Skocz do zawartości


Zdjęcie

Słaby- nowy dziennik treningowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
584 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
waga : 80,1
biceps : 40
udo : 61.5
łydki :41
pas : 91
Set and settings : Świeżo skonczony cykl na krecie, napalm + detonator , oczekiwanie na usuwanie przetoki do grudnia lub stycznia .

Weapons: 20 ml propionate farmadon 10%(rozlewany u nas na Śląsku :rotfl: ) , clomid 50 mg 24 tab .
bullets : 75 mg

Armory : omega 3(jak dojem kupie 3 6 9 olimp) , vigor, real mass, carbomax, mega whey protein, anmal flex .
cel: bicie propa po 0.75 ml co 2 dni.(prawdopodobnie zanizone stęzenie)

Diagnoza : wkute na 8 razy :rotfl: żeby zobaczyc gdzie najmniej zaboli, wszedzie ok tylko głowa mieśnia tuż przy kolanie zostawiła ciut fioletowy ślad, odczucie jakby zakwasu zaraz przy kolanie.

Smak : metaliczny posmak na języku po paru godzinach, znaczy że toxic, co nie ? :rotfl:
Leczenie : grubszą igłą, wyżej nogi bić jeszcze głębiej.

Trening : razem z gościem z 6 letnim stażem. on mi mówi co z czym połączyć i ile ale to ja dobieram cwiczenia. dzis poszły barki + plecy.

co przekonało mnie żeby sobie to wkuć ? 2 złote zasady;

- anaboliki też są dla ludzi, trzeba tylko robić to z GŁOWĄ
- nie ważny wiek, staż i to co się osiągnęło, kujesz bo chcesz być większy, możesz mieć lat 18, a możesz mieć 35, liczy się to co wiemy w tym temacie, podstawowa wiedza o odżywianiu, treningu, wiedza o saa na wysokim poziomie + ktoś kto poprowadzi cię przez wszystko nie chcąc za to siana. Bo za koks zapłacisz zdrowiem, nie pieniędzmi. A dupeczki są naiwne i puszczlaskie, nie chcą twoich mięśni więc na nie nie liczmy, dadzą bez tego :) :hyhy: :hyhy: :hyhy:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
dzisiaj poszły nogi i góra klatki .
Klatka 4 serie 12./10./10./11
suwnica 15./15/15/12/12
przysiady ze sztangą 15./15./15/15
tyły na maszynie do prostowania nóg, wciskamy noge od przodu i uginamy : 12/12./6/6
łydki
wznosy z hantlem na jedną nogę 25/25/25/25
siedząc 20./20./20./20

Rano 30 g białka + owsianka + banan
na treningu carbo 70g
teraz kurak z pieca nad węglami pomyśle,
potem poleci gotowana kura + makaron
następnie 200 g serka wiejskiego + makaron
przed snem serek twarogowy przypierdole całą pake jak zawsze 200g bo co bym z tym nie zrobił na nastepny dzien jebie mięsem z lodówki :P
rano fajka moze nie tyle stała co była hym. duża. :hyhy: naprawde fajny ten środek :padam:
zapomniałem dodać oszczędziłem sie z ciężary bo noga mi gnije po ostatnim strzale :rotfl: boli jak bym miał zakwas, ale szło by wszystko robic normlanie nie potrzebnie zeschizowałem :)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy

następnie 200 g serka wiejskiego + makaron
przed snem serek twarogowy przypierdole

jakie odstep miedzy posilkami masz ?
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
-Rano 30 g białka + owsianka + banan
na treningu carbo 70g
-teraz kurak z pieca nad węglami pomyśle(ciemne pieczywo),
potem poszło 40g białka
-następnie makaron z kurą
potem jakieś jabłka
2 porcje real mass real mass
- makaron z serem
Białko
- twaróg 200 g pójdzie przed snem.


