Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
528 odpowiedzi w tym temacie

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY

kiedy ostatni raz robiles sobie przerwe powiedzmy ze 2tyg calkiem bez silki ??


z jakiś miesiąc temu ale nie 2 tyg, tydzień i po tym tygodniu przerwy powiem Ciże miałem strasznego powera jak przyszedlem na trening.
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY

nie chce diety redukcyjnej, bo ja nie chce spaść z mięśni tylko chce zrzucić z brzucha żeby mieć krate,a wiem ze jak zmienie diete to spadne i z mięśni.

niestety jesli chcesz zzucic tluszcz to z miesni tez troche spadnie a jesli bedziesz mial diete typowo na mase i bedziesz robil aeroby to pewnie nic Ci nie spadnie :P chociaz troche obetnij wegle
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
Kropek spoko spoko, ja już po 2 tyg widze różnice ;] bedzie dobrze zobaczysz;]
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
a ile razy w tygodniu robisz aeroby ?? 4 ??
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
więc wygląda to tak, że aeroby robie w te dni które są dla mnie treningowe, tzn pon-sro-piat. najpietrw ćwicze sobie swoim planem i na końcu zakładam bluze i ide na steper na 40 min, po aeroby robie brzuchy.
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY

stefaN123 napisał/a:
nie chce diety redukcyjnej, bo ja nie chce spaść z mięśni tylko chce zrzucić z brzucha żeby mieć krate,a wiem ze jak zmienie diete to spadne i z mięśni.

niestety jesli chcesz zzucic tluszcz to z miesni tez troche spadnie a jesli bedziesz mial diete typowo na mase i bedziesz robil aeroby to pewnie nic Ci nie spadnie :P chociaz troche obetnij wegle

przeciez po to w diecie na redukcje masz tyle bialka/aminokw zeby zminimalizowac efekt katabolczny... jakis dziwne masz podejscie - z odpowiednia iloscia b i jakim nie cholernie drastycznym ocieciu wegli obwody wlasciwie nie spadna... moze troszke, ale dajmy na to 0,5cm jak spadnie przy zrzuceniu tluszczyka - jest chyba warte ??
przy diecie typowo na mase i aeroy to nie wiele siem osiagnie :/
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
acha a klate probowales cwiczyc kontrolujac caly czas obie fazy ruchu, tj. opuszczasz ciezar jakies 3-4sec, wyciskasz jakies 3s ?? b. dobry system - probowlem ;) i jesio przy tym np progresje zrobic 12-10-8 znowu zwiekszyc ciezar i juz normalnie "machajac" ze 8 powt ;)
of korz ciezar musisz zmniejszyc - meczy bardziej niz siem wydaje ;)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
siema chłopy :))
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -->> stefaN123 - NOWE FOTY
stefaN123, witam :D
dawno Cię tu nie było :)
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024