Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
528 odpowiedzi w tym temacie

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY

przy wadze 90kg i po koksach 100kg na klate to tak srednio bym powiedzial


jakbyś czytał dokładniej to byś widział co napisalem wyżej


Nie masz sięco dołować


a czy ja sie dołuje??
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
No wygladasz spoko
ale szkoda ze te zdjecia cyfrowki wygladaja jakby byly robione telefonem wrzuc je w normalnych wymiarach:)
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY

wrzuc je w normalnych wymiarach


w normalnych wymiarach to nic nie widac bo są tak duze, ze bys musial przesuwac wkran zeby calwego zobaczyc, a to beznadziejnie wygląda jak daje się duze zdjęcie
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY

a czy ja sie dołuje??

piszesz że dalej jest marnie i że słabo wyglądasz...a poza tym ta mania że co rano patrzysz czy ci bic nie zmalał...

doskonale cię rozumiem...
  • 0

KARSTEN
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Myślenice
  • Zainteresowania:kulturystyka,boks,pilka nozna,foczki ;-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
stefaN123, powiem Ci ze fajnie wygladasz, moim zdaniem wszystko ok,popracowal bym troche nad OBWODEM LAPKI, bo wyrzezbiona jest fajnie.
  • 0
Cele:
waga 110kg
Łapa 46cm
;-)

KARSTEN
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Myślenice
  • Zainteresowania:kulturystyka,boks,pilka nozna,foczki ;-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
tak zebys dobil do 40cm i bedzie gicior !!!!
  • 0
Cele:
waga 110kg
Łapa 46cm
;-)

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY

tak zebys dobil do 40cm i bedzie gicior !!!!

łatwo się mówi ale to wcale nie jest takie łatwe i napewno tego na sucho juz nie osiągne, po tym co przeszedłem
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY

łatwo się mówi ale to wcale nie jest takie łatwe i napewno tego na sucho juz nie osiągne, po tym co przeszedłem

nio raczej nie...ale bądź dobrej myśli...

wierzę w to że dasz radę :)
ogólnie to chciałbym wyglądać tak jak Ty :)
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY

ogólnie to chciałbym wyglądać tak jak Ty


lepiej nie dotykaj koksu bo zawsze Ci będzie mało...... Mi już głupie myśli przychodzą jak staje przed lustrem żeby sobie jeszce teraz z 200 mety walnąć albo coś tam, chore jazdy <- przez to że wiesz co dzięki temu można osiągnać i nie widzisz już życia bez tego, wiesz że na suchara nic nie zrobisz, tzn masz takie myśli i jesteś tego pewien. Ja wystarczy że opuszce trening i staje przed lustro i mi się wyjade że spadłem jak skurwysybn... Chore jazdy są i tyle.
Moge powiedzieć teraz że koks spruch mi psychike, jestem zajebiście nerwowy, nie moge się powstrzymać w sytuacjach w których normalny obywatel by się inaczej zachował, czasem mam ruchy jakieś nad którymi nie pasuje, Nie odczuwam strachu, je/bie mnie wszystko
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
dobrze, ze piszesz o tym moze czesc ludzi glebiej sie zastanowi czy brac koksy :>
  • 0
[you]
pozdro :P

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY

lepiej nie dotykaj koksu bo zawsze Ci będzie mało......

już kiedyś próbowałem...pisałem o tym i napisąłem że to była głupota bo nie miałem zielonego pojęcia o tym...


Mi już głupie myśli przychodzą jak staje przed lustrem żeby sobie jeszce teraz z 200 mety walnąć albo coś tam

rozumiem to....miałem tego farta że potrafiłem się powstrzymać ,ale mam takiego kolegę który robi teraz czwarty cykl a w piątym planuje wziąć anapolon :/ nic nie daje tłumaczenie że to nie ma sensu...chłopak na 18 lat (niecałe) i już 4 cykle zrobił...i w sumie jakieś 40kg masy....

a wystarczy że opuszce trening i staje przed lustro i mi się wyjade że spadłem jak k****...

ja tak mam i bez koksu :/


nie moge się powstrzymać w sytuacjach w których normalny obywatel by się inaczej zachował, czasem mam ruchy jakieś nad którymi nie pasuje

agresor...to też mam ,a nie koksuje :)


Nie odczuwam strachu, je/bie mnie wszystko

nio ja odczuwam jeszcze strach ale jak wiem że kogoś pojadę albo wiem że mam szanse to mnie to wali czy dostane po ryju i jadę z typem :)

morda nie szklanka :P

może zapodaj sobie jakieś relanium albo deprim...
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY

czasem mam ruchy jakieś nad którymi nie pasuje, Nie odczuwam strachu, je/bie mnie wszystko