daje to około 270 g białka 420 g węgli, tłuszczy nie mam policzonych i bedzie ich strasznie mało. przydało by sie dodać oliwe z oliwek do trzeciego posiłku, pierwszy jest przedtreningowy to nie bede spowalniac metabolizmu. chociaz w dnt da rade . Boli ten wczorajszy szot, nie wiem w co trafiłem ale ból sie powieksza. już wiem żeby bić jak najdalej od kolana gdzie skóra i miesień jest grubszy , nie bawić się tylko brać igłę 7 a nie mniejsze cipki i walenie prawie przy kolanie. pora zanotować że trzeba kupić tani białczan i real mass sie konczy. zakupiony dzis cynk. a propo zrobiłem to jakby nigdy nic, wziąłem strzałe i przypierdoliłem, po czym było mi dziwnie. jak taki szot mógł tak łatwo pójść , a przecież to miało być straszne i mnie odstraszać :hyhy: poza tym trening będe mieć kurewny. chodzenie kiedy mam okazje, łączenie partii w sposób w jaki jeszcze raczej nie łączyłem . będe wszystko wrzucać opisywać . na razie samopoczucie ok, nie czuć nic . to dopiero drugi strzał. zmieniłem siłownie tak bym podał jakie są siłowe zmiany, ale po cyklu wróce na stara i może to i dobre, bo jak debil nie zarzucam tych samych lub coraz większych ciężarów a skupiam sie na technice. przerwy po 3 godziny, wstałem dzis przed 10 , przypadek.

Aaaa chodziło ci o te dwa posiłki na koniec. no to dziś makaron z serem poszedł o 19, licze ze po 22 pójde spa ale często siedzie do 23-24 . wtedy bedzie szło o 20 . myśle żeby wrzucić tunczyka na tą kolacje, z ryżem , ale najwyżej moge wrzucic od czasu do czasu bo $.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
strasznie bolą strzały na następny dzien, odpada bieganie. ale wcisne rowerek po pracy o 19 wtedy kiedy dam rade 40 minut. dzis do pracy na 11 godzin. zabieram ze sobą jakieś 350 g makaronu(o kurwa 2 pełne talerze ale tego jest :hyhy: ) serek wiejski 500g 90 g carbo i 90 g białka 250g kury gotowanej i te chujowe toksyczne kaszki z badaniem instytutu dziecka czy jakoś tak po 70 groszy, które wytruwają nam młode społeczeństwo . może gdzieś je wcisne.sporo kaski na jedzonko leci :rotfl: ale przez najblizsze 6 tygodni nie mam sie co pi***** :) musze pamiętać o jajkach tanie i zajebiscie na mnie działają . owoce wypierdziele z pracy jakieś :P
Samopoczucie ok ale musze wrzucić coś na uspokojenie bo w nocy wkręcam sobie ze mi serce napierdala i nie umiem zasnąć . :P
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
poszło w pracy połowa makaronu, kurak serek białczan, niestety cola i jakieś ciastka też. ale to sie wiecej nie powtórzy :( teraz tunczyk w oleju słonecznikowym + bułczan ciemny, choć pewnie podrabiany. zapuszczam jakiś film po twarozek i kima . jest gut tylko serce coś kiereszuje. coraz mniej miłe te strzały.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy

coraz mniej miłe te strzały.


a kto powiedział, że będą miłe?
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
rano siłka
klatka + bic
4 serie sztanga prosta 12/10/10./7
4 serie hantelki głowa w góre 12/12/10./12
rozpiętki 12./12/7/6./6

modlitewnik hantelki 12/10/8/8
sztanga 12/12/6/6

jedzonko poszło w porzadku, o 19 45 minut truchtu
potem makaron i jajka + omega+alliofil+acard+cynk
mój układ krążenia czuje sie lepiej, ponoć bieganie pomaga na to, jakiś hormon odpowiedzialny za przyspieszenie serca sie uspokaja. to dobrze:)
mysle tez ze w dt połączenie rano siłka a wieczorem bieganie będzie dobrym połączeniem, poza tym jestem tak wyjebany że nie mam sił mysleć o sajdach co uspokaja mnie psychicznie. dobranoc.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
poszedł strzał, sniadanko jak zawsze owsianka + magazynek tabletek wszelkiej maści wstrzelony. dziś same plecy, średnio jestem zadowolony że nie mogę wrzucic barków, ale zobacyzmy po treningu :) coś mi sie wydaje że na siłke 5 razy w tygodniu. co do szota, wjebałem dość wysoko od zewnętrznej strony, z każdym milimetrem czułem jakieś rozrywania i trzaski, chyba jakiś nerw. wyjąłem wbiłem obok. poszło normalnie, troche wyciekło. strzał bolał poszła igła 7. wkoncu takadla prawdziwych chopów :)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy

wkoncu takadla prawdziwych chopów :)


no i git.

