Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
238 odpowiedzi w tym temacie

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
hehehe no to mnie rozbawiliście :) Jak w tej reklamie Sprite, koles z szalikiem Legii wysiada na peronie w Krakowie...
A tak poza reklamą, jeśli idziesz ulicą, jesteś przechodniem. Możesz mieszkać za rogiem, dwie przecznice dalej, być alfonsem, bandziorem, tajniakiem, księdzem... Jakie to ma znaczenie? Skoro byliście z ekipą, to nie myślcie, że na Pradze mieszkają debile. Menele może tak ale nie debile. Z ciekawością patrzyli sobie chłopaki, jakbyście ich poprosili o jakąs pomoc, pewnie za flaszke sami by zagrali meneli hehehe.
Trójkąt bermudzki 8O to na bedmudach.
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
No właśnie takie ma znaczenie, że byłem z ekipa filmową - pełno ludzi kamer i wogóle ... i jest róznica bo gdbym szedł sam, gdyby nie było zdjęć to ... nie porozmawiał bym sobie z Nimi jak wczoraj ... pzoatym czy ja mówiłem, że są debilami ?? wręcz przeciwnie - całkiem w porządku mi się z Nimi rozmawiało ... wtedy ... w innych okolicznościach byłoby zapewne inaczej ...
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami

Trójkąt bermudzki 8O to na bedmudach.

No co Ty, na prawde 8O :?:
  • 0

budo_boro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:eNHa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Nie wiem jak jest w Pradze(czy też na Pradze) ale w Hucie wejść wieczorem w środek obcego osiedla to jest pewna śmierć :-)
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami

Tak bardzo Cie gnebili? Chcesz o tym pomowic?


Tak sobie. Do budy tam chodziłem tylko rok i większość dni spędziłem na wagarach. Za wesoło mi tam nie było, bo przeprowadziłem się z Wrocka wtedy i nie miałem żadnych kontaktów.

Ale szkoła to chuj, chodziło mi o drogę na autobus ze szkoły i z powrotem. Czasami kilkakrotnie w ciągu jednego dnia mnie próbowali oszyć, w końcu się w rutynę popadało - "macie plecak, przeszukajcie sobie" zanim się odezwali jeszcze ;)

Natomiast wpierdolu nigdy nie dostałem i nikt nigdy nie próbował.
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami

Nie wiem jak jest w Pradze(czy też na Pradze) ale w Hucie wejść wieczorem w środek obcego osiedla to jest pewna śmierć :-)


No tak .. i tak samo jest na Pradze na tej ulicy zwłaszcza ... ale inna sprawa gdy jest ekipa filmowa i coś się dzieje na osiedlu ...
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
bronx to spoko dzielnica
zadnych problemow na bronxie nigdy nie mialem( a wracelem czesto z treningow grubo po 1 nad ranem)
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Cheetah, wiekszosc zycia mieszkałem na Targówku (pare km na polnoc od Brzeskiej, teraz pare lat na Grochowie (pare km na poludnie od Brzeskiej :D ). Wiele razy wiec bywalem tez w okolicach Brzeskiej, akurat stamtad malo kogo znam,sam, o roznych porach. Musze ci powiedziec, że normalne miejsce, jakich wiele w Polsce, na świecie. O pewnej porze wypada bardziej uważać i tyle. Spotyka się takich samych ludzi, jak gdzie indziej.
Ale skoro mowisz, że to byla Twoja najbardziej kozacka akcja ...
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
dokładnie.
nie raz łaziłem po Pradze po nocy i jakoś nikt mnie nigdy nie zaczepiał.
mój kupel mieszka na Pradze, wraca po nocy i żyje.
może być czasem niebzepiecznie, ale bez przesady z takimi tekstami w stylu: " pójdziesz raz i juz nie żyjesz".
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Cheetah, przecież w razie co możesz zawsze jakieś "wyskoki z brazylijskiego jujitsu" zrobić :) :wink:
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
nie wiem jak jest z pragą w warszawie ale podejrzewam że tak samo jak z wildą w poznaniu.O wildzie zawsze miałem jak najgorsze zdanie.Zawsze tam pełno ekip w bramach stoi i w ogóle po zmroku to ciężko tam się raczej spaceruje:) Taka typowa 13 dzielnica.Ale zawsze jak gadam z kimś kto tam mieszka to mówi że to w sumie miejsce jak każde inne.Mogą cię zaczepić na wildzie tak samo jak i na łazarzu czy jeżycach:) Chociaż słyszałem o takich akcjach że jak koleś zaczął kozaczyć jakiejś ekipie na ulicy to po 20 minutach zlokalizowali go gdzie mieszka i wjechali mu do chaty i zbutowali na oczach rodziców 8O nie wiem czy to prawda ale brzmi hardcore`owo.Słyszałem też o jednym kolesiu z Poznania,który do tego stopnia lubi się namiatać na ulicach że wybiera się na spacery po wildzie w koszulce Legii :lol:
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
hehe no ten z koszulką Legii to dopiero kozak :D : :)
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
jak wspominałem wcześniej, bywałem "na Brzeskiej" - ten niby trójkąt stanowi Brzeska/Ząbkowska/Białostocka. W godzinach pracy, gdy przejeżdzałem tamtedy wiele razy (taka praca, cóż poradzić :wink: ), rzucał mi się za każdym razem pewien widok. Przed tymi samymi bramami chodzily dwu - trzy - i wiecej osobowe grupki tatusiów z wózkami dziecięcymi. Dresik, kajdanik, amstaff i wózek.
W okolicach jest mnóstwo marketów i tak sobie pomyslalem wtedy (to miewało miejsce 3-4 lata temu), że niektórych z nich żony być może pracują w takich marketach, za psie ale jakieś pieniądze, oni sami też chcieli, to tu, to tam...ale albo za cośtam w papierach nie mogą, ale komuś się ogólnie nie podobają... więc w ciągu dnia oni się opiekują dziećmi, a żony zarabiają... To było parę lat temu, gdy bezrobocie było spore, gdy frustracja ludzi objawiała sięw różny sposób i różnie sobie ludzie z nią radzili.
Gdyby wtedy taki "dresiarz" z Brzeskiej został gdzies w sprawie pracy, na której by mu zależało, odrzucony, ze względu na adres zamieszkania, czy dres... gadałby na spacerze z dzieckiem o tym z drugim kumplem, którego żona pracuje w kosmetycznym...
Przy takich frustracjach to dopiero może normalnemu facetowi ODPIERDALAĆ :roll:
A jednak, w nocy, jakaś ekipa filmowa, coś sie dzieje, jakiś koleś do nas podchodzi od nich, z radiem, dowiemy się, co to za film...co? cofnąć się? nie ma sprawy...

