Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
238 odpowiedzi w tym temacie

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
filmik jest kozak.
karatego kopnal w glowe a urwalo sie ucho od siatki. nie dosc ze kozak to jeszcze magik :)
pzdr
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
bo to był cios drżącej stopy.
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
hehe widze, że ,,mój,, filmik robi furrore hehe ...

Motyw z reklamówką jest extra hehe
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami

Tynks nie przesadzaj od mody na sukces lepszy nie jest :P

No dobra ale od zbuntowanego anioła na pewno!
  • 0

budo_karamba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
No mooze
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
No ok ja mam historie moze nie bardzo kozacką ale mi sie podobala :)
A więc tak wszystko zaczeło sie jak dzisiaj z rana czekałem w kolejce do antykwariatu aby sprzedac ksiażki.Przedemna byla grupka kozaczków tzn jeden z nich był troche większy a reszta to jakieś dzieciaki.Jeden z tych dzieciaków na oko 2 klasa gimnazjum czuł się strasznie bezkarny (bo przecież był z kolegami) i odpierdalał jakies głupoty.Zaczeło się od rzucania jakimiś kamyczkami malymi w gołębie no ale nic gdy gołębie poleciały przerzucił się na autobusy widać to mu się znudziło. Zaczął się przechadzać próbując się przy tym bujać a wyglądało to dość komicznie bo koleś miał sporą nadwagę i wyglądał jak chodzący budyń.No i tak chodził w tą i z powrotem patrząc na każdego siedzącego w kolejce wzrokiem obłędnym niczym wzrok wiedźmina(było jeszcze troche czasu do otwarcia) nie zwracałem na niego uwagi bo po co marnować czas na frajera i rozmawiałem z kolegą. Nagle zobaczyłem że grubasek zaczął szybkim krokiem zbliżać się do swoich kumpli kozaczków siedzących na początku kolejki, a za nim bardzo szybkim krokiem szła zdenerwowana dziewczyna na oko lat 18-19 typowa chłopica.Gdy człowiek budyń doszedł jak myślał w bezpieczne miejsce doszła do niego ta zdenerwowana niewiasta i zaczęła na niego wrzeszczeć (nie bardzo słyszałem co ale raczej nie było to nic miłego) grubasek aby zachować twarz zaczął sie głupio uśmiechać.No i stało się ni z tąd ni z owąd z prędkością światła magiczna dłoń owej dziewczyny spoczęła na jego prawym policzku, grubasek zawahał, się jeden z kozaczków coś krzykną ale dziewczyna nic sobie z tego nie robiąc jeszcze powrzeszczała na budynia i oddaliła się na swoje miejsce.Grubasek jak to cwaniak chciał ukryć prawdziwe emocje i zaczął się na pokaz śmiać i palić papierosa no i tak to się skończyło może nie jest to kozacka akcja ale mi sie bardzo podobała ot tyle.
Dziękuje za uwagę i poświęcony mi czas.
  • 0

budo_tigeru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami

Dziękuje za uwagę i poświęcony mi czas.


Wybaczamy :)
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
no to uspokoiła kotleta :) tacy goście są żałośni.Założę się że zapalił fajkę tylko po to żeby nie puścić beksy ;)
  • 0

budo_tanto
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Co wchodze na ten temat to jedna rzecz mi caly czas spokoju niedaje jak mike_2007 , pamietales tak dokladnie ta akcje, z przed kilku lat. Ja jak widzialem jakies zadymy i to 1vs 1 niemoge zpamietac calej akcji, tylko cos w stylu jeden walil cepami, poszedl jakis bud,klincz gleba, mordobicie. A nie dopiero akcja z kilkoma kolesiami . All :D
  • 0

budo_maro92
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mroźnej północy

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami

Co wchodze na ten temat to jedna rzecz mi caly czas spokoju niedaje jak mike_2007 , pamietales tak dokladnie ta akcje, z przed kilku lat. Ja jak widzialem jakies zadymy i to 1vs 1 niemoge zpamietac calej akcji, tylko cos w stylu jeden walil cepami, poszedl jakis bud,klincz gleba, mordobicie. A nie dopiero akcja z kilkoma kolesiami . All :D


