Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
528 odpowiedzi w tym temacie

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
SIemanko

Wszystko zaczęło się 3 miesiące temu tzn zacząłem się interesować siłownią i wciągnęło mnie to. 3 miechy wstecz wyglądałem jak patyk (66kg).

ćwicze około 3 miesiące. Od tego też czasu stosuje diete na mase + MASS XXL którego zjadłem już około 8 kg. Przez pierwszy miesiąc jadłem też kreatynke. Obecnie jestem po 9 strzałach deca.
Dodam jeszce że ćwicze w domu a mój sprzęt to 2 sztangielki po 10kg kazda i 3 taborety jako ławeczka :).
Od 7 czerwca ide na siłke się zapisać na 100%.

Wymiary:
Przed 3 miesiącami:
Waga: 67 kg
Wzrost: 183 cm
Biceps: 30 cm
Obwód w klatce: 90 cm
Pas: 82 cm
Staż treningowy: 0

Aktualnie:
Waga: 82 kg
Wzrost: 183 cm
Biceps: 36 cm
Obwód w klatce: 104 cm
Pas: 85 cm
Staż treningowy: około 3 miesiące

Przyrosty po 3 miesiącach:
Waga - 15 kg
Biceps - 6 cm
Obwód w klatce - 14 cm
Pas - 3 cm

Oto moje foty (robione na sucho - trenowałem 2 dni temu):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
Ja po prostu wymiękam!!
W pierwszy miechu kreatyna - błąd wielki, nic ci ona nie dała, to samo bys osiagnal odpowiednią dieta i treningiem!!
Po drugie trening! Tesh lipa! Jezeli tylko cwiczysz w domu sztangielkami to nie jest to jakis kozacki trening, a juz na pewno nie trening pod koks. Stary ja nie wiem po co brales ta dece. mass xxl+dieta+silownia i byc nabierał masy w oczach. Teraz sa juz bardzo dobre suplementy, wszystko mozna osiagnac bez koksu, bardzo dobra mase mozna nabrac i to sa wartosciowe miesnie a nie gówne ktore ci zaraz spadnie jak sie wodki tylko napijesz.....
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
hmm.... co ja moge powiedziec na ten przypadek... nio chlopie troche zle zrobiles...
nio ale nie jestesmy po to by komentowac tutaj twoje poczyanania ale po to by pomoc Ci uzyskiwac dobre rezultaty

po pierwsze:
1. Trening [hehe nie dieta - bo trening w twoim przypadku jest najwazniejszy - nic nie zdzialasz cwiczac w taki sposob jak do tej pory - zapisz sie na jakas silownie - byle by byly wolne ciezary - jakies tam specjalne maszyny nie sa az takie niezbedne.... podstawa to sztanga i sztangielki z obciazeniem]
2. Dieta... trzeba ulozyc dobra diete. Miesnie by rosly i byly silne [ :mrgreen: ] potrzebują odpowiednio zbilanswoanych posilkow... szczegoly w dziale odzywianie
3. Kup jakies witaminki i odstaw koksy
  • 0
[you]
pozdro :P

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
Diete znajdziesz sobie dopasowana do w\Twojej wagi w dziale odzywianie,
Zapisz sie na silownie albo chociaz kup sztange i obciazenia (sztanielki tesh musza miec regulowane obciazenie), chociaz silownia to silownia. Nie musi byc to jakis super fitness club, po prostu zeby byly tam ciezary, sztangi, sztangielki, ławeczki - i to wszystko. Zaleta jest taka ze nie zagracasz domu wlasnym sprzetem (a wiem cos o tym bo mam dwie sztangi i sztangielki i obciazenia i zawsze sie wkur...jak mi sie to po domu wala). Poza tym za prosta taka silownie duzo nie zaplacisz...
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY

ćwicze około 3 miesiące. Od tego też czasu stosuje diete na mase + MASS XX
Od 7 czerwca ide na siłke się zapisać na 100%.



2. Dieta... trzeba ulozyc dobra diete. Miesnie by rosly i byly silne [ ] potrzebują odpowiednio zbilanswoanych posilkow... szczegoly w dziale odzywianie



Diete znajdziesz sobie dopasowana do w\Twojej wagi w dziale odzywianie. Zapisz sie na silownie albo chociaz kup sztange i obciazenia


Czytajcie ze zrozumieniem. Ja jestem na zajebistej diecie od 3 miesięcy!!. Przecirz nie przytyłem 15kg od deca bo wtedy ona jeszce nie zaczęła działać. Przytyłem dzięki diecie i MASS XXL!!.

Oto moja dieta, te posiłki jem o różnych porach zależnie jak pracuje więc nie będe pisał godzin tylko co jem (Stosuje to od 3 miesięcy nie przerwanie, tylko troszke się nie dawno zmioeniła tzn dodałem posiłek):

200gr ryżu + 100gr pierś z kurczaka

MASS XXL 70gr + 300ml

4 bułki żytnie razowe z masłem roślinnym i tuńczykiem.

2 bułki żytnie razowe z masłem roślinnym i tuńczykiem.

200gr ryżu + 100gr pierś z kurczaka

MASS XXL 70gr + 250ml wody

mleko 0.5L 1.5% + 100gr płatki owsiane

makaron 100gr + pierś z kurczaka 100gr

MASS XXL 70gr + 250ml wody

3 jajka gotowane na twardo + bułka z masłem.

