Skocz do zawartości


Zdjęcie

pomoc przy starcie/ czy dobrze wybralem? pomocy prosze :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

mlodyyyyyyy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pomoc przy starcie/ czy dobrze wybralem? pomocy prosze :)
siemanko takie pytanko jest - kreta mono/kre-alk + bcaa. dobrze zadziala? chcialbym troche przytyc (w pozytywnym tego slowa znaczeniu;p) i od razu zeby miesnie byly ladne i twarde. nie chce zalac sie tluszczem po bialku i gainerze.... wolalbym tych dwoch srodkow uniknac hehe prosze o odpowiedziii


a i tak przy okazji orientuje sie ktos czy branie tetracykliny(antybiotyk dosustny na tradzik, ok 3 miesiecy trzeba to stosowac.. :/) i zrobienie sobie cyklu w tym samym czasie moze zaszkodzic? tzn jak na to zaregauje moja watroba& inne narzady? czy jest to niebezpieczne?


dziki z gory za odpowiedzi i rady :)
pozdrossss
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc przy starcie/ czy dobrze wybralem? pomocy prosze :)
jesli masz odpowiedni staz to zapodaj mono sobie, a na bcaa troche kasy szkoda wolalbym juz kupic bialko na pewno Cie nie zaleje po bialku nie musisz sie martwic :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc przy starcie/ czy dobrze wybralem? pomocy prosze :)

siemanko takie pytanko jest - kreta mono/kre-alk + bcaa. dobrze zadziala?

^^ tak

nie chce zalac sie tluszczem po bialku

^^ białko nie zalewa- w nadmiarze pododuje chudnięcie

nie chce zalac sie tluszczem po bialku i gainerze.... wolalbym tych dwoch srodkow uniknac hehe prosze o odpowiedziii

^^ walić możesz smiało wraz z cla, żeby cie nie zalało- gainera bedziesz dawkował i patrzył czy Cie nie zalewa

tzn jak na to zaregauje moja watroba

^^mono nie obciąża wątroby tylko co najwyzej nerki- spytaj sie lekarza, bo stosowanie antybiotyków wraz z suplami może zaszkodzić! pozdro ;)
  • 0

mlodyyyyyyy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc przy starcie/ czy dobrze wybralem? pomocy prosze :)
staz mam dobry, wiecej niz 6 miesiecy.
czyli moge brac mono + bcaa i beda efekty?
nie chce brac bialka ani gainera.

dobrze by bylo jakby sie JOKS albo Miki albo Ramzes wypowiedzieli :D albo ktos kto bral taki zestawik i moze powiedziec cos o tym wiecej ;)

pozdrrrr
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc przy starcie/ czy dobrze wybralem? pomocy prosze :)

kreta mono/kre-alk + bcaa.


lepiej monohydrat + białko uniwersalne
i styka.

co do interakcji z antybiotykiem pytaj lekarza.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc przy starcie/ czy dobrze wybralem? pomocy prosze :)
jesli masz dobra diete to tylko mono jakies i do tego jak BODYGUARD, pisal daj bialeczko bcaa to jest zwiazek powstajacy m.in. z bialeczka wiec ja bym wolal wydac troche kasiory i kupic do tego zestawu bialeczko zamiast bcaa bo bialeczko tak czy siak sie przyda na noc a przyokazji mieso czyste zbuduje bardzo ciezko ci bedzie przytyc czystym miesem zawsze tluszczyku przyleci srednio z 1-2kg na cyklu przychodzi to sam tluszcz czysta mase zeby klepac musisz miec dobra diete ale to dzial odzywianie czysta mase miesniowo zdobywamy srednio 3kg na pol roku
  • 0

mlodyyyyyyy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc przy starcie/ czy dobrze wybralem? pomocy prosze :)
mowicie jednak bialeczko... pewnie macie razje bo sie znacie bardziej:D