A mnie dodatkowo zaciekawila liczba postow :) ... uwaga oto ta magiczna liczba... 1...
Pierwszy post i jaki wyczerpujacy (pewnie pierwszy i ostatni) :lol: :twisted:
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Ja tam zapamiętuję cudze akcje jak widzę gorzej ze swoimi :)
  • 0

budo_tykkwo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
przypomniala mi sie akcja z pierwszej gimnazjum. juz nie pamietam dlaczego tak bylo ale bylo kilku chlopakow z innej klasy ktorzy mnie nie lubili. zwykle byly to jakies obelgi na ktore ja nawet nie odpowiadalem. czasem jakies popchniecie znienacka itd. raz we trzech zaczeli wokol mnie krazyc i probowali mi dac z plaskacza.(nie chcieli sie ze mna bic, raczej c hyba chodzilo o zgnojenie mnie) dzialo sie to na srodku korytarza szkolnego, ba, ochroniarz siedzial kawalek dalej. dostalem w koncu bardzo mocno z plaskacza i wtedy sie wkurwilem. wzialem jednego i rzucilem na ziemie i walnalem go w twarz butem (tak z gory, ze podeszwa walnela go w twarz. na szczescie bylem wtedy slaby, mialem tenisowki z podeszwa z jakiejs gumy wiec nic mu praktycznie nie zrobilem, oprocz czerwonej twarzy przez caly dzien). podbiega ochroniarz ktory widzial cala akcje i pyta czy mnie pojeba** :D . tamten od razu wstal wiec po chwili tlumaczenia ochroniarz mi odposcil. przy nastepnym spotkaniu z nimi jeden mnie lekko popchnal z tylu, ja sie odwrocilem myslac ze chca sie zemscic a ten mowi: wyluzuj stary. nabrali chyba szacunku bo wiecej juz z nimi nie gadalem.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
akcja z czasow liceum..

tlo sytuacyjne:
od mojej szkoly do przystankow autobusowych bylo moze z 200m przez bloki (w ktorych nota bene kiedys mieszkalem wiec znalem tam wszyskie dziury i ludzi ktorzy tam przesiadywali).. od czasu do czasu znajdywali sie kozacy ktorzy przyjezdzali w tamte rejony kroic ludzi
ja trenowalem wtedy calkiem sporo, nosilem ze soba sprzet i jeszcze troche punkowalem wiec generalnie nie wygladalem za atrakcyjnie :wink:

akcja:
na taka wlasnie grupke kozakow wpadli moi 2 kumple.. wychodze ze szkoly - ide przez bloki i widze ze na ziemi lezy jeden z tych kumpli, a drugi dostaje wlasnie z plaskacza - a na okolo stoi 4 innych lebkow (nie wiele starszych od nas).. no to szybko sobie oblookalem sytuacje - ocenilem szanse (ze mna juz 3 vs 4), zobaczylem ze zaden z nich nie ma nic ze soba (albo jeszcze nie wyjal), wiec na szybkich chodzie wbilem sie w srodek grupy zachodzac ich troche od tylu - i zlapalem za fraki tego co sie najbardziej rzucal i wydawal mi sie liderem grupy.. rzucilem mu pare dresiarskich tekstow zaczynajac od niesmiertelego "skad jestes.." itd ;) i gosc jakos zmiekl.. chyba ich tak zaskoczylem ta akcja ze lider zaczal sie platac i cos mi odpowiadac a reszta jak zobaczyla ze jest 3 vs 4 (wiec stracili znaczna przewage) i w dodatku koles ktory do nich podszedl nie wyglada na przyjacielskiego i szarpie ich "dowodce" to sie w ogole wycofali.. koniec koncow zobaczylem jeszcze na laweczce 2 kumpli - wiec krzyknalem ze sa tu jacys frajerzy do bicia - a tamci jak to uslyszeli spalili trampki dostajac od nas jeszcze pare kopow na dowidzenia.. na koniec zeby nie bylo ze ja jakis bandyta or smth - zadzwonilem na policje informujac ze widzialem jak wlasnie 4 lebkow probowalo w tym i tym rejonie kroic dzieciaki z okolicznego liceum..
bylem kozak - dobrze ze dali sie zaskoczyc i zaden nie chcial sie stawiac - bo mogloby byc gorzej.. ale czasami wlasnie takie kozaczenie jest niezle przeciwko grupie - nie raz troche arogancji uratowalo mi dupe.. w koncu kto chce sie bic z wariatem? :lol:


