Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blog -=FOX=-


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Blog -=FOX=-
Witam :) Mam na imię Grzegorz. Mam 21 lat, wzrost 180cm, waga 80kg. Ćwicze na siłce około 1 roku i 10 miesięcy (w sierpniu 2 lata). Dużo ćwiczyłem przez ostatni czas na mase. Chodziaż nie mówie, że interesuje mnie też siła. Od początku jak zaczołem chodzić na siłke dużo się zmieniło w trybie spędzania wolnego czasu. Ponieważ poświęcałem dużo na ćwiczenia. Od 4 do 5 dni w tygodniu lecz potem się to zmieniło i spędzam obecnie od 5 do 6 dni w tygodniu. Postępy oczywiście są od początku i to znaczne. Na początku miałem z deka zapadniętą klatke piersiową i miałem problem wycisnąć na klatke 40kg lecz teraz juz wyciągam 90kg na prostej sztandze bez mostka. Z mostkiem wycisnołem 100kg. Ciesze się także z osiągów na bicepsa ponieważ wyciskałem na początku za ledwie 30kg z podrzutem na plecach. Teraz bez podrzutu na plecach czyli gdy pracuje sam biceps ćwicze 45kg - seria 6 powtórzeń. Z podrzutem 52,5kg - seria 6 powtórzeń. W każdym bądź razie przykładam się bardziej do techniki ćwiczenia jak do tego ile wycisne ponieważ zauważyłem, że jak na początku ćwiczyłem jak popadnie wcale dobrze się nie czułem, a siła bardzo po woli szła. Teraz od ponad 1 roku ciągle ulepszam technike ćwiczenia i moge powiedzieć, że jest o wiele lepsza od tej techniki jaką miałem na samym początku, ale też nie moge powiedzieć, że w 100% nadal ćwicze poprawnie. Staram się ćwiczyć lecz nie mam zamiaru tu nikogo okłamywać, bo za każdym razem patrze do lusterka i czasami wychwytuje malutkie błędy, które chcę w przyszłości poprawić. Odkąd ćwicze na siłowni jeszcze nie spotkałem osoby, która w 90% by robiła wszystko poprawnie. Dlatego nie mówie, że wszystko się ćwiczy poprawnie i we właściwy sposób.
Wracając do mojego treningu wygląda on następująco:
Poniedziałek
klatka:
wyciskanie na skośnej w góre 12/10/8/6
wyciskanie na skośniej w dół 12/10/8/6
rozpiętki na ławce skośnej w góre 12/10/8/6
ściąganie na wyciągu 20/20/15/15+(10-z redukcją cieżaru)
Zamiennie co tydzień z:
wyciskanie na prostej 12/10/8/6
chantelki na prostej 12/10/8/6
rozpiętki na prostej 12/10/8/6
butterfly 15/12/10/8
brzuch:
brzuszki na pochyłej do tyłu 20/15/12/10
brzuszki na prostej 25/25/25/25
brzuszki skośne 20/20/15/15
świeca 25/25/25/25 (czasami okres 5 min, a potem przerwa 2 min i znów 5 min)
Wtorek
biceps:
wyciskanie sztangi na stojąco 12/10/8/6
modlitewnik prosty sztangą 12/10/8/6(8 zależy od dnia)
modlitwenik skośny chantlami 12/110/8/6
wyciskanie na kolanie 12/10/8/6+(8-z redukcją cieżaru)
przedramie:
podnoszenie i opuszczanie dłońmi sztangi na kolanach 15/12/10/8
podnoszenie i pouszczanie dłońmi (od strony wewnętrznej i zewnętrznej) chantelków na ławce 15/12/10/8
Środa
triceps:
wyciskanie sztangi z nad głowy 12/10/8/6
wyciskanie chantelkami zza głowy 12/10/8/6
francuz 12/10/8/6
opuszczanie tłowia 15/12/10/10 (z kładzeniem cieżarów na nogach)
nogi:
gladiator 15/12/10/8
suwnica 12/12/10/10
podnoszenie ciężarów położonych na kolanach (działa na łydki) 12/10/8/6
czworoboczny uda(z tylu uda - nie jestem pewiem czy to jest czworoboczny czy dwuboczny zawsze mi się to myli :) ) 12/10/8/6
Czwartek
Dzień przerwy zamiennie z środą!!!
Piątek
barki:
wyciskanie sztangi z nad głowy 12/10/8/6
wyciskanie chantelkami z przodu głowy 12/10/8/6
podnoszenie sztangi na wysokość barków 12/10/8/6
podnoszenie chantelków w opadzie 12/10/8/6
brzuch:
brzuszki na pochyłej do tyłu 20/15/12/10
brzuszki na prostej 25/25/25/25
brzuszki skośne 20/20/15/15
świeca 25/25/25/25 (czasami okres 5 min, a potem przerwa 2 min i znów 5 min)
Sobota
plecy:
martwy ciąg 12/10/8/6
ściąganie z góry 12/10/8/6
kajak 12/10/8/6
podnoszenie chantelków z podlogi na wysokość pleców 12/10/8/6