Ramzes17 u mnie z dieta jest slabo, praktycznie jej nie ma. wiem ze z tym beda u mnie najwieksze problemy..

a co powiecie na taki cus:P [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] sprawdzilo by sie? mam kase na taki zestawik jakby co, teraz wazne czy bedzie dobry :) obczajcie,ocencie i napiszcie mi :-)

i ile musze kupic takich zestawow jak cos na jeden cykl (jeden chyba nie starczy..)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc przy starcie/ czy dobrze wybralem? pomocy prosze :)

Ramzes17 u mnie z dieta jest slabo, praktycznie jej nie ma. wiem ze z tym beda u mnie najwieksze problemy..

no to nie licz na czysta mase
kupuj nitro progen system protein 80 albo pro longatum i jesli wogole chcesz kupowac bialko to musisz wiedziec ile ci braknie z diety wiec lepiej ja se wez jak nie dajesz rady to zaloz temat w odzywianiu i miki ci pomoze te co podales bialko nie bierz szkoda kasy
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc przy starcie/ czy dobrze wybralem? pomocy prosze :)
mlodyyyyyyy, ja kz dietą cienko
A boisz sie o tłusciocha to kup se bulka
np olimp profi whey, czy trec hard mass
  • 0

mlodyyyyyyy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc przy starcie/ czy dobrze wybralem? pomocy prosze :)
postaram sie poprawic diete, tzn w ogole zrobic jakas diete bo jak na razie to jem "normalnie" poza tym raz na tydzien jakas rybka typu halibut,tunczyk (wiem ze to za malo) no i jakas piers z kurczaka na obiad raz na tydzin.piers z kurczaka na kanpke jadam w sumie raz dziennie tak z ze 3 kanapki. wiem ze mi duzooo brakuje do dobrej siety. aha jeszcze nie jem w ogole fast foodow a slodycze raz na pare dni jakas kostka czekoloady na poprawe humoe\ru.oki zglosze sie do mikiego, cos pewni pomoze ;)

czyli mowicie ze bialeczko z tego linku co podalem nie oplaca sie w mojej sytuacji?

ten trec hard mass chyba bedzie dobry dla mnie, poczytalem troche i zaczyna mi sie podobac:D do tego jakas kretka mono i wszystko? czy jeszcze cos do tego nie liczac witaminek?

moze to cos pomoze/da ze przemiane materii mam b dobra, tluszcz mi sie nie odklada bo nawet nie ma kiedy

licze na kolejne odp ;)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc przy starcie/ czy dobrze wybralem? pomocy prosze :)

do tego jakas kretka mono i wszystko? czy jeszcze cos do tego nie liczac witaminek?

styka mono np kaizena albo mega capsy olimpa cla dorzuc i napewno tluszcz nie przybedzie no i styka ale bialeczko tez bierz
  • 0

mlodyyyyyyy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc przy starcie/ czy dobrze wybralem? pomocy prosze :)
no to jeszcze zostaje mi zapytac ile tego mam kupic na jeden cykl. ile krety(niech bedzi olimp mega caps) ile tego trecu hard mass i ile cla zeby ladnie starczylo :)
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc przy starcie/ czy dobrze wybralem? pomocy prosze :)
kreatyny sie bierze 2 x 5 g dziennie tak średnio
no i cykl przynajmniej żeby ze 40 dni trwał
to policz ile gram krety potrzeba,

hard mass no bierzesz porcje zwykle po 50-80 gram
1-2 razy dziennie
(w 100 gramach masz co prawda 45 g białka
ale tak duża ilość na raz sie go nie wchłonie
więc trzeba brać mniejsze porcje hard mass rzędu J/W)

też możesz sobie przeliczyć na 40 dni ;)

białko uniwersalne zwykle bierzesz na noc
35 gram (jeśli bedziesz miał bulka, mozesz go brać 50g rano na czczo zamiast białka)


PS i mógłbyś dać soga dobry czlowieku :padam: :rotfl:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024