Skocz do zawartości


Zdjęcie

biceps


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

biceps
jak wygląda cwiczenie na biceps, kre niesie nazwe "21" ?? moze ktos wyjasnic albo podac link do niego ;]

z gory dziekuje
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

TheAnSwEr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps
7 razy wykonujesz ruch od prostych rąk do takiego momentu, ze przedramie tworzy z ramieniem kąt prosty. Następnie 7 razy od kąta prostego do końca i poźniej 7 razy cały ruch.
  • 0
You're the best arround ^^

Adis1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps
Metoda 21 - 3 serie po 7 powtórzeń sztangą.
Pierwsza seria - zginanie ramion od pełnego ich wyprostu aż do momentu kiedy będą równoległe do podłoża.
Druga seria - ćwiczenie od momentu kiedy masz ręce równoległe do podłoża (tak jak konczyłeś powtórzenie w poprzedniej serii) aż do pełnego ruchu.
Trzecia seria - to pełny ruch.

Między seriami nie robisz przerw!
  • 0

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps
aha ;] dzieki stary :D
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps
to cwiczenie mozna robic zarowno sztanga i sztangielkami? i co ono konkretnie daje, np gdy bic mi nie chce isc to to cwiczenie dziala tak jak jakis specjalny trening na bice, i co lepsze normalne cwiczenie tzn robiac normalny ruch czy to 21?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps

to cwiczenie mozna robic zarowno sztanga i sztangielkami?

mozna i sztangielkami np młotki w systemie 21 czy normalnie sztangielki trzymane obok siebie

i co ono konkretnie daje

ono zostalo wymyslone po to zeby na koncu treningu dopompowac miesnie i tyle

gdy bic mi nie chce isc to to cwiczenie dziala tak jak jakis specjalny trening na bice, i co lepsze normalne cwiczenie tzn robiac normalny ruch czy to 21

a ktoz to wie co jest lepsze, stestujesz sie przekonasz. ale jak kiedys pisalem brak przyrostow w bicepsie to nie tylko cwiczenia. przyczyna lezy gdzies glebiej bo przeciez kazdym cwiczeniem na bic zrywasz wlokna miesniowe a skoro te nie rosna to znaczy ze przyzyna jest gdzies indziej
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


xxx18Dawid1989x
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps
ello ja mam takie pytanko miałem na samym początku 31 cm w bicku jadłem przez miesiąc tak rano twarug chudy i kasza manne z mlekiem ugotowana 500ml później w szkole chleb z szynką lub z serem później obiad /siłka po siłce znow kasze manne 500ml i ryz no i wieczorem chleb i przez to biceps urosł mi 2cm mam teraz 33 cm ale dalej niechce roznąc waze 74kg i chce teraz zakupic metke bedzie to dobry pomysł czy nie ???? staz 2 lata i nie rosnie biceps nic a nic ??? prosze odp na nr gg 6751276
  • 0

J.U.N.I.O.R
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:Sporty Walki Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps
to nie bedze dobry pomysł z ta metka mysle ze problem tkwi w diecie i treningu podaj trening jakim cwiczyłes i ta dieta to tez jest całkiem do dupy
  • 0

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps

ello ja mam takie pytanko miałem na samym początku 31 cm w bicku jadłem przez miesiąc tak rano twarug chudy i kasza manne z mlekiem ugotowana 500ml później w szkole chleb z szynką lub z serem później obiad /siłka po siłce znow kasze manne 500ml i ryz no i wieczorem chleb i przez to biceps urosł mi 2cm mam teraz 33 cm ale dalej niechce roznąc waze 74kg i chce teraz zakupic metke bedzie to dobry pomysł czy nie ???? staz 2 lata i nie rosnie biceps nic a nic ??? prosze odp na nr gg 6751276


Po 2 latach 33 cm w bcepsie ? ile masz lat ? z jakimi wymiarami zaczynałeś.
Co do 21 to trening na mase czy wytrzymałość czy co ?
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps
xxx18Dawid1989x, nie dziwne ze CI nie rósł bic
na pewno miales zły trening, a co do tego
co piszesz co jadłes to tez lekko tragedia,
wogóle bialka cienko w niej i cała dieta psu w dupe
Zrób sobie regeneracje, i zacznij z nowym planem treningowym

Zajżyj w odzywianie i tam diete znajdź


META NIE DLA CIEBIE!
  • 0

xxx18Dawid1989x
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps
Poniedziałek:
Klatka piersiowa:
- wyciskanie sztangi na lawce prostej 4 serie 12,10,8,8 powt.
- wyciskanie sztangi na lawce skosnej glowa w gore 4 serie 12,10,8,8 powt.
- wyciskanie hantli na lawce skosnej glowa w gore 4 serie po 10 powt.
TRICEPS:
-francuskie wyciskanie sztangi lezac do czola 4 serie 10,8,8,6 powt
-prostowanie ramienia ze sztangielka siedzac 4 serie po 8powt.

sroda
Plecy:
- podciąganie na drążku 3 serie po max powt.
- martwy ciąg ze sztanga 3 serie 12,10,8 powt.

Biceps:
- uginanie ramion ze sztanga stojac 4 serie 12-10 powt.
- uginanie ramion ze sztangielkami siedzac oparty o kolano 4 serie 12-10 powt.
- modlitewnik 4serie 12-10

piatek
BARKI:
- wyciskanie sztangi zaa karku 4 serie, 12,10,8,8 powt.
- podciąganie sztangi wzdluz tulowia stojac,4 serie 12-10 powt.
- unoszenie ramion ze sztangielkami w opadzie tulowia, 4 serie po 10 powt.

