Skocz do zawartości


Zdjęcie

Redukcja?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

budo_bbx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja?
Nie je sie za to zboz, [b]produktow mlecznych[/b], olei, cukru itp.

Chude mleko raczej nie jest złe ja mam 0,5%(250ml) - białko 8g, węgle 12g(w tym cukry), tłuszcz 1,25g.

I nie wyobrażam sobie mojego dnia bez zjedzenia choćby jednej kromki chleba(ofc ziarnisty jak posiadam).

1.A jeszcze pytanie stosowaliście kiedyś biocla z zieloną herbatą na treningu mi doradził ziomek(co prawda ma jakieś dośw. w sportach/zbijaniu wagi bo staż ok.5lat)?

2.I zaciekawił mnie spalacz thermo speed tak przy okazjii wstąpiłem do sklepu popytałem się o spalacze doradził mi tego (55zł-120kapsów), wiem że pewnie tylko gadał byle bym kupił , ale i w necie mi się coś obiło o nim o uszy. Koleś sprzedaje nawet 15zł - 30-40kapsów jakoś tak co by mi chyba na 15 dni starczyło co myślicie kupić spróbować czy da jakiś efekt bo w sumie to nie jakaś mega kwota:)

3.Tak patrzyłem po białkach i są białka(w 100g) które posiadają ok.70g białka i ok.70 węgli i takie które posiadają ok.70g białka a węgli z 10g , na redukcje przy treningach to które sie bardziej nadaje?

PS. Jeżeli ktoś ma pisać "ogarnij się" czy coś w tym stylu niech lepiej w ogóle się nie wypowiada. Nie pasuje? Nie pisz. Po to jest forum żeby się wzbogacać wiedze. A ja wole się wszystkiego dokładnie wypytać niż na wstępie spierd*lić sobie wszystko, no ta.
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja?
Z uwagi na to, że czytasz w postach co piąte słowo (co skutecznie udowodniłeś w ostatnim poście), ja tutaj już nic nie piszę.
Szkoda mojego czasu.

Mam nadzieję, że temat się przyda innym.
  • 0

budo_benny hill
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja?


z braku wegli mozna dostac ketonuri o ile dobrze pamietam, niedobór tłuszczy w diecie moze odbic sie niedoborami witamin w nich rozpuszczalnych, jak sie myle to prosze zeby ktos poprawil ale na taka prosta logike te dwie rzeczy mi sie do glowy na pierwsza mysl cisna. Generalnie ja bym nie opierał swojej diety o tylko jedno żródło energi. Na innym forum ktos zrobil art o tym do czego moze dieta dukana prowadzic, tylko jeszcze nie mialem czasu sie z tym zapoznacl


W diecie Dukana wlasnie chodzi o doprowadzenie organizmu do stanu ketozy (ketonuria to objaw ketozy) co objawia sie wzmozonym spalaniem tluszczu.


Tylko możesz mi powiedziec czy ten stan jest aby na pewno zdrowy dla naszego organizmu? Czy lepiej stosować diete mieszana w polaczeniu z aktywnoscia ruchowa?

Z tego co wiem duzo osob chcacych zrzucic tluszcz i jednoczesnie zyskac miese stosuje diete paleo - czyli jedzenie rzeczy, ktore mogliby jesc nasi przodkowie zyjacy w jaskiniach - czyli nie jemy rzeczy przetworzonych - w skrocie - mozna jesc mieso, warzywa, owoce, "korzenie" (np ziemniaki) i orzechy. Nie je sie za to zboz, produktow mlecznych, olei, cukru itp.


Nie słyszałem ale brzmi ciekawie, tylko pewnie tez musza byc we wszystkim zachowane pewne proporcje, w ksiazce o zywieniu ktora aktualnie mecze jest porownanie procentowego udzialu kalorii pochodzacych z B/W/T w diecie z tym jaki maja one udzial teraz i wychodzilo ze jedli wiecej bialka i wegli a mniej tluszczu niz ludzie jedza teraz. Oczywiscie dodatkowo zywnosc nie przetworzona co tez ma na pewno swoj wplyw na zdrowie. Chociaz ja bym sie tej diety nie podjal, bez nabialu nie wytrzymam za dlugo, bez pieczywa jeszcze, chociaz od kiedy przywoze sobie chleb na zakwasie, domowej produkcji od mojej mamy to tez ciezko by mi bylo sie go pozbyc z diety.

Nie je sie za to zboz, [b]produktow mlecznych[/b], olei, cukru itp.

Chude mleko raczej nie jest złe ja mam 0,5%(250ml) - białko 8g, węgle 12g(w tym cukry), tłuszcz 1,25g.

I nie wyobrażam sobie mojego dnia bez zjedzenia choćby jednej kromki chleba(ofc ziarnisty jak posiadam).


Ale w tej diecie chodzi nie o to co nie jest zle a co jedli ludzie w paleolicie?

2.I zaciekawił mnie spalacz thermo speed tak przy okazjii wstąpiłem do sklepu popytałem się o spalacze doradził mi tego (55zł-120kapsów), wiem że pewnie tylko gadał byle bym kupił , ale i w necie mi się coś obiło o nim o uszy. Koleś sprzedaje nawet 15zł - 30-40kapsów jakoś tak co by mi chyba na 15 dni starczyło co myślicie kupić spróbować czy da jakiś efekt bo w sumie to nie jakaś mega kwota:)

... A ja wole się wszystkiego dokładnie wypytać niż na wstępie spierd*lić sobie wszystko, no ta.


W tym przypadku bardzo dobrze. Moim zdaniem spalacz jest zbedny. Po co wydawac kase i marnowac zdrowie na efekty ktore mozna uzyskac bez tego? Jakbys sie chcial wyrzezbic tak zeby wygladac jak Bruce Lee to ostatnie procenty mozesz palic spalaczem, ale tak to przynajmniej jak dla mnie zbedne.

3.Tak patrzyłem po białkach i są białka(w 100g) które posiadają ok.70g białka i ok.70 węgli i takie które posiadają ok.70g białka a węgli z 10g , na redukcje przy treningach to które sie bardziej nadaje?

PS. Jeżeli ktoś ma pisać "ogarnij się" czy coś w tym stylu niech lepiej w ogóle się nie wypowiada. Nie pasuje? Nie pisz. ...


A ja nie moge sie powstrzymać. Ogarnij się. W 100 gramach maja 70 gram bialka i 70 gram wegli? Jak w 100 gramach moga miec 140 gram? Moze odrazu 200gram bialka, 200 wegli i tluszczy -300 żeby wychodziło 100?
Zalezy kiedy chcesz to bialko ladowac. Jak na noc to te bez wegli, jak po treningu to moze byc z weglami. Chociaz ja bialka nie pije nigdy a zyje, musze zrzucic to zrzucam dieta i treningami.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja?
bialko jest spoko jedna paczka starcza mi zazwyczaj na 2-3 miesiecy bo jem je tylko w dni kiedy nie jestem w stanie dostarczyc odpowiedniej ilosci organizmowi. Co do diety paleo to jest fajna ksiazka "dieta paleo dla aktywnych" w emipku ja widzialem, mysle ze warto przejrzec. I tak mi sie przypomnialo na T-nation byl artykul z lekko zmodyfikowana dieta paleo jakies 1,5 miesiaca temu.
PS. W diecie dr. Dukana ograniczamy tez tluszcze do totalnego minimum, mysle, ze dla aktywnych lepszym sposobem na wypalenie tkanki tluszczowej i nie gubienie miesnii czy tez probe ich dalszego rozwoju lepsza jest dieta ketogeniczna.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024