Co ci moge zagwarantować. Opis mojego treningu na konkretnych cieżarach i ilość powtórzeń (samemu i z pomocą). Regularne i rzetelne spożywanie suplematów. Nie mam zamiaru ściemniać czy byłem wyczerpany po treningu czy nie. Nie mam zamiaru mówić, że działa super mimo że mi nie szło na siłce. Dlatego będziesz miał rzetelną wypowiedz na temat swych odżywek.

Najważniejsze bym zapomniał wymiary :) :
biceps prawy: 39,1cm
biceps lewy: 38,5cm
przedramie 30,8cm
brzuch: 89cm
klatka: 112cm
udo: 63,5cm
szyja: 42cm
wzrost: 180cm
waga: 80kg

Zainteresowania:
Koszykóweczka od czasu do czasu. Generalnie sieci komputerowe i czasami się bawie grafiką. Pozatym lubie spędzać czas na wolnym powietrzu z kobietą.

Co do kasy jaką moge wydać na suplematy to zależy od tego co mi jest w danej chwili potrzebne. Generalnie jak się upre na coś to kase gromadze i kupuje. Ale nigdy nie kupuje suplementów póki ich nie potrzebuje. Nic nie kupuje na zapas.
Moje przetłuszczenie organizmu moge określić na małe bądź też średnio małe. Nie sądze żebym się zaliczał do średniego poziomu.
Na co dzień nie jadam słodyczy, chrupek, nie pije, nie pale. Generalnie jem to co rodzice mi dadzą :D Jeśli chodzi o ilośc posiłków dziennie jem 3-4 nie więcej. Ponieważ co za dużo to nie zdrowo.
Metabolizm mam w normie. Jestem mezomorfikiem jeśli coś wam to mówi (sądze że tak) :D Zawsze moim celem suplemacji czego kolwiek jest MASA. Chodziaż nie mówie, że chcę rosnąć w siłę. Ale zawsze stawiałem na MASE i przy niej zostaje :D

Załączone pliki

  • Załączony plik  plec.jpg   46,78 KB   25 Ilość pobrań
  • Załączony plik  pak.jpg   32,72 KB   23 Ilość pobrań
  • Załączony plik  kla.jpg   41,87 KB   26 Ilość pobrań
  • Załączony plik  bic.jpg   47,68 KB   24 Ilość pobrań

  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-
Wszystko świetnie ale trona jest
popraw zdjecia :D !!
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-

Wszystko świetnie ale trona jest [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
popraw zdjecia :D !!

-> bloniu - Ty rowniez sie walnales w nazwie/adresie ;) ale to tylko 'literowka'.. wybaczamy :)

Fox - hehe.. jak dla mnie spalona misja :D jak mozna chciec testowac dany produkt, jesli nie zna sie jego poprawnej nazwy? to juz nie jest literowka..
  • 0

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-
Nie czepiaj się szczegółów :) zdarza się każdemu literówka :)

