Skocz do zawartości


Zdjęcie

nienawisc do policji wsrod mlodziezy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
435 odpowiedzi w tym temacie

budo_matteo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MMA POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Jeżeli czujesz się poniżany i dyskryminowany przez policje lub policjanta, to napisz oficjalny raport do jego przełożonych lub wytocz mu sprawę z powództwa cywilnego… „Prawo jest równe wobec wszystkich, wszyscy są równi względem prawa.” Jeżeli pozwalasz za „niewinność przetrzymywać się w areszcie, pałować, poniżać, skuwać w kajdanki… a jedyną reakcją jest „ HWDP” do tego pisane z błędem, to naprawdę Ci współczuję przystosowania do życia w społeczności.
  • 0

budo_malytgb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
wrr za szybko pisałem i mialo byc ze szkole juz dawno skonczyłem .... a pisac o tym wszystkim , chodzic po sadach to wielu ludzi kobinowało ale niestety z policja nie wygrasz,zawsze sie znajdzie jakis świadek ktorego wogole tam nie bylo . Co do meczów to widze ze naprawde nie jestescie "kumaci" jak na mecz dojedza jakis Fan Club to policja czasem z nudów,"zeby bylo szybciej" lubi popałować żeby zrobili 10 km w 3 sekundy , jeśli sie postawisz biorą cie na komede gdzie masz wpierdol,a nawet mozesz isc siedziec .Zbyt wielu moich kumpli odsiaduje wyroki teraz dosłownie za nic , strali się postawić paną niebieskim , chronic swoich praw , ale tak jak juz mowilem z nimi nie wygrasz.Niema sensu życ w tym kraju , ci co nie maja stycznosci z policja to albo maja farta albo poprstu nan ich też przyjdzie czas,pomylone akcje i takie tam :) . A mi juz policja tak zagrała na nerwach ze nie jestem w stanie powiedziec dziendobry , to porostu nie nawisci , wiadomo mam pewien dystans bo wiem co mi grozi gdy bede cwaniakować . Ostanio mojej dziewczynie ukradli torebkę,zadzownila na policje hee do dzis torebki niema . i powiedzcie mi od czego oni są w tym kraju ? Nawet gdy łzy do oczu bedą mi cisną nie bede współpracować z policja . dla wielu to jest nie normalne ale nienawisci jest zbyt wielka by o tym wszystkim zapomieć . pozdrawiam kumatych
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

..., nie siedzieliscie na dołkach ani w arescie śledczym , ...

Będąc młodym zbuntowanym nie raz dostałem od policjanta, ani razu pałką na ogół pięściami i butami, rzucałem w nich kamieniami i butelkami z benzyną.
Byłem na dołku, byłem skuty, rzucony na glebę i skopany. Nie mów więc, że nie znam policji od złej strony.
Co nie zmienia faktu, że kolesie tacy jak ty uważający haslo "CHWDP" za naczelną ideę życia są po prostu debilami.
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

.... Ostanio mojej dziewczynie ukradli torebkę,zadzownila na policje hee do dzis torebki niema . i powiedzcie mi od czego oni są w tym kraju ?...

Nie wystarczy zadzwonić:
na Policję to trzeba się przejść, wyczekać pokornie na osobę z dyżuru, zgłosić oficjalnie sprawę - do protokółu, podpisać się wiele razy, odebrać pouczenie dla pokrzywdzonego, poczekać aż sam PAN OFICER DYŻURNY raczy klepnąć papiery funkcjonariuszowi z dyżuru (nic dziwnego że chodzą wkurwieni - ci z dyzuru) i spokojnie poczekać na umorzenie z powodu nie wykrycia sprawcy i wpisaniu sprawy do rejestru przestępstw - a jak masz fart (czyli należysz do tych 20% wykrytych kradzieży) to kiedyś jakiś łepek wpadnie podczas rutynowej kontroli z Twoim dokumentem, telefonem, radiem, a panowie Policjanci wezwą Cię w celu odbioru depozytu, a dzień będzie wprost piękny, tylko śpiew ptaków zagłuszy czasem wrzask rozpytywanych na górze chuliganów....
.... a może to radio na górze za głośno nastawili Panowie Kryminalni i stąd ten hałas...

...ja tam nie wiem!

Ps. Lubię zaglądać w dekolty niektórym Policjantkom, ale czy to zbrodnia???
  • 0

budo_mojojojo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan / Nepal
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
pytanie bylo skad agerasj mlodych ludzi do policj mysle ze znam osobe ktora by to wyjasnila pan Brunon Holyst on na pewno wie bende na jego wykladzie za tydzien nieomieszam go zapytac
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

a jak masz fart (czyli należysz do tych 20% wykrytych kradzieży) to kiedyś jakiś łepek wpadnie podczas rutynowej kontroli z Twoim dokumentem, telefonem, radiem, a panowie Policjanci wezwą Cię w celu odbioru depozytu, a dzień będzie wprost piękny

pan policjant mi nawet polecil combat zamiast karate na przyszly raz :wink: oprocz tego byli bardzo mili.
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Mój telefon też tak znaleźli... Najpierw musiałem jechać do Chrzanowa po odbiór, a potem na rozprawę do Krakowa. :?
Ale w sumie dzięki temu wyruchałem sąd na całe 3 zł. :lol:
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
z policją to jest różnie. Tak np. wyglądało to na wczorajszej masie krytycznej:

