Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
238 odpowiedzi w tym temacie

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Ja tam sie nigdzie nie doszukałem informacji że był instruktorem ale to pewnie moje przeoczenie :wink:
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
no nie wiem - mnie zawsze uczyli ze dopoki mozna to negocjujesz - a jak siegasz juz po rozwiazania silowe to robisz to szybko i skutecznie.. wiec jesli juz zdecydowal sie na bojke to mogl kopnac porzadnie (bo np nie wiedzial czy tez zulik po jego kopnieciu nie rzuci sie na niego (np z nozem w rece) wiec nalezalo wyeliminowac zagrozenie od razu)

poza tym jesli chodzi o mnie personalnie - ja tam nie widze na tym filmie uzasadnienia dla stosowania przemocy - ten typek byl nieszkodliwy, w dodatku sam na dwoch, a ze sie pultal troche? to nie powod zeby od razu mial dostac kopniaka w glowe.. mozna to spokojnie bylo zalatwic slowami a nie piesciami
  • 0

budo_gold_lion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
sadze ze slowami by zbyt wiele nie zdzialal. Przypuscmy -ej kolego masz jakis probelem? a zulik tekst w stylu -uga buga spierd.alaj :( Jak sam zauwazyles nie bylo to jakies smercionosne kopniecie, w sam raz zeby go lekko utemperowac badz zniewazyc (cos jak plaskacz)
  • 0

budo_tobi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Tak więc uznajmy, że to była część tych negocjacji :D Też nie jestem zwolennikiem głupich dyskusji z żulami - do większości argumenty inne niż siłowe nie docierają. A tu sprawa załatwiona szybko i skutecznie, jak sam widziałeś - bez większych obrażeń :)
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami

A tu sprawa załatwiona szybko i skutecznie, jak sam widziałeś - bez większych obrażeń Smile


Veni,vidi,vici.Przybyłem,zobaczyłem,skopałem dupę :D
  • 0

budo_maro92
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mroźnej północy

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Oj panowie nie urwalo mu glowy, bo energia przeszla przez cialo na siatke :) :wink:
  • 0

budo_slim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Jak na moje oko , akcja wykonana fachowo .... szybko , skutecznie .. "napastnik" niespodziewal się tego kopniecia , oberwał ... wycofał sie , zrozumial to i owo , czego chcieć więcej ?

To niemiała być bójka tylko pokazanie wyższości , przynajmniej tak mi sie wydaje ...

Po cholere sie doszukiwac aspektow czysto technicznych , jak ktos powiedzial na ulicy niebedziesz patrzyl na technike, tylko na to jaki efekt ma kopniecie . Kopnal szybko , widocznie niechciał mocno , bo po co odrazu demolować komus twarz , zeby poczuc sie panem ? ze dokopało sie pijaczkowi z siateczką w ręku ? bezsens ... kopnal raz, i wystarczylo zeby zrozumiał ... nie musiał odrazu masakrować twarzy ;]
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami

no nie wiem - mnie zawsze uczyli ze dopoki mozna to negocjujesz - a jak siegasz juz po rozwiazania silowe to robisz to szybko i skutecznie.. wiec jesli juz zdecydowal sie na bojke to mogl kopnac porzadnie (bo np nie wiedzial czy tez zulik po jego kopnieciu nie rzuci sie na niego (np z nozem w rece) wiec nalezalo wyeliminowac zagrozenie od razu)

poza tym jesli chodzi o mnie personalnie - ja tam nie widze na tym filmie uzasadnienia dla stosowania przemocy - ten typek byl nieszkodliwy, w dodatku sam na dwoch, a ze sie pultal troche? to nie powod zeby od razu mial dostac kopniaka w glowe.. mozna to spokojnie bylo zalatwic slowami a nie piesciami


A skąd wiesz co było wcześniej a co było później ... pozatym słyszałem, że wczesniej mieli jakiś zatarg ... ostatnio nawet spotkałem na siłowni tego znajomego ale było za duzo ludzi dookola by pogadać z Nim dokładnie o tej akcji ...

Pozatym nie jest on instruktorem tak jak to napisałeś ... poprostu brązowy w karate Kyokushin ... a kopnięcie zapewne wyprowadził na tzw. ,,odczepne,, a ni by zrobic mu większą krzywde ...

Miałem podobną akcje z 5 lat temu z żulem i też ,,na odczepne,, dostał przedniaka - i też nie chciałem mu zrobić krzywdy - z jednej strony nie wiele myślałem wtedy tylko poprostu kopnąłem, wleciał w krzaki a ja poszedłem do domu ... czasem nie ejst konieczne wdawać się w ostra wymiane ciosów, jak wystrczy 1 - ostrzegawczy ;]
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Jaka miałem wczoraj akcje 8O

... Byłem w pracy ... zdjęcia do Glina 2 ... miałem zabezpieczać plan zdjęciowy do jednego ujęcia ... akcja : 3 w nocy, porachunek ,,mafiozów,, , mała sprzeczka przy autach i pościg [zdjęcia kręcone między 21 a 4 rano]

Pojechalismy na miejsce - jakaś taka biedniejsza ulica w Warszawie [nie wiedziałem za bardzo gdzie bo nie jestem z Warszawy]

Ustawiłem się na ulicy, poprzestawiałem ludzi z ekipy w bezpieczne miejsca ... widze 6 typków stojących na brzegu krawężnika, gapiących się na to co robimy [nie dziwie się, ekipa telewizyjna zawsze ściaga uwage] - słysze od operatora kamery ,,Ci panowie na chodniku przed bramą, są w kadrze'' - raz, że byli w kadrze, dwa - przy trasie przejazdu.

