Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dylemat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Dylemat
mam problem bo nie wiem jak rozpisać trening.ćiwcze 1,5 roku w domu i mam tylko drązek, hantle 2*15, sprężyny. Mam w bicpsie 38 . Teraz mam problem bo raz w tygodniu moge chodzić na siłke, i tam chciałbym robić ( chociaż to wbrew naturze) klate i bary na jednym treningu. to dlatego że w domu z moim sprzętem mam kłopoty właśniwe z klatą i barami. Czy moge robić bary i klate w jednym treningu? bo ja nie widze innej opcji no bo sory ile razy na klate i bary można wyciskać 2*15 kg hantle. bo jak robie w domu biceps i triceps to jest spox ale klata... sami rozumiecie. Co byście powidzieli na np. pon: brzuch+ nogi sr: wlaśnie bary i klata czw: brzuch+plecy sob: biceps+ triceps. No chyba że .... ale to już naprawde ciężko że byjeszcze do środy dorzuce te plecy z czwartku. Wiem że to co napisałem jest w pewnym sensie beznadziejne bo łamie wiele podstawowych reguł, które znam i że pisząc to wychodze troche na downa, ale wczujcie się w moją sytuacje i prosze pomóżcie!!!
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
Cześć!
Proponuje ćwiczyć 3 razy w tygodniu.
Pon: ramiona
Śr: klatka + barki
Pt: plecy + nogi

Tylko jak Ty ćwiczysz te nogi?
Brzuch możesz ćwiczyć we wtorek, czwartek i sobote. Lub w pon, śr, pt.
Jeszcze rozpisz dokładnie swój plan na każdą z partii mięśniowych.

  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
dzięki, ten plan jest całkiem spox. a co do rozpisania mojego treningu to byłoby cieżko bo od kiedy moge raz chodzić na siłke to zacząłem go modyfikować, i niektóre ćwiczenia śa jeszcze stare inne nowe, i jednym słowem jestem w trakcie tworzenia czegoś jednolitego. bo np. zmodyfikowałem biceps i triceps i wchodzi mi teraz naprawde dobrze, tylko chyba francuskie wyciskanie nie powinno być na końcu....na klate i bary to próbuje rózne rzeczy na siłce, zobacze co najbardziej mi podejdzie. musze się przestawić na nowy system i rytm. Jeszcze raz dzięki za trening
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
Nie ma problemu - to tylko rozplanowanie partii, a nie trening.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024