Skocz do zawartości


Zdjęcie

nienawisc do policji wsrod mlodziezy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
435 odpowiedzi w tym temacie

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

... jak można pisać podobną bzdurę, że po pobiciu przez policję można dochodzić przecież swego. Czyli co, w trakcie bicia/poniżania/gwałtu na komisariacie mam być niewzruszony niczym Budda, a dopiero potem dochodzić swych praw - o ile nie znajdę sie u czubków, albo mnie nie wykończą, jak tego faceta, którego rodzina odebrała martwego z odbitymi nerkami i zmiażdżonymi jądrami? Mnie raczej rozum i instykt podpowiada co innego - uciekać dopóki się da radę, a gdy nie ma wyjścia walczyć...


Jeżeli rzeczywiście kiedyś tam trafisz na jakiś sadystów - to przekonasz się o tym, jak już będziesz skuty/zamknięty - wtedy to sobie pouciekasz czy powalczysz 8O
a może radzisz uciekać na widok każdego munduru - a jak dogonią walczyć? 8O

to:
Art. 222.
§ 1. Kto narusza nietykalność cielesną funkcjonariusza publicznego lub osoby do
pomocy mu przybranej podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności
do lat 3.
§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 wywołało niewłaściwe zachowanie się funkcjonariusza
lub osoby do pomocy mu przybranej, sąd może zastosować nadzwyczajne
złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia.
Art. 226.
§ 1. Kto znieważa funkcjonariusza publicznego albo osobę do pomocy mu przybraną
podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności
do roku.

jak Cię wsadzą, to się przekonasz, że to nie Panowie Policjanci są najgorsi, ale współwięźniowie...

moja rada:
CHLAĆ W DOMU
i się nie szlajać po pijaku

wtedy będzie mniej historii typu:
zeznania pijanego: łoni, Policjanty znaczy się mnie pobili i znieważali

kontra

zeznania dwóch trzeźwych funkcjonariuszy:
zachowywał się agresywnie, więc zastosowaliśmy środki przymusu bezpośredniego

słyszałem o zatrzymanym, który będąc skuty w czasie przesłuchania zaczął krzyczeć, że go biją i nagle walnął głową o kant biórka - jak ma się z tego funkcjonariusz wytłumaczyć, jak tamten krwawi z przeciętej twarzy???
  • 0

budo_kuro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Ok, niech wam będzie, nie będę się kłócił. Tak czy siak - A.C.A.B. 8)
  • 0

budo_usuuuusz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Nie ma żadnej nienawiści ( to za mocne słowo), ludzie muszą kogoś nie lubić, muszą z kimś walczyć. To, że dzieciaki w moim wieku mówią "nienawidzę psów, niejednemu już wklepałem z kumplami" znaczy tyle co pierdnięcie.
Policjanci zachowują się niekiedy jak gnoje, to fakt.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
ciekawe ilu wśród nas jest potencjalnych policjantów? :wink:
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
35/40
Może minąłem się z powołaniem? ;)
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Wystarczy wiedza z WOSu na poziomie 2klasy szkoly sredniej i takie ogolne zainteresowanie co sie dzieje na swiecie, 33/40
  • 0

budo_malytgb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
zbyt wiele twardych doznan .... A.C.A.B !! :evil:
  • 0

budo_radzyniak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
O matko sami internetowi wojownicy heh.
  • 0

budo_malytgb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
radzyniak nie pisz o mnie nic skoro niewiesz :) , niemam ochoty pisać kim jestem co robie z psami za duzo razy miałem doczynienia i niemam najlepszego zdania o nich :) pozdrawiam
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
To skoro nie masz nic konstruktywnego do dodania to po co się wypowiadasz?
:roll:
  • 0

budo_radzyniak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Wiem, wiem jesteś tajemniczym, zamaskowanym ninją, który w mroku Parku Saskiego czai się na niczego nie spodziewających się policjantów z rocznym stażem i zabijasz ich celnym strzałem ze swej kuszy z celownikiem laserowym. Potem wyrywasz im serca i zjadasz surowe a wszystko to dlatego że kiedyś nie powiedzieli przy legitymowaniu do Ciebie per 'proszę pana".
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

niemam ochoty pisać kim jestem co robie z psami za duzo razy miałem doczynienia i niemam najlepszego zdania o nich


Myślisz, że kogokolwiek interesuje opinia kogoś, kto sam przyznaje, że jest zerem? ;)
  • 0

budo_murzyn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Wśród młodzieży nie panuje nienawiść do policji, tylko raczej drażliwość wieku nastoletniego połączona z brakiem znajomości prawa i realiów.