Kaptury:
- wznosy barkow tzw. ‘sztrugsy’ ze sztangielkami 4 serie po 8-10powt.





to mój trenming mam 19 lat jak zaczynałem miałem 17 lat i 31cm w łapie 80 w klacie przedramienie miałem 26 a teraz mam w bicku 33cm w klacie 104cm a przedramie 30 i biceps niechce rosnąc !!! dieta dieta wiem ale nie mam czasu bo tak od 7 do 16 w pracy wiec wiecie ni8e jest to proste nie wiem jak zrobic sobie diete i nie drogo moze ktos mi napisze ????? a chciałem mete bo meta nawed bez diety urosnie z 3 cm ;/ nie wiem moze mi ktos doradzi jak zwiekszyc biceps ???? a wode tez pije 3-4 litrów na dzien niegazowanej
  • 0

J.U.N.I.O.R
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:Sporty Walki Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps
jesli chodzi o trening to dozo błedów 2 cwiczenia na plecy bardzo mało na triceps tez2 zamało na biceps cwiczen 3 dobrze tylko po co po 4 serie wystarcza 3 i na barki bym dodał jeszcze jedno wogule cały plan do wymiany i wogule nog nie ma w tym planie a tak wogule to ty cały czas tym planem przez te 2 lata leciałes??? a co do diety to co ze praca mozna jedzenie brac do pracy na mecie ci urosnie bez diety moze nie wiem nie prubowałem nigdy bez diety braci koksu ale ci wszytko potem spadnie i nie bedziesz miał z tego nic tylko zjechana watrobe co do ramion armagedon bedze dobry staz masz odpowiedni tu masz wszystko opisane co i jak http://www.forum-kul...showtopic=31760
  • 0

xxx18Dawid1989x
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps
powiem tak niepotrzebuje nóg na co mi one nie przez całe 2 lata nie cwiczyłem na tym samym treningu robilem tak 2 miesiące potem tydzien nic i znów 2 miesiące ale całkiem inny plan wiesz nie wiem jaka sobie zrobic dieto to moze ty mi napisz tanio i zajebiscie ;)
  • 0

J.U.N.I.O.R
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:Sporty Walki Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps
zajzyj do dzaiału odzywianie i tam znajdzesz diete do wyboru do koloru gdy cwiczysz nogi uwalniasz najeiwecej tescia własnego bo to najwieksza partia ja tez nei cwiczyłęm nog jak zaczołem to odrazu gora poszłą wiec ci mówie warto
  • 0

xxx18Dawid1989x
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps
hmmmm nie wiem nie wiem co mają nogi wspulnego z bicepsem nie wiem ale wiesz jak jest to prawda to spróbuje ja nie mam duzych wymagan ja chce tylko w bicku miec 38-40 cm a w klacie 120 cm to w bicku brakuje mi 5-7cm a w klacie to 16 heh a jest to naprawde prawda ze jak nogi to cos przyjdzie w górze ??? a tobie duzo przyszło czy nie hmm
  • 0

J.U.N.I.O.R
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:Sporty Walki Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps
Tu nie chodzi o to ze one maja cos wspólnego cwiczenie nog to nie jest sposób na durze bicepsy tylko dzieki np przysiadowi uwalniasz testosteron wiesz chociaz co to jest ??? chormon wzrostu i dzieki temu rozwijaja sie inne miesnie cwiczysz 2 lata a nie wiesz co to testosteron i wogule nie masz zadnej wiedzy nie dziwie sie ze takie marne wymiary musisz wszytko od poczatku zaczac zmarnowałes 2 lata cwiczen przez takie błedy widzisz ja cwicze 9 miesiecy a mam takie wymiary jak ty tam napisałes tylko wklacie nie mam 120:) ale jeszcze troszeczke :hyhy:
  • 0

xxx18Dawid1989x
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps
czy ja wiem czy zmarnowane moze tak to moze zdradzisz swoja diete i trening co jakie masz teraz wym i jakie miales co ??? to wiesz bede cwiczył to przez 2 miesiące i jadł a jak nic nie da
to to pier..... i biore mete i ile ci przysło w 2 miesiące napisz wszystko chyba ze się wstydzisz heh lol
  • 0

J.U.N.I.O.R
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:Sporty Walki Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps
nie mam sie czego wstydzic hehe nie bede ci pisął teraz mojej diety i jak wyglada moj trening poczytaj moje posty tam jest wszystko a jak zaczynałem cwiczyc to w łąpie miałem 32 wazyłem 70 kg i po 2 miesiacach miałem juz 34 w łapie i wazyłem 76 i na kalte juz brałem 100kg napewno tez zrobiełm jakies błedy na poczatk i staram sie ciebie przekonac do tego zebys tez nie popełnił tych błedów ale to jzu twoja sprawa a meta nie dla ciebie zabierz sie za pozadny trening i diete a nie narzekasz na mecie ci ładnie pojdze podczas cyklu bedzesz zadowolony a po cyklu ci spadnie i stwierdzisz ze musisz wziasc ome i bedzesz tak w to brnoł az znajdzesz sie w szpitalu
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps
J.U.N.I.O.R, brales jakies koksy? o ile mnie pamiec nie myli to chyba tak wiec nie dziwo takich wynikow
  • 0

J.U.N.I.O.R
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:Sporty Walki Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: biceps
brałem brałem ale te wymiary ktore podałem były bez koksu :D była tylko pucha kretki z treca moje pierwsze mono he
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024