No to ja biegnąc w tamto miejsce, mówie przez radio ,,ide zabezpieczyć teren - momencik,,

Podchodząc zauważyłem, że w bramie jest kolejnych 4, ze 3 panny i jakaś starsza kobieta.

Przyznam, że byłem lekko ,,zaniepokojony,, ale mówie : ,,Przepraszam, jesteście w kadrze, czy możecie wejśc do środka bramy by was nie było widać '' - gestykulując również rękoma podąrzenie w strone wnętrza kamienicy. [kilku z butelkami z piwem, palących fajki itd]

Goście : ,,Ok nie ma problemu,, - cofnęli sie do środka razem ze mną. Zostałem tam by znów nie wszyli ... gadam z Nimi gadam i słysze w radiu ,,Mirek skończylismy teraz twoje zdjęcia,, - porzegnałem się z Nimi

Podchodze do moich ludzi a znajomy : ,,Gdzieś ty kur***poszedł,,
Ja : ,,Zabezpieczyć plan - a co,, ??
Kolega : ,,I przestawiłeś ich by weszli w brame i stałeś tam cały czas z Nimi,,
Ja : ,,Tak - coś w tym dziwnego,, ?? [standardowa procedura więc, nie wiedziałem o co mu chodzi]
Kolega : ,,A wiesz gdzie Ty jesteś,, ?? - na Brzeskiej, na Pradze,,
Ja : ,,No i,, ??
I tak pare sekund znajomi sie na mnie patrzyli na mnie ... i dopiero wtedy do mnie dotarło 8O

Ale przyznam, że goście całkiem w porządku, nie kozaczyli, ani nic - widać w nich pewność siebie ... pogadałem z nimi na luzaku - jeden nawet chciał mnie poczęstować ,,machami,, a jak odchdoziłem od Nich to zyczli mi powodzenia podczas zdjęć - ale widać było, że ... są u siebie i niczego się nie boją ...

Później ze 2ch stwarzało lekki opór, któremu się nie dziwie, bo żeby przeganiać mnie z przed swojego bloku też bym nie chciał ... ale po negocjacjiach ustąpili ...
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Ja nie z Warszawy, proszę o wytłumaczenie :wink: Praga to taki Bronx?
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
to tak na serio z ta dzielnica? czy po prostu to sa jakies mity typu wchodzisz w jeden rejon i juz z niego nie wychodzisz :lol:
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Taki trójkąt bermudzki :) :?:
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
nie wiem czy wchodzisz i nie wychodzisz, ale fakt, ze to najgorsza i najostrzejsza dzielnica w Wwa, czesto zolnierze gromu w ramach stazu paramedyka* jezdzili karetkami obslugujacymi wlasnie tamte regiony. Te nieszczesne oslawione patrole antyterrorystow (swoja droga durny pomysl) tez byly rzucane glownie na prage.

*w ramach stazu lekarskiego jezdza normalnie w karetkach, podobnie jast na calym swiecie w jednostkach specjalnych
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
oj już bez przesady, różnie bywa, ale cię od razu nie zamordują.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
wiec musze tam sie wybrac i osobiscie przekonac :)
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami

to tak na serio z ta dzielnica? czy po prostu to sa jakies mity typu wchodzisz w jeden rejon i juz z niego nie wychodzisz :lol:


Nie lubie ściemniaczy i kozaków ... więc mówie jak było ... heh idąc tamtędy samemu za dnia a tym bardziej wieczorem mamy pewnie z 90% szans zaczepienie przez kogoś
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
A gdzie trwa wieksza wojna: w krakowskiej nowej hucie czy w warszawskiej pradze?
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami

Nie lubie ściemniaczy i kozaków

Luz, luz, tylko pytam czy faktycznie ta dzielnica jest tak niebezpieczna, bo piszesz, ze nie jestes z Warszawy, a na 90% ktos mnie tam zaczepi, czyli wiesz to pewnie z opowiesci. A ja chce wlasnie wiedziec, czy ktos oprocz opowiesci, cos z doswiadczenia powie.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami

A gdzie trwa wieksza wojna: w krakowskiej nowej hucie czy w warszawskiej pradze?


Podobno w Pradze. Chodziłem kiedyś do szkoły w NH i nie chcę sobie tego nawet wyobrażać :?
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Tak bardzo Cie gnebili? Chcesz o tym pomowic? :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024