wjebałem dość wysoko od zewnętrznej strony,


znajdziesz miejsce dla siebie odpowiednie ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
poszły dziś same plecy.
martwy ciąg 12/6/12/12/8
sztanga w opadzie 12./6/12/6
przyciąganie linki wyciągu górnego klęcząc, jedną ręką 12/12/6/6
wyciąg dolny 12./12./8./8

mało, za mało, wogóle nie czuje zmęczenia, było trzeba nie słuchać znajomego i dojebać bary. no i tu też trzeba troche pozmieniać. czuje sie zajebiscię choć twarz mnie piecze. po każdym strzale to czuje.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
16 serii starczy na plecy spokojnie, a 5ciodniowego treningu nie rób, tylko sobie dopierdol bardziej w 4 dni.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
musiałbym w tym tygodniu dopierdzielić następnym razem barki kaptury triceps, a potem nogi i brzuch. wtedy wyglądało by to tak
klatka + bic
plecy
barki tric
nogi brzuch.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
poza tym wciąż brak mi zdrowych tłuszczy, pora kupić tą oliwę ale wiecznie nie mam czasu. zakeciłem wszystko wokół treningów jedzenia pracy. Z nowo zauważonych : zmienił mi sie zapach moczu. Troche taki chemiczny.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy

klatka + bic
plecy
barki tric
nogi brzuch.


klata bic
nogi
barki tric
plecy

taka kolejnosc

po drugie do tych plecow wolalbym dorzucic zamiast tego wyciagu gornego drązek, dolny tez bym olał i dał wioslo sztangielka, lepiej bawic sie wolnymi ciezarami niz wyciagi i maszynki.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy

lepiej bawic sie wolnymi ciezarami niz wyciagi i maszynki.
_________________


też tak uważam, szczególnie na cyklu.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
samopoczucie w miare ok, ciepło. bardzo ciepło. jak położę ręke na ręce to zaraz zaczyna parzyć :rotfl: raz dzis odczułem jakiś szmer, po którym przez 20 minut brały mnie schizy i zwątpienie. a tak jest w miare początku, serce odczuwalne, ale nie boli nie kłuje. żołądek krzyczał dość, zapomniałem wsunąć makaronu, łykłem puszke coli. dziennie póki co trafi mi sie jakies 25-30 g cukrów prostych w okolicach 17. no i pieczywo jem które raczej jest mieszane. zapycha żołądek musze pamiętać żeby z niego zrezygnować. poszło póki co 180 g biała. przede mną jeszcze jakieś 80. jak to jest z tymi cukrami na teściu ? wsuwać ich mase i nie bać się o to że zaleje, czy jak na metce troche ich ograniczać i skupiać się przede wszystkim na białku :niepewny: ten wyciąg górny zostawiam, bo bardzo mi sie spodobało i czuje że kurewnie angażuje motyl, a do reszty sie zastosuje. ;) dzięki chłopaki że zaglądacie , na waszą pomoc bardzo liczę.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
w skrócie odpowiem - obserwuj organizm. Nie zalewa to dodaj węgli. Proste ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
mam zamiar kręcic aeroby choćby dzień w dzień. więc węgli też będzie szło w miare finansów. zajebiscie sie czuje, 45 minutowy bieg i czuje sie lepiej niz przed cyklem :rotfl: mój guru treningowy nakazuje mi jutro przyjść pakować . ale nie . pójde w piątek na rano i sobota południe. teraz poleci makaron z serkiem wiejskim jedno jajko i białczan. bo został mi rozcienczony z dnia. rozcienczam 90=120g białka w 1l wody rano i mam na cały dzień :P te carbo też fajna sprawa, szkoda tylko że tyle słodzików zawiera :przestraszony: po biegu udko boli, zaczyna się jazda;p jeszcze dwa dni i na wage, ciekawi mi czy cokolwiek ruszyło po 1 tygodniu, choć słyszałem że prop rozkręca sie po 2-3 tygodniach, w 2 tygodnie potem daje prawie cały cyklowy przyrost masy a potem znów cisza. wszystko sie okaże :)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
dzisiaj dzień bez treningowy, wszystko spoko tylko 3 dzien z rzędu kimłem sie w pracy na jakieś 2 godziny :P strasznie senny jestem na tym, myślałem że może treningi mnie wypierdalają ale dziś nie kiwłem palcem a jest bardzo ciężko. poza tym czuje w kilku miejscach puls, bardzo silny.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024