[ Dodano: 03-06-2005, 3:12 ]
Dziesiejszy trening poszedł mi dość dobrze lecz nie moge powiedzieć, że najlepiej.
Wyciskanie zza karku na sztandze (suwnica)- chodzi tu o barki oczywiscie.
Rozgrzewka 40kg - 15 razy.
1 seria: 50kg - 12 razy.
2 seria: 55kg - 10 razy.
3 seria: 60kg - 8 razy.
4 seria: 65kg - 5 razy + 1 z pomocą.
wyciskanie chantelkami z przodu głowy:
1 seria: 2x21kg - 12 razy.
2 seria: 2x23kg - 10 razy.
3 seria: 2x25kg - 8 razy.
4 seria: 2x25kg - 8 razy.
podnoszenie sztangi na wysokość barków:
1 seria: 35kg - 12 razy.
2 seria: 40kg - 12 razy.
3 seria: 42kg - 10 razy.
4 seria: 45kg - 6 razy+ 2 z pomocą.
podnoszenie chantelków w opadzie:
1 seria: 2x6kg - 12 razy.
2 seria: 2x7kg - 10 razy.
3 seria: 2x8kg - 8 razy.
4 seria: 2x9kg - 6 razy + 2x6kg - 6razy(dobitka).
Przy większych cieżarach robie z asekuracją, bo zawsze się może zdarzyć, że człowieka może osłabić albo nie da rady. Czasami są złe dni czasami dobre ten dzień należał do dość DOBRYCH. Więc nie zawsze tak dobrze mi idzie jak ćwicze zależy to od samopoczucia, pogody i co zauważyłem od dawna - picia alkoholu i nie uprawiania sexu przed ćwiczeniami.

[ Dodano: 03-06-2005, 3:55 ]
Ponieważ odżywki białkowe mi się ostatnio skończyły(3D Protein TREC) dokładnie 3 dni temu pisze zwykłą diete jaką mam aktualnie. Jem generalnie różne rzeczy lecz niektóre się mi często powtarzają.
2.06.2005r
Rano 7:00-8:00 ponieważ różnie wstaje Chleb (3 kromki) z serem białym i jajecznicą z 3 jajek.
Południe 12:00-13:00 zupa grzybowa z jarzynami.
PoPołudniu 16:00-17:00 cieleńcina 150gr z ziemniaczkami 200gr, zielona sałatka i rzodkiewka tarta.
Wieczór 20:00-21:00 chleb (3 kromki) z szynką, pomidorem.
Bonusy: W ciągu dnia około 18:00 zjadłem 4 ciasteczka z dżemem tak zwane Kokoski. Dziennie wypijam około 2-3,5 litra płynów. W zależności od pogody i intensywności treningu.
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-
Nie zabardzo mi sie podoba ze robisz we wtorek tylko biceps...
Biceps proponuje polaczyc z klata i bedziesz cwiczyl 4x w tygodniu - 5x to za duzo - moze to przeszkadzac w dobrym budowaniu masy
  • 0
[you]
pozdro :P

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-
Możliwe że masz racje lecz mi się o wiele lepiej ćwiczy bicepsa oddzielnie. Wszyscy używają dosłownie na całym świecie klatka+biceps :) Ja odbiegam od normy i wole sobie to ćwiczyć oddzielnie może nie mam racje, ale lepiej się czuję. W każdym bądź razie dziękuje za rade. Na wakacjach może spróbuje ćwiczyć tak przez miesiąc i zobacze czy się coś zmieni.
  • 0

NeoX
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG
  • Zainteresowania:Kulturystyka, muzyka itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-
Raczej klatka + triceps, a barki + biceps. Zastanów się i dobrze sprawdź, zanim zaczniej mieszać w swoje wypowiedzi "cały świat".
  • 0
:: Who want's to be an Animal...? ::

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-

Raczej klatka + triceps, a barki + biceps.

a plecy z nogami czyli masakra dla twoich plecow:)
  • 0

NeoX
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG
  • Zainteresowania:Kulturystyka, muzyka itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-
A czy na siłownię chodzi się po to, żeby odpoczywać? Trening ciężki, fakt, ale robiąc np. martwy ciąg (oczywiście są różne warianty tego ćwiczenia), robisz jednocześnie plecy i nogi, więc mówi się trudno i pakuje się dalej.
  • 0
:: Who want's to be an Animal...? ::

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-

Raczej klatka + triceps, a barki + biceps. Zastanów się i dobrze sprawdź, zanim zaczniej mieszać w swoje wypowiedzi "cały świat".


