiem czy tak będziesz pewniejszy siebie. Szmule trzeba umieć wyrwać, kij tam z wyglądem. Ja tam nigdy nie miałem problemu z nimi, znaczy miałem przez swoje niedojebanie mózgowe XD ale nawet jak przy Twoim wzroście mniej ważyłem i tak na mnie leciały, wcale nie chodziło o wygląd ani hajc.

 

Serce bardzo prawdopodobne, że od złego odżywiania, tak czy inaczej pasuje badania zrobić tymbardziej jak myślisz o "witaminkach".

Nom lepiej zostawię ją sobie na później :P Haha życiowe rady zawsze mile widziane :D

A gdzie mam pójść żeby zrobić badania na serce i się upewnić? I dużo się za to płaci? :P

 

PS: zdjęcie robione dzisiaj poniżej a następne wkleję albo w piątek albo w poniedziałek (nie jest bardzo tragicznie XD) i to co teraz mam osiągnąłem z tej sylwetki co tam wyżej jest przez te 2 miechy co ćwiczyłem, wiem jest lipa ale progres też jest :D

 

Zdjęcie dzień 1 - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Użytkownik Azart edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Wiesz badania przed cyklem nie tylko serce ale i ogólnie. Przy tak lipnym odżywianiu stawiałbym że te objawy są przez zachwianie elektrolitów ;)

 

Efekty na foto widać, ale zacznij porządnie jeść bo nic z tego niebędzie.


  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Wiesz badania przed cyklem nie tylko serce ale i ogólnie. Przy tak lipnym odżywianiu stawiałbym że te objawy są przez zachwianie elektrolitów ;)

 

Efekty na foto widać, ale zacznij porządnie jeść bo nic z tego niebędzie.

O kurna elektrolity jakieś, ja to w tym zielony jestem :D

Właśnie ciężko mi jeść regularnie i dużo bo mam bardzo skurczony żołądek pewnie przez takie jedzenie co do tej pory :P Ale się zrobi powolutku :)


  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

A czy ma to znaczenie ile piję wody dziennie? Czy jak piję np. mniej niż 3l to wolniej nabiorę czystego mięśnia niż gdybym pił więcej niż te 3l?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Na problemy z apetytem polecam kręcić aeroby 3x w tygodniu po 20-30min i staraj się spożywać mało napoi przy posiłkach, jak już to po;

Woda nie ma większego wpływu na nabieranie masy;

 

elektrolity czyli sód, potas, wapń, magnez ;)

 

 

Co do tych sterydów. Poco ?

Sport bez sterydów jest jak seks bez partnerki :crazy2:


  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

Na problemy z apetytem polecam kręcić aeroby 3x w tygodniu po 20-30min i staraj się spożywać mało napoi przy posiłkach, jak już to po;

Woda nie ma większego wpływu na nabieranie masy;

 

elektrolity czyli sód, potas, wapń, magnez ;)

 

 

Sport bez sterydów jest jak seks bez partnerki :crazy2:

Znaczy z apetytem nie tyle o co ale bardziej mam na myśli, że przychodzi czas na jedzenie a ja jeszcze najedzony po poprzednim :D 

Czyli pić po jedzeniu, mało. A dużo pić jak nie jem, kumam :D

To jakieś witaminy muszę kupić chcę sobie namotać od 2 miesiąca wakacji gainer + vitaminy z olimpa (ponoć są spoko) a jak na razie jadę na kreatynie, tylko. 

 

Haha w ogóle dobry przykład podałeś, dobrze gadasz gościu xdd 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

No i właśnie o to chodzi, jak zaczniesz kręcić aero rozkręcisz metabolizm i będziesz mógł jeść częściej ;)

Z witaminami daj sobie spokój, nie są Ci potrzebne. Ewentualnie jakieś pojedyncze jak np d3 (strzelam, ale większość ma jej za mało), gainer wg braków w diecie, osobiście jednak bym polecał dostarczać z pożywienia węgle i białko, ponieważ są dużo lepsze. Kreatyna luz tylko pamiętaj bez nadwyżki kcal i tak Ci gówno da.


  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

UWAGA UWAGA niestety zdj dopiero jutro bo problemy techniczne.. :D 


  • 0

Azart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:184
  • Przysiad [kg]:62,5
  • Wyciskanie [kg]:57,5
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Azart - w ślady Zyzz'a

NIE, NIE ODPUŚCIŁEM W ĆWICZENIACH TYLKO MAŁY ZASTÓJ BO KOMPUTER SIĘ POPSUŁ :)

 

ZDJĘCIA ;)

- [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 
Nóżki chude, ale zgrabne ^^ :D
 
Pozdro!!

Użytkownik Azart edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zyzz, ektomorf, początek, suplementy, dieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024