Skocz do zawartości


Zdjęcie

desperacja...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

hoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

desperacja...
Witam Was...
Mam problem, a konkretnie to jestem zdesperowany O_O. Waze 83kg mam 187cm wzrostu i 17 lat. Cwicze 2 tygodnie na silowni, wczesniej nigdy tak na powaznie nie cwiczylem. Przez te 2tyg i zamierzam jeszcze 2 (6 treningow) robic ogolnorozwojowy. Moj problem, a raczej depresja opiera sie na tym, ze na moje optimum na sztandze (tak zebym zrobil 3-4 serie po 10 powtorzen) to uwaga... 2x7kg + gryf O_O. W sumie to dziwnie wyglada kiedy ktos taki jak ja podnosi takie "ciezary" :P. Dzisiaj na treningu (wlasnie wrocilem) zaczalem sie powaznie zastanawiac czy nie zakupic sobie krety + cos dla lepszego wchlaniania... Wiem, bo czytalem to foro wczesniej i przewaznie polecacie kreatyne po 6miesiacach czy nawet wiecej cwiczen... Ale jesli ja mam az TYLE sily to co ja mam zrobic :beksa: . Aha jeszcze dieta... Jesli chodzi o diete to staram sie jesc wiecej jogurtow, ryzu, pieczywa razowego i ograniczyc "zly pokarm". Nie wiem czy dieta jest tak istotna w treningu ogolnorozwojowym... Kiedy przyszedlem pierwszy raz na silke zrobilem z 6 czy nawet 7 serii z zalozonymi obciaznikami 10kg - wiem ze to bylo za duzo ale kto mial mi powiedziec :P?
Prosilbym o wypowiedz kogos obeznanego w temacie, czy moja depresja jest sluszna, czy moge wziac krete, czy powinienem... Aha i prosilbym jeszcze zeby ktos mi polecil jakiegos FatBurnera, choc tlusty bardzo nie jestem, po prostu moje miesnie brzucha nie sa widoczne... No moze troszke :)

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

hoo
  • 0

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: desperacja...
Cwicz bez krety napewno! Mam kolege ktory wyglada jak byk i tez niewiele podniesie...sila bedzie stopniowo rosnac i nie zrazaj sie....
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: desperacja...
Hoo: słuchaj, to że wyciskasz (bo chyba o to Ci chodzi) 24kg to nie znaczy, że jesteś jakiś gorszy i potrzeba Ci dopalaczy. Otóż nie każdego matka natura obdażyła siłą, jedni mają predyspozycje do wyglądu inni do siły. Ty widocznie coś pomiędzy tym, a tym - a może do wyglądu.
Na dzień dzisiejszy nie bierz żadnych odżywek.
Rozpisz swój dokładny plan treningowy (może są w nim jakieś błędy). Poza tym ogólnorozwojówkę nie rób przez tylo 4 tygodnie, a przez około 8 tygodni - musisz przyzwyczaić swój organizm do wysiłku fizycznego.
Pozdrawiam!

  • 0

hoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: desperacja...
Niby masz racje, ze nie jestem jakis gorszy, ale to ile waze a ile wyciskam to... A do wygladu nie mam nic, bo jak napisalem jestem w sensie wysoki i szczuply tylko ze ostatnio troche sie zebralo niepotrzebnego materialu w okolicy brzucha... Hmm a co do mojego planu... Bardzo mozliwe ze sa nieprawidlowosci i dlatego dobrze tu o tym napisac ;)

Brzuch:
Sklony na lawce poziomej - 3 serie 15 sklonow
Grzbiet:
Unoszenie tulowia z opadu - 3x15
Przyciaganie linki w wyciagu dolnego w siadzie plaskim 2x12-15
Sciaganie drazka nachwytem w siadzie do klatki 2-3x15 [to po sztandze]
Nogi:
Prostowanie nog w siadzie - 3x20
Sciaganie kolan w siadzie - 3x20
Wypychanie ciezaru na maszynie, suwnicy - 2x20
Wspiecia na palce w siadze (lydki) - 2x20
Klatka:
Rozpietki w siadzie na maszynie - 2x12
Wyciskanie sztangi na lawce poziomej - 2-3x10
Ramiona:
Uginanie ramion ze sztangielkami podchwytem 'supinacja' - 2x12 [biceps]
Prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie tulowia - 2x12 [triceps]

To w sumie wszystko... prosze o pouczenie i pokute ;)
  • 0
World will laugh at you... that's the start of your success...

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: desperacja...
To nie jest trening ogólnorozwojowy!
Tylko dzielony.
Tutaj masz link do ogólnorozwojówki:

::: Trening ogólnorozwojowy :::
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

  • 0

hoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: desperacja...
Ech... jak juz napisalem.... zaczynam :)
Dzieki za link, choc juz go widzialem, lecz typek od silki powiedzial mi ze ma robic taki =/
Wiec mowisz ze taki trening przyniesie rezultaty ? Mam nadzieje ze szybko, nie chce wyciskac cale zycie 20kg ;o
  • 0
World will laugh at you... that's the start of your success...

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: desperacja...
Przyniesie efekt, jak będziesz trenował systematycznie i trzymał dietę.
  • 0

siwkus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: desperacja...
ja na siłowni tez niemogłęm zrobic całęj seri 40kg zrobilem 5 razy i koniec ale to bylo od tego ze brałem antybiotyki bo byłem chory a teraz zaczynam na ponad 40 a koncze ponad 50 i zle niejest nie?
  • 0
PoZDrO


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024