Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prowadzenie przez dietetyka online


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

kk001
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prowadzenie przez dietetyka online

Cześć wszystkim !

 Nowy rok nowa ja. Chce schudnąć ale nie mam czasu na wizyty u dietetyków ,jeżdżenie do nich na konsultacje. Na jednym z forów jeden użytkownik polecał współpracę online. Macie jakieś porady bądź doświadczenia? Znalazłam już dietetyka, Pana Michała [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].Chciałabym zasięgnąć więcej informacji od was ;-) 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prowadzenie przez dietetyka online

Ogólnie konsultacje online jak najbardziej ok tyle, że problem ze znalezieniem konkretnego dietetyka, większość niestety to za przeproszeniem paprochy.

Tego Michała z linku nie znam, nie jestem się o nim w stanie wypowiedzieć.

Od siebie mogę polecić Pawła Szewczyka, na prawdę świetny gość. W sumie można go nazwać fanatykiem dietetycznym, studia skończył już jakiś czas temu a cały czas się dokształca. Na prawdę gość ma przeogromną wiedzę i potrafi indywidualnie podejść do klienta bez oklepanych schematów. Poszukaj go na fejsie, albo na forach internetowych o tematyce sportowej w dziale firmy activelab nick ma Pawelszevc.


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prowadzenie przez dietetyka online

Dietetyk online może i byłby ok, ale trzeba by trafić na dobrego.

Z tego co wiem jest dwóch bardzo dobrych dietetyków sportowych w Polsce - jeden nazywa się Tadeusz Sowiński i na forum SFD.PL ma ksywę Faftaq, a drugi to Jakub Mauricz i niegdyś współpracował on z kanałem YT o nazwie Zapytaj Trenera.

Jako ciekawostkę powiem, że ten pierwszy (Faftaq) jest nie tylko dietetykiem sportowym prowadzącym sportowców klasy mistrzowskiej, ale chyba również dietetykiem klinicznym.

 

Z drugiej strony ułożenie zbilansowanej diety nie jest rzeczą aż na tyle skomplikowaną, żeby będąc adeptem jakiegoś sportu (zwykłym trenującym) była konieczność opłacania sobie dietetyka w celu ułożenia diety - dietę można ułożyć samemu i ewentualnie dać do sprawdzenia na forum w odpowiednim dziale i odpowiednim temacie.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024