Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ocena diety redukcja

ocena dieta redukcja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

aleks22
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ocena diety redukcja

Hej,

 

Byłym wdzięczny z ocene diety, ew. pomoc w poprawie :)

 

Wiek: 22

Waga: 86 (CO DO WAGI TO JEST RUCHOMA, CZASAMI RANO MAM 86.5, CZASAMI 86, A RAZ NAWET MIALEM 85.2) 

Cel: 76-78

Aktywność fizyczna: Siłownia 3-4 razy w tygodniu + 3 razy w tygodniu cardio po 30-40 minut

 

1 posiłek:

-gotowane jajka 3 sztuki

-chleb żytni razowy 150g

-szynka z indyka 80g

-oliwa z oliwek 10g

-orzechy włoskie 25g

 

2 posiłek:

-ryż brązowy 100g

-pierś z kurczaka 300g

-oliwa z oliwek 10g

 

3 posiłek:

-odżywka białkowa 35g

-kefir 500g

-banan 2 sztuka

 

4 posiłek:

-orzechy włoskie 25g

-oliwa z oliwek 10g

 

 

SUMA KCAL: 2434KCAL Białka: 174.3g Tłuszcze: 86.1g Węglowodany: 250.7g

Na tej diecie jestem od 5 lutego. Spadło ok. 2KG i 2/3 CM w pasie


Użytkownik aleks22 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety redukcja

Witaj

Pierwsze niestety co mi się rzuca w oko to te Twoje cardio :) trening siłowy ok.. ale.. cardio.. i to od razu trzy razy po 30-40minut! Wow! :o To tak teraz sobie pomyśl, że np. taka redukcja trwa dajmy na to 6 tygodni.. organizm przyzwyczaja się mega do cardio, więc z tygodnia na tydzień trzeba zwiększać czas wykonywania treningu tlenowego.. no i tygodniowo niech będzie +5minut x3.. więc po 6 tygodniach.. sam sobie oblicz ile będziesz musiał truchtać pod końcóweczkę wycinki :P (bardzo dużo prawda?) Polecam zacząć od 1-2 razy max na tydzień, ale! po 10-15 minut i zwiększać co trening o te 5 minut. Teraz dieta

No kurde, ostatni posiłek mnie zaskakuje. Najadasz się tym? Jeśli uwielbiasz tak jeść to ok nie mam pytań ale jak dla mnie bez sensu.. :/ 

Jeśli waga spada, ciało się zmienia to nic nie dodawaj, ani odejmuj(tyczy się to również cardio), dopiero jak dopadnie Cię stagnacja to popróbuj z cardio lub dietą


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


osknow
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety redukcja

Jeśli interesuje Cię dobrze dobrana dieta, a do tego plan treningowy, polecam Ci współpracę z Michałem Wrzoskiem. 

Jest jednocześnie dietetykiem i trenerem, prowadzi podopiecznych online, moja dziewczyna ma od niego plan. Na początek obowiązkowe badania w celu sprawdzenia ogólnego stanu zdrowia, bo przecież działamy, by go poprawić, a nie pogorszyć ;) 
Później dobór diety, treningi i stały kontakt z Michałem.

Jak dla mnie to warto inwestować w takie rzeczy i zrobić coś raz i porządnie  :dumbells:


  • 0

jsiekierski3
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety redukcja

Myślę, że z początku za dużo wymagasz od siebie. Postaw na połowę wszystkiego mniej.


  • 0

Kasia_19888
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena diety redukcja

Kiedyś wpadłam na pomysł, żeby prowadzić ogród, w którym będę uprawiać różne warzywa i owoce na własny użytek i z nich będę układać dietę. Wzięłam się do roboty, kupiłam nawozy i inne ustrojstwa pod tym [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i od marca bawię się w ogrodnika i jak na razie dobrze wychodzi i dieta i ogród


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ocena, dieta, redukcja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024