Z własnych doświadczeń w kontaktach z policją na ulicy mogę podać prostą receptę. Jeśli oczywiście nie robimy niczego naprawdę złego, a jedynie zostaliśmy przyłapani na drobnym wykroczeniu (spożywanie w miejscu publicznym, przejście na czerwonym świetle) lub zwyczajnie wylegitymowani (najczęściej za gromadne obstawianie okolic pubów, placów miejskich, klatek schodowych itp.), to najlepiej:
1. Nie stawiać oporu - zachowywać się spokojnie
2. Rozmawiać maksymalnie kulturalnie
3. Nie rżnąć głupa ("panie władzo, ale gdzie pan widzi piwo") :)
...a często zdarza się, że sprawa rozchodzi się po kościach i policjanci widząc, że mają do czynienia ze zwykłym młodym człowiekiem, a nie jakąś patologią darują mandat i zamiast tego udzielą pouczenia.
Tylko raz na sporo przypadków spotkałem się z ewidentnym i niczym niesprowokowanym chamstwem ze strony funkcjonariusza. W każdej grupie społecznej znajdą się czarne owce.

Z tym legitymowaniem za wygląd to albo jakieś kompleksy, albo uważanie siebie za nie wiadomo jak groźnego kozaka :lol: Za wygląd może być wylegitymowany jedynie ktoś, kto ma wyjątkowo wredną mordę lub zachowuje się dziwnie/podejrzanie. Z reguły ludzie są legitymowani dlatego, że policjant musi w czasie służby zdobyć określoną liczbę punktów, żeby się do niego szef nie doczepił i nie obciął premii. Na ulicach nie dzieje się jednak aż tak dużo, żeby dało się zdobywać punkty jedynie za zatrzymanie przestępcy na gorącym uczynku lub ujęcie osoby poszukiwanej listem gończym, więc najczęstszym źródłem punktów jest wylegitymowanie odpowiednio dużej liczby osób - cała tajemnica z legitymowaniem. To jest oczywiście czynność dla klienta upierdliwa i generalnie strata czasu, ale warto rozumieć, że policjant nie robi tego złośliwie, tylko dlatego, że musi.

Podsumowując - dużo zależy od naszego podejścia i umiejętności negocjacji. Kulturą osobistą i umiejętną dyplomacją można rozładować nawet początkowo negatywnie nastawiony do nas patrol.

Pzdr :-)
  • 0

budo_malytgb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
heh widać ze sami panowie policjanci tutaj są ,,,, albo ci co codzienie siedza w domu i ogladaja filmy typu " Rambo 4 " i pozniej sie napinaja na tym forum a szczegolnie w dziale ulica. Gowno wiecie o policajntach , nie siedzieliscie na dołkach ani w arescie śledczym , wiec nie gadajcie mi kim jestem a ni co robie . Kazdy ma swoje zdanie na ich temat , ale wiekszosci z was nie mialo z nimi doczynienia bo wiecznie siedzicie na tym forum albo w domu . Moge z duma na twarzy powiedziec HWDP sto razy !!
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Yyyy...eeeeeeee, w arescie sledczym to sie za ladne oczy chyba nie siedzi? Zreszta to co ty takiego robisz, skoro masz ciagle doczynienia z tymi "zlymi" policjantami? Bo ja to co najwyzej zostane o pierwszejw nocy wylegitymowany, powiem dobrywieczor, dowidzenia i jest ok. Jak ty na policjanta "dziendobry" odpowiadasz, "cHWDP!!", to trodno sie dziwic, ze masz pozniej z nimi jakies przygody. Skoro TYLE razy cie spotkalo cos zlego z ich strony, to moze spojz na siebie chociaz raz z boku i przemysl dlaczego tak postepuja, co? Zreszta smieszy mnie towj tok rozumowania. Ukazuja ludzki sposob zalatwiania spraw z policja-internetowi napinacze, pewnie same leszcze i lamusy pryszczate albo spasione. Jesli ktorys npaisze ,HWDP, to jest kozak :roll: :roll: Nie mam pojecia ile masz lat ale chyba jestes jeszcze jakims gimnazjalista-napinaczem.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