Powiem ci tak, że akuratnie w Rzeszowie skąd pochodze, mnóstwo ludzi robi klatka+biceps dlatego powiedziałem cały świat :D Pozatym nie robiłem w sumie jeszcze nigdy klatki i tricepsa więc nie wiem jak to daje. Podobnie jak bicepsa+barki. Ale wiem na sto procent, że jeśli bym robił triceps+barki to porażka sprawdź sobie raz tak ćwiczyłem jak byłem adeptem i powiem że większej głupoty nie mam.
Tak samo jak robie barki ręcę muszą być wypoczęte, a nie zmęczone więc moim skromnym zdaniem wole przyjść w jakiś dzień i na spokojnie zrobić sobie barki bez dodatkowych ćwiczeń (ewentualnie brzuch).

[ Dodano: 03-06-2005, 11:59 ]

A czy na siłownię chodzi się po to, żeby odpoczywać? Trening ciężki, fakt, ale robiąc np. martwy ciąg (oczywiście są różne warianty tego ćwiczenia), robisz jednocześnie plecy i nogi, więc mówi się trudno i pakuje się dalej.


Zgodze się z tobą, ale nie wiem czy mam racje :D Ćwiczyłem kiedyś plecy z nogami i powiem szczerze, że super mi się ćwiczyło po zrobieniu pleców szedłem robić nogi i wogule nie czułem że ćwiczyłem plecy. Tak jakby ci wtedy plerki odpoczywały troche. Oczywiście plecy pracują, ale się tak bardzo ich nie czuje.Efekty były bardzo dobre czasami się zastanawiam czy do tego sposobu ćwiczenia nie powrócić :D
Pozdrawiam Cie NeoX
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-

A czy na siłownię chodzi się po to, żeby odpoczywać? Trening ciężki, fakt, ale robiąc np. martwy ciąg


Jezeli nie wiesz kulturystyka polega tez na odpowiedniej regeneracji treningowej..
czyli odpoczynku...

Do Foxa:

Wiem w Rzeszowie bic z klata robia...bo ja byc z tej krainy i tak kiedys robic 8)
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-
3.06.2005r
Śniadanie 9:00 jajecznica, chleb ( 3 kromki)
Drugie śniadanie 11:00 1 kromka chleba z szynką
Trening 13:00-14:30 barki + brzuch
Obiad 16:00 grzybowa + 9 placków ziemniaczanych
Kolacja 20:30 chleb ( 3 kromki) + ser biały + rzodkiewka
Bonusy: w ciągu dnia wypiłem około 3 litrów płynów (soki grejfrutowe, marchwiowe, woda mineralna niegazowana, herbata)

[ Dodano: 04-06-2005, 1:37 ]
Więc tak dzisiejszy dzień na siłce:
4.06.2005r
Ponieważ nie miałem w tygodniu czasu na zrobienie nóg i pleców w innych dniach musiałem dzisiaj zrobić plecy z nogami.
Mój trening wyglądał następująco:

plecy:
martwy ciąg
1 seria: 60kg - 12
2 seria: 70kg - 12
3 seria: 80kg - 8
4 seria: 90kg - 4 (prawdopodbnie bym więcej razy pociągnął jak nic tylko, że nie miałem pasków i mi się sztanga z ręki wyślizgiwała)
ściąganie z góry
1 seria: 50kg - 12
2 seria: 60kg - 10
3 seria: 65kg - 8
4 seria: 70kg - 5+3 z pomocą
kajak
1 seria: 50kg - 12
2 seria: 60kg - 10
3 seria: 65kg - 7
4 seria: 65kg - 6
podnoszenie sztangi z podlogi na wysokość pleców
1 seria: 35kg - 12
2 seria: 40kg - 12
3 seria: 45kg - 10
4 seria: 50kg - 10+(20kg - 6 razy dobitka)
nogi:
gladiator
1 seria: 15kg - 15
2 seria: 20kg - 12
3 seria: 30kg - 10
4 seria: 30kg - 10
dwuboczny uda
1 seria: 15kg - 12
2 seria: 20kg - 12
3 seria: 30kg - 10
4 seria: 30kg - 10
suwnica
1 seria: 130kg - 12
2 seria: 170kg - 12
3 seria: 190kg - 10
4 seria: 200kg - 10
podnoszenie ciężarów położonych na kolanach (działa na łydki)
1 seria: 40kg - 20
2 seria: 50kg - 15
3 seria: 55kg - 15
4 seria: 60kg - 10
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-

