Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna+HMB i jazda na rowerze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

dan
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna+HMB i jazda na rowerze
w temacie wkradło się słowno "nie" hehe a miało być że od NOWEGO użytkownika, sorki :thumbup:

witam,
to mój pierwszy post i mam nadzieję że dział odpowiedni.
Nie jestem kulturystą, a tylko jeżdżę na rowerku. niestety mam troszke za dużo kilogramów przy wzroście 177 ważę 93 niestety... chciałem zrzucić kilka kilogramów sam dla siebie, czytałem na kilku forach ze kiedy się śmiga na rowerze to pomaga Kreatyna i HMB. zapomniałem wspomnieć iż nie jem dużo :lol: po prostu tak mam. A więc zakupiłem kreatynę w tabletkach i HMB 500 w tabletkach, na kreatynie jest napisane że zażyć 6 tab dziennie, jak sie pakuje, ale jako rowerzysta 4 wystarczą, 2 kreatyny i 1 HMB przed jazdą i dwie kreatynyt po jeździe... nie wiem czy tak jest dobrze ale ponoć tak, gdyż tak mi powiedziała laska w sklepie. mam jednak pytanie czy jak się to zażywa trzeba stosowac dietę jakąś ?? czy mogę pić jak piłem Isostar, no i czy np na koniec dnia mogę browarka nieraz wypić , czy to koliduje z tymi suplementami ?? Ogólnie chciałbym się spytać kogoś kto się zna co o tym sądzi ?? jakieś wskazania, wytyczne ??
Dzięki z góry i pozdrawiam
  • 0

13MC13
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+HMB i jazda na rowerze
Jak Chcesz Zrzucić Kilka KG i Jest To Tłuszcz To Ja Bym Kupił Jakiś Reduktor Tłuszczu a nie kreatynę Bo To Raczej jakbyś Chciał Nabić Masy ! Chyba Pani w Sklepie Cię w Ch... Zrobiła ;/
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+HMB i jazda na rowerze
Najpierw trzeba było się zapytać forum bo te odżywki na redukcje raczej dużo Ci nie dadzą.
Rób codziennie godzinę aerobów oraz dieta z małą ilością węglowodanów.Przykładów na forum jest masa.
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+HMB i jazda na rowerze
13Mc nie pisz jak pokemon:/ Co do isostara, to odpada, bo kofeina i jej pochodne negują działanie kreatyny
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+HMB i jazda na rowerze

13Mc nie pisz jak pokemon:/ Co do isostara, to odpada, bo kofeina i jej pochodne negują działanie kreatyny


Pierwszy raz słyszę :thumbup: a po drugie Isostar to izotonik i on nie ma kofeiny.
Powracając do kofeiny to ona ma lekkie działania redukcyjne.Kreatyna w twoim przypadku jest nie potrzebna.
Sama jazda na rowerku nie da Ci dobrych efektów lepiej pobiegaj i skup się na treningu mięśni brzucha.
Proponował bym pół godziny aerobów z rana na czczo, po południu 25m treningu interwałowego i tak 4 razy w tygodniu, oczywiście przed samym bieganiem staraj się nie jeść węglowodanów oraz musisz dobrać sobie posiłki do redukcji.
  • 0

dan
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+HMB i jazda na rowerze
Spoko, dzieki za odpowiedzi, więc należy nie zarzywać ani kreatyny ani hmb a tylko skupić sie na diecie odpowiedniej i ćwiczeniach...
Dzięki i pozdrawiam
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+HMB i jazda na rowerze
HMB możesz jeść ale raczej dużych wyników nie osiągniesz.Kreatyna może by Ci coś dała jakbyś ćwiczył na siłowni ale przy redukcji moim zdaniem nie ma sensu brać jak już coś to lepiej jakiś spalacz.
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+HMB i jazda na rowerze
odpuść sobie kreatyne bo nic ci nie da.hmb to shit jakich mało.dobry spalacz-termogenik z wyższej półki z kofeina i szybko spalisz tłuszczyk przy dobrej diecie.te wszystkie isostary,tigery to mało pomocne płyny,lepeij zażyć carbo z witaminami-energia i ochrona zdrowia w jednym.tymbardziej że 99% procent tzw.energetyków oparta jest na kofeinie i taurynie.
  • 0

gocin
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:70 z przerwami
  • Wzrost [cm]:175

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+HMB i jazda na rowerze
dlaczego ludzie uwazacie, ze HMB to shit??
  • 0

bob934
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :36
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+HMB i jazda na rowerze
kreatyna raczej nie potrzebna, może jakieś węglowodany i aerobik :thumbup: pewnie wyglądasz kozacko z taką waga i przy takim wzroście :lol: Trzymaj się !!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024