heh widać ze sami panowie policjanci tutaj są ,,,, albo ci co codzienie siedza w domu i ogladaja filmy typu " Rambo 4 " i pozniej sie napinaja na tym forum a szczegolnie w dziale ulica. Gowno wiecie o policajntach , nie siedzieliscie na dołkach ani w arescie śledczym , wiec nie gadajcie mi kim jestem a ni co robie . Kazdy ma swoje zdanie na ich temat , ale wiekszosci z was nie mialo z nimi doczynienia bo wiecznie siedzicie na tym forum albo w domu . Moge z duma na twarzy powiedziec HWDP sto razy !!


A ja mogę z dumą powiedzieć: fajnie, że nie jestem taki głupim cieciem jak Ty :-)
  • 0

budo_malytgb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
heheh ajj ludzie .... gimnazjalista nie jestem bo juz dawno je skonczyłem ... cieciem tez nie bo raczje prowadze inny tryb zycia niz siedzenie na necie . Juz nie mogłem wytrzymac i musze to napisać o co mi lazi z tymi psami bo troszke nie jasno tutaj ..... jedze na mecze bardzo czesto jest tak ze zostajemy pałowai lub ponizani przez policje , niewiem po co tutaj pisze swoje zale i tak wiekszosci z was ma nas za bandytów , meneli itd. niestety ale kibice sobie wyrobili taka opnie , ale dzis juz jest inaczej . Policja czesto staje sie glownym prowokatorem na meczach lub w drodze na nich , najczesciej na meczach wyjazdowych . Ostanio paru kibców ktorzy sie bawili na jeden z dyskotek na slasku .... zostali spisani przez policje po czym panowie nieibescy spytali komu kibicuja oni ze Gornikowi Zabrze ... niebiescy spytali czy byli na meczu KSG-Legia (przypominam ze wtedy doszlo do awantury) chopcy powiedzieli ze byli , po czym policja zaczeła ich pałowac i wzieli ich na 48 . heh jesli chodzi o inne strony (nie mecze tylko inne) to zbyt wiele tego jest , np. rano wbija policja do mnie do domu,skuwaja w kajdany i biora na komiasariat po paru godzinach odsiadki dowiaduje sie ze jestem swiadkiem .... juz nie mowie co sie dzialo na komisariacie ... wiadomo przypadek ale jak wy byscie sie czuli gdy jestescie nie wini a policjanci po kolei wam jadą " pierdolony złodziej " , " krasci ci sie zachcialo?" . Takze nastepnym razem darujcie sobie te komentarze typu " ciec " , "gimnazjalista" bo raczej tylko ciecie i gimnazliasci siedza przed kompem 24 h i zaliczaja panny od strony do stronki . !! tyle odemnie
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
A nie mozna bylo tak odrazu :?:
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
tak czy siak z tego co wiem to gimnazjum wprowadzili w system oswiaty niedawno wiec piszac ze gimnazjum skonczyles dawno temu dajesz dowod ze pewnie krazysz aktualnie w okolicach matury.. nie zeby to bylo zle - po prostu od taka luzna uwaga :lol:

a co do kontaktow z policja - nie robie burd na meczach, nie jestem huliganem, jak mnie patrol zatrzymuje to milo i grzecznie mowie "dzien dobry" i zadnych problemow z nimi nie mam.. a nawet milo sobie mozna z nimi czasami pogadac :)
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Zamiast się cieszyć, że smoły na nich nie leją... bądź wdzięczny trochę - ja bym na przykład lał ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024