Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta do oceny i lekkiej modyfikacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

matti.94
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta do oceny i lekkiej modyfikacji
Witam posiadam diete na przybranie masy mięśniowej jednak troszke mi ona nie odpowiada 

Zatem mam kilka pytań co do tej diety i prosił bym o jej ocene i lekka modyfikacje
 
Posiadam blender do koktajli czy można zamiast omletow w któryś dzień zrobić jakiś koktajl na bazie platków owsianych banana masla orzechowego i mleka/jogurtu? jakie proporcje i skladniki wtedy musiał bym połąćzyć?
Nie ukrywam że zależy mi na wymianie omleta gdyż nie mam w domu miksera niestety.
 
czy platki i kasza jaglana mogę wymienić na owsiane ? ( przebywam na emigracji i nawet nie widziałem nigdzie jaglanych płatków ani kaszy)
na co wymienić kasze zatem?
 
Lubie czasem wycisnąć sobie sok z pomarańczy czy mogę go podpijać czy raczej nie ?
 
Czy w 2 śniadaniu mogę zrobić więcej kanapek ? nie ukrywam że mogło by mi to nie wystarczyć w pracy, obiad zamierzam zjeść w domu.
 
Lubie czasem pobiegać mniej więcej 2-3 dni w tygodniu po 3-4km czy to nie zaszkodzi w wyrabianiu masy mięśniowej?
 
bardzo prosił bym o pomoc i z góry dziekuje

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.png   348 KB   0 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.png   357,58 KB   0 Ilość pobrań

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny i lekkiej modyfikacji

Wszystkie zmiany możesz zastosować.

Co do ilości składników w koktajlu tak by się makroskładniki zgadzały. Z kanapkami też nie przesadzaj, obserwój czy nie zalewa tłuszczem.


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny i lekkiej modyfikacji

Oczywiście, że możesz sobie pozamieniać :) Dieta ma być dla Ciebie a nie Ty dla diety ;)

więc jak najbardziej, dieta powinna zawierać produkty takie, które uwielbiamy jeść.. i to wtedy jest dieta a nie ''męczarnia'' jak widzą to niektórzy ludzie, bo ''muszą'' jeść produkty których nie lubią.. masakra :D 

Jeśli masz mega dużą nadwyżkę to pilnuj wagę i obserwuj ciało, by nie za bardzo poszło w tłuszcz. Masa masą ale to też rzecz ważna, by robić ją z głową


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024