Ale wiem na sto procent, że jeśli bym robił triceps+barki to porażka sprawdź sobie raz tak ćwiczyłem jak byłem adeptem i powiem że większej głupoty nie mam.


bo to trzeba robic barki + triceps, a nie triceps + braki ;)

Tak samo jak robie barki ręcę muszą być wypoczęte, a nie zmęczone więc moim skromnym zdaniem wole przyjść w jakiś dzień i na spokojnie zrobić sobie barki bez dodatkowych ćwiczeń (ewentualnie brzuch).


dokladnie musza byc wypoczete - dlatego robisz barki na poczatku potem tricepsa;) triceps w barkach pracuje Ci tylko w wyciskaniu, a wyciskan masz max 2 cwiczeni na treningu barkow(jezeli wiecej to znaczy, ze masz zly trening ;) ]... pozatym jak dobrze robisz to Ci sie triceps az tak nie zmeczy, a rozgrzeje ;)

Chodzi o to, ze nie mozna cwiczyc samego bicepsa w ciagu jednego dnia - to poprostu strata czasu... dodaj go do klaty i bedzie ok. [nie chodz czesciej na silownie jak 4x w tygodniu! ]



A i jak mozesz wytlumacz mi twoje cwiczenia na nogi - bo nie zabardzo rozumiem ;) Do nog dodaj przysiady :!:

i ogolnie staraj sie nie robic nigdy razem nog z plecami - kregoslup szybko ci siadzie... a i na intensywnosci treningowej Ci sie odbije...
  • 0
[you]
pozdro :P

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-
Więc tak dzisiaj wyjątkowo robiłem plecy z nogami ponieważ musiałem zrobić w tygodniu. Barków z tricepsem nigdy nie robie raz kiedyś próbowałem i wiem że to głupota. Nie musisz się mnie czepiać teraz, że tak robie bo tak nie robie. Tylko zwracam uwage na to że nie wolno robić bo sam to doświadczyłem.

Co do ćwiczeń na nogi to robie:
Gladiator - czworobocznyuda siedzisz na krześle i podnosisz ciezar na stopach do góry do kąta prostego.
Dwuboczny - leżysz na ławeczce na brzuchu i masz nad piętami achlesa ciężar i podnosisz go do dupska mniej więcej żeby mieć kąt 90 stopni.
Suwnica - leżysz na siedzeniu (prawie na podlodze) i na górze jest suwnica z obciążeniami, które to opuszczasz i podnosisz. Trzeba pamiętać, że przy większych ciężarach wypada mieć na sobie pas.
Łydki - siedzisz na krzesełku i na kolanach masz tak jakby zawieszone obiążniki i opuszczasz je w dół i góre na samym łydkach.

Czy moge robić w ten sposób
Poniedziałek: klatka+przedramie
Wtorek:biceps+triceps
Bo w sumie nie narzekam jak mi się robi oddzielnie biceps, ale może większe przyrosty będę miał :D

Pozdrawiam i dziękuję za rady Anar.
  • 0

NeoX
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG
  • Zainteresowania:Kulturystyka, muzyka itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-

Jezeli nie wiesz kulturystyka polega tez na odpowiedniej regeneracji treningowej..
czyli odpoczynku...


Czy to miał być żart, czy Ty na serio podejrzewasz, że nie wiem, co to jest regeneracja :?: Poza tym napisałem wyraźnie - "a czy na siłownię chodzi się po to, żeby odpoczywać?" - będąc na siłowni raczej nie bierzesz się za regenerację, tylko raczej będąc POZA nią, prawda? No chyba, że ja o czymś nie wiem i faktycznie się nie znam...

