Skocz do zawartości


Zdjęcie

do oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Głosek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

do oceny
Poniedziałek: Klata, biceps

Wtorek: Plecy,triceps,barki

Środe: Wolne

Czwartek: Klata,biceps

Piątek: Plecy,triceps,barki

Sobota: Nogi,przedramie

Niedziela:Wolna
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: do oceny
nadal zle :P ale podaj wpierw ten staz bo niewiemy czy rozpisywac na 3 dni albo 4 dni i jak laczyc partie wedlug twojego zaawansowania. ale cos nie wydaje mi sie zebys mial taki staz by robic wszystko po 2x w tygodniu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Głosek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do oceny
ja cwicze okolo3lat(nieregularnie)bo nie kiedy mialem male przerwy!!!!!potrzebowal by, treningu ma sile i chcialbym cwiczyc biceps i klate 2 razy w tygodniu!!!mam 18lat biore krete1250 i podnosze okolo 95kg
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: do oceny
a czemu chcesz cwiczyc biceps i klatke 2x w tygodniu ? a nadziei ze lepiej urosnie?odnosnie treningu na sile, musimy zdac dostepny sprzet czy tylko sztanga, sztangielki czy rowniez wyciagi
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Głosek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do oceny
wlasnie tak mysle ze jak bede cwiczyl 2x klatke biceps beda szybciej te miesnie rosly.mam sztange i tylko jedna hantle na ktorj jest dosc obciazenia
  • 0

GinoMen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do oceny
To zle myslisz... miesnie rosna w czasie regeneracji a nie treningu, takze w Twoim przypadku nie ma sensu cwiczyc klatki i bicepsa 2x w tygodniu
  • 0
GinoMen - sezonowiec jakich wielu %)

Głosek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do oceny
a jaki byscie mi poradzili trening????
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: do oceny
tutaj masz przykladowe treningi rowniez na sile:
http://www.fabrykasi...ic.php?p=180149
plan na sile bedzie wymagal kilku modyfikacji bo niemasz wyciagu a wiec na plecy zamiast przyciagania wyciagu gornego zrob wioslowanie tą duza sztangielka :) zamiast modlitewnika mozesz sztange polozyc na pufie i pochylic ją albo usiasc na krzesle i pochylic tulow w dol (rece wkladasz miedzy kolana). na nogi zamiast wypychania na suwnicy mozesz robic hack przysiady lub wykroki ze sztanga a na dwuglowe martwego na prostych juz nie polecam gdyz robisz to na plecy ale zawsze mozesz przywiazac sznureczek do kostki na koncu ktorego bedzie ciezarek i uginasz noge w tyl taka imitacja maszyny
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Głosek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do oceny
przeczytalem na innym forum o takim palanie i mi sie wydaje ze jest najlepszy z tych wszystkich ale nie jestem pewny wiec daje go wam do oceny


Poniedziałek
- klata
- biceps
- brzuszki
Wtorek
- plecy
- triceps
Środa
- barki
- przedramienia
- nogi
Czwartek
- plecy
- triceps
Piątek
- klata
- biceps
- brzuszki
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: do oceny
sie uparles by wszystko cwiczyc po 2x od poniedzialku do piatku dla mnie glupota, trudno po miesiacu moze sam sie przekonasz ze tak nie warto. jesli juz 2x w tyg all partie to w ten sposob by nie obciazac tricepsa kazdego dnia jak w twoim planie co doprowadziloby bardzoo szybko do przetrenowania. a wiec:
pon:
klatka + przod barkow + tric
wt:
plecy + tyl barkow + bic + przedramie
sr: tu lajtowo nogi zeby gorne partie odpoczely i trening nie byl dlugi
czw:
klatka + przod barkow + tric
pi: plecy + tyl barkow + bic + przedramie

w tym planie od poniedzialku do czwartku masz 4 by by zregenerowac przednie barki (pracuja przy klacie) dlatego wystarczy 1-2 cw po klacie by je dopompowac to samo z tricepsem pracuje zarowno jak przy klacie i barkach wiec takze wystarcza 2 cwiczenia by go dojechac i odpoczywasz 4 dni. taka sama sytuacja z bicem ktory pracuje przy plecach dojezdzasz go po treningu plecow i masz 3 dni na regeneracje tych partii. sroda dzien lajtowy by sie jako tako zregenerowac. i tak takim systemem dlugo nie pociagniesz ale teraz przynajmniej zachowasz 3-4 dni regeneracji miedzy partami. do cyklu wrzuc srodki typu zma, lecytyna z drozszych glutamina,bcaa zeby przyspieszyly regeneracje zebys jak najdluzej pociagnal takim treningiem 5x w tygodniu bo cos takiego konczy sie przewaznie stagnacja i przetrenowaniem a te srodki przyspieszaja regeneracje powysilkowa wiec w twoim wypadku mile widziane
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


jozek605
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do oceny
a co powiecie na ten trening:
Poniedzialek
-klatka, barki, tricepsy
Wrotek
- nogi, plecy, bicepsy
Środa
- brzuszki
Czwartek
-klatka, barki, tricepsy
Piątek
- nogi, plecy, bicepsy
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: do oceny
jozek605, a co ja niby napisalem wyzej :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


jozek605
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do oceny
no troche sie rozni bo ja we wtorek i piatek napiaslem zamisat przedramion NOGI
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: do oceny
ale on nog nie chcial cwiczyc 2x
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024