Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
238 odpowiedzi w tym temacie

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
po takim kopnieciu powinien raczej nie wstac - a nie dosc ze wstal to jeszcze sie nawet calkiem skladnie poruszal.. cos slabe bylo to kopniecie....... :roll:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Ładne kopnięcie, nie czepiałbym się.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Cholera panowie, przecież on mu nie chciał głowy urwać, tylko uciszyć. Widać, że sięspecjalnie nie starał... :wink:
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami

jak dla mnie ten kolega sie nie popisal za bardzo tym ze kopnol takiego placka...z reszta ten kopniety wygladal jak dlamnie na osobe zaczepiona i poprostu zareagowal w jakis sposob...i dostal w pizde :P


Mówie jak było ... hehe może spokoju nauczyło go karate by nie wdawac się w jakies blizsze kontakty mniej startegiczne pozycje ... ten co dostał zaczepiał hasełkami tego w okularach, oberwał i sie uspokoił ... Tego co oberwał znam z widzenia i ze słsyzenia, że zaczepnis jest więc ... a tamtego kolege znam już od dawna z treningów i wiem jaki jest, żona, dziecko, niecała 40cha na karku i po co tu się bawić z dzieciakmi ... na jego meiscu tak samo bym zrobił [z prawdopodbna różnicą tego bym nie zatrzymał się na jednym ciosie tylko dołożyłmu jeszce na poprawke]
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
ja sie nie czepiam tego ze kopniecie nie bylo ladne techniczne or smth - tylko ze po tym jak koles wyhaczyl kopniecie na szczeke z totalnej przyczajki to powinien pasc i nie wstac.. wiec kopniecie nie mialo w sobie zadnej sily - pytanie czy specjalnie czy ktos tu nie byl odpowiednio rozciagniety (ew za waskie jeansy) :wink:
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
eee tam, elegancka klepa spod sklepa i juz. perfekcyjna ilosc ruchow i ani o jeden za duzo. mi sie podoba spokoj tych dwoch typkow oraz to jak szybko ukreca sie ta mlodziez z kamera :lol:
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
A mi sie podoba co sie stalo z reklamowka hahha : :twisted:
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Haha niezle :) gosc ruszyl -> STRZAL -> natychmiastowy odwrot :lol:
  • 0

budo_gold_lion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
slyszal ktos co oni mowili? bo dla mnie to caly czas wyglada jakby mu zasunal za nic
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Oni akurat mówili o piwie wczesniej - że by ,,zjedli,, 0,6 piwko jakieś ... z tego co sie orientuje to juz wczesniej ten młody zaczynał już do mojego kolegi bo mieszkali chyba na tym samym osiedlu ... pozatym po co, żonaty, dzieciaty i 2 razy starszy facet ma zaczynac bez powdu do młodego chłopaka pod sklepem ?? osoby, które nagrywały to i ,,napastnik,, prawdopodobnie sie nie znali ...
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami

tylko ze po tym jak koles wyhaczyl kopniecie na szczeke z totalnej przyczajki to powinien pasc i nie wstac..

On go nie kopną w szczękę.
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
A to nie ci co nagrywali mowili o piwie?
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
W szyje z boku, mniejwiecej w mięsień obojczykowo-mostkowo-sutkowy [w tych rejonach]
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
puscilem filmik klatka po klatce bo mnie zaintrygowaliscie - kopniecie trafilo w szyje - natomiast ze szlo od dolu (bo jak inaczej...) to sila byla skierowana na szczeke..
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Ja wczoraj spotkałem kozaka :)
Moja kumpela chodzi teraz z Białorusinem, byłem u tej kumpeli i akurat on wpadł (narąbany jak ostatni szpadel).
Nie przypadliśmy sobie do gust, ale trudno... w którymś momencie ten typ mnie prosi na zewnątrz, nie wiem o co mu poszło, po prostu uznał że mi dokopie. No to wstałem i idziemy. W tym momencie podeszła do niego ta kumpela jebnęła mu z plaskacza, spojrzała się na mnie i spytała czy też chce, nie chciałem. Siedzimy, nadal wale z nim wódę i popijam browcem, dość szybko doprowadziłem się do podobnego stanu jak on i w tym momencie wyciągnęli mnie do baru.
Tam było jeszcze dwóch kumpli (jego kumpli) z których jeden odrazu się do mnie doczepił i stwierdził że ze mną nie gada... Dziwni ci białoruscy.
W końcu wyciągnął mnie ten jej chłopak w jakąś bramę i znowu chce się bić, ja go uspokajam, żeby kumpela nie miała do mnie potem żadnych wątów a ten kozaczyna mi jebnął z główki. Nawet nie poczułem tego uderzenia (bo w taki sposób uderzył) i dalej cierpliwie mu tłumacze. On spróbował czymś w rodzaju prawego sierpowego (a raczej cepowego) nawet nie chciało mi się uchylać po prostu przyjąłem to na łapy, potem on znowu mi z główki (też zblokowałem), a ja z pijackim uporem dalej tłumaczę mu że nie mam ochoty się z nim bić...
On zdjął mi okulary i położył na murku, to mnie już wkurwiło.
Przy następnej próbie pociągnięcia z główki, złapałem go za barki, podciołem i upadłem na niego, bark i głowę zblokowałem jedną ręką i swoją głową, jego drugą rękę trzymałem między nogami i tak go trzymam i czekam, aż przestanie się szarpać (jak już mówiłem nie chciałem go bić)
Przestał się szarpać, więc spytałem "mogę cię puścić? Będziesz już grzeczny?"
Zgadnijcie co mi odpowiedział?
Powiedział po prostu NIE!
Nie powiem żebym się nie zdziwił, miałem jedną rękę wolną a on nie :wink: nie mógł się ruszyć, najwyżej mógł sobie nogami pomajtać, nie mógł nawet zasłonić twarzy którą miał wystawioną na turystę i przyciśniętą do ziemi.
Zdziwiłem się, ale spytałem: "To co, mam ci wpierdolić?"
No i to była jego najbardziej kozacka odzywka Powiedział po prostu : "Tak" :wink:
Skoro aż tak bardzo chciał to zacząłem go okładać po twarzy, zostawiając mu z niej kotlet mielony...
I tu mam przy okazji pytanie do forumowiczów:
Gdyby się okazało że ktoś może was napierdolić w takiej sytuacji bez wysiłku to co byście odpowiedzieli na jego spokojną prośbę o spokój?
Bo ja zawsze się uważałem za kozaka, (mam korzenie kozackie po pradziadku) ale aż tak uparty to nie jestem...
Pozdro.
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Było trzeba wyjść z mieszkania i wrócić jak kolesia już nie będzie :)
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Po pijaku niestety charakter troszkę mi się zmienia.. sam nigdy nie zaczynam, ale jak ktoś się do mnie rzuca to go wkurwiam jeszcze bardziej samą swoją obecnością :wink: Chyba był po prostu o nią zazdrosny :)
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Jaki z tego wniosek?
Nie pić z bucami :wink:
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami

Jaki z tego wniosek?
Nie pić z bucami :wink:


Racja... :wink:
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej kozacka akcja jakiej byliscie swiadkami
Hehehe dobry filmik ja tam widze ze ten gosciu z siatka mu porponuje cos tam "chodz no to chodz" a pan kartego go poprostu zniechecil widac ze kopnal delikatnie i bardzo ladnie technicznie ..fajna akcja:P i kto powiedzial ze na ulicy nie mozna kopac w glowe?:P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024