a z innych akcji - moja znajoma z treningow jiu-jitsu kiedys skaczac przez skrzynie zahaczyla o nia nogami i skrzynia spadla jej na twarz lamiac jej nos.. miesiac pozniej dziewczyna byla spowrotem na treningach - kozak, nie? :lol:
  • 0

budo_hans
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami




Prze kozacka akcja, jedna z tych ktore najbardziej ytkwily mi w pamieci
  • 0

budo_blizna20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
dzey,jesteś mistrzem :-)
  • 0

budo_skyline
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
dzey respect, odważna akcja :D
  • 0

budo_tobi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami

ja sie nie czepiam tego ze kopniecie nie bylo ladne techniczne or smth - tylko ze po tym jak koles wyhaczyl kopniecie na szczeke z totalnej przyczajki to powinien pasc i nie wstac.. wiec kopniecie nie mialo w sobie zadnej sily - pytanie czy specjalnie czy ktos tu nie byl odpowiednio rozciagniety (ew za waskie jeansy) :wink:


Po takich tekstach zastanawiam się, czy ktoś tu brał kiedyś udział w realnej walce :roll:
Myślisz, że na ulicy czy na ringu zawsze wszystko ładnie wchodzi, jak na jakimś pokazie czy podczas 30 powtórzenia na treningu? Wystarczy że "cel" trochę się uchyli, zmieni się kąt i już akcja nie wychodzi tak, jak powinna. Wtedy się poprawia :) To nie film, gdzie jest choreograf i wszystko pięknie wygląda :P
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
po pierwsze - po moim poscie wrzucilem usmieszek, wiec nie nalezy brac go calkiem na serio
po drugie - nie mowimy generalnie o bojkach na ulicy, ale o tym jednym konkretnym filmiku
po trzecie - na tym filmiku osoba kopiaca z tego co zrozumialem jest instruktorem, wiec jej umiejetnosci sa ponadprzecietne, w dodatku ma czas na przygotowanie sie do kopniecia i ocene szybkosci i "trasy" napastnika.. napastnik z racji tego ze cos do nich mowi jest nieprzygotowany na odparcie ataku (nie trzyma np gardy, nie robi zwodow, unikow), porusza sie wolno i jednostajnie w ich kierunku, w dodatku moze podejsc tylko z jednej strony (schodzi ze schodkow a z drugiej strony odgradza ich metalowa porecz)

reasumujac: nie bylo tu zadnej dynamiki, zadnej walki, zadnych nieprzewidzianych rzeczy - to bylo jak kopniecie w manekin.. natomiast tak jak pisalem - nie czepiam sie wykonania, ale samego skutku, bo moim zdaniem jednak po takim kopnieciu ten menel powinien pasc, a nie sie odwrocic i odejsc cos tam jeszcze nawet mowiac.. wiec jedyna rzecz do ktorej sie czepnalem to byla niewystarczajaca sila tego kopniecia i rzucilem jako przyklad ze moglo byc to spowodowane waskimi spodniami (jeansy) ktore wlasnie takie kopniecia ograniczaja.. i wiem to wlasnie z ulicy :wink:

dzey respect, odważna akcja :D

odwazna bo to bylo moje osiedle i wiedzialem ze wszedzie gdzies znajde znajomych, a poza tym tak jak pisalem zawsze mialem ze soba sprzet ktory tez mocno wyrownuje szanse.. wiec nic na hurrraaa - ocena sytuacji i dopiero akcja ;)
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
a moze kopiacy nie chciał urwac glowy tudziez ciezko znokautowac tego kozaczka..hmm..
  • 0

budo_tobi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Jeśli kopiący był instruktorem, to chwała mu za to, że nie wyebał mu na poważnie - to tylko dobrze o nim świadczy. W treningu przychodzi taki etap, że nie wytaczasz armat na komary ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024