Fox, dzięki za pozdro, ja również Ciebie pozdrawiam.
  • 0
:: Who want's to be an Animal...? ::

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-

Barków z tricepsem nigdy nie robie raz kiedyś próbowałem i wiem że to głupota. Nie musisz się mnie czepiać teraz, że tak robie bo tak nie robie. Tylko zwracam uwage na to że nie wolno robić bo sam to doświadczyłem.

nio wlasnie tak pomysalem, ze mozesz pomyslec, ze sie czepiam - co nie bylo moim zamiarem - chodzilo mi glownie o to bys nie robil w jeden dzien samego bicepsa bo nie poswieca sie jednego dnia na trening malej grupy miesniowej - do takiej grupy zalicza sie min. biceps....

Daj jedno konkretne cwiczenie na nogi - polecam anaboliczne przysiady - czyli ogolnie zwykle przysiady :)

Czy moge robić w ten sposób
Poniedziałek: klatka+przedramie
Wtorek:biceps+triceps
Bo w sumie nie narzekam jak mi się robi oddzielnie biceps, ale może większe przyrosty będę miał Suszę zęby

mozna - choc osobiscie JA nie lubie robic razem bicepsu z tricepsem, ale czesto slysze, ze ludzie chwala sobie ten typ treningu. Sam sprobuj - w koncu roznimy sie bardzo - bo ja lubie robic barki z tricepsem i uwazam to za bardzo dobre polaczenie.
  • 0
[you]
pozdro :P

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-
Anar nie wiem skąd wziołeś kawałeczek "Suszę zęby" ale dobra :D wiesz jak to śmiesznie wygląda. Tylko jak już wklejasz moje posty prosze bez takich tekstów :D

Wracając do wczorajszego dnia i mojego jedzenia:
04.06.2005r. - sobota
rano 8:00 śniadanie - jajecznica, 3 kromki chlebusia z szyneczką
trening 10:45-12:00
obiad 13:30 - zupa grzybowa z ryżem, Kurczak panierowany z kaszą, grzybkami w sosie i pomidorami
kolacja (urodzinowa siostry mojej dziewczyny) 21:00 - tortila, schab, sałatka jarzynowa, kawałek torta czekoladowego
Bonusy: około 17:00 zjadłem 30gr czipsów, 1 czekoladka koło 22:00

Pozdrowienia Anar. Może przetestuje kiedyś twój sposób trenowania. Póki co sesja mi się zaczyna i nie mam głowy do zmieniania planu ćwiczeń. Przychodze i robie jak robot :D
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-

nar nie wiem skąd wziołeś kawałeczek "Suszę zęby" ale dobra

jest teksto emotki, ktora nie moze skopjowac sie do cytowanch fragmentow...

twoja dieta wydaje sie uboga....

Pozdrowienia Anar. Może przetestuje kiedyś twój sposób trenowania. Póki co sesja mi się zaczyna i nie mam głowy do zmieniania planu ćwiczeń.

nio jak chcesz... nio rzeczywiscie zmiana planu to taki problem, ze hoho %) pozdro
  • 0
[you]
pozdro :P

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-
Fakt faktem moja dieta czasami jest uboga. Raz to że starzy muszą mi robić co ja chce jeść i się wkurzają że nie jem tego co oni. Dwa muszą wydawać na moje jedzenie oddzielną kase.
Postaram się to zmienić w jak najbliższym czasie.

Pozatym dołanczam kilka nowych foteczek :D

Zrobienie napisów nie było trudne gorzej ze zmyciem, ale teraz jest wyraźnie zrobione foto wraz z linkiem na Forum nasze.
Pozdrawiam Anar.

Załączone pliki

  • Załączony plik  plecy1.jpg   29,77 KB   31 Ilość pobrań
  • Załączony plik  lol.jpg   47,23 KB   28 Ilość pobrań
  • Załączony plik  klatka2.jpg   37,93 KB   23 Ilość pobrań
  • Załączony plik  klatka1.jpg   38,75 KB   27 Ilość pobrań
  • Załączony plik  biceps.jpg   46,93 KB   25 Ilość pobrań

  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Blog -=FOX=-
spoko fotki - polecam wziasc sie za rzezbe ;-) ;-) ;-) :PPPP
  • 0
[you]
pozdro :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024