tak naprawde CIezko bylo im sie do czegokolwiek doczepic
jechali za nami po cywilnemu, jezeli dobrze pamietam to raz nawet probowali w grupe wjechac. Tych mlodszych od debili, szczeniakow itp. wyzywali. Najgorsze, ze jak zobaczyli, ze to policja to momentalnie uciekli na chodnik, a przeciez na chodniku mandat moga dostac, na ulicy nie - bo za co. Jechali w sumie za nami az do wiezy cisnien. Gdzie nasz blad - skrecilismy w lewo z prawego pasa. Wtedy juz nie wytrzymali, mieli do czego sie doczepic, kazali zjechac nam na chodnik. Wiekszosc uciekla. My zostalismy. Mialem wrazenie ze zaraz nas bic zaczna. Wkoncu rowerzysci to te chuje co na rowerach jezdza. Straszyli, ze zaraz drogowka przyjedzie i nas wszystkich zabierze. Wymyslali jakies prawa z kosmosu dla ktorych nie wolno wogole nam istniec. No i ladnie wytluaczyli ze wypadek na lodzkiej to tez wina rowerzystow. (chodzi o zeszłotygodniowy wypadek w Kaliszu, co kierowca poloneza wjechał w kolarzy) Bo jak by na rowerach nie jechali to by wypadku nie bylo.


  • 0

budo_kuro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
No, bo wszystko to Żydzi, pedały i cykliści... :cry: Co i rusz człowiek czyta, co ta hołota wyprawia....
  • 0

budo_kuro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
No i kolejny wyskok panów w mundurach...Kuriozum już po prostu. Szczególnie przedostatni wpis (strona 2) to jest szok, jaki poziom reprezentuje polska policja :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

No i kolejny wyskok panów w mundurach...Kuriozum już po prostu. Szczególnie przedostatni wpis (strona 2) to jest szok, jaki poziom reprezentuje polska policja :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Przecież od tego są anarchiści, żeby ich lać pałami :twisted:
  • 0

budo_kuro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Tam nie byli tylko anarchiści (pałą to sięsam zlej), ale tez prawica, libertarianie, ekolodzy, działacze społeczni, katolicy...Lecz się z obsesji.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Ja się po prostu cieszę, że czasem policja robi to, za co się jej płaci.
  • 0

budo_kuro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Płaci się za katowanie ludzi? Mam nadzieję, że saserwują ci to, za co płacisz....

Heh, przypomniało mi się opowiadanie z "Fantastyki" z lat 80 tych początku - "Czy to pan zamawiał tortury?" - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :roll:
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

No i kolejny wyskok panów w mundurach...Kuriozum już po prostu. Szczególnie przedostatni wpis (strona 2) to jest szok, jaki poziom reprezentuje polska policja :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Przecież od tego są anarchiści, żeby ich lać pałami :twisted:

Tak samo pałami są lani kibice na meczach... aa zapomniałem to przeciez bydło a bydło0 od tego ejst by lać ich pałami :roll:
Pojawia się pytanie, kogo w tkaim razie pałami nie lać? :lol:
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Centrum Informacji Anarchistycznej - szalenie wiarygodne źródło informacji...

...nie przyszło Ci kiedyś go głowy, że to co czytasz jest tendencyjne, naciągane i mało wiarygodne?

Jakbyś poczytał zeznania gwałciceli, włamywaczy, rozbójników, złodziei, paserów, narkomanów i tym podobnej hołoty - wierząc w to co plotą - to byś powiedział "co za niewinni ludzie, a ci Policjanci, Prokuratorzy, Sędziowie, Ławnicy to fałszywa, zakłamana klika (łapią niewinnych chłopaków, biją, poniżają, zamykają, fabrykują dowody, kłamią...).
...a jakbyś dla odmiany poczytał zeznania ofiar - to może by Ci się otworzyły oczy...
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

Pojawia się pytanie, kogo w tkaim razie pałami nie lać? :lol:

nigdy w zyciu nie dostalem pala!
jestem nienormalny :)
  • 0

budo_kuro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
Dziękuję, Kselos, że ze względu na moje poglądy polityczne zrównujesz mnie z hołotą. To doprawdy pokazuje twoją klasę....
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy
KURO jak Twoim zdaniem powinno być zorganizowane państwo?
Mam wrażenie, że nie lubisz policji :wink: - w takim razie jeżeli założymy, że można ją rozwiązać co proponujesz w zamian? Kto i w jaki sposób ma zapewnić bezpieczeństwo i porządek w państwie?
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: nienawisc do policji wsrod mlodziezy

Dziękuję, Kselos, że ze względu na moje poglądy polityczne zrównujesz mnie z hołotą. To doprawdy pokazuje twoją klasę....


Proszę!
Bestia zawsze gotowa do usług!

..ale nie sądzę abym Cię zrównywał, raczej jest to rozszerzająca interpretacja mojej wypowiedzi, gdyż wyliczyłem dokładnie kogo zaliczam do hołoty - tzn. przestępców. Z tym że jak się czyta wersje obu stron - to człowiek nabiera dystansu, bo do końca nie wiadomo kto ile kłamie...
Znam wielu funkcjonariuszy płci obojga, są to w wiekszości dobrzy ludzie, są bardziej ludzcy ode mnie i wcale nie są okrutni!
Jedna pani sierżant z 8 letnim stażem jest dumna z tego, że nigdy nikogo nie uderzła...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024