Skocz do zawartości


Zdjęcie

Słaby- nowy dziennik treningowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
584 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
był i rowerek, a przed chwilą bieganie. ale mam ryj :przestraszony: :przestraszony: w 2-3 dni tak mi ze zgredział, bacznie obserwował licząc na powolne, kurwa powolną lekką opuchlizne a tu jeb, na pełnej pizdzie. jak na swince :przestraszony: :przestraszony:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
jak myslicie, jak wyjebie mi gino, a odstawie samą mete bijąc dalej prop, pomoże? jakąś taką schize złapałem przed lustrem a szkoda cyklu. troche nie wyrabiam sie z kasą aktualnie i nie idą zakupy tak łatwo jak myślałem;/
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy

jak wyjebie mi gino


to bierzesz nolve. po chuj odstawiać mete? :P poza tym to niewiele da, ponieważ gino jest spowodowane za dużym poziomem estrogenów w Twoim organiźmie (wpływ mają na to w dużej mierze predyspozycje genetyczne - jednemu wyjdzie od razu, inny, czyli np ja nie doświadcza gino mimo takiego cyklonu). Organizm broni się przed wysokim poziomem testosteronu, konwertuje go ile może do estrogenu, więc jeśli nawet odstawisz mete, to i tak będziesz miał za dużo teścia. Więc albo odstawiasz towar całkiem, albo kupujesz nolve. Brutalne, ale prawdziwe.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
ok, 17 dzien na cyklu, waga +`2,5 kg . jest dobrze. waga idzie w parze z siłą, na razie jeszcze nie jem biała w proszku po prostu mnie niestac :P walentynki urodziny i sie hajs sypie jak moja dupa. wspominałem ze jutro urodziny, gruby melanz, ostatnio robiłem mało przerw, wiec licząc ze wyjdzie mi to na dobre dzis jutro ipojutrze przerwa od treningów, tylko bieganie. samopoczucie gut ale boli gardło, co tez przemawia za przerwą. przypuszczam ze w przerwach bez metkowych sporo nie zrobie ale na razie cykl klaruje sie dobrze, szkoda ze te biało w proszku nie idzie, na razie cisnie ~180g białka dziennie z miesa jajek i twarogu. Finansowo za niedługo powinno sie poprawić. propka zostało na 3 przybicia i pora cos z tym zrobić, wziąśćkoks w swoje ręce.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
aaa włączając sie do mojej diety. rano gotuje 8 jajek 400 gram filetu z kury (dużo oleju oliwy z oliwek troche wody + przyprawy) zakupuje 2 serki twarogowe i gotuje pół kilogramowego wora makaronu, z pracy dzien wstecz zapierdalam cały razowy chlebek , w biedronce kupuje kilka tych podrabianych bananów i 2 jogurty które wale z czosnkiem. do dwóch posiłków po łyku małym łyku oliwy, kiedys szarałem 6 razy wieksze ale nie było to mądre. posiłki cisne co 2,5-3,5 godziny w zaleznosci jak w brzuszku sie poukłada.swieza zróznicowana dieta to podstawa :hurra: jajka których nie zdąże zjesc wpierdalam na nastepny dzien, to sine najlepsze (tlenek siarki i pare tam smaczności ?) czytałem cos ostatnio co w sumie wygląda mi ok, co powiecie o diecie gdzie od poniedziałku do piątku wale sporo tłuszczy i białka, a w weekend wale węgle węgle nie ważne jakiej jakości sporo węgla? jeszcze pare lat, moją nutką do testowania osiągne sporą wiedze w kwestii diety treningu. ale nie koniecznie musze testować na bombie :D
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
aa w kwestii tej nolvy, jak juz zakupie, jak ją brać ? czy jesli nie bede miec gino do konca brania metki, przez okres samego propa pierdolic to i włączyc ją od drugiej tury metki? czy może jak ktoś mi polecił w ogóle zarzucic ją gdy zacznie sie cos dziac z sutkami?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
czy mi sie wydaje czy nolva poprzez swój wpływ na receptory estrogenowe pomoze zbic wode, i mądrym było by ją łykać ?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
Nolve dopiero jak poczujesz że z sutkami cos nie tak
bo jak przyblokujesz estro to niestety ograniczysz przyrosty