Tak mnie naszło, bo wqurwiają mnie stereotypy (aa, ja nigdy, odkąd pracuję, nie mialem z pracą takich problemów)
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Z tym trójkątem to ja żartowałem i nie miałem pojecia ze jest takie cos na Pradze :)
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Blizna20 - opowiesci o Wildzie to czysta bajka, albo przynajmniej przeszlosc, bo jezdzilem tam przez ponad rok do laski bardzo czesto i nigdy nawet nie widzialem podejrzanych typow. Teraz to chyba Jezyce albo Lazarz sa na topie w opowiesciach.
  • 0

budo_tigeru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami

Nie wiem jak jest w Pradze(czy też na Pradze) ale w Hucie wejść wieczorem w środek obcego osiedla to jest pewna śmierć :-)



Buahahahahaha.
Też mieszkam w NH i powiem Ci że miejsce jak każde inne :)
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
ee na jezycach bardzo życzliwi emerycie, gdy zapytałem o pocztę to mnie starszy pan zaprowadził, a te opowieści to może z piosenki Peji :)
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami

Cheetah, wiekszosc zycia mieszkałem na Targówku (pare km na polnoc od Brzeskiej, teraz pare lat na Grochowie (pare km na poludnie od Brzeskiej :D ). Wiele razy wiec bywalem tez w okolicach Brzeskiej, akurat stamtad malo kogo znam,sam, o roznych porach. Musze ci powiedziec, że normalne miejsce, jakich wiele w Polsce, na świecie. O pewnej porze wypada bardziej uważać i tyle. Spotyka się takich samych ludzi, jak gdzie indziej.
Ale skoro mowisz, że to byla Twoja najbardziej kozacka akcja ...


hehe nie była najbardziej kozacką akcją tylko poprostu świeżą i dość ciekawą ...
Pozatym nie mówie, że Brzeska jest taka czy siaka - to poprostu rejon podwyrzszonego ryzyka a tak to miejsce jak każde inne ...

A co do ,,wyskoków z bjj,, - to prosze sobie darować takie coś, bo nie będe aż tyle pokutował za czyjąś głupotę ...

ps. za 2 tygodnie mam tam znowu zdjęcia :)
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
nie no Łazarz teraz przejmuje powoli pałeczkę po wildzie.Ja też łaziłem trochę po wildzie i był luz ale po zmroku to spieprzałem jak najszybciej :)
  • 0

budo_spike spiegel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Może być różnie...
Pewnie podziałała na nich magia kina. ;)
Gdybyś nie miał "wsparcia" ekipy filmowej mogło być (nie musiało) nie ciekawie.

Jakiś czas temu mój brat, razem z żoną robił zdjęcia starym kamienicom na Pradze i poleciały w ich stronę butelki...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024