Stefan jak widać wszystko ma swoje złe i dobre strony:) a do 40cm w bicu można spokojnie dojść bez koksu:)
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY

dobrze, ze piszesz o tym moze czesc ludzi glebiej sie zastanowi czy brac koksy

bardzo dobrze.Niektórzy nie myślą w ogóle...


a do 40cm w bicu można spokojnie dojść bez koksu:)

można ale jak ktoś koksował i wyczerpał naturalne możliwości to zajmie to duuuuuużo czasu ,a jak ktoś brał to weźmie jeszcze raz żeby to przyśpieszyć...
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
ogólnie ja akurat nie żałuje że wziąłem koks, ale tak jak mówie, pruje psychike okrutnie i można mieć przez to wiele nie przyjemności i problemów. Teraz zażywam tabletki na nadpobudliwość nerwową bo jestem nie możliwy
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
powiedzmy zobacze kogoś obcego (jakiegoś koleszke) na klatce że siedzi jak zchodze po schodach i każe mu wypierdalać, widze jakąś afere która mnie nie dotyczy przyłączam się do słabszych odrazu, koleś w autobusie wczoraj kozaczek koło 30-tki kibic zaczyna śpiewać na głos "jazda jazda jazda biała gwiazda" i tak z 5 minut w kółko, autobus pełen ludzi, wkońcu nie wytrztymałem psychicznie i na cały autobus mówie: zamknij morde frajerze jebany, jebie mnie twoja wisła, chcesz sobie kibicować to wypierdalaj na stadion, to jest miejsce publiczne więc zamknij piz/de. Koleś się obraca, patrzy na mnie cały czas, mówie nie patrz na mnie kurwo bo Ci zaraz rozjebe morde, nie patrz!!. Powiedział tylko, przepraszam, można było grzeczniej powiedzieć i się zamknął i obrucił. Jedziemy 10 m9in i cisza, wysiadam a ten się obraca i patrzy na mnie i zaczyna śpiewać, podszedłem do niego i mówie "mówiłem coś kurwo, nie patrz na mnie!! i już miałem go zajebać ale coś mnie powstrzymało i żal mi się go zrobiło i wysiadłem. <- ja tym tekstem nie chce pokazać że jestem z tego dumny czy zakozaczyć, tylko chce was ostrzec, że koks to przejebana sprawa jeśli chodzi o psychike a co się z tym wiąże nerwice, ciśnienie i życie na pełnym wkurwieniu i patrzeniu żeby tylko ktoś coś zadymił albo jrzywo spojrzał...
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
to daj foty tak 800x600 przynajmniej, albo 1028
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
zaraz porobie jakieś nowe jaśniejsze to wrzuce do godzinki bo mam aparat jeszce w domu
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
Stefan: odnośnie tej sytuacji w autobusie to mam podobnie, odkąd wróciłem na siłownie... heh. Czuje się z treningu na trening większy, silniejszy... i mam podobne jazdy - tyle, że sie bardziej hamuje.
Wczoraj szedlem po silce z ziomem do centrum, patrzymy a tu koleś leje pod uniwersytetem (z nim były dwie typki), ja w śmiech, ziomal w śmiech a typka: "bardzo śmieszne..." ja na to: "bardzo i dalej sie śmieje" a jej kolega co lał (stał pod kamerą - że nawet nie można go pierdolnać bo zaraz dowód pobicia itd.) "co sie kurwa śmiejesz" czy coś takiego - ja sie zatrzymuje, ziomal moj też (on skróra - to cyna :D), i mówie: "zamknij pysk kurwa frajerze, nie wiesz do kogo sie odzywasz wiec stul dziub... bo ci zapierdole..." i poszliśmy - gdyby nie kamera to bym mu wyjebal... i wpadby w swoje szczochy:/
To jest niemożliwe - ja mam tak bo testosteron buzuje ;) Silka - 5 treningów za mną - mocnych - daje efekt i teść skacze :)

  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
Ty masz tak bo chcesz tak mieć, a ja już nad tym nie panuje. I tego kolesia bym napewno najebał nawet pod kamerą, mówie Ci to są chore jazdy, nie mysle kompletnie o konsekwencjach. Jak by to powiedzieć, mam taki wir w psychice że jak nie zatrzymam czegoś co mnie wkurwia to bym mi chyba wybuchła głowa
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY

jakbyś czytał dokładniej to byś widział co napisalem wyżej

wiem ze pisales ze klata to nie jest Toja mocna strona ale znam ludzi ktozy po jednym cyklu cwiczac na mase na sile brali po 20-30kg wiecej na kalte wiec moje zdanie jest takie ze 100kg to nie jest nic wielkiego ale ja mowie na podstawi ludzi z ktorymi mialem kontakt ktorzy kokuja a jest takich malo i nie iwme co brali :P
moje zdanie ;p
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024