Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

adeek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomocy
chcialbym was prosic o ulozenie treningu na 4 dni lub wiecej (nie wiem czemu ale jak mam dni nie cwiczace to dziwnie sie czuje, wy tez tak macie?? heh). a propos cwicze juz troche czasu ale bez zadnego planu.
  • 0

siwkus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
plan treningowy to podstawa ja mam palan ale jest do niczego napisz ile masz lat ile wazysz jaki masz sprzet n asiłwoni i czy masz jakies przeciwskazania lekarskie to kto sie znajdzie co ci pomoze!!
  • 0
PoZDrO

adeek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
no mam 16 lat, waze okolo 55kilo a chcialbym bardzo przytyc... przeciwskazan raczej nie mam. hmmm jaki mam sprzet na silce ? no nie jest to duzo ale zawsze cos : ciezarki, nie bede pisac ilu kg. bo mam pare rodzai, laweczke wraz z sztanga, gryf z obciazeniem, drazek do podciagania sie, i to chyba wszystko narazie bo chajsu nie mam na nowe rzeczy, stara sie wkorwila na mnie i zawiesila mi dostep do kasy..ale jak juz jej przejdzie do pewnie cos se jeszcze zalatwie hehe... to moze mi ktos odpisac??
  • 0

siwkus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <<< tu masz lina do najciekawszych tematow

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <<< tu masz przykładowe treningi na siłe i na rzeźbe

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <<< tu masz przykładowy trening na mase


Jak dopiero zaczołeś ćwiczyc to zajmij sie treningiem ogólno rozwojowym
::: Trening ogólnorozwojowy :::
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

chyba ze ktos ci pomoze i ci ułozy plan tak by było najlepjej moim zdaniem
  • 0
PoZDrO

adeek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
ej siwkus mozesz mi powiedziec o co chodzi z tym trenig 1, trening 2 w ogolnorozwojowym.. wybieram se jeden i cwicze wedlug czy jak ? bo nie kapuje tego
  • 0

siwkus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
nie wiem dokładnie o co chodzi ale chyba trening ogolnorozwojowy sie robi 3 razy w tygodniu jak dobrze mowie to wynika ze musisz sobie wybrac jeden trening i go sobie rozlozyc na 3 dni w tygodniu trening ogolnorozwojowy powinines robic 8 tygodni :?:?:?
  • 0
PoZDrO

adeek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
dzieki siwkus, bardzo mi pomogles :) :-) :-)
  • 0

Orzechus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Wszystko poza szydełkowaniem

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
Trening ogolnorozwojowy jest dobry na pierwsze 2 tyg zeby przyzwyczaic miesnie do wysilku ale pozniej trzeba wziac sie za konkretny plan treningowy, dysponujac laweczka i hanklami zrobisz wiele cwiczen w domu ale beda one niepelne i takim sposobem raczej niewycwiczysz sobie ladnych plecow. lepiej daj se spokoj z dokupowaniem rzeczy do domu a idz kupic karnet na silownie
  • 0
Byceps Tryceps Krata!

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy

Trening ogolnorozwojowy jest dobry na pierwsze 2 tyg zeby przyzwyczaic miesnie do wysilku ale pozniej trzeba wziac sie za konkretny plan treningowy, dysponujac laweczka i hanklami zrobisz wiele cwiczen w domu ale beda one niepelne i takim sposobem raczej niewycwiczysz sobie ladnych plecow. lepiej daj se spokoj z dokupowaniem rzeczy do domu a idz kupic karnet na silownie

Nie zgodze się! Chłopie - 2 tygodnie treningu adaptacyjnego to maks? Kto Ci tak powiedział?

Adeek - trenuj planem ogólnorozwojowym przez 8tygodni potem zgłoś się do nas.

  • 0

adeek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
WBD dzieki napewno tak zrobie, co jakis czas bede sie tu odzywac, i licze na pomoc za te 8tygodni :-) dzieki i pozdrawiam :-) :-)
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
Oczywiście, nie zgłaszaj się równo po 8tygodniach, tylko po 7... aby już wtedy o Tobie pamiętać. :-)
  • 0

adeek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
spoko WBD :-) napewno sie zglosze.. i jeszcze raz dzieki :-)
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
trening ogolnorozwojowy jest przygotowaniem do treningu specjalistycznego ale jezeli ktos nie jest zaintresowany rozwjem masy miesniowej lub sily tylko cw aby miec lepsze samopoczucie, lub poprawic sylwetke to taki trening moze trwac caly czas wszystko zalezy od tego jaki jest cel twojego przyjscia na silownie.
  • 0

adeek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
WBD mam malutki problem, otóż musialem przeniesc silke z jednej piwnicy do drugiej, niby jest lepiej ale nie mam jak zamontowac drazka do podciagania sie.moglybys mi zaproponowac jakies inne cwiczenie od tego na plecy ?? drazek mam w drugiej chacie i to nie problem, ale glownie chodzi mi o to zeby wykonywac jakies cwiczenia na plecy podczas treningu. i jeszcze jedno male pytanko, jakos mi nie odpowiada cwicznie "obwodami" czy moge cwiczyc normalnie po staremu (tz. seriami : kazde cwicznie 3serie po 10 razy) ?? prosze o szybka odpowiedz, z gory dzieki :)
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
W zamian za drążek - jest dobre - ściąganie drążka wyciągu (ale tego pewnie też nie masz). Jednakże proponuję zamontować ów drążek i korzystać z niego. Go po prostu nie da się zastąpić.
Wykonuj obwody - po to one są by je robić.
Naprawdę będzie dobrze.
Ja kiedyś robiłem 4 serie przysiadów pod rząd (i bardziej wytrzymałościowo padłem niż siłowo). Robiąc normalnie obwodami, lepiej mi szło.
Tak więc, trzymaj się planu.
Pozdrawiam!

  • 0

adeek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
no dobra jak mówisz tak zrobie, ide zara odkrecic drążek i zamontowac go tam, a jesli obowodami jest lepiej cwiczyc to tak zrobie. dzieki i PoZdRo
  • 0

siwy88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
elo siwkus był kiedys teraz to ja bo niemoge odzyskac mojego starego konta:/ pozdro wbd
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
czytales regulamin w starych tematch sie nie pisze...
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024