Do tego dziennie 5-6L wody.

bloniu daruj sobie te posty, bo przepisujesz to co napisał anar i działasz mi na nerwy :). Ja nie mam 15 lat tylko 22 i wiem co robie!! więc nie krytykuj mnie tylko oceniaj foty :)
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
nio to dobrze, ze masz diete - zadbaj jeszcze o ptk. 1 i 3 :-)
  • 0
[you]
pozdro :P

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
1. na siłke ide 7 czerwca więc punkt spełniony :)
3. no jeszce został mi 1 sztrzał deca i koniec :). Odblokuje się tylko clomidem i pozniej mysle kreatynke - dextroze brać (Oczywiście dieta i MASS XXL nadal będe stosował). A jakie witaminy mam kupić?
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
nie wiem czy tester..powinnien byc po cyklu saa
to wykluczny czesciowy jakiekolwiek efekty 8)
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
No dobra ale pooceniać foty możecie i pisać swoje opinie. Nie dałem tu fot żeby dostać krete za free bo ową posiadam :D. Chce tylko żebyście WY wszyscy pisali co myslicie.
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
Się tylko zastanawiam po co brałeś tego Deca skoro na siłke wogule nie chodzisz teraz. I jedziesz na odżywkach w sumie jeśli chodzi o mase to luz, ale że Deca brać to tego nie rozumiem :)
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
wiesz, wolałem wziąść deca niż mete jak gówniarze 15 letni na 1 cykl. Wszystko jest dla ludzi ale myślących. A wziąłem bo chciałem i już :). Pozdr0
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
[shadow=red]piszesz ze nie masz 15 lat a robisz bledy jakbys tyle mial, ja mam 21 lat, mieszkam sam, pracuje i sie ucze. Mam kase, nikt mi nie truje a i tak sterydow nie wezme.Bo wg mnie jak ktos bierze sterydy a ma 3 miesieczny staz to znaczy ze sie kompletnie nie zna i sie posluchal kogos kto chcial mu sprzedac stery. Pogadaj z kimkolwiek na silowni, nawet z koksiarzami, czy brali oni po 3 miesiacach. A co do fotek to pokaz jakas sprzed 3 misisecy to porownamy. Sam nie mam wygladau ale wg mnie jeszcze duzo pracy przed toba, bo nawet jak na chudego to slabe masz te miesnie.[/shadow] [/quote]
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
nie wymadrzaj sie :PPPP
nie jest dzieckiem to jego sprawa zrobil spory postep i jezeli jest zadowolony to po co go pouczasz? wziol bo chcial zadzialalo ? zadzialalo... mie mów ze by na sucho przez taki czas zrobil 15 kg . Bo to niemozliwe
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
juz nie chodzi o pouczanie, ja tam robie kupe na to co on bierze. tylko ma to jakies konsekwencje, o ktorych moze nie wiedziec, a blog ten jest dla tych co chca pokazac jak trenuja i zyja i jedza oraz po to zeby inni sie wypowiedzieli na ten temat. I ja sie wlasnie wypowiadam zeby jakis malolat nie przeczytal tego bloga i nie poszedl sobie kupic deca, bo ktos bral i na miesiac tyje 5 kilo. W DODATKU NIE MUSI CHODZIC NA SILOWNIE BO TYPEK W DOMU TRENOWAL DWOMA DZISIECIOKILOWYMI HANTLAMI, LUDZIE NO CHYBA NIE ZAMIERZACIE TEGO CHWALIC?? BO JAK TAK TO KUR... ZMIENCIE NAZWE NA [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
NARAZIE...
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
bloniu prosze Cię nie wypowiadaj się już w typ poście bo już napisałeś swoje. Ty tak do tego podchodzisz i już to wiemy i niepisz tego samego w kółko bo zaśmiecasz MOJ topic. Znamy już twoje zdanie i koniec.

Co do foty zanim zacząłęm cokolwiek ćwiczyć to nie mam ale wyglądałem jak patyk. Wystające łopatki, kręgosłup na wieszku, kości wystające. Zresztą pisze u góry moje wymiary z przed. Jednym słowem wyglądałem jak oświęcim kumasz?

Z efektów jestem zadowolony, ale i tak mój cel jest dużo wyższy i go osiągne. Przynajmniej 40 w łapie i 90kg wagi.
Pozdr0 bloniu
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
ku pojednaniu powiem, że z calego serca zycze Ci sukcesów i wygrania konkursu zestawu na mase. Jezeli wygladales jak patyk to duzo ci przybylo, jezeli utrzymasz i jeszcze przytyjesz to spox. Ja akurat ciagne do Twojej obecnej wagi ale z wyzszego poziomu, i taki jest moj cel!
Pozdro stefaN123

[ Dodano: 05-06-2005, 8:55 ]
ja ide w dół z wagi 100 kg tak jakby ktos zle odczytał :D
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
Co do fotek : to jesteś na dobrej drodze.
stefaN123, pisałeś że na siłkę idziesz od 7 czerwca. A dotychczasz gdzie ćwyczyłeś, w domu?
Pozdrawiam
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
tak w domu. Sprzęt: 2x 10kg sztangielki. 3 taborety - jako ławeczka
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
No tym to nie wiem cieżarem co można porboić tyły barków w opadzie, troche tricepsa i tyle bo więcej mi do głowy nie przychodzi co do takich ciężarków. No ewentualnie można bicepsa na rzeźbe jechać :D
Proszę nie czepiać się mnie, bo wiem że wszystkie ćwiczenia na tym można robić tylko jeśli robi chłopak mase musi mieć cieższe ciężary.
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
no dobra stary ale mnie to tak wciągnęło że ćwicze po 2 godziny co 2 dni z tym co mam. Kożystałem z atlasu ćwiczeń z sztangielkami na każdą partie. Dopiero w tym tygodniu sie zapisuje na siłke. Tak jak ja wyglądałem nie dawno to nawet wstyd było się pokazać na siłowni.
Nawet nie zdajesz sobie sprawy z ilu żeczy zrezygnowałem i ilu poświęceń dokonałem tylko dla tego by móc ćwiczyć. To jest poprostu zajafka.
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024