na mniejszą retencje wody bierz cynk przynajmniej 30 mg dziennie
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
myslałem ze przyblokuje tylko estro bedzie gut. hmmm sutki, są inne. jakby gumowe :rotfl: ale wydaje mi sie ze do pewnego momentu na cyklu zawsze są inne i nie ma sie czym przejmować. jak zaczną sie zmieniac to zarzuce, chociaz juz nolva i prop ma do mnie leciec. na razie są jak u podnieconej dziewczyny :hyhy: :hyhy: ten pas ;/ metka to dobry okres by z nim powalczyc, a ja głupi siedze zaś w domu :(
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
pobiegałem godzinke, po 20 minutach z sercem juz było całkiem inaczej. cos z tymi sutkami nie tak, nolve zamówiłem ale poczekamy co dalej z nimi bedzie. zaczynam sie robic duzy, juz jakis czas temu to stwierdziłem, ale potem bedzie trzeba naprawde porządnie sie wyciąć, pas 91 i na pewno pójdzie do przodu, a mysl o nim ogranicza mi apetyt co przeszkadza rosnąć. niby juz długi czas 91 w nim utrzymuje, od chyba wakacji, ale nie postrzezenie poszło w dupsko i wyzsze partie brzucha, zle to wygląda, tragicznie.ale jest dobrze. przez okres na metce bede duzo biegac. jutro melanz, moze leciec wszystko, nie tylko alkohol, ale to ostatni raz do konca cyklu, obiecuje :looka: najchetniej bym go jebał,ale urodziny ma sie raz w roku.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
mysle jak by to zrobic, planowane 12 tygodni, to połowa maja, do tego czasu dla formy trzeba by cos wyciac.warto by było czesc cyklu przeznaczyc na wycinke? po cyklu zas ciezko z wycinaniem, trzeba pomyslec o odbloku.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
waga leci na przód ostro, ale dzis urodzinowa bania :( przybijam łykam normalnie, posiłki do godziny 18, potem wielki łyk oliwy, postaram sie zabrac biało na melanz. bedzie grubo,. przybijam normalnie meta poleci do godziny 16.
pojawił sie ból gardła i gorączka :dobani: oby tego nie pogorszyć. :(
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
wbijam przed chwilą sok, jestem w 2/3 i widze, ze ucieka, nie wiem czy z miejsca wkucia czy zle dopchana igła, ale lipa :[ a moze to i dobrze? bo jak mnie dzis pojebie melanz polecą nosy to serce by mi odpadło ? w każdym bądź to ostatnie melo, obiecuje :wstyd: cały hajs na diete i białko poszedł sie jebać, zostało to co na koks, wstyd kurwa wstyd :wstyd: :wstyd: zaś wydałem hajs którego nie mam na alkohol którego nie chce dla ludzi którzy mnie wkurwiają.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
słaby, To przywitamy cie jutro wieczorem o 5 kg lżejszego :rotfl: :rotfl:
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
jestem przechujem i porobiłem se posiłki, ale wychodze juz. starzy są pokurwieni, wstyd mi za nich. wracając ze starą z roboty, ta cipa główną ulicą, srodkiem zapierdala na busa przez 200 metrów, bo oczy w dupie kurwa ma i nie przewidziała ze są zaspy i jej delikatne kurwa nózki arystokracji i inteligencji nie przejebią sie przez snieg, za nią kurwa ciąg samochodów, po tej ślizgawicy, nie wiedzą kurwa nie wiedzą co robic wykręcają miedzy sobą chuj wie co . Ok, wszedlismy do busa, pocisk do biedronki - kup mi zgrzewke piw a ja zaraz wracam mówi, mówie spoko, biore zgrzewe zubrów szukam starej, a ta cipa głupiawbija sie na pierwszą, mimo ze ludzie przy kasie stoją, i trzyma im produkty w połowie tej linii która sie nie zatrzymuje bo musi poczuc ciezar czegos na koncu zeby sie zatrzymac. z 6-7 klientów, mieszają im sie ze sobą towar, ta cipa woła mnie po imieniu, jakis gosc kark kurwa wkurwiający sie jak chuj, za nim jakis ciec który nie chce mnie przepuscic, kasjerka która sie smieje z całej sytuacji i ta mina zazenowania na mnie i nie wiedzy co dalej począć. kurwa. te starsze roczniki, naprawde, zeby swiat znoralniał ci ludzie muszą umrzeć, to oni są zdegenerowani. nie szanuje, nie wiem czemu matke mam szanować za to, że mnie urodziła. Mało to jest matek ? Że któras urodziła, nie robi z niej to matki, tak jak z zalanej popijaku dziewczyny nie stane sie ojcem. pierdole jestem tak wkurwiony :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
JA PIERDOLE , JESZCZE MUSZE, MUSZE WYLAC FRUSTRACJE, BO ZLE SIE TEN DZIEN SKONCZY KURWA ! STARA MI TERAZ GADA, O TEJ CIPIE CO PISAŁA WIERSZE, MÓWIE ZE W DUPIE MAM JĄ I JEJ SZTUCZNIE POKAZYWANE ZYCIE, A ONA NA TO KURWA-> T"O BYŁA ARYSTOKRATKA, INTELIGENCJA Z WYZSZEJ RODZINY." JAK TO ARYSTOKRACJA, TY CIPO !!! AAAAAA, TAK SAMO KURWA, JAK PIERDOLĄ -> "ZMARŁ TAKI ŁADNY/ŁADNA...... " A CO, JA Z TAKĄ MORDĄ, UMRZEĆ TO MI MOŻNA KURWA? LUDZIE KURWA, Z WASZYM SWIATEM COS SIE POPIERDOLIŁO ! ! ! ! ! ! ! PRZYGARNIJCIE PSA, CZY WYSLIJCIE ROZJEBANEMU PSU JEDZENIE, FACEBOOKOWE AKCJE, POWIEDZIAŁEM ZE TO POPIERDOLONE A WSZYSCY DO MNIE ZE NIE MAM SERCA PFFFF... A JAK KURWA PRZYGARNĄŁEM PSA PRZYJEBANEGO AUTEM NA ULICY, I SPYTAŁEM CZY KTOS MOZE GO ODEBRAC TO NIE KURWA, NIKT. ZAJEBAŁ BYM 99% SPOŁECZENSTWA, A DZIS BEDE ZŁY !! :evil:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
Słaby chętnie bym ci cos doradził pocieszył skomentował ale...

ja kurwa nic z tego prawie nie rozumiem (zwłaszcza z 2 postu) sorry :wstyd:
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
:rotfl: o kurwa leze , sorki slaby ale cisniesz tak ze odpadam
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
przezyłęm melanz, ale nie jestem w stanie nic zjesc. kochałem wszystkie, przytulałem, i mówiłem ze kocham wszystkim kurwa. to była moja noc yeah. nastepnym razem nie bedzie takiego off topu.a teraz ide spac :P
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
hahaha kurwa wymiatacz jesteś :padam:

miłego :D
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024